Благодійний турнір “Україна в наших серцях”: заявки команд-учасниць

0
604

Надаємо Вашій увазі заявкові листи команд-учасниць Благодійного турніру з міні-футболу “Україна в наших серцях”

Підгрупа «А»

МФК “Сервіс-Буд”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рочняк Валентин Юрійович 31.08.2000
2 Стрельченко Павло Володимирович 25.06.1987
3 Греков Михайло Миколайович 20.11.1998
4 Муляр Сергій Анатолійович 26.09.2002
5 Апанович Максим Валерійович 18.05.1995
6 Біленький Іван Юрійович 23.05.2003
7 Павлик Віктор Іванович 08.10.1992
8 Козак Святослав Васильович 28.08.1992
9 Король Іван Владиславович 30.06.1993
10 Пономарьов Сергій Валерійович 17.03.1986
11 Сабаревський Сергій Олександрович 09.09.1991
12 Березніцький Сергій Вікторович 27.09.1991
13 Дворак Владислав Іванович 23.04.2001
14 Лозіцький Андрій Юрійович 08.11.1988
15 Яцишин Вадим Олександрович 05.02.1992
16 Ахметов Андрій Валерійович 22.08.1993
17 Суєцький Олег Олегович 10.11.1993
18 Зюбрицький Дмитро Володимирович 14.09.1988

SEBN UA

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Стаднічук Сергій 21.05.1990
2 Мулик Костянтин 01.09.2003
3 Снігур Віталій 12.11.2002
4 Ткачук Володимир 23.04.2003
5 Бистрих Володимир 10.06.1986
6 Васильчук Олександр 06.03.1985
7 Якубовський Денис 08.04.1987
8 Васільєв Іван 22.08.1990
9 Хрущ Андрій 16.07.1996
10 Дубовий Руслан 20.03.1977
11 Дубовий Іван 14.10.2004
12 Ткаленко Михайло 30.04.1988
13 Ткаленко Ігор 28.05.1978
14 Олексієнко Віктор 13.05.1981
15 Шумський Владислав 16.09.1999

УПП Хмельницький

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дрозда Руслан Олександрович 26.05.1992
2 Гуралечко Юрій Любомирович 08.04.1993
3 Руссу  Олег Григорович 31.01.1994
4 Загородний Артур Олегович 04.04.1996
5 Підручний Андрій Вікторович 23.06.1993
6 Московчук Ярослав Олександрович 10.09.1996
7 Сторожук Євген Анатолійович 10.03.1989
8 Тарадайко Олег Анатолійович 02.10.1985
9 Попіль Олександр Володимирович 02.09.2000
10 Регеша Дмитро Володимирович 01.11.2000
11 Мерека Денис Віталійович 19.01.2001
12 Семенюк Олександр Вікторович 15.03.2001
13 Грабар Всеволод Євгенович 15.08.1990
14 Кушлак Артур Вікторович 12.07.1997
15 Буденко Михайло Юрійович 20.11.1992
16 Ніколайчук Сергій Вадимович 17.07.1994
17 Палійчук Богдан Сергійович                 17.03.1988

“Будівельний Альянс Груп”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мейко Владислав Юрійович 09.08.1995
2 Кравчук Роман Анатолійович 17.07.1993
3 Крутилко Андрій Іванович 24.06.1993
4 Підлісний Максим Іванович 18.02.1994
5 Підкамінський Микола Миколайович 18.12.1993
6 Фасуляк Олександр Антонович 10.03.1995
7 Нігловський Андрій Юрійович 02.11.1996
8 Мізюк Станіслав Віталійович 15.09.2002
9 Кліщ Олександр Вікторович 20.03.1993
10 Умаров Іскандер Ісмаілович 18.11.1994
11 Боднар Сергій Анатолійович 29.05.1993
12 Банас Ілля Володимирович 25.11.2004
13 Ведмедюк Борис Сергійович 25.09.1998
14 Головатий Дмитро Русланович 06.02.1998
15 Заєць Віктор Іванович 03.05.1995
16 Семененко Владислав Сергійович 25.02.2005
17 Коник Богдан Миколайович 06.03.2006
18 Коник Віталій Миколайович 06.03.2006
19 Басараба Ярослав 02.11.1999
20 Мацерук Артем Анатолійович 12.04.1994

