Благодійний турнір “Україна в наших серцях”. Статистика після матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
328

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/4 фіналу плей-офф Благодійного турніру з міні-футболу “Україна в наших серцях”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 11
Олексюк Сергій Алмаз 10
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 9
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 8
Гресь Владислав МФК “URBAN” 8 (1)
Альохін Вадим Епіцентр-К 7
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 7
Веремчук Максим Епіцентр-К 7
Колісник Іван Zoovetprom 7
Люблінський Артем МФК “URBAN” 7
Фетько Олексій FC AYAK 7
Швець Сергій REDMION 7
Ліщук Іван МФК “URBAN” 6
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 6
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 6
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 6
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 6
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 6
Буряк Руслан Епіцентр-К 5
Гнатюк Валентин REDMION 5
Куречко Вадим Ковчег 5
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 5
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 5
Соловей Роман Інтерпродсервіс 5
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 5
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 5
Ємаєв Євген Алмаз 4
Блессінг Кахока МФК “Буг” 4
Брицький Владислав Woodmall-Femida 4
Вітрук Євгеній ZALIV 10 4
Вакух Дмитро МобіФренд 4
Ведмедюк Борис Будівельний Альянс Груп 4
Власюк Ярослав Нева 4
Галюк Василь Адвокат 4
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 4
Дідичук Максим FC “Diamant” 4
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 4
Калуков Дмитро FC AYAK 4
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 4
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4
Штокало Григорій МФК “URBAN” 4
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 4
Бігос Ростислав REDMION 3
Гончар Владислав REDMION 3
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 3
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 3
Гуменчук Владислав ZALIV 10 3
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 3
Зубик Святослав МФК “URBAN” 3
Ковальчук Олександр… Менс 3
Кубик Олег Алмаз 3
Ліповуз Андрій Beerloga 3
Мерека Денис УПП Хмельницький 3
Михайлов Олександр Алмаз 3
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 3
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 3
Поворознюк Богдан Ковчег 3
Самонов Ігор Алмаз 3
Середюк Павло Динамо-ГУНП 3
Ситнік Олег МФК “URBAN” 3
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 3
Стецюк Вадим Beerloga 3
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 3
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 3
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 3
Черкезов Фархат Ауді 3
Шмаков Євген Ротор 3
Шперчук Дмитро Менс 3
Яремчук Андрій Ауді 3
Андрєєв Олександр Адвокат 2
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 2
Антонюк Володимир Епіцентр-К 2
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Виноградов Андрій Адвокат 2
Гілюк Олександр Менс 2
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 2
Голова Сергій Адвокат 2
Доліба Ярослав Алмаз 2
Загоранський Максим FC “Diamant” 2
Йолтуховський Єгор REDMION 2
Карась Данило Алмаз 2
Костенко Кирило Beerloga 2
Кравчук Андрій Beerloga 2
Лемешев Олександр Ковчег 2
Марчук Назар Beerloga 2
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 2
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 2
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 2
Олексюк Богдан REDMION 2
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 2
Побєда Олександр МобіФренд 2
Попіль Олександр УПП Хмельницький 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Приян Андрій МФК “URBAN” 2
Пушкар Олексій МФК “Буг” 2
Савчук Віктор Ауді 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Тимощук Максим Zoovetprom 2
Трембач Іван МобіФренд 2
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 2
Шинкович Ростислав Zoovetprom 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Ільчишин Владислав Нева 1
Атласюк Олександр REDMION 1
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 1
Басараба Денис Zoovetprom 1
Безвещук Вадим Епіцентр-К 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 1
