Благодійний турнір “Ми є українці”. День 2

0
396

Надаємо Вашій увазі результати та технічні дані матчів другого ігрового дня Благодійного турніру “Ми є українці”

Благодійний турнір “Ми є українці” серед аматорів (футзал)

Верхня сітка

1/2 фіналу

“Вікторія” (В. Бірки) – “Альянс” (Рівне) – 0:1

Голи: Босюк (20)

Попередження: Хоровець (24)

“Динамо-ГУНП” – “Алмаз” – 2:1

Голи: Сулима (8), Миронюк (9, св.) – Грицик (10, св.)

Попередження: Чекирда (10)

Матч за 3-є місце

“Вікторія” (В. Бірки) – “Алмаз” – 3:1

Голи: Кучерук (9, 19), Луцик (23) – Волошин (18)

Попередження: Данилюк (18), Карпа (24) – Олексюк (9)

Фінал

“Альянс” (Рівне) – “Динамо-ГУНП” – 0:0 пен. 1:4

Попередження: Босюк (10) – Сохорук (20)

Серія пенальті: Сторожук – 0:1, В. Кривко – 1:1, Грицик – 1:2, О. Кривко – 1:2 (вище воріт), Соколюк – 1:3, Безбородов – 1:3 (воротар), Щасливий – 1:4

“Динамо-ГУНП” (на фото) – переможець Благодійного турніру “Ми є українці” у Верхній сітці

Нижня сітка

“Ауді” – МФК “Лідер” – 9:1

Голи: В. Савчук (4), Черкезов (5, 6, 18, 23), Галкін (7, 15), П. Савчук (19), Будченко (22)

Попередження: Войтович (9), Загребельний (14)

“Ковчег” – “Ауді” – 1:2

Голи: Гнідий (20) – Будченко (4), П. Савчук (13)

Попередження: Задерейко (22)

МФК “Лідер” – “Ковчег” – 1:1

Голи: Ткачук (13) – Бойко (20)

Попередження: Глега (25)

Підсумкова таблиця:

Команди 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Ауді
2:1 9:1 2 2 0 0 11-2 6
2
Ковчег
1:2 1:1 2 0 1 1 2-3 1
3
МФК “Лідер”
1:9 1:1 2 0 1 1 2-10 1

Благодійний турнір “Ми є українці” серед аматорів (міні-футбол)

Верхня сітка

1/4 фіналу

“Dark Horse” – “Beerloga-1” – 0:2

Голи: Мазур (11), Бохонок (13)

Попередження: Басараба (8)

SEBN UA – “Атлетик-Ceresit PRO” – 6:3

Голи: Гончар (4), Гнатюк (6, 11, 22, 24), В. Снігур (10) – Котенков (3), Ремушевський (12), Басараб (17)

Попередження: не було

ФК “Суші Майстер” – “Фахівець” – 0:3

Голи: Цой (4), Семенюк (8), Калуков (20)

Попередження: Педяш (12), Калюжняк (12)

“Beerloga-2” – ФК “Буд-Двір” – 1:1 пен. 4:2

Голи: Мустафін (14) – Д. Гурин (16)

Попередження: Швець (11), Оцалюк (21)

Серія пенальті: Антонов – 1:0, Оцалюк – 1:1, Костенко – 2:1, Д. Гурин – 2:2, Мустафін – 3:2, Рижук – 3:2 (воротар), Ліповуз – 4:2, Швець – 4:2 (воротар)

1/2 фіналу

“Beerloga-1” – “Фахівець” – 2:0

Голи: Бохонок (24, 25)

Попередження: Нагорняк (14) – Цой (18)

SEBN UA – “Beerloga-2” – 0:4

Голи: Костенко (13, 19), Павліш (16), Ліповуз (23)

Попередження: А. Снігур (11), Гнатюк (15) – Краснобокий (11)

Матч за 3-є місце

SEBN UA – “Фахівець” – 1:3

Голи: Соловей (8) – Бармак (7), Семенюк (9), Фетько (19)

Попередження: Первєєв (5), Стаднічук (18)

Фінал

“Beerloga-1” – “Beerloga-2” – 2:6

Голи: Нагорняк (24), Н. Марчук (25) – Якубов (1, 7, 10, 22), Ліповуз (4), Восканян (17)

Попередження: Бохонок (18)

“Beerloga-1” та “Beerloga-2” (на фото) – фіналісти Благодійного турніру “Ми є українці” у Верхній сітці