Підгрупа «В»

“Атлетик-Ceresit PRO”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Цибуля Андрій Петрович 03.08.2004
2 Чемерис Владислав Леонідович 27.01.2000
3 Басараб Юрій Юрійович 06.05.1997
4 Яюс Євген Анатолійович 21.03.1992
5 Сушицький Максим Юрійович 07.02.1986
6 Лисюк Артем Дмитрович 22.07.1996
7 Розізнаний Олександр Олександрович 02.12.1975
8 Музиченко Олег Сергійович 27.01.1998
9 Босак Вадим Олександрович 04.10.1988
10 Матковський Дмитро Юрійович 13.04.1986
11 Загребельний Павло Сергійович 01.01.1984
12 Котєнков Ігор Олегович 22.06.1995
13 Олійник Микола Миколайович 06.02.2004
14 Ремушевський Денис Володимирович 08.04.1985
15 Рудковський Роман Миколайович 10.12.1992

“Торпедо” (Вільхівці)

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Брижак Віталій Миколайович 10.12.2003
2 Чаплінський Володимир Олександрович 09.02.1991
3 Романський Вадим Сергійович 20.12.1999
4 Мацигін Дмитро Русланович 23.09.2003
5 Шевчук Василь Михайлович 09.06.2002
6 Аношкін Іван Володимирович 01.07.1997
7 Коваленко Михайло Володимирович 17.05.2000
8 Гринів Василь Романович 04.01.2001
9 Охмуш Михайло Андрійович 21.10.2006
10 Романський Степан Володимирович 21.01.2001
11 Пелех Микола Іванович 26.11.2006
12 Петченко Олег Єгорович 19.11.2006

“Ковчег”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ердоган Артем Саадеттінович 04.08.1997
2 Бойко Олег Олександрович 12.07.1992
3 Задерейко Максим Валерійович 29.01.1991
4 Штолько Максим Олександрович 09.11.1983
5 Стець Андрій Віталійович 24.10.1989
6 Поворознюк Богдан Петрович 21.10.1991
7 Шитенков Артур Віталійович 25.03.1987
8 Пробитий Богдан Анатолійович 04.12.1989
9 Куречко Вадим Сергійович 18.03.1993
10 Лемешев Олександр Анатолійович 01.12.2000
11 Модулев Віталій Сергійович 27.01.1999

“Хмельницькі делікатеси”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Тимощук Богдан Сергійович 19.01.1993
2 Дячук Валентин Андрійович 05.06.1983
3 Самчук Назарій Петрович 23.12.1988
4 Сиворог Сергій Олександрович 21.08.1986
5 Сакович Віталій Іванович 16.03.1986
6 Токар Артем Сергійович 04.02.2005
7 Мартинюк Дмитро Олегович 11.05.1992
8 Яровий Сергій Ярославович 22.08.1992
9 Лісніченко Ігор Сергійович 18.05.2000
10 Наконечний Андрій Віталійович 30.11.1999
11 Замогильний Олександр Русланович 31.10.1999
12 Слобода Сергій Олександрович 10.06.1992
13 Рибчинський Назар Альбертович 04.09.1994
14 Токарчук Богдан Сергійович 27.09.1991
15 Муляр Андрій Володимирович 10.12.1995
16 Мельник Максим Володимирович 09.12.1992
17 Романюк Артем Ігорович 27.09.1990
18 Педяш Олександр Олександрович 04.03.1994
19 Луцюк Віталій Васильович 16.08.1998
20 Нємий Артур Васильович 06.11.1989

Підгрупа «С»