Бродзянський Денис Woodmall-Femida 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Вараниця Олександр Менс 1
Василів Тарас МФК “URBAN” 1
Воловик Олександр REDMION 1
Волошин Олександр Алмаз 1
Галайко Юрій REDMION 1
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гребенюк Олег Woodmall-Femida 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Дикий Олександр FC AYAK 1
Дячок Олександр FC “Diamant” 1
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Йолтуховський Антон Інтерпродсервіс 1
Камінський Олександр Ротор 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 1
Козубович Тарас Менс 1
Кошельник Василь ZALIV 10 1
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 1
Краснобокий Юрій Beerloga 1
Кучер Андрій Ауді 1
Лемець Олег МФК “Буг” 1
Логвиненко Іван Ротор 1
Лютий Ярослав Ауді 1
Марчук Дмитро Beerloga 1
Михайленко Дмитро FC AYAK 1
Михальчук Тарас МФК “Буг” 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1
Мулик Костянтин SEBN UA 1
Нагорняк Володимир Beerloga 1
Овчинніков Олег Епіцентр-К 1
Олянчук Сергій Епіцентр-К 1
Осацький Владислав Woodmall-Femida 1
Підмурняк Олексій REDMION 1
Підручний Роман Інтерпродсервіс 1
Павліш Максим Beerloga 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Савінкін Олександр Адвокат 1
Савчук Павло Ауді 1
Секліцький Олександр Zoovetprom 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 1
Стець Андрій Ковчег 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 1
Туз Сергій Ротор 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 1
Храпач Олександр FC AYAK 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 1
Шаравара Ігор Нева 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Шпаков Олег Ротор 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Якубовський Денис SEBN UA 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 1 (1)

Асистенти турніру:

Гравець Команда Гольові передачі
Зубик Святослав МФК “URBAN” 12
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 10
Приян Андрій МФК “URBAN” 10
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 9
Ситнік Олег МФК “URBAN” 6
Ємаєв Євген Алмаз 5
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 5
Альохін Вадим Епіцентр-К 4
Антонов Олександр Beerloga 4
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 4
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 4
Кубик Олег Алмаз 4
Олексюк Сергій Алмаз 4
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 4
Середюк Павло Динамо-ГУНП 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 4
Тимощук Максим Zoovetprom 4
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 4
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 4
Шперчук Дмитро Менс 4
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 3
Брицький Владислав Woodmall-Femida 3
Воловик Олександр REDMION 3
Гнідий Сергій FC “Diamant” 3
Голова Сергій Адвокат 3
Гончар Владислав REDMION 3
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 3
Зарванський Віталій Епіцентр-К 3
Йолтуховський Антон Інтерпродсервіс 3
Калуков Дмитро FC AYAK 3
Карась Данило Алмаз 3
Михайлов Олександр Алмаз 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 3
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 3
Савчук Віктор Ауді 3
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 3
Швець Сергій REDMION 3
Штолько Максим Ковчег 3
Андрєєв Олександр Адвокат 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Богуславський Денис REDMION 2
Буряк Руслан Епіцентр-К 2
Виноградов Андрій Адвокат 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 2
Гнатюк Валентин REDMION 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Гуринович Олексій Woodmall-Femida 2
Драпак Микола Zoovetprom 2
Душа Артур ZALIV 10 2
Йолтуховський Єгор REDMION 2
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 2
Ковальчук Олександр ФК “Буд-Двір” 2
Ковбасюк Олексій МобіФренд 2
Козубович Тарас Менс 2
Кравчук Андрій Beerloga 2
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 2
Ліщук Іван МФК “URBAN” 2
Лемешко Максим Zoovetprom 2
Лущик Сергій Адвокат 2
Люблінський Артем МФК “URBAN” 2
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 2
Мельничук Андрій Епіцентр-К 2
Михайленко Дмитро FC AYAK 2
Михальчук Тарас МФК “Буг” 2
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 2
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп 2
