Благодійний турнір на підтримку ЗСУ: турнірна таблиця після матчів 30 квітня

0
399

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю за підсумками стартових матчів фінального етапу Благодійного турніру на підтримку Збройних Сил України

Благодійний турнір на підтримку Збройних сил України (футзал)

Попередній етап (16-17 квітня 2022 року)

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
МФК “URBAN-2”
2:0 5:0 4:0 3 3 0 0 11-0 9
2
Ауді
0:2 2:0 4:1 3 2 0 1 6-3 6
3
Chado
0:5 0:2 5:0 3 1 0 2 5-7 3
4
Ковчег
0:4 1:4 0:5 3 0 0 3 1-13 0

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Динамо-ГУНП
8:1 2:1 7:3 3 3 0 0 17-5 9
2
Алмаз
1:8 3:2 2:1 3 2 0 1 6-11 6
3
Фахівець
1:2 2:3 7:0 3 1 0 2 10-5 3
4
ФК “Гвардія”
3:7 1:2 0:7 3 0 0 3 4-16 0

Підгрупа С 1 2 3 4 И В Н П Мячи О
1
МФК “URBAN-1”
1:0 5:0 7:1 3 3 0 0 13-1 9
2
Сокіл-2
0:1 2:1 4:0 3 2 0 1 6-2 6
3
Тепловик
0:5 1:2 4:1 3 1 0 2 5-8 3
4
Dark Horse
1:7 0:4 1:4 3 0 0 3 2-15 0

Підгрупа D 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ZALIV 10
3:2 2:0 2:3 3 2 0 1 7-5 6
2
Сокіл-VETERAN’S
2:3 7:2 3:0 3 2 0 1 12-5 6
3
Скорпіон
0:2 2:7 3:1 3 1 0 2 5-10 3
4
Гладіатор
3:2 0:3 1:3 3 1 0 2 4-8 3

Фінальний етап (30 квітня-1 травня 2022 року)

Верхня сітка

Підгрупа Е 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
МФК “URBAN-2”
2:0 5:2 3:1 3 3 0 0 10-3 9
2
Сокіл-VETERAN’S
0:2 4:4 4:3 3 1 1 1 8-9 4
3
Алмаз
2:5 4:4 1:1 3 0 2 1 7-10 2
4
МФК “URBAN-1”
1:3 3:4 1:1 3 0 1 2 5-8 1

Підгрупа F 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл-2
1:1 2:2 4:0 3 1 2 0 7-3 5
2
Динамо-ГУНП
1:1 3:2 1:1 3 1 2 0 5-4 5
3
ZALIV 10
2:2 2:3 0:0 3 0 2 1 4-5 2
4
Ауді
0:4 1:1 0:0 3 0 2 1 1-5 2

1/2 фіналу

МФК “URBAN-2” – Динамо-ГУНП – 3:0

Сокіл-VETERAN’S – Сокіл-2 – 2:2 пен. 6:5

Фінал

МФК “URBAN-2” – Сокіл-VETERAN’S – 3:0

МФК “URBAN-2” (на фото) – переможець турніру у Верхній сітці

Нижня сітка

Підгрупа G 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Chado
0 0 0 0 0-0 0
2
ФК “Гвардія”
0 0 0 0 0-0 0
3
Тепловик
0 0 0 0 0-0 0
4
Гладіатор
0 0 0 0 0-0 0

1 тур

“Chado” – “Гладіатор” –

ФК “Гвардія” – “Тепловик” –

2 тур

“Тепловик” – “Chado” –

“Гладіатор” – ФК “Гвардія” –

3 тур

“Chado” – ФК “Гвардія” –

“Тепловик” – “Гладіатор” –

Підгрупа H 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Ковчег
0 0 0 0 0-0 0
2
Фахівець
0 0 0 0 0-0 0
3
Dark Horse
0 0 0 0 0-0 0
4
Скорпіон
0 0 0 0 0-0 0

1 тур

“Ковчег” – “Скорпіон” –

“Фахівець” – “Dark Horse” –

2 тур

“Dark Horse” – “Ковчег” –

“Скорпіон” – “Фахівець” –

3 тур

“Ковчег” – “Фахівець” –

“Dark Horse” – “Скорпіон” –

1/2 фіналу

1G – 2H –

1H – 2G –

Фінал

Переможці півфіналів

Благодійний турнір на підтримку Збройних сил України (міні-футбол)

