Благодійний турнір “Ми є українці”: результати матчів турніру

0
2165

Надаємо Вашій увазі результати матчів Благодійного турніру “Ми є українці”

Турнір серед аматорів

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
 
А1 Динамо-ГУНП – Ауді 14.05 ЗАЛ ГУНП 12.00 3:0 
А1 Тепловик – Вікторія В. Бірки 14.05 ЗАЛ ГУНП 12.30 0:5 (тех. результат)
B1 Алмаз – Ковчег 14.05 ЗАЛ ГУНП 13.00 3:2
B1 МФК Лідер – Альянс 14.05 ЗАЛ ГУНП 13.30 0:4
A2 Вікторія В. Бірки – Динамо-ГУНП 14.05 ЗАЛ ГУНП 14.00 2:0
A2 Ауді – Тепловик 14.05 ЗАЛ ГУНП 14.30  
B2 Альянс – Алмаз 14.05 ЗАЛ ГУНП 15.00 2:4
B2 Ковчег – МФК Лідер 14.05 ЗАЛ ГУНП 15.30 3:1
A3 Динамо-ГУНП – Тепловик 14.05 ЗАЛ ГУНП 16.00  
A3 Вікторія В. Бірки – Ауді 14.05 ЗАЛ ГУНП 16.30 1:0
B3 Ковчег – Альянс 14.05 ЗАЛ ГУНП 17.00 0:4
B3 МФК Лідер – Алмаз 14.05 ЗАЛ ГУНП 17.30 1:7
1\2 A1-B2 ВС Вікторія В. Бірки – Альянс 15.05 ЗАЛ ГУНП 13.00 0:1
1\2 A2-B1ВС Динамо-ГУНП – Алмаз 15.05 ЗАЛ ГУНП 13.30 2:1
A3-B4НС Ауді – МФК Лідер 15.05 ЗАЛ ГУНП 14.00 9:1
A3-B3НС Ковчег – Ауді 15.05 ЗАЛ ГУНП 14.30 1:2
3 місце ВС Вікторія В. Бірки – Алмаз 15.05 ЗАЛ ГУНП 15.00 3:1
В3 – В4НС МФК Лідер – Ковчег 15.05 ЗАЛ ГУНП 15.30 1:1
Фінал ВС Альянс – Динамо-ГУНП 15.05 ЗАЛ ГУНП 16.00 0:0 пен. 1:4
Нагородження 15.05 ЗАЛ ГУНП 16.30  
 