ФК “Буд-Двір”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гринь Олександр Олександрович 13.04.1991
2 Гурин Дмитро Євгенович 13.06.1998
3 Оцалюк Владислав Анатолійович 14.01.1997
4 Брянський Олександр Вячеславович 07.01.1986
5 Самолига Олег Віталійович 08.02.1978
6 Коротаєв Ігор Вячеславович 21.06.1991
7 Рижук Степан Вікторович 31.10.1994
8 Бартошук Андрій Вікторович 06.02.1995
9 Огородник Ілля Іванович 02.08.1989
10 Ковальчук Олександр Васильович 03.03.1999
11 Слободяновський Вадим Станіславович 21.08.1985
12 Бойчук Ігор Юрійович 29.01.1998
13 Панчук Ігор Леонідович 19.06.1992
14 Ващенко Олександр Олександрович 07.05.2003
15 Гурин Максим Юрійович 02.09.1995
16 Лабудько Віталій Олександрович 01.03.1999
17 Кливак  Максим Олександрович 03.07.1996
18 Фещук Максим Юрійович 15.09.2001

FC AYAK

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Михайленко Дмитро 08.02.1993
2 Калуков Дмитро 05.12.1984
3 Фетько Олексій 03.01.1988
4 Чуднов В’ячеслав 31.08.1985
5 Цой Віктор 01.09.1989
6 Шамлі Дмитро 02.08.1990
7 Музичук Олександр 01.10.1994
8 Шляховий Костянтин 01.09.1987
9 Зданевич Степан 02.06.2004
10 Дикий Олександр 04.03.1988
11 Сендзюк Дмитро 31.08.1990
12 Сторожук Дмитро 15.06.1989
13 Гришак Ростислав 14.03.1995
14 Храпач Олександр 17.02.2004
15 Сурник Ігор 22.06.1996
16 Гончар Ярослав 26.07.2002
17 Шеремета Тимофій 06.10.1995
18 Корсун Ігор 15.06.1993
19 Савенко Юрій 21.01.1992
20 Михайленко Сергій 09.04.1987

“Beerloga”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Восканян Манук 23.12.1997
2 Рейман Олександр 25.03.2002
3 Стецюк Вадим 26.03.2002
4 Кравчук Андрій 02.02.2000
5 Степанюк Костянтин 13.02.1998
6 Марчук Назар 06.01.2003
7 Нагорняк Володимир 16.09.2004
8 Марчук Дмитро 29.10.1995
9 Костенко Кирило 04.12.1998
10 Ліповуз Андрій 29.01.1998
11 Якубов Алішер 30.07.1992
12 Антонов Олександр 19.02.1991
13 Мустафін Павло 10.12.1987
14 Павліш Максим 21.02.1994
15 Краснобокий Юрій 13.08.2004
16 Мазур Владислав 24.09.2003

“Zoovetprom”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Мартинюк Ігор Володимирович 11.11.1987
2 Драпак Микола Петрович 21.12.1994
3 Секліцький Олександр Сергійович 30.04.1990
4 Колісник Іван Михайлович 07.07.1995
5 Босак Максим Володимирович 27.10.1994
6 Басараба  Денис  Андрійович 16.08.1991
7 Кирилюк Владислав Андрійович 27.07.1999
8 Шинкович Ростислав Русланович 10.10.1998
9 Тимощук Максим Юрійович 02.05.1996
10 Басараба Назарій Валентинович 15.09.1998
11 Балійчук Микола Васильович 22.08.1997
12 Лемешко Максим Олександрович 21.04.2000
13 Прудников Євгеній  Ігорович 31.01.1996
14 Кордіяка Юрій Володимирович 04.12.1987
15 Бабійчук Сергій Вікторович 23.11.1986
16 Маць Сергій Віталійович 13.10.1999

Підгрупа «D»