Нижня сітка

1/4 фіналу

“Лунтік” – “Atletico Bremen” – 8:1

Голи: Журавльов (5), Кононенко (7, 13, 18, 21), Ющенко (10, 15, 23) – Грохольський (14)

Попередження: не було

Old Boys FC – “Торпедо” (Вільхівці) – 0:3

Голи: Шкляр (2), Гринів (16), Мацигін (17)

Попередження: Шевчук (10), Охмуш (16)

МФК “Лідер” – “Танчик” (Рівне) – 1:5

Голи: Гоцалюк (21) – Наумець (6), Свирид (13), Берташ (14), Газицький (21), Чикалюк (24)

Попередження: не було

“Менс” – ОТГ Стара Синява – 1:3

Голи: Шперчук (4) – Муляр (4, 9, 12)

Попередження: не було

1/2 фіналу

“Лунтік” – “Танчик” (Рівне) – 2:4

Голи: Сторожук (12), Лисенко (13) – Газицький (9, 19), Шаюк (10), Любар (24)

Попередження: Чикалюк (20)

“Торпедо” (Вільхівці) – ОТГ Стара Синява – 3:8

Голи: Охмуш (8), Романський (10, 17) – Мельніков (3), Муляр (5, 10, 12, 16, 21), Гоменюк (6), Глєбов (13)

Попередження: Романський (17), Охмуш (22)

ОТГ Стара Синява (на фото) – переможець Благодійного турніру “Ми є українці” у Нижній сітці

Фінал

“Танчик” (Рівне) – ОТГ Стара Синява – 3:5

Голи: Газицький (8), Трофімчук (22), Любар (23) – Муляр (4, 8, 10, 15), Гноянко (17)

Попередження: не було

Благодійний турнір “Ми є українці” серед дітей. Вікова категорія 2010 р.н

ДЮСШ №3 – Viva Cup – 1:2

Голи: Карпа (14) – Приходько (3), Хрущ (9)

Попередження: не було

Поділля-2 – Поділля-1 – 9:1

Голи: Романюк (3, 11), Архіпов (9, 13), Козак (15), Кухта (16), Крулік (17, 24), Симчишин (20) – Корсун (21)

Попередження: не було

Сокіл – CFC AMOR – 0:1

Голи: Мізера (7)

Попередження: не було

ДЮСШ №3 – Поділля-2 – 2:0

Голи: Бабій (1, 20)

Попередження: Казєв (22), Романюк (22), Симчишин (22), Архіпов (22)

Viva Cup – CFC AMOR – 2:3

Голи: Вовк (5), Фільчук (15) – Громов (6), Івасішин (23), Яременюк (25)

Попередження: Приходько (25), Сарафіан (25)

Вилучення: Яременюк (20)

Поділля-1 – Сокіл – 1:3

Голи: Будзан (18) – Гоцуляк (4), Малигін (7), Каськов (17, св.)

Попередження: не було

Поділля-2 – Viva Cup – 4:1

Голи: Архіпов (1, 17, 24, 25) – Хрущ (6)

Попередження: не було

Сокіл – ДЮСШ №3 – 0:3

Голи: Бабій (5, 18), Грищук (11)

Попередження: не було

ДЮСШ №3 (на фото) – переможець Благодійного турніру “Ми є українці” серед юнаків 2010 років народження

CFC AMOR – Поділля – 4:1

Голи: Мізера (12, 23, 24), Івасішин (18) – Будзан (23)

Попередження: не було

Поділля-2 – Сокіл – 1:1

Голи: Архіпов (12) – Малигін (13)

Попередження: не було

Viva Cup – Поділля-1 – 5:1

Голи: Сарафіан (2), Фільчук (3), Хрущ (16, 17, 23) – Блонський (24, св.)

Попередження: Луков (10)

ДЮСШ №3 – CFC AMOR – 3:0

Голи: Федонюк (7), Подворний (13, 20)

Попередження: не було

Сокіл – Viva Cup – 0:3

Голи: Пінчук (17, 24), Приходько (23)

Попередження: Малигін (2)

CFC AMOR – Поділля-2 – 1:2

Голи: Яременюк (20) – Архіпов (4, 15)

Попередження: Черниш (10)

Поділля-1 – ДЮСШ №3 – 0:3

Голи: Рудий (3, 16), Федонюк (13)

Попередження: не було

Підсумкова таблиця:

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №3
2:0 3:0 1:2 3:0 3:0 5 4 0 1 12-2 12
2
Поділля-2
0:2 2:1 4:1 1:1 9:1 5 3 1 1 16-6 10
3
CFC AMOR
0:3 1:2 3:2 1:0 4:1 5 3 0 2 9-8 9
4
Viva Cup
2:1 1:4 2:3 3:0 5:1 5 3 0 2 13-9 9
5
Сокіл
0:3 1:1 0:1 0:3 3:1 5 1 1 3 4-9 4
6
Поділля-1
0:3 1:9 1:4 1:5 1:3 5 0 0 5 4-24 0

F.S. Proffiball (на фото) – переможець Благодійного турніру “Ми є українці” серед юнаків 2013 років народження

Благодійний турнір “Ми є українці” серед дітей. Вікова категорія 2013 р.н

ДЮСШ №1-2 – Поділля – 2:5

Голи: Присяжний (19, 20, пен.) – Нігірчук (4, 8), Свістун (15, св.), Мусієнко (25), Кудльовський (25)

Попередження: Кудльовський (20)

ДЮСШ №1-1 – Сокіл – 6:0

Голи: Козачок (4, 19), Галюк (7), Надорожний (11, 14), Лихолат (25)

Попередження: не було

Фортеця (Кам’янець-Подільський) – F.S. ProffiBall – 3:5

Голи: Гарбуз (1, 15), Садлій (17) – Власов (9, 18), Клічук (12), Баштанюк (15), Мірошніченко (16)

Попередження: не було

Поділля – ДЮСШ №1-1 – 0:9

Голи: Савінський (3, 13), Надорожний (10), Гребінчук (12, 12), Свірщ (21, 23), Фют (22, 24)

Попередження: не було

Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ №1-2 – 2:0

Голи: Тесленко 4), Гарбуз (25)

Попередження: Янюк (22)

F.S. ProffiBall – Сокіл – 4:2

Голи: Футорний (5), Власов (10, 11), Мірошніченко (14) – Діденко (7), Ковбасюк (22)

Попередження: не було

ДЮСШ №1-1 – Фортеця (Кам’янець-Подільський) – 5:1

Голи: Савінський (3, 15), Лихолат (19), Надорожний (22), Фют (25) – Гарбуз (3)

Попередження: не було

Сокіл – Поділля – 5:1

Голи: Ковбасюк (2), Діденко (7, 19), Мущишин (15), Роздайгора (16) – Кудльовський (23)

Попередження: не було

ДЮСШ №1-2 – F.S. Proffiball – 0:7

Голи: Клічук (3, 4), Баштанюк (7, 25), Власов (18), Ялець (20, 22)

Попередження: не було

Фортеця (Кам’янець-Подільський) – Сокіл – 2:2

Голи: Садлій (13), Білошицький (23) – Родіков (8, св.), Діденко (18)

Попередження: Діденко (12)

ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ №1-1 – 0:5

Голи: Галюк (3), Козачок (4), Фют (5, 14), Гребінчук (21)

Попередження: не було

F.S. ProffiBall – Поділля – 5:3

Голи: Клічук (3, 11), Власов (7), Кубик (8), Килимюк (9) – Дремлюга (1), Нігірчук (16, 17)

Попередження: Кудльовський (20)

Сокіл – ДЮСШ №1-2 – 3:0

Голи: Ковбасюк (1), Ткач (14, 22)

Попередження: не було

Поділля – Фортеця (Кам’янець-Подільський) – 3:6

Голи: Нігірчук (10, 25), Дремлюга (13) – Сукманюк (2, 20), Садлій (4, 19), Кобля (6), Білопольський (8)

Попередження: не було

ДЮСШ №1-1 – F.S. ProffiBall – 0:2

Голи: Клічук (7, 24)

Попередження: Козак (5) – Баштанюк (11)

Підсумкова таблиця:

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
F.S. ProffiBall
2:0 5:3 4:2 5:3 7:0 5 5 0 0 23-8 15
2
ДЮСШ №1-1
0:2 5:1 6:0 9:0 5:0 5 4 0 1 25-3 12
3
Фортеця (Кам’янець-Подільський)
3:5 1:5 2:2 6:3 2:0 5 2 1 2 14-15 7
4
Сокіл
2:4 0:6 2:2 5:1 3:0 5 2 1 2 12-13 7
5
Поділля
3:5 0:9 3:6 1:5 5:2 5 1 0 4 12-27 3
6
ДЮСШ №1-2
0:7 0:5 0:2 0:3 2:5 5 0 0 5 2-22 0

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here