Благодійний турнір “Україна в наших серцях”. Статистика після 3-ого туру

0
290

Святослав Зубик (на фото – із м’ячем) записав на свій рахунок у грі проти FC “Diamant” відразу 6 (!) гольових передач

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 3-ого туру Благодійного турніру з міні-футболу “Україна в наших серцях”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 11
Олексюк Сергій Алмаз 8
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 8
Гресь Владислав МФК “URBAN” 8 (1)
Веремчук Максим Епіцентр-К 7
Альохін Вадим Епіцентр-К 5
Люблінський Артем МФК “URBAN” 5
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 5
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 5
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 5
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 5
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 5
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 5
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 5
Буряк Руслан Епіцентр-К 4
Ведмедюк Борис Будівельний Альянс Груп 4
Гнатюк Валентин REDMION 4
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 4
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 4
Ліщук Іван МФК “URBAN” 4
Фетько Олексій FC AYAK 4
Ємаєв Євген Алмаз 3
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 3
Блессінг Кахока МФК “Буг” 3
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Власюк Ярослав Нева 3
Галюк Василь Адвокат 3
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 3
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 3
Калуков Дмитро FC AYAK 3
Ковальчук Олександр… Менс 3
Кубик Олег Алмаз 3
Куречко Вадим Ковчег 3
Ліповуз Андрій Beerloga 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 3
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 3
Самонов Ігор Алмаз 3
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 3
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 3
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 3
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 3
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 3
Шперчук Дмитро Менс 3
Яремчук Андрій Ауді 3
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 2
Бігос Ростислав REDMION 2
Брицький Владислав Woodmall-Femida 2
Голова Сергій Адвокат 2
Гончар Владислав REDMION 2
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Доліба Ярослав Алмаз 2
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 2
Карась Данило Алмаз 2
Колісник Іван Zoovetprom 2
Костенко Кирило Beerloga 2
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 2
Мерека Денис УПП Хмельницький 2
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 2
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 2
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Пушкар Олексій МФК “Буг” 2
Савчук Віктор Ауді 2
Стецюк Вадим Beerloga 2
Трембач Іван МобіФренд 2
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 2
Черкезов Фархат Ауді 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 2
Шаварський Віталій МобіФренд 2
Швець Сергій REDMION 2
Шмаков Євген Ротор 2
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Ільчишин Владислав Нева 1
Андрєєв Олександр Адвокат 1
Атласюк Олександр REDMION 1
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
Вітрук Євгеній ZALIV 10 1
Вараниця Олександр Менс 1
Виноградов Андрій Адвокат 1
Волошин Олександр Алмаз 1
Гілюк Олександр Менс 1
Галайко Юрій REDMION 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 1
Гребенюк Олег Woodmall-Femida 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 1
Дикий Олександр FC AYAK 1
Дячок Олександр FC “Diamant” 1
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Йолтуховський Єгор REDMION 1
Камінський Олександр Ротор 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 1
Козубович Тарас Менс 1
Кошельник Василь ZALIV 10 1
Кравчук Андрій Beerloga 1
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 1
Краснобокий Юрій Beerloga 1
Кучер Андрій Ауді 1
Лемець Олег МФК “Буг” 1
Лемешев Олександр Ковчег 1
Логвиненко Іван Ротор 1
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 1
Михайленко Дмитро FC AYAK 1
Михайлов Олександр Алмаз 1
Михальчук Тарас МФК “Буг” 1
Мулик Костянтин SEBN UA 1
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 1
Олексюк Богдан REDMION 1
Осацький Владислав Woodmall-Femida 1
Підручний Роман Інтерпродсервіс 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 1
Побєда Олександр МобіФренд 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Попіль Олександр УПП Хмельницький 1
Приян Андрій МФК “URBAN” 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 1
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Савінкін Олександр Адвокат 1
Секліцький Олександр Zoovetprom 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Соловей Роман Інтерпродсервіс 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 1
Стець Андрій Ковчег 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1
Тимощук Максим Zoovetprom 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 1
Храпач Олександр FC AYAK 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 1
Шаравара Ігор Нева 1
Шинкович Ростислав Zoovetprom 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Шпаков Олег Ротор 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Якубовський Денис SEBN UA 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 1 (1)

Асистенти турніру:

Гравець Команда Гольові передачі
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 10
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 9
Зубик Святослав МФК “URBAN” 6
Ємаєв Євген Алмаз 4
Антонов Олександр Beerloga 4
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 4
Кубик Олег Алмаз 4
Приян Андрій МФК “URBAN” 4
Середюк Павло Динамо-ГУНП 4
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 4
Шперчук Дмитро Менс 4
Альохін Вадим Епіцентр-К 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Голова Сергій Адвокат 3
Калуков Дмитро FC AYAK 3
Карась Данило Алмаз 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 3
Михайлов Олександр Алмаз 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Олексюк Сергій Алмаз 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 3
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 3
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 3
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 3
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 3
Брицький Владислав Woodmall-Femida 2
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 2
Гуринович Олексій Woodmall-Femida 2
Душа Артур ZALIV 10 2
Зарванський Віталій Епіцентр-К 2
Ковальчук Олександр ФК “Буд-Двір” 2
Ковбасюк Олексій МобіФренд 2
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 2
Лущик Сергій Адвокат 2
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 2
Мельничук Андрій Епіцентр-К 2
Михальчук Тарас МФК “Буг” 2
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп 2
Олянчук Сергій Епіцентр-К 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Савчук Віктор Ауді 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Фетько Олексій FC AYAK 2
Черкезов Фархат Ауді 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 2
Швець Сергій REDMION 2
Штолько Максим Ковчег 2
Шутяк Дмитро Алмаз 2
Юзвишин Роман ZALIV 10 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 1
Антонюк Володимир Епіцентр-К 1
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 1
Богуславський Денис REDMION 1
Бойко Олег Ковчег 1
Босак Максим Zoovetprom 1
Брижак Віталій Торпедо (Вільхівці) 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Виноградов Андрій Адвокат 1
Гілюк Олександр Менс 1
Галкін Ігор Ауді 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гнатюк Валентин REDMION 1
Гончар Владислав REDMION 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Гурняк Олександр Анат. МФК “Буг” 1
Гурняк Олександр Олекс. МФК “Буг” 1
Даниш Вадим МФК “Буг” 1
Доліба Ярослав Алмаз 1
Йолтуховський Єгор REDMION 1
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 1
Камінський Олександр Ротор 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 1
Козубович Тарас Менс 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1
Костенко Кирило Beerloga 1
Коцман Петро МобіФренд 1
Куречко Вадим Ковчег 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1
Ліповуз Андрій Beerloga 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1
Ліщук Іван МФК “URBAN” 1
Лемешко Максим Zoovetprom 1
Люблінський Артем МФК “URBAN” 1
Макаров Данііл Woodmall-Femida 1
Малишко Сергій FC AYAK 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1
Михайленко Дмитро FC AYAK 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 1
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 1
Нетеча Володимир МобіФренд 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 1
Олексюк Богдан REDMION 1
Підлісний Максим Будівельний Альянс Груп 1
Підмурняк Олексій REDMION 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1
Палійчук Валентин Менс 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 1
Побєда Олександр МобіФренд 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Савчук Павло Ауді 1
Самонов Ігор Алмаз 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1
Степанюк Костянтин Beerloga 1
Студенець Володимир Ауді 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 1
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Трубайчук Роман Нева 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 1
Чепурний Андрій Ротор 1
Шамлі Дмитро FC AYAK 1
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 1
Шмаков Євген Ротор 1
Шпаков Олег Ротор 1
Штокало Григорій МФК “URBAN” 1
Шумський Владислав SEBN UA 1
Юзвак Сергій Менс 1
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1

“Гол+пас”:

