Благодійний турнір “Україна в наших серцях”. Підсумкова статистика турніру

0
230

Надаємо Вашій увазі усі підсумкові статистичні дані розіграшу Благодійного турніру з міні-футболу “Україна в наших серцях”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 12
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 12
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 12
Швець Сергій REDMION 11
Колісник Іван Zoovetprom 10
Люблінський Артем МФК “URBAN” 10
Олексюк Сергій Алмаз 10
Альохін Вадим Епіцентр-К 9
Вакух Дмитро МобіФренд 8
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 8
Шперчук Дмитро Менс 8
Гресь Владислав МФК “URBAN” 8 (1)
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 7
Веремчук Максим Епіцентр-К 7
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 7
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 7
Фетько Олексій FC AYAK 7
Ємаєв Євген Алмаз 6
Гнатюк Валентин REDMION 6
Калуков Дмитро FC AYAK 6
Ковальчук Олександр… Менс 6
Ліщук Іван МФК “URBAN” 6
Пушкар Олексій МФК “Буг” 6
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 6
Соловей Роман Інтерпродсервіс 6
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 6
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 6
Шаварський Віталій МобіФренд 6
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 6
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 6
Брицький Владислав Woodmall-Femida 5
Буряк Руслан Епіцентр-К 5
Куречко Вадим Ковчег 5
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 5
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 5
Михайлов Олександр Алмаз 5
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 5
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 5
Басараба Денис Zoovetprom 4
Блессінг Кахока МФК “Буг” 4
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 4
Вітрук Євгеній ZALIV 10 4
Ведмедюк Борис Будівельний Альянс Груп 4
Власюк Ярослав Нева 4
Галюк Василь Адвокат 4
Голова Сергій Адвокат 4
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 4
Дідичук Максим FC “Diamant” 4
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 4
Зубик Святослав МФК “URBAN” 4
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 4
Кубик Олег Алмаз 4
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 4
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 4
Поворознюк Богдан Ковчег 4
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 4
Савчук Віктор Ауді 4
Середюк Павло Динамо-ГУНП 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 4
Стецюк Вадим Beerloga 4
Штокало Григорій МФК “URBAN” 4
Бігос Ростислав REDMION 3
Буткевич Віктор Адвокат 3
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 3
Гончар Владислав REDMION 3
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 3
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 3
Гуменчук Владислав ZALIV 10 3
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 3
Кирилюк Владислав Zoovetprom 3
Костенко Кирило Beerloga 3
Ліповуз Андрій Beerloga 3
Мерека Денис УПП Хмельницький 3
Мулик Костянтин SEBN UA 3
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 3
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 3
Самонов Ігор Алмаз 3
Ситнік Олег МФК “URBAN” 3
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 3
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 3
Трембач Іван МобіФренд 3
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 3
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 3
Черкезов Фархат Ауді 3
Шмаков Євген Ротор 3
Яремчук Андрій Ауді 3
Задерейко Максим Ковчег 3 (1)
Андрєєв Олександр Адвокат 2
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 2
Антонюк Володимир Епіцентр-К 2
Апанович Максим МФК “Сервіс-Буд” 2
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 2
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Виноградов Андрій Адвокат 2
Воловик Олександр REDMION 2
Гілюк Олександр Менс 2
Гребенюк Олег Woodmall-Femida 2
Гула Вадим Нева 2
Доліба Ярослав Алмаз 2
Загоранський Максим FC “Diamant” 2
Загребельний Олександр Ауді 2
Йолтуховський Єгор REDMION 2
Йолтуховський Антон Інтерпродсервіс 2
Камінський Олександр Ротор 2
Карась Данило Алмаз 2
Кошельник Василь ZALIV 10 2
Кравчук Андрій Beerloga 2
Краснобокий Юрій Beerloga 2
Лемешев Олександр Ковчег 2
Марчук Дмитро Beerloga 2
Марчук Назар Beerloga 2
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 2
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 2