Олексюк Богдан REDMION 2
Олянчук Сергій Епіцентр-К 2
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 2
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 2
Побєда Олександр МобіФренд 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Руссу Олег УПП Хмельницький 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 2
Трембач Іван МобіФренд 2
Фетько Олексій FC AYAK 2
Черкезов Фархат Ауді 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 2
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 2
Шмаков Євген Ротор 2
Штокало Григорій МФК “URBAN” 2
Шутяк Дмитро Алмаз 2
Юзвишин Роман ZALIV 10 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 1
Антонюк Володимир Епіцентр-К 1
Бігос Ростислав REDMION 1
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 1
Безвещук Вадим Епіцентр-К 1
Бойко Олег Ковчег 1
Босак Максим Zoovetprom 1
Брижак Віталій Торпедо (Вільхівці) 1
Бродзянський Денис Woodmall-Femida 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Вітрук Євгеній ZALIV 10 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Василів Тарас МФК “URBAN” 1
Веремчук Максим Епіцентр-К 1
Волошин Олександр Алмаз 1
Гілюк Олександр Менс 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Галкін Ігор Ауді 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 1
Гула Вадим Нева 1
Гурняк Олександр Анат. МФК “Буг” 1
Гурняк Олександр Олекс. МФК “Буг” 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 1
Даниш Вадим МФК “Буг” 1
Доліба Ярослав Алмаз 1
Ердоган Артем Ковчег 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Задерейко Максим Ковчег 1
Камінський Олександр Ротор 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 1
Кливак Максим ФК “Буд-Двір” 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1
Костенко Кирило Beerloga 1
Коцман Петро МобіФренд 1
Куречко Вадим Ковчег 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1
Ліповуз Андрій Beerloga 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1
Лемешев Олександр Ковчег 1
Макаров Данііл Woodmall-Femida 1
Малишко Сергій FC AYAK 1
Маслієв Владислав ZALIV 10 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 1
Мерека Денис УПП Хмельницький 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1
Нетеча Володимир МобіФренд 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Осацький Владислав Woodmall-Femida 1
Підлісний Максим Будівельний Альянс Груп 1
Підмурняк Олексій REDMION 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Павліш Максим Beerloga 1
Палійчук Валентин Менс 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Редько Дмитро Адвокат 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Савчук Павло Ауді 1
Самонов Ігор Алмаз 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1
Степанюк Костянтин Beerloga 1
Стецюк Вадим Beerloga 1
Студенець Володимир Ауді 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 1
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Трубайчук Роман Нева 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 1
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 1
Чепурний Андрій Ротор 1
Шабатура Максим ZALIV 10 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Шамлі Дмитро FC AYAK 1
Шпаков Олег Ротор 1
Шум Сергій Алмаз 1
Шумський Владислав SEBN UA 1
Юзвак Сергій Менс 1
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 1
Яремчук Андрій Ауді 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1

“Гол+пас”:

Гравець Команда Гол+пас Голи Паси
Педяш Олександр Хмельницькі делікатеси 21 11 10
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 17 8 9
Зубик Святослав МФК “URBAN” 15 3 12
Олексюк Сергій Алмаз 14 10 4
Приян Андрій МФК “URBAN” 12 2 10
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 11 9 2
Альохін Вадим Епіцентр-К 11 7 4
Швець Сергій REDMION 10 7 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 10 5 5
Гресь Владислав МФК “URBAN” 9 8 1
Люблінський Артем МФК “URBAN” 9 7 2
Фетько Олексій FC AYAK 9 7 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 9 6 3
Ємаєв Євген Алмаз 9 4 5
Ситнік Олег МФК “URBAN” 9 3 6
Бартошук Андрій ФК “Буд-Двір” 8 7 1
Веремчук Максим Епіцентр-К 8 7 1
Ліщук Іван МФК “URBAN” 8 6 2
Пасічник Олексій Woodmall-Femida 8 6 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 8 6 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 8 6 2
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 8 4 4