“Нева”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Білик Богдан Васильович 15.03.1994
2 Трубайчук Роман Юрійович 07.03.2000
3 Шаравара Микола Анатолійович 30.11.1992
4 Білик Руслан Васильович 06.04.1997
5 Гула Вадим Анатолійович 05.07.1994
6 Гуральник Владислав Юрійович 22.03.1995
7 Горбачов Євген Віталійович 26.04.1991
8 Яцьков Сергій Романович 28.09.1992
9 Власюк Ярослав Сергійович 11.06.2002
10 Петлюк Богдан Васильович 09.04.1997
11 Паламарчук Андрій Іванович 03.01.1993
12 Рогальський Андрій Григорович 14.12.1997
13 Федак Іван Іванович 01.06.1993
14 Ільчишин Владислав Сергійович 21.04.2001
15 Сакала Максим Володимирович 30.09.2000
16 Волошин Олег Олегович 23.02.1999
17 Болотюх Іван Васильович 28.06.1990
18 Шаравара Ігор Анатолійович 10.08.2000
19 Гняздовський Кирило Вікторович 30.01.2002
20 Дудар Сергій Миколайович 30.01.1980

“Алмаз”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ростківський Ігор Феліксович 05.03.1977
2 Андрушко Віталій Вікторович 07.02.1978
3 Дурда Андрій Романович 08.06.1996
4 Шутяк Дмитро Сергійович 26.01.1990
5 Михайлов Олександр Володимирович 14.06.1986
6 Волошин Олександр Іванович 01.03.1998
7 Самонов Ігор Сергійович 04.12.1992
8 Олексюк Сергій Миколайович 04.07.1990
9 Доліба Ярослав Вікторович 30.04.2000
10 Кубик Олег Олегович 13.10.1995
11 Миронюк Ярослав Олексійович 04.05.2000
12 Карась Данило Андрійович 02.01.1997
13 Романенко Євгеній Володимирович 30.10.1990
14 Ємаєв Євген Віталійович 25.07.1999
15 Шум Сергій Васильович 18.09.1984
16 Глушка Олег Олегович 11.08.1991
17 Кацитадзе Нодар Тимурович 15.07.2000

“Динамо-ГУНП”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Попроцький Іван Володимирович 19.01.1988
2 Ліпчинський Владислав Русланович 18.10.2001
3 Грицик Дмитро Олександрович 27.10.1989
4 Щасливий Ігор Вікторович 26.06.1991
5 Бабій Ігор Олександрович 05.10.1990
6 Чекирда Руслан Ігорович 23.05.2002
7 Шляховий Анатолій Сергійович 01.09.1987
8 Наскальний Анатолій Едуардович 20.09.1987
9 Сохорук Микола Григорович 19.12.1975
10 Колесников Олексій Сергійович 28.04.1986
11 Березовський Тарас Сергійович 18.08.1980
12 Соботюк Володимир Олександрович 18.10.1992
13 Заєць Олександр Іванович 17.05.1990
14 Сторожук Іван Якович 09.01.1993
15 Соколюк Андрій Вікторович 05.01.1997
16 Федорко Артем Миколайович 11.02.1995
17 Середюк Павло Сергійович 12.02.1994
18 Сулима Богдан Анатолійович 09.02.2001

“Інтерпродсервіс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ільчук Андрій Юрійович 31.10.1997
2 Малукалов Іван Михайлович 26.05.1986
3 Гарбар Максим Олександрович 28.05.1992
4 Райтаровський Олександр Олександрович 19.05.2000
5 Пищаль Вадим Олександрович 22.04.1998
6 Іщук Євген Євгенович 15.03.1978
7 Ющенко Олександр Сергійович 06.03.1993
8 Побережний Євген Володимирович 13.02.1996
9 Хомяк Богдан Вікторович 22.01.1998
10 Пєрвєєв Євген Вікторович 07.08.1977
11 Соловей Роман Борисович 05.09.2001
12 Підручний Роман Ігорович 31.08.1990
13 Король Сергій Михайлович 15.04.1994
14 Панькевич Сергій Петрович 27.08.1983
15 Рижук Олександр Володимирович 21.01.1993
16 Йолтухівський Антон Валерійович 16.05.2000
17 Бохонок Дмитро Васильович 03.11.2002

Підгрупа «Е»

