Бізнес Преміум-ліга: завершується реєстрація учасників

0
485

Вже менш ніж за два тижні, 21-ого квітня, стартує третій за ліком розіграшу Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Цьогоріч турнір включатиме у себе дві окремі ліги. У першій будуть змагатися виключно команди бізнес-структур, гравці яких офіційно працевлаштовані не пізніше 1 лютого 2018 року і мають про це запис у трудовій книжці, а у другій зіграють аматорські колективи та усі інші бажаючі. За попередньою інформацією, у турнірі серед бізнес-структур підтвердило участь 10 команд, а серед аматорів боротьбу за призові поведе більше 20 команд.

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата стартового внеску в розмірі 2400 гривень до 16 квітня включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціаціяміні-футболу (футзалу) Хмельницькоїобласті, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 16 квітня командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши заявочний лист на електронну адресу [email protected].

Додамо також, що жеребкування та затвердження календаря розіграшу Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу заплановано на 16 квітня, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Наразі завершується реєстрація учасників. Не пропусти свій шанс прийняти участь у турнірі! Деталі та реєстрація за телефонами: 067-765-22-85 (Олександр), 068-833-13-48 (Микола).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here