Благодійний турнір на підтримку ЗСУ: результати матчів попереднього етапу

0
2821

Надаємо Вашій увазі результати матчів попереднього етапу Благодійного турніру на підтримку Збройних Сил України

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
B1 Алмаз – ФК Гвардія 16.04 ЗАЛ ГУНП 11.30 2:1
B1 Фахівець – Динамо-ГУНП 16.04 ЗАЛ ГУНП 12.00 1:2
C1 Сокіл-2 – МФК URBAN-1 16.04 ЗАЛ ГУНП 12.30 0:1
C1 Dark Horse – Тепловик 16.04 ЗАЛ ГУНП 13.00 1:4
B2 Динамо-ГУНП – Алмаз 16.04 ЗАЛ ГУНП 13.30 8:1
B2 ФК Гвардія – Фахівець 16.04 ЗАЛ ГУНП 14.00 0:7
C2 Тепловик – Сокіл-2 16.04 ЗАЛ ГУНП 14.30 1:2
C2 МФК URBAN-1 – Dark Horse 16.04 ЗАЛ ГУНП 15.00 7:1
B3 Алмаз – Фахівець 16.04 ЗАЛ ГУНП 15.30 3:2
B3 Динамо-ГУНП – ФК Гвардія 16.04 ЗАЛ ГУНП 16.00 7:3
C3 Сокіл-2 – Dark Horse 16.04 ЗАЛ ГУНП 16.30 4:0
C3 Тепловик – МФК URBAN-1 16.04 ЗАЛ ГУНП 17.00 0:5
C1 Royal Palace – SEBN UA 16.04 ШП ГУНП 11.00 0:3
C1 Brilliant – Прогрес-В 16.04 ШП ГУНП 11.30 2:1
B1 Лунтік – Олімп (Деражня) 16.04 ШП ГУНП 12.00 0:3
B1 Торпедо (Вільхівці) – Beerloga-1 16.04 ШП ГУНП 12.30 0:5
C2 Прогрес-В – Royal Palace 16.04 ШП ГУНП 13.00 1:0
C2 SEBN UA – Brilliant 16.04 ШП ГУНП 13.30 6:0
B2 Торпедо (Вільхівці) – Лунтік 16.04 ШП ГУНП 14.00 0:3
B2 Олімп (Деражня) – Beerloga-1 16.04 ШП ГУНП 14.30 5:2
C3 Brilliant – Royal Palace 16.04 ШП ГУНП 15.00 2:6
C3 SEBN UA – Прогрес-В 16.04 ШП ГУНП 15.30 3:1
B3 Торпедо (Вільхівці) – Олімп (Деражня) 16.04 ШП ГУНП 16.00 1:4
B3 Лунтік – Beerloga-1 16.04 ШП ГУНП 16.30 2:3
A1 Ауді – Chado 17.04 ЗАЛ ГУНП 09.30 2:0
A1 Ковчег – МФК URBAN-2 17.04 ЗАЛ ГУНП 10.00 0:4
D1 Гладіатор – Сокіл-VETERAN’S 17.04 ЗАЛ ГУНП 10.30 0:3
D1 ZALIV 10 – Скорпіон 17.04 ЗАЛ ГУНП 11.00 2:0
A2 МФК URBAN-2 – Ауді 17.04 ЗАЛ ГУНП 11.30 2:0
A2 Chado – Ковчег 17.04 ЗАЛ ГУНП 12.00 5:0
D2 Скорпіон – Гладіатор 17.04 ЗАЛ ГУНП 12.30 3:1
D2 Сокіл-VETERAN’S – ZALIV 10 17.04 ЗАЛ ГУНП 13.00 2:3
A3 МФК URBAN-2 – Chado 17.04 ЗАЛ ГУНП 13.30 5:0
A3 Ауді – Ковчег 17.04 ЗАЛ ГУНП 14.00 4:1
D3 Сокіл-VETERAN’S – Скорпіон 17.04 ЗАЛ ГУНП 14.30 7:2
D3 ZALIV 10 – Гладіатор 17.04 ЗАЛ ГУНП 15.00 2:3
D1 Atletico Bremen – Хлібник 17.04 ШП ГУНП 09.30 0:1
D1 Атлетик-Ceresit PRO – ЕкоАльт 17.04 ШП ГУНП 10.00 2:0
A1 УПП Хмельницький – Ротор 17.04 ШП ГУНП 10.30 0:2
A1 Beerloga-2 – Хмельницькі делікатеси 17.04 ШП ГУНП 11.00 1:3
D2 ЕкоАльт – Хлібник 17.04 ШП ГУНП 11.30 1:4
D2 Atletico Bremen – Атлетик-Ceresit PRO 17.04 ШП ГУНП 12.00 0:2
A2 Хмельницькі делікатеси – УПП Хмельницький 17.04 ШП ГУНП 12.30 9:1
A2 Ротор – Beerloga-2 17.04 ШП ГУНП 13.00 1:3
D3 Хлібник – Атлетик-Ceresit PRO 17.04 ШП ГУНП 13.30 5:1
D3 ЕкоАльт – Atletico Bremen 17.04 ШП ГУНП 14.00 4:1
A3 УПП Хмельницький – Beerloga-2 17.04 ШП ГУНП 14.30 0:1
A3 Хмельницькі делікатеси – Ротор 17.04 ШП ГУНП 15.00 4:0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here