Попередній етап (16-17 квітня 2022 року)

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Хмельницькі делікатеси
3:1 4:0 9:1 3 3 0 0 16-2 9
2
Beerloga-2
1:3 3:1 1:0 3 2 0 1 5-4 6
3
Ротор
0:4 1:3 2:0 3 1 0 2 3-7 3
4
УПП Хмельницький
1:9 0:1 0:2 3 0 0 3 1-12 0

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Олімп (Деражня)
5:2 3:0 4:1 3 3 0 0 12-3 9
2
Beerloga-1
2:5 3:2 5:0 3 2 0 1 10-7 6
3
Лунтік
0:3 2:3 3:0 3 1 0 2 5-6 3
4
Торпедо (Вільхівці)
1:4 0:5 0:3 3 0 0 3 1-12 0

Підгрупа С 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
SEBN UA
3:0 3:1 6:0 3 3 0 0 12-1 9
2
Royal Palace
0:3 0:1 6:2 3 1 0 2 6-6 3
3
Прогрес-В
1:3 1:0 1:2 3 1 0 2 3-5 3
4
Brilliant
0:6 2:6 2:1 3 1 0 2 4-13 3

Підгрупа D 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Хлібник
5:1 4:1 1:0 3 3 0 0 10-2 9
2
Атлетик-Ceresit PRO
1:5 2:0 2:0 3 2 0 1 5-5 6
3
ЕкоАльт
1:4 0:2 4:1 3 1 0 2 5-7 3
4
Atletico Bremen
0:1 0:2 1:4 3 0 0 3 1-7 0

Фінальний етап (30 квітня-1 травня 2022 року)

Верхня сітка

Підгрупа Е 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Beerloga-1
2:1 2:1 5:0 3 3 0 0 9-2 9
2
Хмельницькі делікатеси
1:2 6:1 7:1 3 2 0 1 14-4 6
3
SEBN UA
1:2 1:6 4:1 3 1 0 2 6-9 3
4
Атлетик-Ceresit PRO
0:5 1:7 1:4 3 0 0 3 2-16 0

Підгрупа F 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Олімп (Деражня)
6:3 3:3 4:0 3 2 1 0 13-6 7
2
Хлібник
3:6 5:1 7:1 3 2 0 1 15-8 6
3
Beerloga-2
3:3 1:5 4:0 3 1 1 1 8-8 4
4
Royal Palace
0:4 1:7 0:4 3 0 0 3 1-15 0

1/2 фіналу

Beerloga-1 – Хлібник – 6:2

Хмельницькі делікатеси – Олімп (Деражня) – 1:1 пен. 4:3

Фінал

Beerloga-1 – Хмельницькі делікатеси – 1:1 пен. 4:5

“Хмельницькі делікатеси” (на фото) – переможець турніру у Верхній сітці

Нижня сітка

Підгрупа G 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Ротор
0 0 0 0 0-0 0
2
Торпедо (Вільхівці)
0 0 0 0 0-0 0
3
Прогрес-В
0 0 0 0 0-0 0
4
Atletico Bremen
0 0 0 0 0-0 0

1 тур

“Ротор” – “Atletico Bremen” –

“Торпедо” (Вільхівці) – “Прогрес-В” –

2 тур

“Прогрес-В” – “Ротор” –

“Atletico Bremen” – “Торпедо” (Вільхівці) –

3 тур

“Ротор” – “Торпедо” (Вільхівці) –

“Прогрес-В” – “Atletico Bremen” –

Підгрупа H 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
УПП Хмельницький
0 0 0 0 0-0 0
2
Лунтік
0 0 0 0 0-0 0
3
Brilliant
0 0 0 0 0-0 0
4
ЕкоАльт
0 0 0 0 0-0 0

1 тур

УПП Хмельницький – “ЕкоАльт” –

“Лунтік” – “Brilliant” –

2 тур

“Brilliant” – УПП Хмельницький –

“ЕкоАльт” – “Лунтік” –

3 тур

УПП Хмельницький – “Лунтік” –

“Brilliant” – “ЕкоАльт” –

1/2 фіналу

1G – 2H –

1H – 2G –

Фінал

Переможці півфіналів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here