Благодійний турнір на підтримку ЗСУ: статистика після матчів попереднього етапу

0
345

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів попереднього етапу Благодійного турніру на підтримку Збройних Сил України

Турнір з футзалу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан Сокіл-VETERAN’S 6
Муляр Андрій МФК “URBAN-1” 6
Ліщук Іван МФК “URBAN-2” 5
Швець Сергій Фахівець 5
Чорний Микита Сокіл-2 4
Гресь Владислав МФК “URBAN-1” 3
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 3
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 3
Ахмедов Іван Тепловик 2
Бармак Андрій Фахівець 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Блессінг Кахока Гладіатор 2
Вітрук Євгеній Тепловик 2
Глас Артем Сокіл-VETERAN’S 2
Градомський Андрій Dark Horse 2
Кубик Олег Алмаз 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 2
Локазюк Віктор Скорпіон 2
Михайлов Павло ZALIV 10 2
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 2
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Талапчук Олександр ZALIV 10 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN-2” 2
Атласюк Олександр Фахівець 1
Банас Ілля Chado 1
Батько Андрій Скорпіон 1
Бевз Даніїл Сокіл-2 1
Боднар Сергій Chado 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 1
Воловик Олександр Фахівець 1
Волошин Олександр Алмаз 1
Галкін Ігор Ауді 1
Грушкевич Юрій Сокіл-VETERAN’S 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN-1” 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Заєць Віктор Chado 1
Зубик Святослав МФК “URBAN-2” 1
Ковальчук Олександр Ауді 1
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN-2” 1
Кошельник Василь ZALIV 10 1
Кучер Андрій Ауді 1
Люблінський Артем МФК “URBAN-2” 1
Макарчук Віталій Скорпіон 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1
Михайлов Олександр Алмаз 1
Оверчук Роман Гладіатор 1
Олексюк Сергій Алмаз 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Потапов Олександр ZALIV 10 1
Приян Андрій МФК “URBAN-2” 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-VETERAN’S 1
Розуман Андрій Тепловик 1
Савчук Віктор Ауді 1
Савчук Павло Ауді 1
Ситнік Олег МФК “URBAN-1” 1
Сович Андрій ФК “Гвардія” 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN-1” 1
Стасюк Кирило Сокіл-2 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1
Трочинський Олександр Сокіл-VETERAN’S 1
Умаров Іскандер Chado 1
Черкезов Фархат Ауді 1
Шевченко Віктор МФК “URBAN-1” 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1
Янковський Владислав Скорпіон 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Розуман Андрій Тепловик 0 2 2
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Галкін Ігор Ауді 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN-1” 0 1 1
Григорук Максим Тепловик 0 1 1
Грушкевич Юрій Сокіл-VETERAN’S 0 1 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Кошелюк Вадим Скорпіон 0 1 1
Підлісний Максим Chado 0 1 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 1 1
Потапов Олександр ZALIV 10 0 1 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-VETERAN’S 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Стець Андрій Ковчег 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1

Турнір з міні-футболу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гончар Владислав SEBN UA 7
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 6
Костенко Кирило Beerloga-1 5
Сологуб Олександр Хлібник 4
Марчук Дмитро Beerloga-2 3
Ющенко Олександр Лунтік 3
Якубов Алішер Beerloga-1 3
Ярош В’ячеслав Олімп (Деражня) 3
Івановський Віталій Олімп (Деражня) 2
Анікін Іван Royal Palace 2
Булка Олександр Brilliant 2
Йолтуховський Єгор SEBN UA 2
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 2
Мельніков Володимир Хлібник 2
Муляр Андрій Хлібник 2
Наконечний Андрій Олімп (Деражня) 2
Романов Дмитро Олімп (Деражня) 2
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 2
Чепурний Андрій Ротор 2
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 1
Барчук Ілля Прогрес-В 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 1
Босак Вадим. ЕкоАльт 1
Ващук Василь Royal Palace 1
Гнатишин Данило Торпедо (Вільхівці) 1
Гуліватий Руслан Олімп (Деражня) 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Камінський Олександр Ротор 1
Камінський Руслан Brilliant 1
Кондратюк Євген Прогрес-В 1
Кононенко Георгій Лунтік 1
Краснобокий Юрій Beerloga-2 1
Лис Віталій ЕкоАльт 1
Лис Назар ЕкоАльт 1
Міль Сергій Хлібник 1
Марчук Назар Beerloga-2 1
Масловський Максим ЕкоАльт 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1
Морозов Ростислав Beerloga-1 1
Мустафін Павло Beerloga-1 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 1
Пасічник Роман Brilliant 1
Притула Владислав Royal Palace 1
Рефель Вадим Хлібник 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Снігур Андрій SEBN UA 1
Соловей Роман Royal Palace 1
Стаднічук Сергій SEBN UA 1
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Храпач Олександр Atletico Bremen 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Йолтуховський Єгор SEBN UA 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga-2 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Марчук Дмитро Beerloga-2 0 1 1
Морозов Ростислав Beerloga-1 0 1 1
Морочківський Олександр Олімп (Деражня) 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Якубов Алішер Beerloga-1 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here