Колісник Іван Zoovetprom 7 7 0
Буряк Руслан Епіцентр-К 7 5 2
Гнатюк Валентин REDMION 7 5 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 7 5 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 7 5 2
Шевчук Василь Торпедо (Вільхівці) 7 5 2
Брицький Владислав Woodmall-Femida 7 4 3
Калуков Дмитро FC AYAK 7 4 3
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 7 4 3
Кубик Олег Алмаз 7 3 4
Середюк Павло Динамо-ГУНП 7 3 4
Шперчук Дмитро Менс 7 3 4
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 6 6 0
Куречко Вадим Ковчег 6 5 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 6 5 1
Калюжняк Денис Woodmall-Femida 6 4 2
Штокало Григорій МФК “URBAN” 6 4 2
Гончар Владислав REDMION 6 3 3
Михайлов Олександр Алмаз 6 3 3
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 6 2 4
Тимощук Максим Zoovetprom 6 2 4
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 6 2 4
Вітрук Євгеній ZALIV 10 5 4 1
Вакух Дмитро МобіФренд 5 4 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 5 4 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 5 4 1
Шаварський Віталій МобіФренд 5 4 1
Ющенко Олександр Інтерпродсервіс 5 4 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 5 3 2
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 5 3 2
Черкезов Фархат Ауді 5 3 2
Шмаков Євген Ротор 5 3 2
Голова Сергій Адвокат 5 2 3
Карась Данило Алмаз 5 2 3
Савчук Віктор Ауді 5 2 3
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 5 1 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 5 1 4
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 5 1 4
Блессінг Кахока МФК “Буг” 4 4 0
Ведмедюк Борис Будівельний Альянс Груп 4 4 0
Власюк Ярослав Нева 4 4 0
Галюк Василь Адвокат 4 4 0
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 4 4 0
Бігос Ростислав REDMION 4 3 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 4 3 1
Ліповуз Андрій Beerloga 4 3 1
Мерека Денис УПП Хмельницький 4 3 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 4 3 1
Самонов Ігор Алмаз 4 3 1
Стецюк Вадим Beerloga 4 3 1
Токар Артем Хмельницькі делікатеси 4 3 1
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 4 3 1
Яремчук Андрій Ауді 4 3 1
Андрєєв Олександр Адвокат 4 2 2
Виноградов Андрій Адвокат 4 2 2
Йолтуховський Єгор REDMION 4 2 2
Кравчук Андрій Beerloga 4 2 2
Мацигін Дмитро Торпедо (Вільхівці) 4 2 2
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 4 2 2
Олексюк Богдан REDMION 4 2 2
Побєда Олександр МобіФренд 4 2 2
Потапов Олександр ZALIV 10 4 2 2
Трембач Іван МобіФренд 4 2 2
Чуднов В’ячеслав FC AYAK 4 2 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 4 1 3
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 4 1 3
Воловик Олександр REDMION 4 1 3
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 4 1 3
Йолтуховський Антон Інтерпродсервіс 4 1 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 4 1 3
Романський Степан Торпедо (Вільхівці) 4 1 3
Антонов Олександр Beerloga 4 0 4
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 3 3 0
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 3 3 0
Ковальчук Олександр… Менс 3 3 0
Поворознюк Богдан Ковчег 3 3 0
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 3 3 0
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 3 3 0
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 3 2 1
Антонюк Володимир Епіцентр-К 3 2 1
Гілюк Олександр Менс 3 2 1
Гнатюк Денис Woodmall-Femida 3 2 1
Доліба Ярослав Алмаз 3 2 1
Костенко Кирило Beerloga 3 2 1
Лемешев Олександр Ковчег 3 2 1
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 3 2 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 3 2 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 3 2 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 3 2 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 3 2 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 3 1 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 3 1 2
Козубович Тарас Менс 3 1 2
Красножон Дмитро Woodmall-Femida 3 1 2
Михайленко Дмитро FC AYAK 3 1 2
Михальчук Тарас МФК “Буг” 3 1 2
Олянчук Сергій Епіцентр-К 3 1 2
Шутяк Дмитро Алмаз 3 1 2
Гнідий Сергій FC “Diamant” 3 0 3
Зарванський Віталій Епіцентр-К 3 0 3
Штолько Максим Ковчег 3 0 3
Банас Ілля Будівельний Альянс Груп 2 2 0
Буткевич Віктор Адвокат 2 2 0
Загоранський Максим FC “Diamant” 2 2 0
Марчук Назар Beerloga 2 2 0