А1 Dark Horse – Лунтік 14.05 ШП ГУНП 09.00 6:2
А1 Old Boys FC – SEBN UA 14.05 ШП ГУНП 09.30 0:4 
С1 Beerloga-1 – Атлетик-Ceresit PRO 14.05 ШП ГУНП 10.00 3:0
С1 Торпедо – Atletico  Bremen 14.05 ШП ГУНП 10.30 3:2 
A2 SEBN UA – Dark Horse 14.05 ШП ГУНП 11.00 3:3 
A2 Лунтік- Old Boys FC 14.05 ШП ГУНП 11.30 7:0 
С2 Атлетик-Ceresit PRO – Торпедо 14.05 ШП ГУНП 12.00 6:1 
С2 Atletico Bremen – Beerloga-1 14.05 ШП ГУНП 12.30 0:6
A3 Dark Horse – Old Boys FC 14.05 ШП ГУНП 13.00 3:1
A3 SEBN UA – Лунтік 14.05 ШП ГУНП 13.30 4:2
С3 Торпедо – Beerloga-1 14.05 ШП ГУНП 14.00 2:1
С3 Атлетик-Ceresit PRO – Atletico Bremen 14.05 ШП ГУНП 14.30 4:1
В1 МФК Лідер – ФК Буд-Двір 14.05 ШП ГУНП 15.00 1:4
В1 Менс – ФК Суші Майстер 14.05 ШП ГУНП 15.30 1:10 
D1 Beerloga-2 – Танчик 14.05 ШП ГУНП 16.00 2:3 
D1 Фахівець – ОТГ Стара Синява 14.05 ШП ГУНП 16.30 5:5 
В2 ФК Суші Майстер – МФК Лідер 14.05 ШП ГУНП 17.00 6:0
В2 ФК Буд-Двір – Менс 14.05 ШП ГУНП 17.30 7:3
D2 ОТГ Стара Синява – Beerloga-2 14.05 ШП ГУНП 18.00 1:2
D2 Танчик – Фахівець 14.05 ШП ГУНП 18.30 2:5
В3 МФК Лідер – Менс 14.05 ШП ГУНП 19.00 5:2
В3 ФК Суші Майстер – ФК Буд-Двір 14.05 ШП ГУНП 19.30 3:2 
D3 Beerloga-2 – Фахівець 14.05 ШП ГУНП 20.00 3:2
D3 ОТГ Стара Синява – Танчик 14.05 ШП ГУНП 20.30 6:3
1\4 A3-C4 Лунтік – Atletico Bremen 15.05 ШП ГУНП 09.00 8:1 
1\4 A4-C3 Old Boys FC – Торпедо 15.05 ШП ГУНП 09.30 0:3
1\4 B3-D4 МФК Лідер – Танчик 15.05 ШП ГУНП 10.00 1:5
1\4 D3-B4 Менс – ОТГ Стара Синява 15.05 ШП ГУНП 10.30 1:3 
1\4 A1-C2 Dark Horse – Beerloga-1 15.05 ШП ГУНП 11.00 0:2
1\4 A2-C1 SEBN UA – Атлетик-Ceresit PRO 15.05 ШП ГУНП 11.30 6:3
1\4 B1-D2 ФК Суші Майстер – Фахівець 15.05 ШП ГУНП 12.00 0:3
1\4 D1-В2 Beerloga-2 – ФК Буд-Двір 15.05 ШП ГУНП 12.30 1:1 пен. 4:2
1\2 A3-C4 та B3-D4 Лунтік – Танчик 15.05 ШП ГУНП 13.00 2:4
1\2 A4-C3 та D3-B4 Торпедо – ОТГ Стара Синява 15.05 ШП ГУНП 13.30 3:8
1\2 A1-C2 та B1-D2 Beerloga-1 – Фахівець 15.05 ШП ГУНП 14.00 2:0
1\2 A2-C1 та D1-C2 SEBN UA – Beerloga-2 15.05 ШП ГУНП 14.30 0:4 
Фінал нижня сітка Танчик – ОТГ Стара Синява 15.05 ШП ГУНП 15.00 3:5
3 місце верхня сітка Фахівець – SEBN UA 15.05 ШП ГУНП 15.30 3:1
Фінал верхня сітка Beerloga-1 – Beerloga-2 15.05 ШП ГУНП 16.00 2:6
Нагородження 15.05 ЗАЛ ГУНП 16.30  

Турнір серед дитячо-юнацьких команд

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 2008-2009 Р.Н.

1 Сокіл – СFC AMOR-2009 14.05 Школа №25 10.00 4:0 
1 ДЮСШ №3 – F.S.ProffiBall 14.05 Школа №25 10.30 6:0
1 Новатор – СFC AMOR-2008 14.05 Школа №25 11.00 2:1 
2 Сокіл – ДЮСШ №3 14.05 Школа №25 11.30 2:0
2 F.S.ProffiBall – Новатор 14.05 Школа №25 12.00 3:4
2 СFC AMOR-2009 – СFC AMOR-2008 14.05 Школа №25 12.30 1:12
3 Новатор – Сокіл 14.05 Школа №25 13.00 2:1
3 ДЮСШ №3 – СFC AMOR-2009 14.05 Школа №25 13.30 8:0
3 СFC AMOR-2008 – F.S.ProffiBall 14.05 Школа №25 14.00 5:1
4 ДЮСШ №3 – Новатор 14.05 Школа №25 14.30 3:3 
4 СFC AMOR-2009 – F.S.ProffiBall 14.05 Школа №25 15.00 0:2 
4 Сокіл – СFC AMOR-2008 14.05 Школа №25 15.30 2:2 
5 Новатор – СFC AMOR-2009 14.05 Школа №25 16.00 5:1
5 СFC AMOR-2008 – ДЮСШ №3 14.05 Школа №25 16.30 1:4
5 F.S.ProffiBall – Сокіл 14.05 Школа №25 17.00 2:12
НАГОРОДЖЕННЯ В ШКОЛІ №22 18.00

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 2011-2012 Р.Н.

                                Група А:                                              Група В:

1. ДЮСШ №1.                                      1. Сокіл-2012.

2. Сокіл-2011.                                       2. F.S.ProffiBall-2012.

3. Новатор.                                            3. ДЮСШ-Агробізнес Волочиськ.

