Бізнес Преміум-ліга: статистика після 4-ого туру

0
340

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані матчів 4-ого туру Бізнес Преміум-ліги з міні-футболу сезону 2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР БІЗНЕС ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Турнір серед аматорів

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 9
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 8
Логвіненко Іван Проскурів 6
Овчинніков Павло Фахівець 6
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 6
Розгон Сергій Динамо-ГУНП 6
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 5
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 5
Нік Омар Носорог 5
Першин Данило Сокіл-2 5
Савчук Віктор Носорог 5
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 4
Гавага Павло Фахівець 4
Колісник Іван Зооветпром-Поділля 4
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 4
Овчарук Ігор Торнадо 4
Остапущенко Володимир Алмаз 4
Радюк Іван Лунтік 4
Росінський Сергій Алмаз 4
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 4
Трембач Іван МобіФренд 4
Ващук Василь Меблі-Лідер 4 (1)
Басараба Денис Зооветпром-Поділля 3
Бородій Михайло Фахівець 3
Бродзянський Денис Моноліт 3
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Власов Юрій Lifecell 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 3
Гребенюк Олег Моноліт 3
Матвієнко Сергій Торнадо 3
Пляхимович Віталій Легіон 3
Пушкар Олексій Лунтік 3
Рижук Олександр Лунтік 3
Тадля Сергій Проскурів 3
Шевчук Антон Вуд-Молл 3
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 3
Алексєєв Микола Проскурів 2
Андрушко Віталій Алмаз 2
Апанович Максим Booster 2
Атласюк Олександр Фахівець 2
Бойко Денис Моноліт 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 2
Волошин Олександр Проскурів 2
Гизлик Олександр Лунтік 2
Голець Олександр Rexsoft 2
Грицай Михайло Зооветпром-Поділля 2
Данилюк Олександр Червона Зірка 2
Зарванський Віталій Сокіл-2 2
Константинов Ігор Вуд-Молл 2
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 2
Краєвський Сергій Фахівець 2
Кукурудза Євген Фахівець 2
Кутузов Сергій Легіон 2
Легун Костянтин Rexsoft 2
Люблінський Артем Моноліт 2
Оліферчук Андрій Сокіл-2 2
Олещук Олександр Лунтік 2
Петреченко Микола Лунтік 2
Попик Олег Легіон 2
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 2
Розуман Андрій Фахівець 2
Ситник Олег Lifecell 2
Слобода Сергій Моноліт 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 2
Сьомін Вадим Проскурів 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Хмиз Олександр Сокіл-2 2
Чекирда Руслан Сокіл-2 2
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 2
Ягодзинський Віталій Вуд-Молл 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Ісхаков Ігор Проскурів 1
Анікін Іван Носорог 1
Бальжик Дмитро Інтерпродсервіс 1
Бантус Сергій Торнадо 1
Барабаш Артем Сокіл-2 1
Боднарчук Сергій Легіон 1
Віт Віталій Lifecell 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 1
Даниш Вадим Алмаз 1
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Віталій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Жуковський Олександр Booster 1
Загорянський Максим Торнадо 1
Карпосюк Андрій Червона Зірка 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 1
Коваль Вадим Носорог 1
Королевський Олександр Алмаз 1
Котенков Ігор Проскурів 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Крищук Броніслав Booster 1
Кучер Андрій Проскурів 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 1
Мевша Володимир Червона Зірка 1
Мельник Павло Алмаз 1
Мельник Роман Сокіл-2 1
Молодих Сергій Носорог 1
Небесний Дмитро МобіФренд 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Паламарчук Андрій Моноліт 1
Пасічник Олексій Моноліт 1
Потюк Віталій Інтерпродсервіс 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Романюк Артем Моноліт 1
Росінський Андрій Моноліт 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 1
Танасійчук Антон Lifecell 1
Ткачук Антон Меблі-Лідер 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 1
Троян Максим Інтерпродсервіс 1
Чепурний Андрій Носорог 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Шкодяк Іван Вуд-Молл 1
Южанінов Максим МобіФренд 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Шевчук Роман Фахівець 1 (1)
Шкодяк Андрій Вуд-Молл 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Караім Андрій Моноліт 1 1 6
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Пляхимович Ігор Легіон 1 0 5
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Пушкар Олексій Лунтік 0 2 2
Шкодяк Андрій Вуд-Молл 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Анікін Іван Носорог 0 1 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Гаєвський Владислав Лунтік 0 1 1
Горбачов Євген Червона Зірка 0 1 1
Дронг Сергій Lifecell 0 1 1
Камінський Олександр. Проскурів 0 1 1
Константинов Ігор Вуд-Молл 0 1 1
Кравчук Сергій Носорог 0 1 1
Кузь Родіон Вуд-Молл 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Маргарян Владислав Вуд-Молл 0 1 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Приймак Артур Lifecell 0 1 1
Розуман Андрій Фахівець 0 1 1
Росінський Сергій Алмаз 0 1 1
Ситник Олег Lifecell 0 1 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 1 1
Чепурний Андрій Носорог 0 1 1
Шевчук Антон Вуд-Молл 0 1 1
Ягодзинський Віталій Вуд-Молл 0 1 1
Янишин Денис МобіФренд 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Галкін Ігор (“Червона Зірка”)

Шкодяк Данило (“Вуд-Молл”)

Караім Андрій (“Моноліт”)

Турнір серед бізнес-структур

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гарієвський Юрій ПАТ “Хмельницькобленерго” 7
Логвіненко Іван Укрпропласт 6
Паляниця Антон Укрпропласт 6
Шаткун Євген УПП 6 (2)
Дрозда Руслан УПП 5
Гуралечко Юрій УПП 4
Ягринець Вадим Збірна юристів 4
Одаренко Андрій УПП 3
Собко Олександр ПАТ “Хмельницькобленерго” 3
Залевський Олександр ПАТ “Хмельницькобленерго” 2
Сергійчук Юрій Збірна юристів 2
Власюк Дмитро УПП 1
Дрижа Олександр Збірна юристів 1
Луценко Роман Збірна юристів 1
Підгалий Ігор Укрпропласт 1
Приступа Дмитро Збірна юристів 1
Савчук Вадим УПП 1
Сокирко Андрій Збірна юристів 1
Тютюник Андрій Збірна юристів 1
Чорноконь Роман Укрпропласт 1
Шостак Максим ПАТ “Хмельницькобленерго” 1
Шпаков Олег Укрпропласт 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Залевський Олександр ПАТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Лановий Анатолій Укрпропласт 1 0 5
Одаренко Андрій УПП 1 0 5
Шостак Максим ПАТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Амелін Владислав ПАТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Білик Сергій Збірна юристів 0 1 1
Грабар Всеволод УПП 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП 0 1 1
Залевський Олексій ПАТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Луценко Роман Збірна юристів 0 1 1
Паляниця Антон Укрпропласт 0 1 1
Приступа Дмитро Збірна юристів 0 1 1
Тютюник Андрій Збірна юристів 0 1 1
Чорноконь Роман Укрпропласт 0 1 1
Шпаков Олег Укрпропласт 0 1 1
Ягринець Вадим Збірна юристів 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лановий Анатолій (“Укрпропласт”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here