Гравець Команда Гол+пас Голи Паси
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 21 11 10
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 17 8 9
Олексюк Сергій Алмаз 11 8 3
Гресь Владислав МФК “URBAN” 9 8 1
Альохін Вадим Епіцентр-К 8 5 3
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 8 5 3
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 8 4 4
Веремчук Максим Епіцентр-К 7 7 0
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 7 5 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 7 5 2
Ємаєв Євген Алмаз 7 3 4
Кубик Олег Алмаз 7 3 4
Шперчук Дмитро Менс 7 3 4
Люблінський Артем МФК “URBAN” 6 5 1
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 6 5 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 6 5 1
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 6 5 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 6 4 2
Фетько Олексій FC AYAK 6 4 2
Калуков Дмитро FC AYAK 6 3 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 6 3 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 6 3 3
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 6 2 4
Зубик Святослав МФК “URBAN” 6 0 6
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 5 5 0
Гнатюк Валентин REDMION 5 4 1
Ліщук Іван МФК “URBAN” 5 4 1
Голова Сергій Адвокат 5 2 3
Карась Данило Алмаз 5 2 3
Приян Андрій МФК “URBAN” 5 1 4
Середюк Павло Динамо-ГУНП 5 1 4
Буряк Руслан Епіцентр-К 4 4 0
Ведмедюк Борис Будівельний Альянс Груп 4 4 0
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 4 3 1
Вакух Дмитро МобіФренд 4 3 1
Куречко Вадим Ковчег 4 3 1
Ліповуз Андрій Beerloga 4 3 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4 3 1
Самонов Ігор Алмаз 4 3 1
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 4 3 1
Брицький Владислав Woodmall-Femida 4 2 2
Потапов Олександр ZALIV 10 4 2 2
Савчук Віктор Ауді 4 2 2
Черкезов Фархат Ауді 4 2 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 4 2 2
Швець Сергій REDMION 4 2 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 4 1 3
Михайлов Олександр Алмаз 4 1 3
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 4 1 3
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 4 1 3
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 4 1 3
Антонов Олександр Beerloga 4 0 4
Блессінг Кахока МФК “Буг” 3 3 0
Власюк Ярослав Нева 3 3 0
Галюк Василь Адвокат 3 3 0
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 3 3 0
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 3 3 0
Ковальчук Олександр… Менс 3 3 0
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 3 3 0
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 3 3 0
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 3 3 0
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 3 3 0
Яремчук Андрій Ауді 3 3 0
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 3 2 1
Гончар Владислав REDMION 3 2 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 3 2 1
Доліба Ярослав Алмаз 3 2 1
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 3 2 1
Костенко Кирило Beerloga 3 2 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 3 2 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 3 2 1
Трембач Іван МобіФренд 3 2 1
Шмаков Євген Ротор 3 2 1
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 3 2 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 3 1 2
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 3 1 2
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 3 1 2
Михальчук Тарас МФК “Буг” 3 1 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 3 1 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 3 1 2
Шутяк Дмитро Алмаз 3 1 2
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3 0 3
Бігос Ростислав REDMION 2 2 0
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 2 2 0
Колісник Іван Zoovetprom 2 2 0
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 2 2 0
Мерека Денис УПП Хмельницький 2 2 0
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 2 2 0
Пушкар Олексій МФК “Буг” 2 2 0
Стецюк Вадим Beerloga 2 2 0
Шаварський Віталій МобіФренд 2 2 0
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 2 1 1
Виноградов Андрій Адвокат 2 1 1
Гілюк Олександр Менс 2 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 2 1 1
Йолтуховський Єгор REDMION 2 1 1
Камінський Олександр Ротор 2 1 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 2 1 1
Козубович Тарас Менс 2 1 1
Михайленко Дмитро FC AYAK 2 1 1
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 2 1 1
Олексюк Богдан REDMION 2 1 1
Побєда Олександр МобіФренд 2 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 2 1 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2 1 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 2 1 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 2 1 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 2 1 1
Шпаков Олег Ротор 2 1 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 2 1 1
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 2 0 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2 0 2
Гуринович Олексій Woodmall-Femida 2 0 2
Душа Артур ZALIV 10 2 0 2
Зарванський Віталій Епіцентр-К 2 0 2
Ковальчук Олександр ФК “Буд-Двір” 2 0 2
Ковбасюк Олексій МобіФренд 2 0 2
Лущик Сергій Адвокат 2 0 2
Мельничук Андрій Епіцентр-К 2 0 2
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2 0 2
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп 2 0 2
Олянчук Сергій Епіцентр-К 2 0 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 2 0 2
Штолько Максим Ковчег 2 0 2
Юзвишин Роман ZALIV 10 2 0 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2 0 2
Єременко Олександр МобіФренд 1 1 0
Ільчишин Владислав Нева 1 1 0
Андрєєв Олександр Адвокат 1 1 0
Атласюк Олександр REDMION 1 1 0
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп 1 1 0
Буткевич Віктор Адвокат 1 1 0
Вітрук Євгеній ZALIV 10 1 1 0
Вараниця Олександр Менс 1 1 0