Михайленко Дмитро FC AYAK 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 2
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 2
Олексюк Богдан REDMION 2
Підмурняк Олексій REDMION 2
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 2
Побєда Олександр МобіФренд 2
Попіль Олександр УПП Хмельницький 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Приян Андрій МФК “URBAN” 2
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 2
Савчук Павло Ауді 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Стець Андрій Ковчег 2
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 2
Тимощук Максим Zoovetprom 2
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2
Храпач Олександр FC AYAK 2
Шинкович Ростислав Zoovetprom 2
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 2
Яцишин Вадим МФК “Сервіс-Буд” 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Ільчишин Владислав Нева 1
Атласюк Олександр REDMION 1
Білик Руслан Нева 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 1
Басараба Назарій Zoovetprom 1
Безвещук Вадим Епіцентр-К 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Болотюх Іван Нева 1
Бродзянський Денис Woodmall-Femida 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 1
Вараниця Олександр Менс 1
Василів Тарас МФК “URBAN” 1
Волошин Олександр Алмаз 1
Галайко Юрій REDMION 1
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гнідий Сергій FC “Diamant” 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Гуральник Владислав Нева 1
Дикий Олександр FC AYAK 1
Диняк Тимофій Ауді 1
Дячок Олександр FC “Diamant” 1
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Козубович Тарас Менс 1
Корсун Ігор FC AYAK 1
Котєнков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 1
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 1
Кучер Андрій Ауді 1
Лемець Олег МФК “Буг” 1
Логвиненко Іван Ротор 1
Лютий Ярослав Ауді 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 1
Мельничук Андрій Епіцентр-К 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1
Михальчук Тарас МФК “Буг” 1
Модулев Віталій Ковчег 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 1
Нагорняк Володимир Beerloga 1
Овчинніков Олег Епіцентр-К 1
Олянчук Сергій Епіцентр-К 1
Осацький Владислав Woodmall-Femida 1
Підручний Роман Інтерпродсервіс 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Павліш Максим Beerloga 1
Палійчук Валентин Менс 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Пономарьов Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Савінкін Олександр Адвокат 1
Секліцький Олександр Zoovetprom 1
Семенюк Іван Менс 1
Стаднічук Сергій SEBN UA 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 1
Столяр Віталій МобіФренд 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 1
Туз Сергій Ротор 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 1
Цибрій Дмитро МФК “Буг” 1
Шадрін Євгеній Менс 1
Шаравара Ігор Нева 1
Шитенков Артур Ковчег 1
Шпаков Олег Ротор 1
Штолько Максим Ковчег 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Юзвишин Роман ZALIV 10 1
Якубовський Денис SEBN UA 1
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 1 (1)

Асистенти турніру:

Гравець Команда Гольові передачі
Зубик Святослав МФК “URBAN” 14
Середюк Павло Динамо-ГУНП 11
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 10
Приян Андрій МФК “URBAN” 10
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 9
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 8
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 6
Олексюк Сергій Алмаз 6
Ситнік Олег МФК “URBAN” 6
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 6
Ємаєв Євген Алмаз 5
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 5
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 5
Кубик Олег Алмаз 5
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 5
Альохін Вадим Епіцентр-К 4
Антонов Олександр Beerloga 4
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 4
Босак Максим Zoovetprom 4
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 4
Брицький Владислав Woodmall-Femida 4
Воловик Олександр REDMION 4
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 4
Голова Сергій Адвокат 4
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 4
Калуков Дмитро FC AYAK 4
Ковальчук Олександр… Менс 4
Стецюк Вадим Beerloga 4
Тимощук Максим Zoovetprom 4
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 4
Шамлі Дмитро FC AYAK 4
Шперчук Дмитро Менс 4
