Бізнес Преміум-ліга: підсумкова статистика турніру

0
213

Надаємо Вашій увазі підсумкові статистичні дані розіграшу Бізнес Преміум-ліги з міні-футболу сезону 2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Турнір серед аматорів

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 15 (1)
Рижук Олександр Лунтік 12
Петреченко Микола Лунтік 9
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 9
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 8
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 8
Овчинніков Павло Фахівець 8
Остапущенко Володимир Алмаз 8
Савчук Віктор Носорог 8
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 7
Логвіненко Іван Проскурів 7
Нік Омар Носорог 7
Трембач Іван МобіФренд 7
Шевчук Антон Вуд-Молл 7
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 6
Бойко Денис Моноліт 6
Волошин Олександр Проскурів 6
Оліферчук Андрій Сокіл-2 6
Першин Данило Сокіл-2 6
Розгон Сергій Динамо-ГУНП 6
Бачинський Олександр Алмаз 5
Гавага Павло Фахівець 5
Дідичук Максим FC “Diamant” 5
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 5
Люблінський Артем Моноліт 5
Хмиз Олександр Сокіл-2 5
Шаварський Віталій МобіФренд 5
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 5 (1)
Алексєєв Микола Проскурів 4
Вакух Дмитро МобіФренд 4
Гребенюк Олег Моноліт 4
Дячок Андрій Booster 4
Колісник Іван Зооветпром-Поділля 4
Константинов Ігор Вуд-Молл 4
Легун Костянтин Rexsoft 4
Овчарук Ігор Торнадо 4
Омарі Ідріс Сокіл-2 4
Пасічник Олексій Моноліт 4
Пушкар Олексій Лунтік 4
Радюк Іван Лунтік 4
Росінський Сергій Алмаз 4
Слобода Сергій Моноліт 4
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 4
Троян Максим Інтерпродсервіс 4
Хлопонін Андрій Фахівець 4
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 4
Ващук Василь Меблі-Лідер 4 (1)
Атласюк Олександр Фахівець 3
Басараба Денис Зооветпром-Поділля 3
Бойчук Василь Rexsoft 3
Бородій Михайло Фахівець 3
Бродзянський Денис Моноліт 3
Власов Юрій Lifecell 3
Герасимчук Вадим МобіФренд 3
Гизлик Олександр Лунтік 3
Голець Олександр Rexsoft 3
Дячок Віталій Booster 3
Кравцов Віталій FC “Diamant” 3
Матвієнко Сергій Торнадо 3
Пляхимович Віталій Легіон 3
Сироватко Віталій Червона Зірка 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 3
Соловей Олексій Вуд-Молл 3
Тадля Сергій Проскурів 3
Южанінов Максим МобіФренд 3
Іщук Олександр Lifecell 2
Анікін Іван Носорог 2
Андрушко Віталій Алмаз 2
Апанович Максим Booster 2
Барабаш Артем Сокіл-2 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 2
Главацький Дмитро Проскурів 2
Грицай Михайло Зооветпром-Поділля 2
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 2
Данилюк Олександр Червона Зірка 2
Дячок Олександр Booster 2
Зарванський Віталій Сокіл-2 2
Камінський Олександр. Проскурів 2
Коваль Вадим Носорог 2
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 2
Краєвський Сергій Фахівець 2
Кукурудза Євген Фахівець 2
Кутузов Сергій Легіон 2
Кучер Андрій Проскурів 2
Луцюк Віталій Сокіл-2 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 2
Мевша Володимир Червона Зірка 2
Мещеряков Олексій Lifecell 2
Молодих Сергій Носорог 2
Огороднічук Денис Червона Зірка 2
Олещук Олександр Лунтік 2
Онісьєв Євген FC “Diamant” 2
Паламарчук Андрій Моноліт 2
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 2
Попик Олег Легіон 2
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 2
Розуман Андрій Фахівець 2
Росінський Андрій Моноліт 2
Ростківський Ігор Алмаз 2
Ситник Олег Lifecell 2
Сьомін Вадим Проскурів 2
Таранціца Андрій Алмаз 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Чекирда Руслан Сокіл-2 2
Чепурний Андрій Носорог 2
Шкодяк Іван Вуд-Молл 2
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 2
Ягодзинський Віталій Вуд-Молл 2
Янов Дем’ян FC “Diamant” 2
Шевчук Роман Фахівець 2 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 1
Ісхаков Ігор Проскурів 1
Альміз Олександр Червона Зірка 1
Бальжик Дмитро Інтерпродсервіс 1
Бантус Сергій Торнадо 1
Богданович Назар Лунтік 1
Боднарчук Сергій Легіон 1
Віт Віталій Lifecell 1
Голеніщев Ігор Легіон 1
Горбачов Євген Червона Зірка 1
Даниш Вадим Алмаз 1
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 1
Жуковський Олександр Booster 1
Загорянський Максим Торнадо 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 1
Караім Андрій Моноліт 1
Карпосюк Андрій Червона Зірка 1
Кацитадзе Нодар Алмаз 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Клапченко Роман Лунтік 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 1
Коваленко Михайло Lifecell 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Королевський Олександр Алмаз 1
Косевич Олександр Rexsoft 1
Котенков Ігор Проскурів 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Крищук Броніслав Booster 1
Крулік Артур Лунтік 1
Лавриненко Олександр Легіон 1
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 1
Мельник Павло Алмаз 1
Мельник Роман Сокіл-2 1
Нігловський Андрій МобіФренд 1
Небесний Дмитро МобіФренд 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 1
Орехівський Сергій Booster 1
Патоїшен Михайло Вуд-Молл 1
Потюк Віталій Інтерпродсервіс 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Пугачов Віталій Lifecell 1
Романюк Артем Моноліт 1
Самолига Олег Інтерпродсервіс 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 1
Танасійчук Антон Lifecell 1
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 1
Ткачук Антон Меблі-Лідер 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Хомяк Богдан Вуд-Молл 1
Шутяк Дмитро Моноліт 1
Янишин Денис МобіФренд 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Шкодяк Андрій Вуд-Молл 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Караім Андрій Моноліт 1 1 6
Федорко Артем Динамо-ГУНП 1 1 6
Ісхаков Ігор Проскурів 1 0 5
Глега Артем Лунтік 1 0 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Куцак Максим Носорог 1 0 5
Пляхимович Ігор Легіон 1 0 5
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 1 0 5
Шкодяк Данііл Вуд-Молл 1 0 5
Іщук Олександр Lifecell 0 3 3
Андрушко Віталій Алмаз 0 3 3
Кузь Родіон Вуд-Молл 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 2 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Дронг Сергій Lifecell 0 2 2
Кравчук Сергій Носорог 0 2 2
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Петрук Євген Rexsoft 0 2 2
Розуман Андрій Фахівець 0 2 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 2 2
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 2 2
Шевчук Антон Вуд-Молл 0 2 2
Шкодяк Андрій Вуд-Молл 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Алексєєв Микола Проскурів 0 1 1
Анікін Іван Носорог 0 1 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Бачинський Олександр Алмаз 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Бородій Михайло Фахівець 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Гаєвський Владислав Лунтік 0 1 1
Горбачов Євген Червона Зірка 0 1 1
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Камінський Олександр. Проскурів 0 1 1
Константинов Ігор Вуд-Молл 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Маргарян Владислав Вуд-Молл 0 1 1
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 0 1 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Мельник Павло Алмаз 0 1 1
Молодих Сергій Носорог 0 1 1
Нік Омар Носорог 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 1 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Приймак Артур Lifecell 0 1 1
Прудников Євгеній Зооветпром-Поділля 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Росінський Сергій Алмаз 0 1 1
Ситник Олег Lifecell 0 1 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Сьомін Вадим Проскурів 0 1 1
Харчук Назар Зооветпром-Поділля 0 1 1
Хомяк Богдан Вуд-Молл 0 1 1
Чепурний Андрій Носорог 0 1 1
Ягодзинський Віталій Вуд-Молл 0 1 1
Янишин Денис МобіФренд 0 1 1

