Бізнес Преміум-ліга: відбулася нарада представників команд

0
454

В її ході було обговорено організаційні аспекти та регламент майбутніх змагань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

У середу, 12-ого квітня, було проведену робочу народу представників команд, на які вже менш ніж за два тижні очікує старт другого за ліком розіграшу Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми майбутніх змагань, які розпочнуться вже 22-ого квітня.

У режимі живого діалогу жваво велося обговорення регламенту майбутніх змагань. Колективним рішенням було прийнято, що у другому за ліком розіграші Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу прийме участь не більше 16 команд, які визначитимуть імена переможця та призерів по змішаній системі. Спочатку на учасників очікуватиме груповий етап, на якому усі команди будуть розділені на чотири підгрупи по чотири учасники. За підсумками групового етапу по дві кращі команди з кожної групи продовжать боротьбу у плей-офф за призові місця, колективи, які завершать групову стадію третіми по коловій системі розіграють Кубок Виклику, а команди які фінішують у своїх групах на четвертих місцях, завершать турнір матчами за Кубок Надії, у якому боротьба також триватиме по коловій системі. Відзначимо, що усі учасники Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років гарантовано проведуть протягом турніру по шість поєдинків.

Ігри відбуватимуться ж на відкритому майданчику у парку імені Івана Франка виключно у вихідні дні, а в кожному з матчів на турнірі команди зіграють 2 тайми по 20 хвилин «брудного» часу.

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата стартового внеску в розмірі 2000 гривень до 20 квітня включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 20 квітня командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши заявочний лист на електронну адресу [email protected].

Додамо також, що жеребкування та затвердження календаря розіграшу Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу відбудеться 19-ого квітня о 15:00, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Нагадуємо, що черговий сезон у Бізнес Преміум-лізі відкритому чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу стартує вже 22-ого квітня. Деталі та запис команд за телефоном: 068-833-13-48 (Микола).

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here