Басараба Денис Zoovetprom 3
Буряк Руслан Епіцентр-К 3
Гнідий Сергій FC “Diamant” 3
Гончар Владислав REDMION 3
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 3
Зарванський Віталій Епіцентр-К 3
Йолтуховський Антон Інтерпродсервіс 3
Карась Данило Алмаз 3
Козубович Тарас Менс 3
Коцман Петро МобіФренд 3
Михайленко Дмитро FC AYAK 3
Михайлов Олександр Алмаз 3
Михальчук Тарас МФК “Буг” 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Олексюк Богдан REDMION 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 3
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 3
Савчук Віктор Ауді 3
Савчук Павло Ауді 3
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 3
Трембач Іван МобіФренд 3
Фетько Олексій FC AYAK 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Швець Сергій REDMION 3
Штолько Максим Ковчег 3
Шумський Владислав SEBN UA 3
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 3
Ільчишин Владислав Нева 2
Андрєєв Олександр Адвокат 2
Бігос Ростислав REDMION 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 2
Басараба Назарій Zoovetprom 2
Безвещук Вадим Епіцентр-К 2
Богуславський Денис REDMION 2
Виноградов Андрій Адвокат 2
Волошин Олександр Алмаз 2
Галкін Ігор Ауді 2
Гнатюк Валентин REDMION 2
Греков Михайло МФК “Сервіс-Буд” 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Гуринович Олексій Woodmall-Femida 2
Даниш Вадим МФК “Буг” 2
Драпак Микола Zoovetprom 2
Душа Артур ZALIV 10 2
Йолтуховський Єгор REDMION 2
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 2
Ковальчук Олександр ФК “Буд-Двір” 2
Ковбасюк Олексій МобіФренд 2
Кравчук Андрій Beerloga 2
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 2
Ліщук Іван МФК “URBAN” 2
Лемешко Максим Zoovetprom 2
Лущик Сергій Адвокат 2
Люблінський Артем МФК “URBAN” 2
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 2
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 2
Мельничук Андрій Епіцентр-К 2
Миронюк Ярослав Алмаз 2
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 2
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп 2
Олянчук Сергій Епіцентр-К 2
Осацький Владислав Woodmall-Femida 2
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 2
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 2
Палійчук Валентин Менс 2
Побєда Олександр МобіФренд 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Ростківський Ігор Алмаз 2
Руссу Олег УПП Хмельницький 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 2
Черкезов Фархат Ауді 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 2
Шевченко Віктор МФК “URBAN” 2
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 2
Шитенков Артур Ковчег 2
Шмаков Євген Ротор 2
Штокало Григорій МФК “URBAN” 2
Шутяк Дмитро Алмаз 2
Юзвишин Роман ZALIV 10 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 1
Антонюк Володимир Епіцентр-К 1
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 1
Блессінг Кахока МФК “Буг” 1
Боднар Андрій REDMION 1
Бойко Олег Ковчег 1
Брижак Віталій Торпедо (Вільхівці) 1
Бродзянський Денис Woodmall-Femida 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 1
Вітрук Євгеній ZALIV 10 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Василів Тарас МФК “URBAN” 1
Веремчук Максим Епіцентр-К 1
Гілюк Олександр Менс 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 1
Гула Вадим Нева 1
Гурняк Олександр Анат. МФК “Буг” 1
Гурняк Олександр Олекс. МФК “Буг” 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 1
Доліба Ярослав Алмаз 1
Ердоган Артем Ковчег 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Загребельний Павло Атлетик-Ceresit PRO 1
Задерейко Максим Ковчег 1
Камінський Олександр Ротор 1
Караім Андрій Woodmall-Femida 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 1
Кливак Максим ФК “Буд-Двір” 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1
Корсун Ігор FC AYAK 1
Костенко Кирило Beerloga 1
Краснобокий Юрій Beerloga 1
Кривий Ігор МФК “Буг” 1
Куречко Вадим Ковчег 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1
Ліповуз Андрій Beerloga 1
Лемешев Олександр Ковчег 1
Логвиненко Іван Ротор 1
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Макаров Данііл Woodmall-Femida 1
Малишко Сергій FC AYAK 1
Маслієв Владислав ZALIV 10 1
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 1
Мерека Денис УПП Хмельницький 1
Модулев Віталій Ковчег 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1
Музичук Олександр FC AYAK 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1