Турнір серед бізнес-структур

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Логвіненко Іван Укрпропласт 8
Гарієвський Юрій ПАТ “Хмельницькобленерго” 7
Дрозда Руслан УПП 7
Паляниця Антон Укрпропласт 7
Шаткун Євген УПП 7 (2)
Гуралечко Юрій УПП 5
Ягринець Вадим Збірна юристів 4
Залевський Олександр ПАТ “Хмельницькобленерго” 3
Одаренко Андрій УПП 3
Собко Олександр ПАТ “Хмельницькобленерго” 3
Шостак Максим ПАТ “Хмельницькобленерго” 3
Залевський Олексій ПАТ “Хмельницькобленерго” 2
Приступа Дмитро Збірна юристів 2
Сергійчук Юрій Збірна юристів 2
Сокирко Андрій Збірна юристів 2
Власюк Дмитро УПП 1
Деговець Олег ПАТ “Хмельницькобленерго” 1
Дрижа Олександр Збірна юристів 1
Кричківський Андрій Збірна юристів 1
Луценко Роман Збірна юристів 1
Олексійчук Валерій Укрпропласт 1
Підгалий Ігор Укрпропласт 1
Савчук Вадим УПП 1
Тютюник Андрій Збірна юристів 1
Чорноконь Роман Укрпропласт 1
Шпаков Олег Укрпропласт 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Залевський Олександр ПАТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Лановий Анатолій Укрпропласт 1 0 5
Одаренко Андрій УПП 1 0 5
Шостак Максим ПАТ “Хмельницькобленерго” 0 3 3
Шпаков Олег Укрпропласт 0 2 2
Амелін Владислав ПАТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Білик Сергій Збірна юристів 0 1 1
Власюк Дмитро УПП 0 1 1
Грабар Всеволод УПП 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП 0 1 1
Деговець Олег ПАТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Залевський Олексій ПАТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Луценко Роман Збірна юристів 0 1 1
Паляниця Антон Укрпропласт 0 1 1
Приступа Дмитро Збірна юристів 0 1 1
Тютюник Андрій Збірна юристів 0 1 1
Чорноконь Роман Укрпропласт 0 1 1
Ягринець Вадим Збірна юристів 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here