Благодійний турнір на підтримку ЗСУ: підсумкова статистика турніру

0
227

Надаємо Вашій увазі усі підсумкові статистичні дані розіграшу Благодійного турніру на підтримку Збройних Сил України

Турнір з футзалу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Швець Сергій Фахівець 15
Кручек Богдан Сокіл-VETERAN’S 11
Хмиз Олександр МФК “URBAN-2” 8
Ліщук Іван МФК “URBAN-2” 7
Муляр Андрій МФК “URBAN-1” 7
Вітрук Євгеній Тепловик 6
Ахмедов Іван Тепловик 5
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 5
Чорний Микита Сокіл-2 5
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 4
Приян Андрій МФК “URBAN-2” 4
Сорока Дмитро МФК “URBAN-1” 4
Глас Артем Сокіл-VETERAN’S 4 (1)
Батько Андрій Скорпіон 3
Бевз Даніїл Сокіл-2 3
Блессінг Кахока Гладіатор 3
Гресь Владислав МФК “URBAN-1” 3
Кошельник Василь ZALIV 10 3
Михальський Роман ФК “Гвардія” 3
Підлісний Максим Chado 3
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 3
Стасюк Кирило Сокіл-2 3
Сторожук Кіріл МФК “URBAN-2” 3
Трочинський Олександр Сокіл-VETERAN’S 3
Фетько Олексій Фахівець 3
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 3
Боднар Сергій Chado 3 (1)
Фасуляк Олександр Chado 3 (1)
Банас Ілля Chado 2
Бармак Андрій Фахівець 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Вівсянко Руслан Гладіатор 2
Воловик Олександр Фахівець 2
Глущенко Олександр Dark Horse 2
Градомський Андрій Dark Horse 2
Заєць Віктор Chado 2
Зубик Святослав МФК “URBAN-2” 2
Корженівський Богдан Dark Horse 2
Кошелюк Вадим Скорпіон 2
Кубик Олег Алмаз 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 2
Локазюк Віктор Скорпіон 2
Лучінін Вадим Dark Horse 2
Люблінський Артем МФК “URBAN-2” 2
Михайлов Павло ZALIV 10 2
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 2
Олексюк Сергій Алмаз 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-VETERAN’S 2
Ростківський Ігор Алмаз 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Талапчук Олександр ZALIV 10 2
Черкезов Фархат Ауді 2
Шевченко Віктор МФК “URBAN-1” 2
Штанько Денис ФК “Гвардія” 2
Шутяк Дмитро Алмаз 2
Атласюк Олександр Фахівець 1
Басараба Ярослав Dark Horse 1
Бойко Олег Ковчег 1
Веретюк Денис Алмаз 1
Воловик Валентин Фахівець 1
Волошин Олександр Алмаз 1
Галкін Ігор Ауді 1
Гринь Артур Сокіл-2 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Грушкевич Юрій Сокіл-VETERAN’S 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN-1” 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Задерейко Максим Ковчег 1
Зайченко Назар Фахівець 1
Ковальчук Олександр Ауді 1
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN-2” 1
Корабельніков Артур Гладіатор 1
Кучер Андрій Ауді 1
Лавров Дмитро ZALIV 10 1
Мізюк Станіслав Chado 1
Макарчук Віталій Скорпіон 1
Мейко Владислав Chado 1
Мельник Максим Сокіл-2 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1
Михайлов Олександр Алмаз 1
Нігловський Андрій Chado 1
Оверчук Роман Гладіатор 1
Пасічник Олексій Алмаз 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Розуман Андрій Тепловик 1
Ростківський Ростислав Сокіл-2 1
Савчук Віктор Ауді 1
Савчук Павло Ауді 1
Ситнік Олег МФК “URBAN-1” 1
Сович Андрій ФК “Гвардія” 1
Умаров Іскандер Chado 1
Хібовський Артур Сокіл-2 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1
Янковський Владислав Скорпіон 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Розпаченюк Віталій Сокіл-VETERAN’S 1 1 6
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1 0 5
Розуман Андрій Тепловик 0 3 3
Галкін Ігор Ауді 0 2 2
Грушкевич Юрій Сокіл-VETERAN’S 0 2 2
Скалій Олександр Тепловик 0 2 2
Штолько Максим Ковчег 0 2 2
Алексейчук Сергій Сокіл-VETERAN’S 0 1 1
Батько Андрій Скорпіон 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Глущенко Олександр Dark Horse 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN-1” 0 1 1
Григорук Максим Тепловик 0 1 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 0 1 1
Кондратюк Денис Скорпіон 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Кошелюк Вадим Скорпіон 0 1 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 0 1 1
Ліщук Іван МФК “URBAN-2” 0 1 1
Лавров Дмитро ZALIV 10 0 1 1
Люблінський Артем МФК “URBAN-2” 0 1 1
Мізин Ярослав Гладіатор 0 1 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 1 1
Підлісний Максим Chado 0 1 1
Пасічник Олексій Алмаз 0 1 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 1 1
Потапов Олександр ZALIV 10 0 1 1
Слободенюк Василь Dark Horse 0 1 1
Стець Андрій Ковчег 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Сторожук Кіріл МФК “URBAN-2” 0 1 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 1 1
Фетько Олексій Фахівець 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Яремчук Андрій Ауді 0 1 1

