Бомбардири Дитячої Преміум-ліги (кубок)

0
165
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT” – https://instagram.com/maxsport_ua?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== 

Кубок Преміум-ліги серед дитячо-юнацьких команд 2023/2024

 2015-2016. 

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Назарій ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 7
Вашуня Тимофій ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 6
Войтович Захар ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 3
Малюков Платон ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 3
Байдич Мирослав ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 2
Микуляк Нікіта ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 2
Паламарчук Артеем Фаворит-2 (Одеська область) 2
Решетюк Андрій СК Сокіл-2 (Хмельницький) 2
Шерепа Євгеній Поділля-Озерна (Хмельницький) 2
Юрчак Владислав ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 2
Іванов Дмитро Фаворит-2 (Одеська область) 1
Ірклієнко Плаатон Поділля-1 (Хмельницький) 1
Бабій Гліб Старбол (Хмельницький) 1
Барабаш Данило Мрія-Б (Хмельницький) 1
Блажчук Матвій VIVA CUP (Хмельницький) 1
Бугай Єгор Фаворит-1 (Одеська область) 1
Бурковський Святослав Старбол (Хмельницький) 1
Власюк Дмитро Поділля-Озерна (Хмельницький) 1
Гнап Петро Мрія-Б (Хмельницький) 1
Гула Олександр ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 1
Жилінков Єгор Фаворит-1 (Одеська область) 1
Красовський Мирослав Поділля-1 (Хмельницький) 1
Моцик Давид ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 1
Осощук Яків Старбол (Хмельницький) 1
Пятницький Остап Старбол (Хмельницький) 1
Циганков Ян VIVA CUP (Хмельницький) 1
Широкий Тимур Поділля-Озерна (Хмельницький) 1
Яцюк Захар Старбол (Хмельницький) 1

2013-2014.

Гравець Команда Голи З пен.
Садлій Данило Фортеця К-Подільський-2013 5
Філімонов Тимофій СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 5
Ковбасюк Вадим СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 4
Ткач Захар СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 4
Ширяєв Данило Мрія-2013 (Хмельницький) 4
Гребінчук Ілля ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 3
Климик Мирослав СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 3
Лисак Ілля Мрія-2013 (Хмельницький) 3
Михайлюк Костянтин СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 3
Надорожний Макар ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 3
Роздайгора Артем СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 3
Тесленко Іван Фортеця К-Подільський-2013 3
Щегельський Андрій Фортеця К-Подільський-2013 3
Березовський Максим СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 2
Бойчук Роман ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 2
Галюк Владислав ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 2
Зайцев Захар СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 2
Матюх Матвій Мрія-2013 (Хмельницький) 2
Медзатий Артем Мрія-2013 (Хмельницький) 2
Нановський Михайло Фортеця К-Подільський-2014 2
Савінський Матвій ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 2
Симчишин Ростислав ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 2
Терехов Макар ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) 2
Шпаков Кирило ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 2
Баурін Андрій VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 1
Бойко Ярослав Поділля-2-2014 (Хмельницький) 1
Болістовський Тимур СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 1
Болотюк Георгій СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 1
Вікнянський Святослав СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 1
Галкін Єгор ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 1
Гича Андрій Новатор-2013 (Хмельницький) 1
Глас Ярослав СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 1
Грач Олександр VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 1
Дашкін Максим Фортеця К-Подільський-2013 1
Зарівний Артем Мрія-2013 (Хмельницький) 1
Катеринчук Богдан Фортеця К-Подільський-2013 1
Лихолат Богдан ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 1
Музика Тимофій ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 1
Мусієнко Тимур Мрія-2013 (Хмельницький) 1
Олійник Дмитро СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 1
Оссадчук Іван Старбол-2013 (Хмельницький) 1
Прокопишен Анатолій ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) 1
Рівний Артур Старбол-2013 (Хмельницький) 1
Сабадаш Григорій СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 1
Снігур Матвій ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 1
Теплюк Кирило Фортеця К-Подільський-2013 1
Хоменко Максим Новатор-2013 (Хмельницький) 1
Шендера Іван Старбол-2013 (Хмельницький) 1
Яременко Максим Старбол-2013 (Хмельницький) 1
Яровий Дмитро VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 1

2011-2012. 

Гравець Команда Голи З пен.
Пилипчук Артем Новатор-3 (Хмельницький) 6
Єфремов Микола Новатор-3 (Хмельницький) 4
Бондар Даниїл СК Сокіл (Хмельницький)-2011 4
Варжевський Максим Новатор-1 (Хмельницький) 3
Гринюк Ярослав Новатор-3 (Хмельницький) 3
Кирик Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2011 3
Клепацький Назар СК Сокіл (Хмельницький)-2012 3
Павлюк Іван ДЮСШ №3 (Хмельницький) 3
Ступницький Михайло Фаворит Подільськ (Одеська об) 3
Артем Бриндак ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 2
Дмитрієв Андрій Фаворит Подільськ (Одеська об) 2
Колос Іван Фаворит Подільськ (Одеська об) 2
Комаринський Сергій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 2
Корнійчук Ігор Новатор-1 (Хмельницький) 2
Мельниченко Денис Новатор-1 (Хмельницький) 2
Панькевич Богдан СК Сокіл (Хмельницький)-2012 2
Трифонов Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Іван Вальчук ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Василишин Максим Новатор-3 (Хмельницький) 1
Владислав Поліщук ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Дарієнко Констянтин Фаворит Подільськ (Одеська об) 1
Демчишин Одександр СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Драган Олександр Фортеця К-Подільський 1
Задорожний Захар ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Кірєєв Михайло Новатор-1 (Хмельницький) 1
Кая Ано Новатор-1 (Хмельницький) 1
Кисіль Богдан Новатор-3 (Хмельницький) 1
Клапченко Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Коричак Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Костянтин Галкін Поділля-1 (Хмельницький) 1
Кохан Олександр Новатор-3 (Хмельницький) 1
Кривий Артур Фортеця К-Подільський 1
Лужняк Владислав Новатор-2 (Хмельницький) 1
Лукіянішен Назар СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Максим Стащук ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Мокряк Єгор Фаворит Подільськ (Одеська об) 1
Паштепа Мирон СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Пипа Богдан Новатор-3 (Хмельницький) 1
Римарчук Іван ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Рудницький Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Туркевич Антон СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Черній Ярослав Новатор-1 (Хмельницький) 1
Чорноморець Домінік ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Шиманський Богдан Новатор-3 (Хмельницький) 1
Яворський Ярослав ФА Рівень (Хмельницький) 1
Яськов Назар Новатор-1 (Хмельницький) 1

2009-2010

Гравець Команда Голи З пен.
Петельчук Дмитро ДЮСШ №3 (Хмельницький) 3
Валігурський Артем ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 2
Гуцалюк Антон СК Сокіл (Хмельницький) 2
Івах Вячеслав CFC AMOR (Хмельницький) 1
Балац Дмитро Новатор (Хмельницький) 1
Бережний Роман CFC AMOR (Хмельницький) 1
Бишук Олександр СК Сокіл (Хмельницький) 1
Гордєєв Денис ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Мізера Артур ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Нижник Михайло F.S. ProffiBall (Хмельницький) 1
Платковський Максим Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк 1
Скарженюк Ілля Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк 1
Стойко Артем CFC AMOR (Хмельницький) 1
Тріщов Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1
Хандрусь Максим ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Хрущ Арсен ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here