Благодійний турнір “Ми є українці”. День 1

0
321

Надаємо Вашій увазі результати та технічні дані матчів першого ігрового дня Благодійного турніру “Ми є українці”

Благодійний турнір “Ми є українці” серед аматорів (футзал)

Груповий етап

Підгрупа “А”

“Динамо-ГУНП” – “Ауді” – 3:0

Голи: Середюк (7), Щасливий (18), Соколюк (20)

Попередження: не було

“Вікторія” (В. Бірки) – “Динамо-ГУНП” – 2:0

Голи: Карпа (20), Кучерук (24)

Попередження: не було

“Вікторія” (В. Бірки) – “Ауді” – 1:0

Голи: Кучерук (17)

Попередження: не було

Підгрупа А 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Вікторія В. Бірки
2:0 1:0 2 2 0 0 3-0 6
2
Динамо-ГУНП
0:2 3:0 2 1 0 1 3-2 3
3
Ауді
0:1 0:3 2 0 0 2 0-4 0

Підгрупа “В”

“Алмаз” – “Ковчег” – 3:2

Голи: Ємаєв (14), Олексюк (16), Миронюк (23) – Бойко (9), Гнідий (13)

Попередження: Михайлов (12) – Поворознюк (16), Глега (20)

МФК “Лідер” – “Альянс” (Рівне) – 0:4

Голи: О. Кривко (7, 25), В. Кривко (8, 13)

Попередження: не було

“Альянс” (Рівне) – “Алмаз” – 2:4

Голи: Тхорук (14), В. Кривко (25) – Михайлов (6), Ємаєв (8), Карась (12, 21)

Попередження: Тхорук (20) – Олексюк (16)

“Ковчег” – МФК “Лідер” – 3:1

Голи: Бойко (3, 10), Дідичук (7) – Кільчиєвський (12)

“Ковчег” – “Альянс” (Рівне) – 0:4

Голи: Тхорук (14, 19), Босюк (17, 18)

Попередження: Гнідий (21)

МФК “Лідер” – “Алмаз” – 1:7

Голи: Гнатишин (22) – Миронюк (10), Олексюк (14), Дурда (15, 16, 18), Михайлов (18), Шутяк (20)

Попередження: не було

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Алмаз
4:2 3:2 7:1 3 3 0 0 14-5 9
2
Альянс (Рівне)
2:4 4:0 4:0 3 2 0 1 10-4 6
3
Ковчег
2:3 0:4 3:1 3 1 0 2 5-8 3
4
МФК “Лідер”
1:7 0:4 1:3 3 0 0 3 2-14 0

Благодійний турнір “Ми є українці” серед аматорів (міні-футбол)

Груповий етап

Підгрупа “А”

“Dark Horse” – “Лунтік” – 6:2

Голи: Голова (1), Кирилюк (9, 20, 23), Алексєєв (16), Шинкович (18) – Ющенко (2), Заболотний (3)

Вилучення: Сторожук (22)

Old Boys FC – SEBN UA – 0:4

Голи: Гончар (4, 10, 20), Гнатюк (15)

Попередження: не було

SEBN UA – “Dark Horse” – 3:3

Голи: Гнатюк (5, 12), Щавінський (9) – Тимощук (7, 15), Голова (15)

Попередження: не було

“Лунтік” – Old Boys FC – 7:0

Голи: Петреченко (1, 22), Ласлов (5, св.), Ющенко (6, 21), Сторожук (7), Кононенко (15)

Попередження: Журавльов (3)

“Dark Horse” – Old Boys FC – 3:1

Голи: Агджоян (5), Кобзаренко (8), Алексєєв (15) – Завгородній (23)

Попередження: не було

SEBN UA – “Лунтік” – 4:2

Голи: Гнатюк (15, 18), Стаднічук (16), Гончар (19) – Кононенко (12, 22)

Попередження: не було

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Dark Horse
3:3 6:2 3:1 3 2 1 0 12-6 7
2
SEBN UA
3:3 4:2 4:0 3 2 1 0 11-5 7
3
Лунтік
2:6 2:4 7:0 3 1 0 2 11-10 3
4
Old Boys FC
1:3 0:4 0:7 3 0 0 3 1-14 0

Підгрупа “В”

МФК “Лідер” – ФК “Буд-Двір” – 1:4

Голи: Качурка (3) – Д. Гурин (18, 23), Швець (19, 20)

Попередження: Качурка (12), Федорович (13)

“Менс” – ФК “Суші Майстер” – 1:10

Голи: Шперчук (14) – Педяш (4, 12, 23, 24), Гуляк (8), Калюжняк (9, 19, 25), Гребенюк (16), Красюк (22)

