Благодійний турнір “Ми є українці”. Розклад матчів у змаганнях серед аматорів

0
754

Надаємо Вашій увазі розклад матчів Благодійного турніру “Ми є українці” в змаганнях серед аматорських команд

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
 
А1 Динамо-ГУНП – Ауді 14.05 ЗАЛ ГУНП 12.00  
А1 Тепловик – Вікторія В. Бірки 14.05 ЗАЛ ГУНП 12.30  
B1 Алмаз – Ковчег 14.05 ЗАЛ ГУНП 13.00  
B1 МФК Лідер – Альянс 14.05 ЗАЛ ГУНП 13.30  
A2 Вікторія В. Бірки – Динамо-ГУНП 14.05 ЗАЛ ГУНП 14.00  
A2 Ауді – Тепловик 14.05 ЗАЛ ГУНП 14.30  
B2 Альянс – Алмаз 14.05 ЗАЛ ГУНП 15.00  
B2 Ковчег – МФК Лідер 14.05 ЗАЛ ГУНП 15.30  
A3 Динамо-ГУНП – Тепловик 14.05 ЗАЛ ГУНП 16.00  
A3 Вікторія В. Бірки – Ауді 14.05 ЗАЛ ГУНП 16.30  
B3 Ковчег – Альянс 14.05 ЗАЛ ГУНП 17.00  
B3 МФК Лідер – Алмаз 14.05 ЗАЛ ГУНП 17.30  
1\2 A1-B2 ВС   15.05 ЗАЛ ГУНП 13.00  
1\2 A2-B1ВС   15.05 ЗАЛ ГУНП 13.30  
1\2 A3-B4НС   15.05 ЗАЛ ГУНП 14.00  
1\2 A4-B3НС   15.05 ЗАЛ ГУНП 14.30  
3 місце ВС   15.05 ЗАЛ ГУНП 15.00  
Фінал НС   15.05 ЗАЛ ГУНП 15.30  
Фінал ВС   15.05 ЗАЛ ГУНП 16.00  
  Нагородження 15.05 ЗАЛ ГУНП 16.30  
           
А1 Dark Horse – Лунтік 14.05 ШП ГУНП 09.00  
А1 Old Boys FC – SEBN UA 14.05 ШП ГУНП 09.30  
С1 Beerloga-1 – Атлетик-Ceresit PRO 14.05 ШП ГУНП 10.00  
С1 Торпедо – Atletico  Bremen 14.05 ШП ГУНП 10.30  
A2 SEBN UA – Dark Horse 14.05 ШП ГУНП 11.00  
A2 Лунтік- Old Boys FC 14.05 ШП ГУНП 11.30  
С2 Атлетик-Ceresit PRO – Торпедо 14.05 ШП ГУНП 12.00  
С2 Atletico Bremen – Beerloga-1 14.05 ШП ГУНП 12.30  
A3 Dark Horse – Old Boys FC 14.05 ШП ГУНП 13.00  
A3 SEBN UA – Лунтік 14.05 ШП ГУНП 13.30  
С3 Торпедо – Beerloga-1 14.05 ШП ГУНП 14.00  
С3 Атлетик-Ceresit PRO – Atletico Bremen 14.05 ШП ГУНП 14.30  
В1 МФК Лідер – ФК Буд-Двір 14.05 ШП ГУНП 15.00  
В1 Менс – ФК Суші Майстер 14.05 ШП ГУНП 15.30  
D1 Beerloga-2 – Танчик 14.05 ШП ГУНП 16.00  
D1 Фахівець – ОТГ Стара Синява 14.05 ШП ГУНП 16.30  
В2 ФК Суші Майстер – МФК Лідер 14.05 ШП ГУНП 17.00  
В2 ФК Буд-Двір – Менс 14.05 ШП ГУНП 17.30  
D2 ОТГ Стара Синява – Beerloga-2 14.05 ШП ГУНП 18.00  
D2 Танчик – Фахівець 14.05 ШП ГУНП 18.30  
В3 МФК Лідер – Менс 14.05 ШП ГУНП 19.00  
В3 ФК Суші Майстер – ФК Буд-Двір 14.05 ШП ГУНП 19.30  
D3 Beerloga-2 – Фахівець 14.05 ШП ГУНП 20.00  
D3 ОТГ Стара Синява – Танчик 14.05 ШП ГУНП 20.30  
1\4 A3-C4   15.05 ШП ГУНП 09.00  
1\4 A4-C3   15.05 ШП ГУНП 09.30  
1\4 B3-D4   15.05 ШП ГУНП 10.00  
1\4 D4-B3   15.05 ШП ГУНП 10.30  
1\4 A1-C2   15.05 ШП ГУНП 11.00  
1\4 A2-C1   15.05 ШП ГУНП 11.30  
1\4 B1-D2   15.05 ШП ГУНП 12.00  
1\4 D1-C2   15.05 ШП ГУНП 12.30  
1\2 A3-C4 та B3-D4   15.05 ШП ГУНП 13.00  
1\2 A4-C3 та D4-B3   15.05 ШП ГУНП 13.30  
1\2 A1-C2 та B1-D2   15.05 ШП ГУНП 14.00  
1\2 A2-C1 та D1-C2   15.05 ШП ГУНП 14.30  
Фінал нижня сітка   15.05 ШП ГУНП 15.00  
3 місце верхня сітка   15.05 ШП ГУНП 15.30  
Фінал верхня сітка   15.05 ШП ГУНП 16.00  
Нагородження   15.05 ЗАЛ ГУНП 16.30  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here