“Ауді”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Студенець Володимир Михайлович 11.11.1970
2 Лютий Ярослав Олександрович 23.05.2005
3 Гуторов Валерій Володимирович 18.03.1981
4 Кучер Андрій Миколайович 05.04.1983
5* Савчук Павло Вікторович 16.04.2005
6 Козар Олександр Вікторович 24.04.1993
7 Войтович Олександр Валерійович 22.05.1976
8 Загребельний Олександр Сергійович 06.02.1995
9 Алексєєв Микола Олегович 16.08.1983
10 Савчук Віктор Григорович 30.09.1979
11 Галкін Ігор Анатолійович 06.10.1986
12 Черкезов Фархат Галіб огли 11.07.1988
13 Яремчук Андрій Володимирович 14.07.1984
14 Юрко Петро Васильович 15.01.1975
15 Будченко Михайло Іванович 08.06.1991
16 Петрук Євген Володимирович 28.11.1992
17 Ковальчук Олександр Олександрович 10.03.1988
18 Боденчук Сергій Севостьянович 02.08.1987
19 Чорногод Іван Ігорович 01.08.2002
20 Диняк Тимофій Павлович 30.05.1987

“Woodmall-Femida”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Бойко Денис Вікторович 10.07.1985
2 Брицький Владислав Володимирович 21.02.2001
3 Бродзянський Денис Анатолійович 18.11.1993
4 Гнатюк Денис Русланович 22.08.2001
5 Гребенюк Олег Васильович 13.01.1994
6 Гуринович Олексій Романович 30.03.1999
7 Калюжняк Денис Олександрович 19.11.2001
8 Караім Андрій Андрійович 29.08.1999
9 Красножон Дмитро Васильович 08.08.1985
10 Макаров Данііл Володимирович 25.10.2000
11 Осацький Владислав Сергійович 24.01.2001
12 Пасічник Олексій Олексійович 07.07.1997
13* Савчук Павло Вікторович 16.04.2005
14 Харчук Назар Олегович 28.06.2000
15 Шкодяк Даніл Андрійович 17.07.2000
16 Шкодяк Іван Володимирович 08.06.1998
17 Шлапак Віталій Олегович 18.04.1989

“Ротор”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рудий Борис Миколайович 17.04.1980
2 Чабан Вячеслав Станіславович 19.07.1976
3 Олексійчук Валерій Григорович 02.07.1970
4 Шпаков Олег Сергійович 22.09.1976
5 Логвиненко Іван Олександрович 15.11.1979
6 Кострицький Руслан Миколайович 17.09.1980
7 Чепурний Андрій Іванович 07.10.1989
8 Туз Сергій Петрович 28.07.1983
9 Горбієвський Максим Леонідович 10.02.1985
10 Камінський Олександр Анатолійович 30.06.1990
11 Шмаков Євген Вікторович 07.06.1985
12 Гайдашевський Костянтин Анатолійович 17.12.1986
13 Святий Дмитро Миколайович 22.06.1985
14 Ращик Віталій Миколайович 07.04.1977

“Менс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гілюк Олександр Володимирович 24.12.1975
2 Попов Володимир Володимирович  03.07.1973
3 Павлюк Євгеній Романович 16.01.1983
4 Яворський Юрій Володимирович 18.04.1997
5 Шадрін Євгеній Анатолійович 20.06.1993
6 Вараниця Олександр Михайлович 04.08.1992
7 Семенюк Іван Васильович 14.10.1985
8 Козубович Тарас Миколайович 01.05.1981
9 Палійчук Валентин Петрович 04.02.1980
10 Шперчук Дмитро Анатолійович 14.04.2000
11 Черновский Іван Михайлович 08.07.1998
12 Улітін Андрій Сергійович 05.03.1987
13 Ковальчук Олександр Андрійович 02.04.2006
14 Грицай Михайло Петрович 15.03.1990
15 Головко Володимир Георгійович 20.11.1980
16 Киданчук Сергій Родіонович 20.05.1995
17 Глушко Кирило Миколайович 01.05.2000
18 Мординський Борис Сергійович 05.08.1999
19 Побута Валерій Анатолійович 29.09.1980
20 Юзвак Сергій Валентинович 01.01.1975