Попіль Олександр УПП Хмельницький 2 2 0
Пушкар Олексій МФК “Буг” 2 2 0
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2 2 0
Шинкович Ростислав Zoovetprom 2 2 0
Безвещук Вадим Епіцентр-К 2 1 1
Бродзянський Денис Woodmall-Femida 2 1 1
Брянський Олександр ФК “Буд-Двір” 2 1 1
Василів Тарас МФК “URBAN” 2 1 1
Волошин Олександр Алмаз 2 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 2 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2 1 1
Камінський Олександр Ротор 2 1 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 2 1 1
Осацький Владислав Woodmall-Femida 2 1 1
Підмурняк Олексій REDMION 2 1 1
Павліш Максим Beerloga 2 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 2 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 2 1 1
Савчук Павло Ауді 2 1 1
Ткаленко Михайло SEBN UA 2 1 1
Умаров Іскандер Будівельний Альянс Груп 2 1 1
Фещук Максим ФК “Буд-Двір” 2 1 1
Шпаков Олег Ротор 2 1 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 2 1 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2 0 2
Богуславський Денис REDMION 2 0 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2 0 2
Гуринович Олексій Woodmall-Femida 2 0 2
Драпак Микола Zoovetprom 2 0 2
Душа Артур ZALIV 10 2 0 2
Ковальчук Олександр ФК “Буд-Двір” 2 0 2
Ковбасюк Олексій МобіФренд 2 0 2
Лемешко Максим Zoovetprom 2 0 2
Лущик Сергій Адвокат 2 0 2
Мельничук Андрій Епіцентр-К 2 0 2
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 2 0 2
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2 0 2
Нігловський Андрій Будівельний Альянс Груп 2 0 2
Руссу Олег УПП Хмельницький 2 0 2
Юзвишин Роман ZALIV 10 2 0 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2 0 2
Єременко Олександр МобіФренд 1 1 0
Ільчишин Владислав Нева 1 1 0
Атласюк Олександр REDMION 1 1 0
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Басараба Денис Zoovetprom 1 1 0
Вараниця Олександр Менс 1 1 0
Галайко Юрій REDMION 1 1 0
Гребенюк Олег Woodmall-Femida 1 1 0
Дикий Олександр FC AYAK 1 1 0
Дячок Олександр FC “Diamant” 1 1 0
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 1 1 0
Загребельний Олександр Ауді 1 1 0
Кошельник Василь ZALIV 10 1 1 0
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 1 1 0
Краснобокий Юрій Beerloga 1 1 0
Кучер Андрій Ауді 1 1 0
Лемець Олег МФК “Буг” 1 1 0
Логвиненко Іван Ротор 1 1 0
Лютий Ярослав Ауді 1 1 0
Марчук Дмитро Beerloga 1 1 0
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1 1 0
Мулик Костянтин SEBN UA 1 1 0
Нагорняк Володимир Beerloga 1 1 0
Підручний Роман Інтерпродсервіс 1 1 0
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1 1 0
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1 1 0
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 1 1 0
Романський Вадим Торпедо (Вільхівці) 1 1 0
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1 1 0
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Савінкін Олександр Адвокат 1 1 0
Секліцький Олександр Zoovetprom 1 1 0
Степанюк Євгеній ZALIV 10 1 1 0
Стець Андрій Ковчег 1 1 0
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1 1 0
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1 1 0
Туз Сергій Ротор 1 1 0
Храпач Олександр FC AYAK 1 1 0
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 1 1 0
Шаравара Ігор Нева 1 1 0
Якубовський Денис SEBN UA 1 1 0
Бойко Олег Ковчег 1 0 1
Босак Максим Zoovetprom 1 0 1
Брижак Віталій Торпедо (Вільхівці) 1 0 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1 0 1
Галкін Ігор Ауді 1 0 1
Гула Вадим Нева 1 0 1
Гурняк Олександр Анат. МФК “Буг” 1 0 1
Гурняк Олександр Олекс. МФК “Буг” 1 0 1
Даниш Вадим МФК “Буг” 1 0 1
Ердоган Артем Ковчег 1 0 1
Задерейко Максим Ковчег 1 0 1
Кливак Максим ФК “Буд-Двір” 1 0 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 1
Коцман Петро МобіФренд 1 0 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1 0 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1 0 1
Макаров Данііл Woodmall-Femida 1 0 1
Малишко Сергій FC AYAK 1 0 1
Маслієв Владислав ZALIV 10 1 0 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 1 0 1
Миронюк Ярослав Алмаз 1 0 1
Нетеча Володимир МобіФренд 1 0 1
Олексійчук Валерій Ротор 1 0 1
Підлісний Максим Будівельний Альянс Груп 1 0 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1 0 1
Палійчук Валентин Менс 1 0 1