Попередження: Палійчук (19), Шадрін (20)

ФК “Суші Майстер” – МФК “Лідер” – 6:0

Голи: Гребенюк (8, 24), Пасічник (9), Калюжняк (15), Гуляк (18), Педяш (23)

Попередження: Качурка (14)

ФК “Буд-Двір” – “Менс” – 7:3

Голи: Швець (4, 14, 24), Д. Гурин (15), Оцалюк (22), Рижук (25), Бойчук (25) – Шперчук (9, 20), Гілюк (17)

Попередження: Черновський (12), Грицай (23)

МФК “Лідер” – “Менс” – 5:2

Голи: Грицай (6, св.), Качурка (15), Сас (16), Дяк (18), Коваленко (20) – Шперчук (12, 16)

Попередження: не було

ФК “Суші Майстер” – ФК “Буд-Двір” – 3:2

Голи: Гребенюк (9), Педяш (14, 25) – Красюк (12, св.), Швець (22)

Попередження: Швець (14)

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ФК “Суші Майстер”
3:2 6:0 10:1 3 3 0 0 19-3 9
2
ФК “Буд-Двір”
2:3 4:1 7:3 3 2 0 1 13-7 6
3
МФК “Лідер”
0:6 1:4 5:2 3 1 0 2 6-12 3
4
Менс
1:10 3:7 2:5 3 0 0 3 6-22 0

Підгрупа “С”

“Beerloga-1” – “Атлетик-Сeresit PRO” – 3:0

Голи: Степанюк (7, 8), Кравчук (9)

Попередження: не було

“Торпедо” (Вільхівці) – “Atletico Bremen” – 3:2

Голи: Гринів (11, 18, пен.), Годований (13, св.) – Тимченко (10), Грохольський (17)

Попередження: Балан (18)

“Атлетик-Ceresit PRO” – “Торпедо” (Вільхівці) – 6:1

Голи: Яюс (1, 17), Басараб (3), Матковський (6, 14), Розізнаний (15) – Мацигін (14)

Попередження: не було

“Atletico Bremen” – “Beerloga-1” – 0:6

Голи: Стецюк (8), Дручков (10, св.), Нагорняк (11), Д. Марчук (19), Степанюк (22), Н. Марчук (25)

Попередження: Попов (16) – Степанюк (15)

“Торпедо” (Вільхівці) – “Beerloga-1” – 2:1

Голи: Романський (4, 7) – Стецюк (18)

Попередження: Н. Марчук (19)

“Атлетик-Сeresit PRO” – “Atletico Bremen” – 4:1

Голи: Яюс (5), Басараб (9), Матковський (14), Розізнаний (23) – Годований (3)

Попередження: Ковальський (18)

Підгрупа С 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Атлетик-Ceresit PRO
0:3 6:1 4:1 3 2 0 1 10-5 6
2
Beerloga-1
3:0 1:2 6:0 3 2 0 1 10-2 6
3
Торпедо (Вільхівці)
1:6 2:1 3:2 3 2 0 1 6-9 6
4
Atletico Bremen
1:4 0:6 2:3 3 0 0 3 3-13 0

Підгрупа “D”

“Beerloga-2” – “Танчик” (Рівне) – 2:3

Голи: Антонов (4), Чикалюк (23, св.) – Газицький (1), Трофімчук (12, 18)

Попередження: Антонов (10), Ліповуз (16) – Трофімчук (16), Чикалюк (24)

Вилучення: Мустафін (19)

“Фахівець” – ОТГ Стара Синява – 5:5

Голи: Цой (1, 13, 21), Семенюк (6), Калуков (20) – Кульгук (3, 15), Гноянко (5), Муляр (12, 20)

Попередження: Кульгук (10)

ОТГ Стара Синява – “Beerloga-2” – 1:2

Голи: Гноянко (15) – Павліш (15), Ліповуз (18)

Попередження: Кульгук (11), Мельніков (14) – Краснобокий (6)

“Танчик” (Рівне) – “Фахівець” – 2:5

Голи: Трофімчук (24), Свирид (25) – Калуков (2, 18), Цой (19), Семенюк (20, 21)

Попередження: не було

“Beerloga-2” – “Фахівець” – 3:2

Голи: Ліповуз (2, 6), Восканян (16) – Цой (12), Глаз (17)

Попередження: Семенюк (23)

ОТГ Стара Синява – “Танчик” (Рівне) – 6:3

Голи: Гноянко (5, 25), Трофімчук (15, св.), Кульгук (20), Микитюк (20), Гоменюк (23) – Трофімчук (3, 8), Наумець (13)