Нетеча Володимир МобіФренд 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Остроголов Данило ZALIV 10 1
Підлісний Максим Будівельний Альянс Груп 1
Підмурняк Олексій REDMION 1
Павліш Максим Beerloga 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Побута Валерій Менс 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Походзей Павло МФК “Буг” 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 1
Редько Дмитро Адвокат 1
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 1
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 1
Самонов Ігор Алмаз 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Снігур Віталій SEBN UA 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1
Степанюк Костянтин Beerloga 1
Стець Андрій Ковчег 1
Столяр Віталій МобіФренд 1
Студенець Володимир Ауді 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 1
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Трубайчук Роман Нева 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 1
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 1
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 1
Чепурний Андрій Ротор 1
Шабатура Максим ZALIV 10 1
Шаравара Ігор Нева 1
Шпаков Олег Ротор 1
Шум Сергій Алмаз 1
Юзвак Сергій Менс 1
Яремчук Андрій Ауді 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1

“Гол+пас”:

Гравець Команда Гол+пас Голи Паси
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 22 12 10
Зубик Святослав МФК “URBAN” 18 4 14
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 17 8 9
Олексюк Сергій Алмаз 16 10 6
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 15 12 3
Середюк Павло Динамо-ГУНП 15 4 11
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 14 12 2
Швець Сергій REDMION 14 11 3
Альохін Вадим Епіцентр-К 13 9 4
Люблінський Артем МФК “URBAN” 12 10 2
Шперчук Дмитро Менс 12 8 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 12 4 8
Приян Андрій МФК “URBAN” 12 2 10
Ємаєв Євген Алмаз 11 6 5
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 11 5 6
Колісник Іван Zoovetprom 10 10 0
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 10 7 3
Фетько Олексій FC AYAK 10 7 3
Калуков Дмитро FC AYAK 10 6 4
Ковальчук Олександр… Менс 10 6 4
Вакух Дмитро МобіФренд 9 8 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 9 8 1
Шаварський Віталій МобіФренд 9 6 3
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 9 6 3
Брицький Владислав Woodmall-Femida 9 5 4
Кубик Олег Алмаз 9 4 5
Ситнік Олег МФК “URBAN” 9 3 6
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 8 7 1
Веремчук Максим Епіцентр-К 8 7 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 8 7 1
Гнатюк Валентин REDMION 8 6 2
Ліщук Іван МФК “URBAN” 8 6 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 8 6 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 8 6 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 8 6 2
Буряк Руслан Епіцентр-К 8 5 3
Михайлов Олександр Алмаз 8 5 3
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 8 4 4
Голова Сергій Адвокат 8 4 4
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 8 4 4
Стецюк Вадим Beerloga 8 4 4
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 8 2 6
Пушкар Олексій МФК “Буг” 7 6 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 7 6 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 7 5 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 7 5 2
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 7 5 2
Басараба Денис Zoovetprom 7 4 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 7 4 3
Савчук Віктор Ауді 7 4 3
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 7 2 5
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 6 6 0
Куречко Вадим Ковчег 6 5 1
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 6 4 2
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 6 4 2
Штокало Григорій МФК “URBAN” 6 4 2
Гончар Владислав REDMION 6 3 3
Трембач Іван МобіФренд 6 3 3
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 6 2 4
Воловик Олександр REDMION 6 2 4
Тимощук Максим Zoovetprom 6 2 4
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 6 2 4
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 6 1 5
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 6 1 5
Блессінг Кахока МФК “Буг” 5 4 1
Вітрук Євгеній ZALIV 10 5 4 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 5 4 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 5 4 1