Волошин Олександр Алмаз 1 1 0
Галайко Юрій REDMION 1 1 0
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 1 1 0
Гребенюк Олег Woodmall-Femida 1 1 0
Дідичук Максим FC “Diamant” 1 1 0
Дикий Олександр FC AYAK 1 1 0
Дячок Олександр FC “Diamant” 1 1 0
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 1 1 0
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1 1 0
Загребельний Олександр Ауді 1 1 0
Кошельник Василь ZALIV 10 1 1 0
Кравчук Андрій Beerloga 1 1 0
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 1 1 0
Краснобокий Юрій Beerloga 1 1 0
Кучер Андрій Ауді 1 1 0
Лемець Олег МФК “Буг” 1 1 0
Лемешев Олександр Ковчег 1 1 0
Логвиненко Іван Ротор 1 1 0
Мулик Костянтин SEBN UA 1 1 0
Осацький Владислав Woodmall-Femida 1 1 0
Підручний Роман Інтерпродсервіс 1 1 0
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1 1 0
Попіль Олександр УПП Хмельницький 1 1 0
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1 1 0
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 1 1 0
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1 1 0
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1 1 0
Савінкін Олександр Адвокат 1 1 0
Секліцький Олександр Zoovetprom 1 1 0
Степанюк Євгеній ZALIV 10 1 1 0
Стець Андрій Ковчег 1 1 0
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1 1 0
Тимощук Максим Zoovetprom 1 1 0
Храпач Олександр FC AYAK 1 1 0
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 1 1 0
Шаравара Ігор Нева 1 1 0
Шинкович Ростислав Zoovetprom 1 1 0
Якубовський Денис SEBN UA 1 1 0
Антонюк Володимир Епіцентр-К 1 0 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 1 0 1
Богуславський Денис REDMION 1 0 1
Бойко Олег Ковчег 1 0 1
Босак Максим Zoovetprom 1 0 1
Брижак Віталій Торпедо (Вільхівці) 1 0 1
Галкін Ігор Ауді 1 0 1
Гурняк Олександр Анат. МФК “Буг” 1 0 1
Гурняк Олександр Олекс. МФК “Буг” 1 0 1
Даниш Вадим МФК “Буг” 1 0 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 1
Коцман Петро МобіФренд 1 0 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1 0 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1 0 1
Лемешко Максим Zoovetprom 1 0 1
Макаров Данііл Woodmall-Femida 1 0 1
Малишко Сергій FC AYAK 1 0 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 1 0 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1 0 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1 0 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 1 0 1
Нетеча Володимир МобіФренд 1 0 1
Підлісний Максим Будівельний Альянс Груп 1 0 1
Підмурняк Олексій REDMION 1 0 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1 0 1
Палійчук Валентин Менс 1 0 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1 0 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1 0 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1 0 1
Савчук Павло Ауді 1 0 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1 0 1
Степанюк Костянтин Beerloga 1 0 1
Студенець Володимир Ауді 1 0 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1 0 1
Трубайчук Роман Нева 1 0 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1 0 1
Чепурний Андрій Ротор 1 0 1
Шамлі Дмитро FC AYAK 1 0 1
Штокало Григорій МФК “URBAN” 1 0 1
Шумський Владислав SEBN UA 1 0 1
Юзвак Сергій Менс 1 0 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 1 1 6
Галак Олександр FC “Diamant” 1 0 5
Гуторов Валерій Ауді 1 0 5
Павлюк Євгеній Менс 1 0 5
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1 0 5
Хаврусь Іван МобіФренд 1 0 5
Харчук Назар Woodmall-Femida 1 0 5
Хомишен Микола МФК “Буг” 1 0 5
Чепурний Андрій Ротор 1 0 5
Шеремета Тимофій FC AYAK 1 0 5
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 3 3
Гнідий Сергій FC “Diamant” 0 2 2
Задерейко Максим Ковчег 0 2 2
Кучер Андрій Ауді 0 2 2
Рижук Степан ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 2 2
Юзвак Сергій Менс 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Антонов Олександр Beerloga 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Бойчук Ігор ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Будченко Михайло Ауді 0 1 1
Виноградов Андрій Адвокат 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Грицай Михайло Менс 0 1 1
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Йолтуховський Єгор REDMION 0 1 1
Калуков Дмитро FC AYAK 0 1 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 0 1 1
Козубович Тарас Менс 0 1 1
Кравчук Андрій Beerloga 0 1 1
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кривий Ігор МФК “Буг” 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Мулик Костянтин SEBN UA 0 1 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Олексійчук Валерій Ротор 0 1 1
Олексюк Сергій Алмаз 0 1 1
Осацький Владислав Woodmall-Femida 0 1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 0 1 1
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Побута Валерій Менс 0 1 1
Поворознюк Богдан Ковчег 0 1 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Савчук Павло Ауді 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Святий Дмитро Ротор 0 1 1
Секліцький Олександр Zoovetprom 0 1 1
Семенюк Іван Менс 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр-К 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Столяр Віталій МобіФренд 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Сурник Ігор FC AYAK 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Туз Сергій Ротор 0 1 1
Чаплінський Володимир Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Черкезов Фархат Ауді 0 1 1
Шаравара Ігор Нева 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шумський Владислав SEBN UA 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Юзвишин Роман ZALIV 10 0 1 1
Яремчук Андрій Ауді 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Хомишен Микола (МФК “Буг”)

Чепурний Андрій (“Ротор”)

Павлюк Євгеній (“Менс”)

Юзвак Сергій (“Менс”)

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here