Бізнес Преміум-ліга: відбулася організаційна нарада представників команд

0
581

В її ході було обговорено організаційні аспекти та регламент майбутніх змагань

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

У четвер, 29-ого березня, було проведено робочу народу представників команд, на які вже менш ніж за три тижні очікує старт третього за ліком розіграшу Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми майбутніх змагань, які розпочнуться вже 21-ого квітня.

Цьогоріч турнір включатиме у себе дві окремі ліги. У першій будуть змагатися виключно команди бізнес-структур, гравці яких офіційно працевлаштовані не пізніше 1 лютого 2018 року і мають про це запис у трудовій книжці, а у другій зіграють аматорські колективи та усі інші бажаючі. За попередньою інформацією, у турнірі серед бізнес-структур підтвердило участь 10 команд, а серед аматорів боротьбу за призові поведе більше 20 команд.

Призовий фонд у обох лігах становитиме 6000 гривень, який буде пропорційно розділений між чемпіоном та призерами у вигляді сертифікатів на придбання спортивного екіпірування та інвентарю. Відзначимо, що усі учасники Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років гарантовано проведуть протягом турніру по шість поєдинків.

Ігри відбуватимуться ж на відкритих майданчиках у парку імені Івана Франка та НВК №10 виключно у вихідні дні, а в кожному з матчів на турнірі команди зіграють 2 тайми по 25 хвилин «брудного» часу.

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата стартового внеску в розмірі 2400 гривень до 16 квітня включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціаціяміні-футболу (футзалу) Хмельницькоїобласті, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 16 квітня командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши заявочний лист на електронну адресу [email protected].

Додамо також, що жеребкування та затвердження календаря розіграшу Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу заплановано на 16 квітня, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Нагадуємо, що черговий сезон у Бізнес Преміум-лізі відкритому чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу стартує вже 21-ого квітня. Деталі та запис команд за телефоном: 067-765-22-85 (Олександр).

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here