Поворознюк Богдан Ковчег 5 4 1
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 5 4 1
Бігос Ростислав REDMION 5 3 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 5 3 2
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 5 3 2
Черкезов Фархат Ауді 5 3 2
Шмаков Євген Ротор 5 3 2
Йолтуховський Антон Інтерпродсервіс 5 2 3
Карась Данило Алмаз 5 2 3
Михайленко Дмитро FC AYAK 5 2 3
Олексюк Богдан REDMION 5 2 3
Савчук Павло Ауді 5 2 3
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 5 1 4
Ведмедюк Борис Будівельний Альянс Груп 4 4 0
Власюк Ярослав Нева 4 4 0
Галюк Василь Адвокат 4 4 0
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 4 4 0
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 4 3 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 4 3 1
Задерейко Максим Ковчег 4 3 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 4 3 1
Костенко Кирило Beerloga 4 3 1
Ліповуз Андрій Beerloga 4 3 1
Мерека Денис УПП Хмельницький 4 3 1
Самонов Ігор Алмаз 4 3 1
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 4 3 1
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 4 3 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 4 3 1
Яремчук Андрій Ауді 4 3 1
Андрєєв Олександр Адвокат 4 2 2
Виноградов Андрій Адвокат 4 2 2
Йолтуховський Єгор REDMION 4 2 2
Кравчук Андрій Beerloga 4 2 2
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 4 2 2
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 4 2 2
Побєда Олександр МобіФренд 4 2 2
Потапов Олександр ZALIV 10 4 2 2
Гнідий Сергій FC “Diamant” 4 1 3
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 4 1 3
Козубович Тарас Менс 4 1 3
Михальчук Тарас МФК “Буг” 4 1 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 4 1 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 4 1 3
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 4 1 3
Штолько Максим Ковчег 4 1 3
Антонов Олександр Beerloga 4 0 4
Босак Максим Zoovetprom 4 0 4
Шамлі Дмитро FC AYAK 4 0 4
Буткевич Віктор Адвокат 3 3 0
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 3 3 0
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 3 3 0
Мулик Костянтин SEBN UA 3 3 0
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 3 3 0
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 3 3 0
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 3 2 1
Антонюк Володимир Епіцентр-К 3 2 1
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 3 2 1
Гілюк Олександр Менс 3 2 1
Гула Вадим Нева 3 2 1
Доліба Ярослав Алмаз 3 2 1
Камінський Олександр Ротор 3 2 1
Краснобокий Юрій Beerloga 3 2 1
Лемешев Олександр Ковчег 3 2 1
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 3 2 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 3 2 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 3 2 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 3 2 1
Підмурняк Олексій REDMION 3 2 1
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 3 2 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 3 2 1
Стець Андрій Ковчег 3 2 1
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 3 2 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 3 2 1
Ільчишин Владислав Нева 3 1 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 3 1 2
Басараба Назарій Zoovetprom 3 1 2
Безвещук Вадим Епіцентр-К 3 1 2
Волошин Олександр Алмаз 3 1 2
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 3 1 2
Мельничук Андрій Епіцентр-К 3 1 2
Миронюк Ярослав Алмаз 3 1 2
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 3 1 2
Олянчук Сергій Епіцентр-К 3 1 2
Осацький Владислав Woodmall-Femida 3 1 2
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 3 1 2
Палійчук Валентин Менс 3 1 2
Ростківський Ігор Алмаз 3 1 2
Шитенков Артур Ковчег 3 1 2
Шутяк Дмитро Алмаз 3 1 2
Юзвишин Роман ZALIV 10 3 1 2
Зарванський Віталій Епіцентр-К 3 0 3
Коцман Петро МобіФренд 3 0 3
Шумський Владислав SEBN UA 3 0 3
Апанович Максим МФК “Сервіс-Буд” 2 2 0
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп 2 2 0
Гребенюк Олег Woodmall-Femida 2 2 0
Загоранський Максим FC “Diamant” 2 2 0
Загребельний Олександр Ауді 2 2 0
Кошельник Василь ZALIV 10 2 2 0
Марчук Дмитро Beerloga 2 2 0
Марчук Назар Beerloga 2 2 0
Попіль Олександр УПП Хмельницький 2 2 0
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 2 2 0
Храпач Олександр FC AYAK 2 2 0
Шинкович Ростислав Zoovetprom 2 2 0
Яцишин Вадим МФК “Сервіс-Буд” 2 2 0
