Бомбардири Дитячої Преміум-ліги

0
198
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT” – https://instagram.com/maxsport_ua?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== 

Преміум-ліга серед юнаків 2023/2024

2015-2016

Гравець Команда Голи З пен.
Мусієнко Тимур Мрія-Б (Хмельницький) 23
Рибаков Вадим Фаворит-1 (Одеська область) 17
Савчук Назарій ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 17
Бугай Єгор Фаворит-1 (Одеська область) 15
Яцюк Захар Старбол (Хмельницький) 12
Жилінков Єгор Фаворит-1 (Одеська область) 11
Мельничук Артем VIVA CUP (Хмельницький) 11
Муляр Єгор Фаворит-1 (Одеська область) 11
Войтович Захар ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 9
Піхотко Ілля СК Сокіл-1 (Хмельницький) 9
Моцик Давид ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 8
Бабій Гліб Старбол (Хмельницький) 7
Байдич Мирослав ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 6
Блажчук Матвій VIVA CUP (Хмельницький) 6
Буряк Кирило СК Сокіл-1 (Хмельницький) 6
Гнап Петро Мрія-Б (Хмельницький) 6
Кравчук Михайло Новатор (Хмельницький) 6
Паламарчук Артем Фаворит-1 (Одеська область) 6
Пасечник Дмитро СК Сокіл-1 (Хмельницький) 6
Барабаш Данило Мрія-Б (Хмельницький) 5
Максімов Владислав VIVA CUP (Хмельницький) 5
Малюков Платон ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 5
Циганков Ян VIVA CUP (Хмельницький) 5
Бабіч Олександр Фаворит-1 (Одеська область) 4
Осощук Яків Старбол (Хмельницький) 4
Паштепа Макар СК Сокіл-2 (Хмельницький) 4
Січко Артем Фаворит-1 (Одеська область) 4
Толстюк Сергій Поділля-1 (Хмельницький) 4
Гула Олександр ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 3
Дармограй Арсен СК Сокіл-1 (Хмельницький) 3
Леонов Марсеель СК Сокіл-2 (Хмельницький) 3
Луценко Михайло Мрія-Б (Хмельницький) 3
Мясківський Святослав Фаворит-2 (Одеська область) 3
Паламарчук Артеем Фаворит-2 (Одеська область) 3
Роєнко Тимофій СК Сокіл-1 (Хмельницький) 3
Ільчишин Захар Мрія-Б (Хмельницький) 2
Бурковський Святослав Старбол (Хмельницький) 2
Вашуня Тимофій ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 2
Водяний Ілля Мрія-Б (Хмельницький) 2
Думбрава Нікіта Фаворит-1 (Одеська область) 2
Дутчак Святослав Мрія-Б (Хмельницький) 2
Кравцов Тимур Фаворит-1 (Одеська область) 2
Кравцов Тимуур Фаворит-2 (Одеська область) 2
Ліхневський Дмитро Мрія-Б (Хмельницький) 2
Лавенчук Артем Мрія-Б (Хмельницький) 2
Мазур Артем СК Сокіл-1 (Хмельницький) 2
Маргітич Стас Новатор (Хмельницький) 2
Мельничук Віктор Поділля-2 (Хмельницький) 2
Моцний Іван Мрія-Б (Хмельницький) 2
Попович Артур Мрія-Б (Хмельницький) 2
Пятницький Остап Старбол (Хмельницький) 2
Решетюк Андрій СК Сокіл-2 (Хмельницький) 2
Савіцький Тимофій Мрія-Б (Хмельницький) 2
Соловйов Святослав Поділля-2 (Хмельницький) 2
Стасюк Артем VIVA CUP (Хмельницький) 2
Швець Марк СК Сокіл-2 (Хмельницький) 2
Шепітко Ілля Фаворит-2 (Одеська область) 2
Шуст Андрій СК Сокіл-1 (Хмельницький) 2
Іванов Дмитро Фаворит-2 (Одеська область) 1
Ірклієнко Плаатон Поділля-1 (Хмельницький) 1
Бабіч Олексаандр Фаворит-2 (Одеська область) 1
Барцішок Матвій Новатор (Хмельницький) 1
Браславець Андрій Поділля-1 (Хмельницький) 1
Буряк Кириило СК Сокіл-2 (Хмельницький) 1
Власюк Дмитро Поділля-Озерна (Хмельницький) 1
Гах Дмитро Поділля-Озерна (Хмельницький) 1
Демчук Кіріл Поділля-2 (Хмельницький) 1
Дубинець Святослав Поділля-1 (Хмельницький) 1
Ковба Ярослав СК Сокіл-1 (Хмельницький) 1
Кордас Єгор Поділля-2 (Хмельницький) 1
Кравець Кіріл Поділля-1 (Хмельницький) 1
Красовський Мирослав Поділля-1 (Хмельницький) 1
Кучер Олександр VIVA CUP (Хмельницький) 1
Лепетко Назар Новатор (Хмельницький) 1
Лях Максим Старбол (Хмельницький) 1
Мазур Захар Поділля-Озерна (Хмельницький) 1
Мартинюк Валентин Мрія-Б (Хмельницький) 1
Микуляк Нікіта ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 1
Момотов Роман ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 1
Павлик Тимур VIVA CUP (Хмельницький) 1
Пусмельчик Ярослав Новатор (Хмельницький) 1
Пшеничний Тимофій Поділля-Озерна (Хмельницький) 1
Редько Даніїл VIVA CUP (Хмельницький) 1
Романюк Олександр ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 1
Росквас Тимур Поділля-Озерна (Хмельницький) 1
Сацінський Матвій Старбол (Хмельницький) 1
Улагли Деніз Мрія-Б (Хмельницький) 1
Фатюк Захар Новатор (Хмельницький) 1
Фесун Макаар СК Сокіл-2 (Хмельницький) 1
Храпунов Тимофій Поділля-1 (Хмельницький) 1
Шабликін Кіріл VIVA CUP (Хмельницький) 1
Шерепа Євгеній Поділля-Озерна (Хмельницький) 1
Шмир Нікіта VIVA CUP (Хмельницький) 1

