Благодійний турнір на підтримку ЗСУ: результати матчів фінального етапу

0
2443

Надаємо Вашій увазі результати матчів фінального етапу Благодійного турніру на підтримку Збройних Сил України

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ВЕРХНЯ СІТКА

E1 Алмаз – МФК URBAN-1 30.04 ЗАЛ ГУНП 11.15 1:1
E1 МФК URBAN-2 – Сокіл-VETERAN’S 30.04 ЗАЛ ГУНП 11.45 2:0
F1 Ауді – ZALIV 10 30.04 ЗАЛ ГУНП 12.15 0:0
F1 Динамо-ГУНП – Сокіл-2 30.04 ЗАЛ ГУНП 12.45 1:1
E2 Cокіл-VETERAN’S – Алмаз 30.04 ЗАЛ ГУНП 13.15 4:4
E2 МФК URBAN-1 – МФК URBAN-2 30.04 ЗАЛ ГУНП 13.45 1:3
F2 Динамо-ГУНП – ZALIV 10 30.04 ЗАЛ ГУНП 14.15 3:2
F2 Сокіл-2 – Ауді 30.04 ЗАЛ ГУНП 14.45 4:0
E3 МФК URBAN-2 – Алмаз 30.04 ЗАЛ ГУНП 15.15 5:2
E3 МФК URBAN-1 –Сокіл-VETERAN’S 30.04 ЗАЛ ГУНП 15.45 3:4
F3 Ауді – Динамо-ГУНП 30.04 ЗАЛ ГУНП 16.15 1:1
F3 ZALIV 10 – Сокіл-2 30.04 ЗАЛ ГУНП 16.45 2:2
1\2(E1м-F2м) МФК URBAN-2 – Динамо-ГУНП 30.04 ЗАЛ ГУНП 17.15 3:0
1\2(E2м-F1м) Сокіл-VETERAN’S – Сокіл-2 30.04 ЗАЛ ГУНП 17.45 2:2 пен. 6:5
Фінал МФК URBAN-2 – Сокіл-VETERAN’S 30.04 ЗАЛ ГУНП 18.30 3:0
E1 Хмельницькі делікатеси – Атлетик-Ceresit PRO 30.04 ШП ГУНП 11.00 7:1
E1 Beerloga-1 – SEBN UA 30.04 ШП ГУНП 11.30 2:1
F1 Beerloga-2 – Хлібник 30.04 ШП ГУНП 12.00 1:5
F1 Олімп – Royal Palace 30.04 ШП ГУНП 12.30 4:0
E2 SEBN UA – Хмельницькі делікатеси 30.04 ШП ГУНП 13.00 1:6
E2 Атлетик-Ceresit PRO – Beerloga-1 30.04 ШП ГУНП 13.30 0:5
F2 Royal Palace – Beerloga-2 30.04 ШП ГУНП 14.00 0:4
F2 Хлібник – Олімп 30.04 ШП ГУНП 14.30 3:6
E3 Beerloga-1 – Хмельницькі делікатеси 30.04 ШП ГУНП 15.00 2:1
E3 SEBN UA – Атлетик-Ceresit PRO 30.04 ШП ГУНП 15.30 4:1
F3 Beerloga-2 – Олімп 30.04 ШП ГУНП 16.00 3:3
F3 Royal Palace – Хлібник 30.04 ШП ГУНП 16.30 1:7
1\2(E1м-F2м) Beerloga-1 – Хлібник 30.04 ШП ГУНП 17.00 6:2
1\2(E2м-F1м) Хмельницькі делікатеси – Олімп 30.04 ШП ГУНП 17.30 1:1 пен. 4:3
Фінал Beerloga-1 – Хмельницькі делікатеси 30.04 ШП ГУНП 18.15 1:1 пен. 4:5

НИЖНЯ СІТКА

G1 Chado – Гладіатор 01.05 ЗАЛ ГУНП 09.00 8:2
G1 ФК Гвардія – Тепловик 01.05 ЗАЛ ГУНП 09.30 1:2
H1 Ковчег – Скорпіон 01.05 ЗАЛ ГУНП 10.00 1:2
H1 Фахівець – Dark Horse 01.05 ЗАЛ ГУНП 10.30 4:1
G2 Тепловик – Chado 01.05 ЗАЛ ГУНП 11.00 1:1
G2 Гладіатор – ФК Гвардія 01.05 ЗАЛ ГУНП 11.30 0:4
H2 Dark Horse – Ковчег 01.05 ЗАЛ ГУНП 12.00 0:1
H2 Скорпіон – Фахівець 01.05 ЗАЛ ГУНП 12.30 0:3
G3 Chado – ФК Гвардія 01.05 ЗАЛ ГУНП 13.00 2:1
G3 Тепловик – Гладіатор 01.05 ЗАЛ ГУНП 13.30 4:1
H3 Dark Horse – Скорпіон 01.05 ЗАЛ ГУНП 14.00 4:2
H3 Ковчег – Фахівець 01.05 ЗАЛ ГУНП 14.30 0:3
1\2(G1м-H2м) Chado – Dark Horse 01.05 ЗАЛ ГУНП 15.00 2:2 пен. 4:2
1\2(G2м-H1м) Тепловик – Фахівець 01.05 ЗАЛ ГУНП 15.30 0:2
Фінал Chado – Фахівець 01.05 ЗАЛ ГУНП 16.15 0:4
G1 Atletico Bremen – Ротор 01.05 ШП ГУНП 09.00 0:5
G1 Торпедо (Вільхівці) – Прогрес В 01.05 ШП ГУНП 09.30 3:3 (+:-)
H1 УПП Хмельницький – ЕкоАльт 01.05 ШП ГУНП 10.00 1:2
H1 Лунтік – Brilliant 01.05 ШП ГУНП 10.30 7:0
G2 Прогрес В – Ротор 01.05 ШП ГУНП 11.00 1:10
G2 Торпедо (Вільхівці) – Atletico Bremen 01.05 ШП ГУНП 11.30 3:5
H2 Brilliant – УПП Хмельницький 01.05 ШП ГУНП 12.00 1:4
H2 ЕкоАльт – Лунтік 01.05 ШП ГУНП 12.30 1:0
G3 Ротор – Торпедо (Вільхівці) 01.05 ШП ГУНП 13.00 5:4
G3 Прогрес В – Atletico Bremen 01.05 ШП ГУНП 13.30 0:2
H3 УПП Хмельницький – Лунтік 01.05 ШП ГУНП 14.00 5:1
H3 Brilliant – ЕкоАльт 01.05 ШП ГУНП 14.30 1:5
1\2(G1м-H2м) Ротор – УПП Хмельницький 01.05 ШП ГУНП 15.00 2:3
1\2(G2м-H1м) Atletico Bremen – ЕкоАльт 01.05 ШП ГУНП 15.30 0:3
Фінал УПП Хмельницький – ЕкоАльт 01.05 ШП ГУНП 16.15 2:2 пен. 4:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here