Бродзянський Денис Woodmall-Femida 2 1 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 2 1 1
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 2 1 1
Василів Тарас МФК “URBAN” 2 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 2 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2 1 1
Корсун Ігор FC AYAK 2 1 1
Логвиненко Іван Ротор 2 1 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 2 1 1
Модулев Віталій Ковчег 2 1 1
Павліш Максим Beerloga 2 1 1
Столяр Віталій МобіФренд 2 1 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 2 1 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 2 1 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 2 1 1
Шаравара Ігор Нева 2 1 1
Шпаков Олег Ротор 2 1 1
Богуславський Денис REDMION 2 0 2
Галкін Ігор Ауді 2 0 2
Греков Михайло МФК “Сервіс-Буд” 2 0 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2 0 2
Гуринович Олексій Woodmall-Femida 2 0 2
Даниш Вадим МФК “Буг” 2 0 2
Драпак Микола Zoovetprom 2 0 2
Душа Артур ZALIV 10 2 0 2
Ковальчук Олександр ФК “Буд-Двір” 2 0 2
Ковбасюк Олексій МобіФренд 2 0 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 2 0 2
Лемешко Максим Zoovetprom 2 0 2
Лущик Сергій Адвокат 2 0 2
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2 0 2
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп 2 0 2
Руссу Олег УПП Хмельницький 2 0 2
Шевченко Віктор МФК “URBAN” 2 0 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2 0 2
Єременко Олександр МобіФренд 1 1 0
Атласюк Олександр REDMION 1 1 0
Білик Руслан Нева 1 1 0
Болотюх Іван Нева 1 1 0
Вараниця Олександр Менс 1 1 0
Галайко Юрій REDMION 1 1 0
Гуральник Владислав Нева 1 1 0
Дикий Олександр FC AYAK 1 1 0
Диняк Тимофій Ауді 1 1 0
Дячок Олександр FC “Diamant” 1 1 0
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 1 1 0
Котєнков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 1 1 0
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 1 1 0
Кучер Андрій Ауді 1 1 0
Лемець Олег МФК “Буг” 1 1 0
Лютий Ярослав Ауді 1 1 0
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1 1 0
Нагорняк Володимир Beerloga 1 1 0
Підручний Роман Інтерпродсервіс 1 1 0
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1 1 0
Пономарьов Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1 1 0
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1 1 0
Рукавець Дмитро МобіФренд 1 1 0
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Савінкін Олександр Адвокат 1 1 0
Секліцький Олександр Zoovetprom 1 1 0
Семенюк Іван Менс 1 1 0
Стаднічук Сергій SEBN UA 1 1 0
Степанюк Євгеній ZALIV 10 1 1 0
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Туз Сергій Ротор 1 1 0
Федорко Артем Динамо-ГУНП 1 1 0
Цибрій Дмитро МФК “Буг” 1 1 0
Шадрін Євгеній Менс 1 1 0
Якубовський Денис SEBN UA 1 1 0
Боднар Андрій REDMION 1 0 1
Бойко Олег Ковчег 1 0 1
Брижак Віталій Торпедо (Вільхівці) 1 0 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1 0 1
Гурняк Олександр Анат. МФК “Буг” 1 0 1
Гурняк Олександр Олекс. МФК “Буг” 1 0 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 1 0 1
Ердоган Артем Ковчег 1 0 1
Загребельний Павло Атлетик-Ceresit PRO 1 0 1
Караім Андрій Woodmall-Femida 1 0 1
Кливак Максим ФК “Буд-Двір” 1 0 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 1
Кривий Ігор МФК “Буг” 1 0 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1 0 1
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1 0 1
Макаров Данііл Woodmall-Femida 1 0 1
Малишко Сергій FC AYAK 1 0 1
Маслієв Владислав ZALIV 10 1 0 1
Музичук Олександр FC AYAK 1 0 1
Нетеча Володимир МобіФренд 1 0 1
Олексійчук Валерій Ротор 1 0 1
Остроголов Данило ZALIV 10 1 0 1
Підлісний Максим Будівельний Альянс Груп 1 0 1
Побута Валерій Менс 1 0 1
Походзей Павло МФК “Буг” 1 0 1
Редько Дмитро Адвокат 1 0 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1 0 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1 0 1
Снігур Віталій SEBN UA 1 0 1
Степанюк Костянтин Beerloga 1 0 1
Студенець Володимир Ауді 1 0 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1 0 1
Трубайчук Роман Нева 1 0 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1 0 1
Чепурний Андрій Ротор 1 0 1
Шабатура Максим ZALIV 10 1 0 1
Шум Сергій Алмаз 1 0 1
Юзвак Сергій Менс 1 0 1

“Грубіяни” турніру

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1 3 8
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 1 1 6
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 1 1 6
Олексійчук Валерій Ротор 1 1 6
