Бізнес Преміум-ліга: статистика після 1-ого туру

0
233

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів Бізнес Преміум-ліги з міні-футболу сезону 2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Турнір серед аматорів

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Логвіненко Іван Проскурів 3
Нік Омар Носорог 3
Остапущенко Володимир Алмаз 3
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 3
Андрушко Віталій Алмаз 2
Гребенюк Олег Моноліт 2
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2
Колісник Іван Зооветпром-Поділля 2
Матвієнко Сергій Торнадо 2
Рижук Олександр Лунтік 2
Росінський Сергій Алмаз 2
Савчук Віктор Носорог 2
Слобода Сергій Моноліт 2
Сьомін Вадим Проскурів 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 2 (1)
Бальжик Дмитро Інтерпродсервіс 1
Басараба Денис Зооветпром-Поділля 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Віт Віталій Lifecell 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1
Грицай Михайло Зооветпром-Поділля 1
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 1
Даниш Вадим Алмаз 1
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 1
Коваль Вадим Носорог 1
Константинов Ігор Вуд-Молл 1
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 1
Королевський Олександр Алмаз 1
Котенков Ігор Проскурів 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Легун Костянтин Rexsoft 1
Люблінський Артем Моноліт 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Паламарчук Андрій Моноліт 1
Пасічник Олексій Моноліт 1
Петреченко Микола Лунтік 1
Пляхимович Віталій Легіон 1
Попик Олег Легіон 1
Потюк Віталій Інтерпродсервіс 1
Пушкар Олексій Лунтік 1
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 1
Романюк Артем Моноліт 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Соловей Олексій Вуд-Молл 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 1
Танасійчук Антон Lifecell 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 1
Чепурний Андрій Носорог 1
Шевчук Антон Вуд-Молл 1
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1
Ягодзинський Віталій Вуд-Молл 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 1 1
Караім Андрій Моноліт 0 1 1
Кравчук Сергій Носорог 0 1 1
Пушкар Олексій Лунтік 0 1 1
Росінський Сергій Алмаз 0 1 1
Шевчук Антон Вуд-Молл 0 1 1
Шкодяк Андрій Вуд-Молл 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Галкін Ігор (“Червона Зірка”)

Шкодяк Данило (“Вуд-Молл”)

Кравець Артем (“Меблі-Лідер”)

Розізнаний Тарас (“Вуд-Молл”)

Турнір серед бізнес-структур

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гуралечко Юрій УПП 2
Одаренко Андрій УПП 2
Паляниця Антон Укрпропласт 2
Шаткун Євген УПП 2
Власюк Дмитро УПП 1
Дрижа Олександр Збірна юристів 1
Дрозда Руслан УПП 1
Савчук Вадим УПП 1
Тютюник Андрій Збірна юристів 1
Ягринець Вадим Збірна юристів 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Залевський Олександр ПАТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Амелін Владислав ПАТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Грабар Всеволод УПП 0 1 1
Тютюник Андрій Збірна юристів 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Залевський Олександр (ПАТ “Хмельницькобленерго”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here