Турнір з міні-футболу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Андрій Хлібник 14
Якубов Алішер Beerloga-1 12
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 11
Шмаков Євген Ротор 11
Гончар Владислав SEBN UA 8
Костенко Кирило Beerloga-1 8
Миронюк Олександр ЕкоАльт 7
Наконечний Андрій Олімп (Деражня) 7
Ярош В’ячеслав Олімп (Деражня) 6
Камінський Олександр Ротор 5
Марчук Дмитро Beerloga-2 5
Підручний Андрій УПП Хмельницький 5
Сологуб Олександр Хлібник 5
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 5
Чепурний Андрій Ротор 5
Ющенко Олександр Лунтік 5
Івановський Віталій Олімп (Деражня) 4
Булка Олександр Brilliant 4
Лис Віталій ЕкоАльт 4
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 4
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Бойчук Ігор Лунтік 3
Гуліватий Руслан Олімп (Деражня) 3
Лис Назар ЕкоАльт 3
Мустафін Павло Beerloga-1 3
Романов Дмитро Олімп (Деражня) 3
Анікін Іван Royal Palace 2
Гнатишин Данило Торпедо (Вільхівці) 2
Годований Павло Atletico Bremen 2
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 2
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 2
Йолтуховський Єгор SEBN UA 2
Кононенко Георгій Лунтік 2
Ліповуз Андрій Beerloga-1 2
Марчук Назар Beerloga-2 2
Масловський Максим ЕкоАльт 2
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 2
Мельніков Володимир Хлібник 2
Морозов Андрій Хлібник 2
Попіль Олександр УПП Хмельницький 2
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 2
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 2
Руссу Олег УПП Хмельницький 2
Снігур Андрій SEBN UA 2
Снігур Віталій SEBN UA 2
Соловей Роман Royal Palace 2
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 2
Щепанський Максим Atletico Bremen 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 1
Барчук Ілля Прогрес-В 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 1
Босак Вадим. ЕкоАльт 1
Ващук Василь Royal Palace 1
Голенко Михайло Хлібник 1
Голова Сергій SEBN UA 1
Грохольський Михайло Atletico Bremen 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Камінський Руслан Brilliant 1
Коваленко Михайло Торпедо (Вільхівці) 1
Кондратюк Євген Прогрес-В 1
Кравчук Андрій Beerloga-2 1
Краснобокий Юрій Beerloga-2 1
Логвиненко Іван Ротор 1
Міль Сергій Хлібник 1
Морозов Ростислав Beerloga-1 1
Морочківський Олександр Олімп (Деражня) 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1
Нагорняк Володимир Beerloga-2 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Пасічник Роман Brilliant 1
Попов Максим Atletico Bremen 1
Притула Владислав Royal Palace 1
Регеша Дмитро УПП Хмельницький 1
Рефель Вадим Хлібник 1
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сергєєв Лев Хлібник 1
Стаднічук Сергій SEBN UA 1
Степанюк Костянтин Beerloga-2 1
Стецюк Вадим Beerloga-2 1
Сторожук Дмитро Лунтік 1
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Туз Сергій Ротор 1
Храпач Олександр Atletico Bremen 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Нагорняк Віталій Прогрес-В 1 0 5
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Булка Олександр Brilliant 0 2 2
Луцюк Вадим Brilliant 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Бровчук Віталій Олімп (Деражня) 0 1 1
Головко Володимир Хлібник 0 1 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 1 1
Йолтуховський Єгор SEBN UA 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Костенко Кирило Beerloga-1 0 1 1
Кравчук Андрій Beerloga-2 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga-2 0 1 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мазур Владислав Beerloga-2 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Марчук Дмитро Beerloga-2 0 1 1
Морозов Ростислав Beerloga-1 0 1 1
Морочківський Олександр Олімп (Деражня) 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Наконечний Андрій Олімп (Деражня) 0 1 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Соловей Роман Royal Palace 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Чепурний Андрій Ротор 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Щепанський Максим Atletico Bremen 0 1 1
Якубов Алішер Beerloga-1 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here