Підгрупа «F»

“Епіцентр-К”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Слівінський Вадим
2 Цибрій Олександр
3 Антонюк Володимир
4 Мельничук Андрій
5 Олянчук Сергій
6 Гарієвський Юрій
7 Зарванський Віталій
8 Безвещук Вадим
9 Веремчук Максим
10 Качур Ігор
11 Романов Владислав
12 Овчинніков Олег
13 Самсонюк Олександр
14 Дияк Олександр
15 Гордійчук Сергій
16 Успенський Юрій
17 Тринадцятко Олег
18 Бачмага Костянтин
19 Альохін Вадим
20 Буряк Руслан

“МобіФренд”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вакух Дмитро Олегович 15.06.1995
2 Вакух Олег Олегович 27.03.1991
3 Ладунець Роман Олександрович 03.12.1987
4 Єременко Олександр Анатолійович 17.02.1985
5 Герасимчук Вадим Сергійович 03.01.1989
6 Трембач Іван Миколайович 18.01.2000
7 Рукавець Дмитро Вячеславович 06.01.1986
8 Шаварський Віталій Миколайович 04.03.1992
9 Вельський Володимир Васильович 28.07.1988
10 Романюк Андрій Олегович 30.12.2001
11 Нетеча Володимир Анатолійович 28.07.1991
12 Столяр Віталій Дмитрович 21.07.1997
13 Хаврусь Іван Андрійович 20.05.1999
14 Гуменний Олександр Володимирович 07.12.1989
15 Побєда Олександр Володимирович 20.08.2004
16 Коцман Петро Іванович 08.07.2004
17 Деревенько Іван Іванович 06.09.1995
18 Ковбасюк Олексій Сергійович 05.02.1985
19 Попик Дмитро Євгенович 15.08.1990
20 Небесний Дмитро Максимович 17.07.1994

“REDMION”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Галайко Юрій Вікторович 30.10.1983
2 Богуславський Денис Олександрович 07.06.2003
3 Бігос Ростислав 25.11.2001
4 Бресь Максим Миколайович 25.11.2000
5 Воловик Олександр Ігорович 28.10.1985
6 Гуменюк Юрій Васильович 06.05.2000
7 Ковальчук Євгеній Анатолійович 18.09.1978
8 Щавінський Дмитро Олександрович 30.08.1994
9 Серафімов Олександр Наімінович 06.03.2005
10 Гнатюк Валентин Володимирович 09.05.1997
11 Підмурняк Олексій Олександрович 17.05.2000
12 Корчевний Олександр Олександрович 12.02.2002
13 Гончар Владислав Олегович 22.10.1999
14 Бобеляк Іван Ярославович 04.10.2005
15 Жданов Олександр Миколайович 27.05.1984
16 Швець Сергій Сергійович 10.05.1992
17 Олексюк Богдан Валентинович 22.11.2002
18 Йолтуховський Єгор Ігорович 01.06.2004
19 Атласюк Олександр Миколайович 30.06.1983
20 Воловик Валентин Ігорович 06.12.1978

МФК “Буг”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Походзей Павло Михайлович 26.12.1994
2 Пилипюк Володимир Володимирович 25.05.1983
3 Ковальчук Олександр Олександрович 04.02.1990
4 Даниш Вадим Сергійович 04.07.2000
5 Хомишен Микола Іванович 22.05.1982
6 Кривий Ігор Вікторович 02.03.1985
7 Цибрій Дмитро Іванович 19.11.1984
8 Михальчук Тарас Миколайович 02.04.1989
9 Лемець Олег Миколайович 29.01.1991
10 Блессінг Кахока 22.01.2000
11 Вівсянко Руслан Вадимович 15.08.1991
12 Пушкар Олексій Васильович 01.10.1987
13 Гурняк Олександр Олександрович 06.11.2004
14 Гурняк Олександр Анатолійович 11.05.1975
15 Ткачук Андрій Володимирович 05.12.1996
16 Панасюк Олександр Миколайович 17.09.1992
17 Мельник Сергій Михайлович 06.11.1985
18 Осяк Богдан Олександрович 09.04.1997