Попередження: Гноянко (8)

Підгрупа D 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Beerloga-2
2:1 3:2 2:3 3 2 0 1 7-6 6
2-3
ОТГ Стара Синява
1:2 5:5 6:3 3 1 1 1 12-10 4
2-3
Фахівець
2:3 5:5 5:2 3 1 1 1 12-10 4
4
Танчик (Рівне)
3:2 3:6 2:5 3 1 0 2 8-13 3

Примітка. За кращими додатковими показниками (менша кількість жовтих і червоних карток в усіх матчах турніру) друге місце на фініші виборола команда “Фахівець”

“Новатор” (на фото) – переможець Благодійного турніру “Ми є українці” серед юнаків 2008/2009 років народження

Благодійний турнір “Ми є українці” серед дітей. Вікова категорія 2008/2009 р.н

“Сокіл” – CFC AMOR-2009 – 4:0

Голи: Глінський (4, св.), Танчук (9), Кащен (17), Пєршин (19)

Попередження: не було

ДЮСШ №3 – F.S. ProffiBall – 6:0

Голи: Файко (1), Грищук (7, 22), Гордєєв (16), Петельчук (20), Карпа (21)

Попередження: не було

“Новатор” – CFC AMOR-2008 – 2:1

Голи: Лисий (1, 12) – Скарженюк (14)

Попередження: не було

“Сокіл” – ДЮСШ №3 – 2:0

Голи: Глушко (18), Цуцуловський (23)

Попередження: Гордєєв (24)

F.S. ProffiBall – “Новатор” – 3:4

Голи: Бицик (2, 15), Павлюченко (24) – Фатюк (16, 23), Крот (18), Мельник (20)

Попередження: Малюта (14)

Вилучення: Бицик (17) – Малюта (14, друге попередження)

СFC AMOR-2009 – CFC AMOR-2008 – 1:12

Голи: Коржан (19) – Скарженюк (2, 3, 4, 25), Березюк (5, 9, 21), Незгода (6, 16, 17, 22), Дмитришак (12)

Попередження: не було

“Новатор” – “Сокіл” – 2:1

Голи: Малюта (6), Мельник (8) – Глушко (24)

Попередження: не було

ДЮСШ №3 – CFC AMOR-2009 – 8:0

Голи: Гордєєв (4, 5), Петельчук (6, 13), Карпа (16, 19), Файко (17), Бодак (24)

Попередження: Коржан (9)

CFC AMOR-2008 – F.S. Proffiball – 5:1

Голи: Скарженюк (3, 4, 16), Березюк (17), Дмитришак (20) – Зарва (23)

Попередження: Устянський (21)

ДЮСШ №3 – “Новатор” – 3:3

Голи: Гордєєв (8, 23, 24) – Фатюк (5), Малюта (17, 24)

Попередження: не було

CFC AMOR-2009 – F.S. ProffiBall – 0:2

Голи: Бицик (6), Зарва (21)

Попередження: не було

“Сокіл” – CFC AMOR-2008 – 2:2

Голи: Пєршин (8), Цуцуловський (12) – Незгода (4), Несмілий (19)

Попередження: не було

“Новатор” – CFC AMOR-2009 – 5:1

Голи: Лисяков (6, 11, 18), Харкавлюк (19), Фатюк (20) – Марущак (4)

Попередження: Дикий (22)

CFC AMOR-2008 – ДЮСШ №3 – 1:4

Голи: Скарженюк (22) – Бодак (6, 14, 18), Файко (12)

Попередження: Березюк (16) – Карпа (20)

F.S. ProffiBall – “Сокіл” – 2:12

Голи: Бицик (10, 15) – Цуцуловський (1), Кащен (2, 6, 15), Захарченко (7, 8), Пєршин (9, 22), Глушко (11), Мазур (12), Семенюк (23)

Вилучення: Гонтар (15)

Підсумкова таблиця:

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Новатор
2:1 3:3 2:1 4:3 5:1 5 4 1 0 16-9 13
2
Сокіл
1:2 2:0 2:2 12:2 4:0 5 3 1 1 21-6 10
3
ДЮСШ №3
3:3 0:2 4:1 6:0 8:0 5 3 1 1 21-6 10
4
CFC AMOR-2008
1:2 2:2 1:4 5:1 12:1 5 2 1 2 21-10 7
5
F.S.ProffiBall
3:4 2:12 0:6 1:5 2:0 5 1 0 4 8-27 3
6
CFC AMOR-2009
1:5 0:4 0:8 1:12 0:2 5 0 0 5 2-31 0