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1 1 6
Штолько Максим Ковчег 1 1 6
Галак Олександр FC “Diamant” 1 0 5
Герасимчук Вадим МобіФренд 1 0 5
Гуторов Валерій Ауді 1 0 5
Миронюк Ярослав Алмаз 1 0 5
Павлюк Євгеній Менс 1 0 5
Потапов Олександр ZALIV 10 1 0 5
Снігур Віталій SEBN UA 1 0 5
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Хаврусь Іван МобіФренд 1 0 5
Харчук Назар Woodmall-Femida 1 0 5
Хомишен Микола МФК “Буг” 1 0 5
Чепурний Андрій Ротор 1 0 5
Шеремета Тимофій FC AYAK 1 0 5
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 4 4
Туз Сергій Ротор 0 4 4
Гнідий Сергій FC “Diamant” 0 3 3
Задерейко Максим Ковчег 0 3 3
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Олексюк Сергій Алмаз 0 3 3
Пушкар Олексій МФК “Буг” 0 3 3
Рижук Степан ФК “Буд-Двір” 0 3 3
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 3 3
Шамлі Дмитро FC AYAK 0 3 3
Білик Руслан Нева 0 2 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Бистрих Володимир SEBN UA 0 2 2
Босак Максим Zoovetprom 0 2 2
Василів Тарас МФК “URBAN” 0 2 2
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 2 2
Калуков Дмитро FC AYAK 0 2 2
Камінський Олександр Ротор 0 2 2
Кирилюк Владислав Zoovetprom 0 2 2
Козубович Тарас Менс 0 2 2
Кучер Андрій Ауді 0 2 2
Мулик Костянтин SEBN UA 0 2 2
Остроголов Данило ZALIV 10 0 2 2
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Савчук Павло Ауді 0 2 2
Сакала Максим Нева 0 2 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 2 2
Столяр Віталій МобіФренд 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Фетько Олексій FC AYAK 0 2 2
Чаплінський Володимир Торпедо (Вільхівці) 0 2 2
Шмаков Євген Ротор 0 2 2
Шумський Владислав SEBN UA 0 2 2
Юзвак Сергій Менс 0 2 2
Ільчишин Владислав Нева 0 1 1
Антонов Олександр Beerloga 0 1 1
Бігос Ростислав REDMION 0 1 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Бойчук Ігор ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Болотюх Іван Нева 0 1 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Брицький Владислав Woodmall-Femida 0 1 1
Будченко Михайло Ауді 0 1 1
Буткевич Віктор Адвокат 0 1 1
Виноградов Андрій Адвокат 0 1 1
Власов Віктор Епіцентр-К 0 1 1
Воловик Олександр REDMION 0 1 1
Волошин Олександр Алмаз 0 1 1
Гілюк Олександр Менс 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Глега Артем FC “Diamant” 0 1 1
Гончар Ярослав FC AYAK 0 1 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Грицай Михайло Менс 0 1 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Гуринович Олексій Woodmall-Femida 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Драпак Микола Zoovetprom 0 1 1
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Йолтуховський Єгор REDMION 0 1 1
Кравчук Андрій Beerloga 0 1 1
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кривий Ігор МФК “Буг” 0 1 1
Крутилко Андрій Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Люблінський Артем МФК “URBAN” 0 1 1
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Музичук Олександр FC AYAK 0 1 1
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Олексієнко Віктор SEBN UA 0 1 1
Олексюк Богдан REDMION 0 1 1
Осацький Владислав Woodmall-Femida 0 1 1
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Підгорний Назар ZALIV 10 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Павліш Максим Beerloga 0 1 1
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Палійчук Валентин Менс 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 0 1 1
Побєда Олександр МобіФренд 0 1 1
Побута Валерій Менс 0 1 1
Поворознюк Богдан Ковчег 0 1 1
Пономарьов Сергій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Савінкін Олександр Адвокат 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Святий Дмитро Ротор 0 1 1
Секліцький Олександр Zoovetprom 0 1 1
Семенюк Іван Менс 0 1 1
Ситнік Олег МФК “URBAN” 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр-К 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 1 1
Сурник Ігор FC AYAK 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Фют Дмитро FC “Diamant” 0 1 1
Черкезов Фархат Ауді 0 1 1
Шадрін Євгеній Менс 0 1 1
Шаравара Ігор Нева 0 1 1
Шаравара Микола Нева 0 1 1
Шинкович Ростислав Zoovetprom 0 1 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Шперчук Дмитро Менс 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Юзвишин Роман ZALIV 10 0 1 1
Яремчук Андрій Ауді 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here