Підгрупа «G»

“Адвокат”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Буткевич Віктор Васильович 19.09.1970
2 Галюк Василь Васильович 13.01.1986
3 Забавчук Ігор Володимирович 17.06.1987
4 Школяр Дмитро Валерійович 30.01.1987
5 Дунець Максим Михайлович 10.02.1987
6 Голова Сергій Васильович 13.05.1982
7 Постернак Сергій Степанович 17.08.1979
8 Зозуля Максим Анатолійович 18.09.1986
9 Орін Андрій Михайлович 11.12.1991
10 Савінкін Олександр Олександрович 05.05.1981
11 Лущик Сергій Леонідович 10.09.1988
12 Редько Дмитро Юрійович 07.10.1989
13 Орєхов  Олександр Вячеславович 24.07.1993
14 Андрєєв Олександр Ігорович 07.12.1988
15 Виноградов Андрій Сергійович 22.05.1989
16 Янов Валерій Вікторович 28.11.1989

“ZALIV 10”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ваховський Олексій Валерьянович 16.03.1995
2 Гонтківський Дмитро Володимирович 16.05.1994
3 Лавров Дмитро Олександрович 27.02.1995
4 Магаляс Вадим Валентинович 20.10.1988
5 Остроголов Данило Олександрович 13.07.1995
6 Потапов Олександр Вікторович 23.03.1996
7 Душа Артур Ігорович 20.01.1996
8 Гуменчук Владислав Сергійович 22.06.1994
9 Степанюк Євгеній Миколайович 07.08.1994
10 Талапчук Олександр Сергійович 06.10.1995
11 Юзвишин Роман Сергійович 05.10.1995
12 Вітрук Євгеній Ігорович 01.08.1997
13 Железнов Максим Олегович 27.09.1996
14 Підгорний Назар Русланович 11.03.1996
15 Кошельник Василь Петрович 14.01.1996
16 Шабатура Максим Вікторович 12.02.1994
17 Михайлов Павло Сергійович 18.12.1994
18 Маслієв Владислав Геннадійович 24.08.1994

FC “Diamant”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дідичук Максим Іванович 03.07.1994
2 Дячок Віталій Сергійович 27.08.1998
3 Дячок Олександр Сергійович 06.07.1994
4 Вавілов Максим Ігорович 09.05.2000
5 Онісьєв Євген Вікторович 22.04.1994
6 Бантус Сергій Русланович 01.05.1997
7 Галак Олександр Васильович 23.03.1993
8 Моцний Юрій Ігорович 09.02.1998
9 Загоранський Максим Ігорович 08.12.1995
10 Фют Дмитро Іванович 20.09.1992
11 Беляк Павло Віталійович 30.06.1997
12 Глега Артем Сергійович 04.03.1999
13 Градомський Андрій Миколайович 30.10.1985
14 Гнідий Сергій Олександрович 31.01.2000
15 Метельницький Володимир 07.09.1995

МФК “URBAN”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Люблінський Артем Олегович 15.03.1998
2 Приян Андрій Валерійович 23.06.1999
3 Зубик Святослав Андрійович 07.03.1998
4 Хмиз Олександр Сергійович 07.01.2002
5 Ліщук Іван Костянтинович 27.09.1997
6 Сорока Дмитро Миколайович 18.11.1993
7 Сторожук Кіріл Олександрович 28.05.2005
8 Кожуховський Ярослав Володимирович 02.08.1999
9 Шевченко Віктор Вікторович 16.05.1998
10 Ситнік Олег Олександрович 10.03.1994
11 Штокало Григорій Костянтинович 21.09.1997
12 Гресь Владислав Вікторович 30.10.1996
13 Гуменний Дмитро Олегович 03.01.1999
14 Гуменюк Олександр Васильович 13.05.1996
15 Подлюк Денис 21.09.2007
16 Подлюк Андрій 29.06.1977
17 Василів Тарас 04.06.1994

Примітка. * – означає, що даний гравець заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here