4. F.S.ProffiBall-2011.

 

1 Новатор – F.S.ProffiBall-2011 14.05 Школа №22 10.00 3:0
1 Сокіл-2011 – ДЮСШ №1 14.05 Школа №22 10.30 2:3 
1 ДЮСШ-Агробізнес Волочиськ – F.S.ProffiBall-2012 14.05 Школа №22 11.00 1:1
2 F.S.ProffiBall-2011 – ДЮСШ №1 14.05 Школа №22 11.30 0:4
2 Новатор – Сокіл 14.05 Школа №22 12.00 2:1
2 Сокіл – ДЮСШ-Агробізнес Волочиськ 14.05 Школа №22 12.30 3:14 
3 Сокіл – F.S.ProffiBall-2011 14.05 Школа №22 13.00 0:1
3 ДЮСШ №1 – Новатор 14.05 Школа №22 13.30 4:2 
3 F.S.ProffiBall-2012 – Сокіл 14.05 Школа №22 14.00 5:0
1/2 ДЮСШ №1 – F.S.ProffiBall-2012 14.05 Школа №22 14.30 3:4
Кубок надії Сокіл-2011 – F.S.ProffiBall-2011 14.05 Школа №22 15.00 4:1 
1/2 ДЮСШ-Агробізнес Волочиськ – Новатор 14.05 Школа №22 15.30 3:0
Кубок надії Сокіл-2012 – Сокіл-2011 14.05 Школа №22 16.00 1:5 
Гра за 3 місце ДЮСШ №1 – Новатор 14.05 Школа №22 16.30 4:1
Кубок надії F.S.ProffiBall-2011 – Сокіл-2012 14.05 Школа №22 17.00 7:0
Фінал F.S.ProffiBall-2012 – ДЮСШ-Агробізнес Волочиськ 14.05 Школа №22 17.30 1:2 
НАГОРОДЖЕННЯ В ШКОЛІ №22 18.00

 

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 2010 Р.Н.

1 ДЮСШ №3 – VIVA CUP 15.05 Школа №25 10.00 1:2 
1 Поділля-2 – Поділля-1 15.05 Школа №25 10.30 9:1
1 Сокіл – СFC AMOR 15.05 Школа №25 11.00 0:1 
2 ДЮСШ №3 – Поділля-2 15.05 Школа №25 11.30 2:0 
2 VIVA CUP – СFC AMOR 15.05 Школа №25 12.00 2:3 
2 Поділля-1 – Сокіл 15.05 Школа №25 12.30 1:3 
3 Поділля-2 – VIVA CUP 15.05 Школа №25 13.00 4:1
3 Сокіл – ДЮСШ №3 15.05 Школа №25 13.30 0:3 
3 СFC AMOR – Поділля-1 15.05 Школа №25 14.00 4:1
4 Поділля-2 – Сокіл 15.05 Школа №25 14.30 1:1
4 VIVA CUP – Поділля-1 15.05 Школа №25 15.00 5:1
4 ДЮСШ №3 – СFC AMOR 15.05 Школа №25 15.30 3:0 
5 Сокіл – VIVA CUP 15.05 Школа №25 16.00 0:3 
5 СFC AMOR – Поділля-2 15.05 Школа №25 16.30 1:2 
5 Поділля-1 – ДЮСШ №3 15.05 Школа №25 17.00 0:3
НАГОРОДЖЕННЯ В ШКОЛІ №22 17.30

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 2013 Р.Н.

1 ДЮСШ №1-2 – Поділля 15.05 Школа №22 10.00 2:5 
1 ДЮСШ №1-1 – Сокіл 15.05 Школа №22 10.30 6:0
1 Фортеця К-Подільський – F.S.ProffiBall 15.05 Школа №22 11.00 3:5
2 Поділля – ДЮСШ №1-1 15.05 Школа №22 11.30 0:9 
2 Фортеця К-Подільський – ДЮСШ №1-2 15.05 Школа №22 12.00 2:0
2 F.S.ProffiBall – Сокіл 15.05 Школа №22 12.30 4:2
3 ДЮСШ №1-1 – Фортеця К-Подільський 15.05 Школа №22 13.00 3:1
3 Сокіл – Поділля 15.05 Школа №22 13.30 5:1
3 ДЮСШ №1-2 – F.S.ProffiBall 15.05 Школа №22 14.00 0:7
4 Фортеця К-Подільський – Сокіл 15.05 Школа №22 14.30 2:2
4 ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ №1-1 15.05 Школа №22 15.00 0:5
4 F.S.ProffiBall – Поділля 15.05 Школа №22 15.30 5:3
5 Сокіл – ДЮСШ №1-2 15.05 Школа №22 16.00 3:0
5 Поділля – Фортеця К-Подільський 15.05 Школа №22 16.30 3:6
5 ДЮСШ №1-1 – F.S.ProffiBall 15.05 Школа №22 17.00 0:2
НАГОРОДЖЕННЯ В ШКОЛІ №22 17.30

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here