Благодійний турнір “Україна в наших серцях”: триває реєстрація учасників + бланк заявки

0
354

Шановні друзі! Триває реєстрація команд для участі у благодійному турнірі з футзалу (міні-футболу) «Україна в наших серцях» серед дитячих команд (в категоріях 2008, 2010, 2011, 2012, 2013) та серед аматорських команд. Турнір триватиме 1 місяць. Генеральним партнером змагань виступатиме медіа-холдинг “ВСІМ”.

Далі перейдемо про правила допуску гравців до змагань. У турнірі серед аматорів заявкова кампанія не передбачає жодних обмежень, зате вони є у дитячих змаганнях. Головним критерієм допуску гравця до участі стане рік народження (аналогічний віковій категорії, у якій проходить турнір, але без обмежень допускається участь молодших за віком виконавців у “старшій” категорії). Попередні дискваліфікації на Благодійний турнір “Україна у в наших серцях” не розповсюджуватимуться, а внести у заявочний лист на турнір можна буде не більше 20 гравців. З яких у протокол на кожну гру на турнірі – не більше 14.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВОЧНОГО ЛИСТА (у змаганнях серед дитячих команд після назви клубу слід обов’язково вказати вікову категорію!)

Основна мета змагань – збір коштів для адресної допомоги пораненим військовим. Долучайтесь! Кількість місць лімітована. Реєстрація учасників триватиме до 25 травня 2022 року включно. Інформація за телефонами: 068 8331348 (змагання серед аматорів) та 067 3811379 (змагання серед дітей)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here