“ДЮСШ-Агробізнес” (на фото) – переможець Благодійного турніру “Ми є українці” серед юнаків 2012/2012 років народження

Благодійний турнір “Ми є українці” серед дітей. Вікова категорія 2011/2012 р.н

Груповий етап

Підгрупа “А”

Новатор – F.S. ProffiBall-2011 – 3:0

Голи: Лужняк (1, 12), Черепанський (13)

Попередження: не було

Сокіл-2011 – ДЮСШ №1 – 2:3

Голи: Семенюк (12), Божук (17) – Стрельченко (10), Сандулов (13), Палишен (14)

Попередження: не було

F.S. ProffiBall-2011 – ДЮСШ №1 – 0:4

Голи: Сандулов (2, 16), Королюк (12, 25)

Попередження: не було

Новатор – Сокіл-2011 – 2:1

Голи: Корнійчук (6), Лужняк (22) – Марцінішин (3)

Попередження: Федак (23)

Сокіл-2011 – F.S. ProffiBall-2011 – 0:1

Голи: Стукан (12)

Попередження: не було

ДЮСШ №1 – Новатор – 4:2

Голи: Павлишен (9, 25), Сандулов (17, 25) – Лужняк (4), Черепанський (25)

Попередження: не було

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1
4:2 4:0 3:2 3 3 0 0 11-4 9
2
Новатор
2:4 3:0 2:1 3 2 0 1 7-5 6
3
F.S.ProffiBall-2011
0:4 0:3 1:0 3 1 0 2 1-7 3
4
Сокіл-2011
2:3 1:2 0:1 3 0 0 3 3-6 0

Підгрупа “В”

ДЮСШ-Агробізнес (Волочиськ) – F.S. ProffiBall-2012 – 1:1

Голи: Приймак (13) – Баштанюк (1)

Попередження: Смик (23)

Сокіл-2012 – ДЮСШ-Агробізнес (Волочиськ) – 3:14

Голи: Коричак (8), Паштепа (22), Хучуа (25) – Смик (1), Стець (2, 10, 17, 20), Бобир (3), Павенський (5), Мелимука (11, 13, 14, 23, 24), Горбач (18), Приймак (19)

Попередження: не було

F.S. ProffiBall-2012 – Сокіл-2012 –  5:0

Голи: Вербовий (2), Власов (6, 16), Яковенко (9), Клічук (20)

Попередження: Хучуа (20)

Підгрупа В 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ-Агробізнес (Волочиськ)
1:1 14:3 2 1 1 0 15-4 4
2
F.S.ProffiBall-2012
1:1 5:0 2 1 1 0 6-1 4
3
Сокіл-2012
3:14 0:5 2 0 0 2 3-19 0

Кубок Надії (за 5-7 місця)

Сокіл-2011 – F.S. ProffiBall-2011 – 4:1

Голи: Божук (2, 20), Лінник (21), Семенюк (22) – Стукан (12)

Попередження: Стукан (23)

Сокіл-2011 – Сокіл-2012 – 5:1

Голи: Божук (7, 17, 23), Пізнюр (8), Марцішин (25) – Паштепа (2)

Попередження: Паштепа (3)

F.S. ProffiBall-2011 – Сокіл-2012 – 7:0

Голи: Гарас (3, 17, 21), Стукан (4, 6), Паштепа (8, св.), Губай (13)

Попередження: Стукан (13)

Команди 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл-2011
4:1 5:1 2 2 0 0 9-2 6
2
F.S. ProffiBall-2011
1:4 7:0 2 1 0 1 8-4 3
3
Сокіл-2012
1:5 0:7 2 0 0 2 1-12 0

1/2 фіналу

ДЮСШ №1 – F.S. ProffiBall – 3:4

Голи: Павлишен (11), Сандулов (14), Стрельченко (21) – Клічук (7, 9), Вербовий (13), Яковенко (16)

Попередження: не було

ДЮСШ-Агробізнес (Волочиськ) – Новатор – 3:0

Голи: Стець (2), Приймак (23, 25)

Попередження: Горбач (12), Смик (19)

Матч за 3-є місце

ДЮСШ №1 – Новатор – 4:1

Голи: Павлишен (13, 15, 16), Лопатинський (19) – Мельниченко (3)

Попередження: не було

Фінал

F.S. ProffiBall-2012 – ДЮСШ-Агробізнес (Волочиськ) – 1:2

Голи: Власов (23) – Стець (1), Горбач (6)

Попередження: не було

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here