Редько Дмитро Адвокат 1 0 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1 0 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1 0 1
Степанюк Костянтин Beerloga 1 0 1
Студенець Володимир Ауді 1 0 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1 0 1
Трубайчук Роман Нева 1 0 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 1 0 1
Чепурний Андрій Ротор 1 0 1
Шабатура Максим ZALIV 10 1 0 1
Шамлі Дмитро FC AYAK 1 0 1
Шум Сергій Алмаз 1 0 1
Шумський Владислав SEBN UA 1 0 1
Юзвак Сергій Менс 1 0 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Аношкін Іван Торпедо (Вільхівці) 1 1 6
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 1 1 6
Галак Олександр FC “Diamant” 1 0 5
Герасимчук Вадим МобіФренд 1 0 5
Гуторов Валерій Ауді 1 0 5
Миронюк Ярослав Алмаз 1 0 5
Павлюк Євгеній Менс 1 0 5
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1 0 5
Потапов Олександр ZALIV 10 1 0 5
Хаврусь Іван МобіФренд 1 0 5
Харчук Назар Woodmall-Femida 1 0 5
Хомишен Микола МФК “Буг” 1 0 5
Чепурний Андрій Ротор 1 0 5
Шеремета Тимофій FC AYAK 1 0 5
Гнідий Сергій FC “Diamant” 0 3 3
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 3 3
Рижук Степан ФК “Буд-Двір” 0 3 3
Туз Сергій Ротор 0 3 3
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Задерейко Максим Ковчег 0 2 2
Калуков Дмитро FC AYAK 0 2 2
Кучер Андрій Ауді 0 2 2
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Олексюк Сергій Алмаз 0 2 2
Остроголов Данило ZALIV 10 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 2 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Чаплінський Володимир Торпедо (Вільхівці) 0 2 2
Шамлі Дмитро FC AYAK 0 2 2
Шмаков Євген Ротор 0 2 2
Юзвак Сергій Менс 0 2 2
Ільчишин Владислав Нева 0 1 1
Антонов Олександр Beerloga 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Бистрих Володимир SEBN UA 0 1 1
Бойчук Ігор ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Босак Максим Zoovetprom 0 1 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Будченко Михайло Ауді 0 1 1
Василів Тарас МФК “URBAN” 0 1 1
Виноградов Андрій Адвокат 0 1 1
Волошин Олександр Алмаз 0 1 1
Гілюк Олександр Менс 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Грицай Михайло Менс 0 1 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 1 1
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Драпак Микола Zoovetprom 0 1 1
Заєць Віктор Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 1 1
Йолтуховський Єгор REDMION 0 1 1
Камінський Олександр Ротор 0 1 1
Кирилюк Владислав Zoovetprom 0 1 1
Козубович Тарас Менс 0 1 1
Кравчук Андрій Beerloga 0 1 1
Кравчук Роман Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кривий Ігор МФК “Буг” 0 1 1
Крутилко Андрій Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Мейко Владислав Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Мулик Костянтин SEBN UA 0 1 1
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Олексійчук Валерій Ротор 0 1 1
Осацький Владислав Woodmall-Femida 0 1 1
Оцалюк Владислав ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Павліш Максим Beerloga 0 1 1
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Побута Валерій Менс 0 1 1
Поворознюк Богдан Ковчег 0 1 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Савчук Павло Ауді 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Святий Дмитро Ротор 0 1 1
Секліцький Олександр Zoovetprom 0 1 1
Семенюк Іван Менс 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр-К 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Столяр Віталій МобіФренд 0 1 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 1 1
Сурник Ігор FC AYAK 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Фасуляк Олександр Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Фетько Олексій FC AYAK 0 1 1
Черкезов Фархат Ауді 0 1 1
Шаравара Ігор Нева 0 1 1
Шинкович Ростислав Zoovetprom 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шумський Владислав SEBN UA 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Юзвишин Роман ZALIV 10 0 1 1
Яремчук Андрій Ауді 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Чепурний Андрій (“Ротор”) – 25.06.2022 р. та 26.06.2022 р. (за потреби)

Павлюк Євгеній (“Менс”) – 25.06.2022 р. та 26.06.2022 р.

Юзвак Сергій (“Менс”) – 25.06.2022 р. та 26.06.2022 р.

Герасимчук Вадим (“МобіФренд”) – 25.06.2022 р. та 26.06.2022 р.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here