Благодійний турнір “Україна в наших серцях”. Статистика після 2-ого туру

0
338

Неймовірно вдалий матч проти “Торпедо” дозволив Олександру Педяшу (на фото) не лише вийти у лідери гонки бомбардирів, а й очолити рейтинг асистентів

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 2-ого туру Благодійного турніру з міні-футболу “Україна в наших серцях”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 9
Альохін Вадим Епіцентр-К 5
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 5
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 5
Веремчук Максим Епіцентр-К 4
Люблінський Артем МФК “URBAN” 4
Фетько Олексій FC AYAK 4
Гресь Владислав МФК “URBAN” 4 (1)
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 3
Ведмедюк Борис Будівельний Альянс Груп 3
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 3
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 3
Калуков Дмитро FC AYAK 3
Ліповуз Андрій Beerloga 3
Ліщук Іван МФК “URBAN” 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 3
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 3
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 3
Бігос Ростислав REDMION 2
Галюк Василь Адвокат 2
Голова Сергій Адвокат 2
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 2
Доліба Ярослав Алмаз 2
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 2
Карась Данило Алмаз 2
Колісник Іван Zoovetprom 2
Костенко Кирило Beerloga 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 2
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 2
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 2
Мерека Денис УПП Хмельницький 2
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 2
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 2
Швець Сергій REDMION 2
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 2
Шперчук Дмитро Менс 2
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 2
Яремчук Андрій Ауді 2
Ємаєв Євген Алмаз 1
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 1
Атласюк Олександр REDMION 1
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп 1
Блессінг Кахока МФК “Буг” 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Буряк Руслан Епіцентр-К 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
Виноградов Андрій Адвокат 1
Власюк Ярослав Нева 1
Галайко Юрій REDMION 1
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 1
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 1
Гончар Владислав REDMION 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 1
Дикий Олександр FC AYAK 1
Дячок Олександр FC “Diamant” 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Йолтуховський Єгор REDMION 1
Камінський Олександр Ротор 1
Ковальчук Олександр… Менс 1
Козубович Тарас Менс 1
Кошельник Василь ZALIV 10 1
Кравчук Андрій Beerloga 1
Краснобокий Юрій Beerloga 1
Кубик Олег Алмаз 1
Кучер Андрій Ауді 1
Лемець Олег МФК “Буг” 1
Лемешев Олександр Ковчег 1
Михайленко Дмитро FC AYAK 1
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1
Олексюк Сергій Алмаз 1
Підручний Роман Інтерпродсервіс 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 1
Попіль Олександр УПП Хмельницький 1
Приян Андрій МФК “URBAN” 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 1
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 1
Савінкін Олександр Адвокат 1
Савчук Віктор Ауді 1
Самонов Ігор Алмаз 1
Секліцький Олександр Zoovetprom 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 1
Соловей Роман Інтерпродсервіс 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 1
Стець Андрій Ковчег 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 1
Храпач Олександр FC AYAK 1
Черкезов Фархат Ауді 1
Шаравара Ігор Нева 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Шмаков Євген Ротор 1
Якубовський Денис SEBN UA 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1

Асистенти турніру:

Гравець Команда Гольові передачі
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 7
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 6
Антонов Олександр Beerloga 3
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 3
Калуков Дмитро FC AYAK 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 3
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 3
Приян Андрій МФК “URBAN” 3
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 3
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 3
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 2
Голова Сергій Адвокат 2
Ковальчук Олександр ФК “Буд-Двір” 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 2
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2
Олексюк Сергій Алмаз 2
Олянчук Сергій Епіцентр-К 2
Савчук Віктор Ауді 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 2
Фетько Олексій FC AYAK 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 2
Швець Сергій REDMION 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Альохін Вадим Епіцентр-К 1
Антонюк Володимир Епіцентр-К 1
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 1
Богуславський Денис REDMION 1
Бойко Олег Ковчег 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Виноградов Андрій Адвокат 1
Галкін Ігор Ауді 1
Гнатюк Валентин REDMION 1
Гончар Владислав REDMION 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Гурняк Олександр Олекс. МФК “Буг” 1
Доліба Ярослав Алмаз 1
Душа Артур ZALIV 10 1
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 1
Карась Данило Алмаз 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 1
Козубович Тарас Менс 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1
Костенко Кирило Beerloga 1
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 1
Кубик Олег Алмаз 1
Куречко Вадим Ковчег 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1
Ліповуз Андрій Beerloga 1
Ліщук Іван МФК “URBAN” 1
Лущик Сергій Адвокат 1
Люблінський Артем МФК “URBAN” 1
Малишко Сергій FC AYAK 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 1
Мельничук Андрій Епіцентр-К 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1
Михайленко Дмитро FC AYAK 1
Михайлов Олександр Алмаз 1
Михальчук Тарас МФК “Буг” 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 1
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 1
Олексюк Богдан REDMION 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1
Палійчук Валентин Менс 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1
Студенець Володимир Ауді 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 1
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 1
Чепурний Андрій Ротор 1
Черкезов Фархат Ауді 1
Шамлі Дмитро FC AYAK 1
Шперчук Дмитро Менс 1
Штокало Григорій МФК “URBAN” 1
Штолько Максим Ковчег 1
Юзвак Сергій Менс 1
Юзвишин Роман ZALIV 10 1
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 1

“Гол+пас”:

Гравець Команда Гол+пас Голи Паси
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 16 9 7
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 11 5 6
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 7 5 2
Альохін Вадим Епіцентр-К 6 5 1
Фетько Олексій FC AYAK 6 4 2
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 6 3 3
Калуков Дмитро FC AYAK 6 3 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 6 3 3
Люблінський Артем МФК “URBAN” 5 4 1
Веремчук Максим Епіцентр-К 4 4 0
Гресь Владислав МФК “URBAN” 4 4 0
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 4 3 1
Ліповуз Андрій Beerloga 4 3 1
Ліщук Іван МФК “URBAN” 4 3 1
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 4 3 1
Голова Сергій Адвокат 4 2 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 4 2 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 4 2 2
Швець Сергій REDMION 4 2 2
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 4 1 3
Приян Андрій МФК “URBAN” 4 1 3
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 4 1 3
Ведмедюк Борис Будівельний Альянс Груп 3 3 0
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 3 3 0
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 3 3 0
Доліба Ярослав Алмаз 3 2 1
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 3 2 1
Карась Данило Алмаз 3 2 1
Костенко Кирило Beerloga 3 2 1
Куречко Вадим Ковчег 3 2 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 3 2 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 3 2 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 3 2 1
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 3 2 1
Шперчук Дмитро Менс 3 2 1
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 3 2 1
Олексюк Сергій Алмаз 3 1 2
Савчук Віктор Ауді 3 1 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 3 1 2
Антонов Олександр Beerloga 3 0 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3 0 3
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 3 0 3
Бігос Ростислав REDMION 2 2 0
Галюк Василь Адвокат 2 2 0
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 2 2 0
Колісник Іван Zoovetprom 2 2 0
Мерека Денис УПП Хмельницький 2 2 0
Потапов Олександр ZALIV 10 2 2 0
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 2 2 0
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 2 2 0
Яремчук Андрій Ауді 2 2 0
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 2 1 1
Виноградов Андрій Адвокат 2 1 1
Гончар Владислав REDMION 2 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 2 1 1
Козубович Тарас Менс 2 1 1
Кубик Олег Алмаз 2 1 1
Михайленко Дмитро FC AYAK 2 1 1
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 2 1 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 2 1 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 2 1 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 2 1 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 2 1 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 2 1 1
Черкезов Фархат Ауді 2 1 1
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 2 0 2
Ковальчук Олександр ФК “Буд-Двір” 2 0 2
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2 0 2
Олянчук Сергій Епіцентр-К 2 0 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 2 0 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2 0 2
Ємаєв Євген Алмаз 1 1 0
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 1 1 0
Атласюк Олександр REDMION 1 1 0
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп 1 1 0
Блессінг Кахока МФК “Буг” 1 1 0
Буряк Руслан Епіцентр-К 1 1 0
Буткевич Віктор Адвокат 1 1 0
Власюк Ярослав Нева 1 1 0
Галайко Юрій REDMION 1 1 0
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 1 1 0
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 1 1 0
Дідичук Максим FC “Diamant” 1 1 0
Дикий Олександр FC AYAK 1 1 0
Дячок Олександр FC “Diamant” 1 1 0
Загребельний Олександр Ауді 1 1 0
Йолтуховський Єгор REDMION 1 1 0
Камінський Олександр Ротор 1 1 0
Ковальчук Олександр… Менс 1 1 0
Кошельник Василь ZALIV 10 1 1 0
Кравчук Андрій Beerloga 1 1 0
Краснобокий Юрій Beerloga 1 1 0
Кучер Андрій Ауді 1 1 0
Лемець Олег МФК “Буг” 1 1 0
Лемешев Олександр Ковчег 1 1 0
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1 1 0
Підручний Роман Інтерпродсервіс 1 1 0
Попіль Олександр УПП Хмельницький 1 1 0
Пушкар Олексій МФК “Буг” 1 1 0
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1 1 0
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 1 1 0
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1 1 0
Савінкін Олександр Адвокат 1 1 0
Самонов Ігор Алмаз 1 1 0
Секліцький Олександр Zoovetprom 1 1 0
Степанюк Євгеній ZALIV 10 1 1 0
Стець Андрій Ковчег 1 1 0
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1 1 0
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 1 1 0
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Храпач Олександр FC AYAK 1 1 0
Шаравара Ігор Нева 1 1 0
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1 1 0
Шмаков Євген Ротор 1 1 0
Якубовський Денис SEBN UA 1 1 0
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1 1 0
Антонюк Володимир Епіцентр-К 1 0 1
Богуславський Денис REDMION 1 0 1
Бойко Олег Ковчег 1 0 1
Галкін Ігор Ауді 1 0 1
Гнатюк Валентин REDMION 1 0 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1 0 1
Гурняк Олександр Олекс. МФК “Буг” 1 0 1
Душа Артур ZALIV 10 1 0 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 1 0 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 1
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 1 0 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1 0 1
Лущик Сергій Адвокат 1 0 1
Малишко Сергій FC AYAK 1 0 1
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 1 0 1
Мельничук Андрій Епіцентр-К 1 0 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1 0 1
Михайлов Олександр Алмаз 1 0 1
Михальчук Тарас МФК “Буг” 1 0 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1 0 1
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп 1 0 1
Олексюк Богдан REDMION 1 0 1
Палійчук Валентин Менс 1 0 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1 0 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1 0 1
Ростківський Ігор Алмаз 1 0 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1 0 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1 0 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1 0 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1 0 1
Студенець Володимир Ауді 1 0 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1 0 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1 0 1
Чепурний Андрій Ротор 1 0 1
Шамлі Дмитро FC AYAK 1 0 1
Штокало Григорій МФК “URBAN” 1 0 1
Штолько Максим Ковчег 1 0 1
Юзвак Сергій Менс 1 0 1
Юзвишин Роман ZALIV 10 1 0 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Галак Олександр FC “Diamant” 1 0 5
Гуторов Валерій Ауді 1 0 5
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1 0 5
Хаврусь Іван МобіФренд 1 0 5
Харчук Назар Woodmall-Femida 1 0 5
Шеремета Тимофій FC AYAK 1 0 5
Задерейко Максим Ковчег 0 2 2
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 2 2
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Бойчук Ігор ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Будченко Михайло Ауді 0 1 1
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 0 1 1
Виноградов Андрій Адвокат 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Гнідий Сергій FC “Diamant” 0 1 1
Йолтуховський Єгор REDMION 0 1 1
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кучер Андрій Ауді 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мулик Костянтин SEBN UA 0 1 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Олексюк Сергій Алмаз 0 1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 0 1 1
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Побута Валерій Менс 0 1 1
Поворознюк Богдан Ковчег 0 1 1
Рижук Степан ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Секліцький Олександр Zoovetprom 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр-К 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Сурник Ігор FC AYAK 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Чаплінський Володимир Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Черкезов Фархат Ауді 0 1 1
Шаравара Ігор Нева 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Панькевич Сергій (“Інтерпродсервіс”)

Галак Олександр (FC “Diamant”)

Гуторов Валерій (“Ауді”)

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here