Бізнес Преміум-ліга: відбулася нарада представників команд

0
74

В її ході було обговорено організаційні аспекти та регламент майбутніх змагань

У п’ятницю, 15-ого квітня, було проведену робочу народу представників команд, на які вже більш ніж за три тижні очікує старт дебютного розіграшу Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми майбутніх змагань, які розпочнуться вже 7-ого травня.

Перше, що обговорювалося на порядку денному – дата офіційного терміну старту змагань. Попередньо організатори в особі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області планували розпочати їх 23 квітня, однак за численними проханнями представників команд було прийнято рішення відтермінувати дату початку турніру на 7-е травня у зв’язку з святкуванням травневих свят та найбільшого християнського свята – світлої Пасхи.

Надалі у режимі живого діалогу жваво велося обговорення регламенту майбутніх змагань. Колективним рішенням було прийнято, що у дебютному розіграші Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу прийме участь не більше 10 команд, які визначитимуть імена переможця та призерів по коловій системі. Ігри відбуватимуться ж на відкритих майданчиках спорткомплексу УМВС або НВК №10 виключно у вихідні дні, а в кожному з матчів на турнірі команди зіграють 2 тайми по 25 хвилин «брудного» часу.

Також для переможців та призерів Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу передбачено призовий фонд: чемпіон отримає 5000 гривень, срібному призеру дістанеться 4000 гривень, а третя команда на фініші здобуде 3000 гривень.

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата стартового внеску в розмірі 3400 гривень до 28 квітня включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 28 квітня командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши заявочний лист на електронну адресу [email protected].

Додамо також, що жеребкування та затвердження календаря дебютного розіграшу Бізнес Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу відбудеться 29-ого квітня, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Нагадуємо, що дебютний сезон у Бізнес Преміум-лізі відкритому чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу стартує вже 7-ого травня. Деталі за телефонами: 067-308-54-00, 068-833-13-48 та 097-102-44-72.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here