Благодійний турнір “Ми є українці”. Розклад матчів у змаганнях серед дітей

0
438

Надаємо Вашій увазі розклад матчів Благодійного турніру “Ми є українці” в змаганнях серед дитячо-юнацьких команд

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 2008-2009 Р.Н.

1 Сокіл – СFC AMOR-2009 14.05 Школа №25 10.00  
1 ДЮСШ №3 – F.S.ProffiBall 14.05 Школа №25 10.30  
1 Новатор – СFC AMOR-2008 14.05 Школа №25 11.00  
2 Сокіл – ДЮСШ №3 14.05 Школа №25 11.30  
2 F.S.ProffiBall – Новатор 14.05 Школа №25 12.00  
2 СFC AMOR-2009 – СFC AMOR-2008 14.05 Школа №25 12.30  
3 Новатор – Сокіл 14.05 Школа №25 13.00  
3 ДЮСШ №3 – СFC AMOR-2009 14.05 Школа №25 13.30  
3 СFC AMOR-2008 – F.S.ProffiBall 14.05 Школа №25 14.00  
4 ДЮСШ №3 – Новатор 14.05 Школа №25 14.30  
4 СFC AMOR-2009 – F.S.ProffiBall 14.05 Школа №25 15.00  
4 Сокіл – СFC AMOR-2008 14.05 Школа №25 15.30  
5 Новатор – СFC AMOR-2009 14.05 Школа №25 16.00  
5 СFC AMOR-2008 – ДЮСШ №3 14.05 Школа №25 16.30  
5 F.S.ProffiBall – Сокіл 14.05 Школа №25 17.00  
НАГОРОДЖЕННЯ В ШКОЛІ №22 18.00  
 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 2011-2012 Р.Н.

                                Група А:                                              Група В:

1. ДЮСШ №1.                                      1. Сокіл-2012.

2. Сокіл-2011.                                       2. F.S.ProffiBall-2012.

3. Новатор.                                            3. ДЮСШ-Агробізнес Волочиськ.

4. F.S.ProffiBall-2011.

 

1 Новатор – F.S.ProffiBall-2011 14.05 Школа №22 10.00  
1 Сокіл-2011 – ДЮСШ №1 14.05 Школа №22 10.30  
1 ДЮСШ-Агробізнес Волочиськ – F.S.ProffiBall-2012 14.05 Школа №22 11.00  
2 F.S.ProffiBall-2011 – ДЮСШ №1 14.05 Школа №22 11.30  
2 Новатор – Сокіл 14.05 Школа №22 12.00  
2 Сокіл – ДЮСШ-Агробізнес Волочиськ 14.05 Школа №22 12.30  
3 Сокіл – F.S.ProffiBall-2011 14.05 Школа №22 13.00  
3 ДЮСШ №1 – Новатор 14.05 Школа №22 13.30  
3 F.S.ProffiBall-2012 – Сокіл 14.05 Школа №22 14.00  
1/2 1-А – 2-Б 14.05 Школа №22 14.30  
Кубок надії 4-А – 3-А 14.05 Школа №22 15.00  
1/2 1-Б – 2-А 14.05 Школа №22 15.30  
Кубок надії 3-Б – 4-А 14.05 Школа №22 16.00  
  Гра за 3 місце 14.05 Школа №22 16.30  
Кубок надії 3-А – 3-Б 14.05 Школа №22 17.00  
  Фінал 14.05 Школа №22 17.30  
НАГОРОДЖЕННЯ В ШКОЛІ №22 18.00  

 

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 2010 Р.Н.

1 ДЮСШ №3 – VIVA CUP 15.05 Школа №25 10.00  
1 Поділля-2 – Поділля-1 15.05 Школа №25 10.30  
1 Сокіл – СFC AMOR 15.05 Школа №25 11.00  
2 ДЮСШ №3 – Поділля-2 15.05 Школа №25 11.30  
2 VIVA CUP – СFC AMOR 15.05 Школа №25 12.00  
2 Поділля-1 – Сокіл 15.05 Школа №25 12.30  
3 Поділля-2 – VIVA CUP 15.05 Школа №25 13.00  
3 Сокіл – ДЮСШ №3 15.05 Школа №25 13.30  
3 СFC AMOR – Поділля-1 15.05 Школа №25 14.00  
4 Поділля-2 – Сокіл 15.05 Школа №25 14.30  
4 VIVA CUP – Поділля-1 15.05 Школа №25 15.00  
4 ДЮСШ №3 – СFC AMOR 15.05 Школа №25 15.30  
5 Сокіл – VIVA CUP 15.05 Школа №25 16.00  
5 СFC AMOR – Поділля-2 15.05 Школа №25 16.30  
5 Поділля-1 – ДЮСШ №3 15.05 Школа №25 17.00  
НАГОРОДЖЕННЯ В ШКОЛІ №22 17.30  
 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 2013 Р.Н.

1 ДЮСШ №1-2 – Поділля 15.05 Школа №22 10.00  
1 ДЮСШ №1-1 – Сокіл 15.05 Школа №22 10.30  
1 Фортеця К-Подільський – F.S.ProffiBall 15.05 Школа №22 11.00  
2 Поділля – ДЮСШ №1-1 15.05 Школа №22 11.30  
2 Фортеця К-Подільський – ДЮСШ №1-2 15.05 Школа №22 12.00  
2 F.S.ProffiBall – Сокіл 15.05 Школа №22 12.30  
3 ДЮСШ №1-1 – Фортеця К-Подільський 15.05 Школа №22 13.00  
3 Сокіл – Поділля 15.05 Школа №22 13.30  
3 ДЮСШ №1-2 – F.S.ProffiBall 15.05 Школа №22 14.00  
4 Фортеця К-Подільський – Сокіл 15.05 Школа №22 14.30  
4 ДЮСШ №1-2 – ДЮСШ №1-1 15.05 Школа №22 15.00  
4 F.S.ProffiBall – Поділля 15.05 Школа №22 15.30  
5 Сокіл – ДЮСШ №1-2 15.05 Школа №22 16.00  
5 Поділля – Фортеця К-Подільський 15.05 Школа №22 16.30  
5 ДЮСШ №1-1 – F.S.ProffiBall 15.05 Школа №22 17.00  
НАГОРОДЖЕННЯ В ШКОЛІ №22 17.30  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here