2013-2014. 

Гравець Команда Голи З пен.
Михайлюк Костянтин СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 25
Ковбасюк Вадим СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 24
Ширяєв Данило Мрія-2013 (Хмельницький) 22
Ткач Захар СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 21
Лисак Ілля Мрія-2013 (Хмельницький) 17
Садлій Данило Фортеця К-Подільський-2013 15
Хмара Дарина ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 15
Савінський Матвій ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 13
Ткач Максим СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 12
Зарівний Артем Мрія-2013 (Хмельницький) 11
Матюх Матвій Мрія-2013 (Хмельницький) 10
Терехов Макар ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) 10
Глухонець Даниїл Старбол-2013 (Хмельницький) 9
Зайцев Захар СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 9
Мусієнко Тимур Мрія-2013 (Хмельницький) 9
Глас Ярослав СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 8
Климик Мирослав СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 8
Родіков Марк Фортеця К-Подільський-2013 8
Роздайгора Артем СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 7
Сікора Максим ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 7
Сабадаш Григорій СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 7
Симчишин Ростислав ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 7
Гребінчук Ілля ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 6
Дагаєв Максим ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 6
Фют Назар ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) 6
Шпаков Кирило ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 6
Волошин Володимир VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 5
Галюк Владислав ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 5
Дехтярьова Аліса ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 5
Замрій Максим ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) 5
Западнюк Михайло Новатор-2013 (Хмельницький) 5
Рівний Артур Старбол-2013 (Хмельницький) 5
Свірщ Валентин ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 5
Тесленко Іван Фортеця К-Подільський-2013 5
Трайнич Артем VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 5
Філімонов Тимофій СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 5
Яровий Дмитро VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 5
Григоров Владислав ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 4
Задворний Ілля ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) 4
Капітан Макар Поділля-1-2014 (Хмельницький) 4
Кривенький Іван Поділля-1-2014 (Хмельницький) 4
Міщук Тимофій Старбол-2013 (Хмельницький) 4
Оссадчук Іван Старбол-2013 (Хмельницький) 4
Снігур Матвій ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 4
Тименчук Максим Новатор-2013 (Хмельницький) 4
Хоменко Максим Новатор-2013 (Хмельницький) 4
Ірклієнко Платон Поділля-1-2014 (Хмельницький) 3
Білошицький Павло Фортеця К-Подільський-2013 3
Барабаш Данило Мрія-2013 (Хмельницький) 3
Богдан Софія ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 3
Борищук Євген Старбол-2013 (Хмельницький) 3
Вигоняйло Тимур Новатор-2013 (Хмельницький) 3
Грабарчук Назар Мрія-2013 (Хмельницький) 3
Зибіна Єлизавета ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 3
Лихолат Богдан ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 3
Макоївець Максим СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 3
Маліновський Дмитро Новатор-2013 (Хмельницький) 3
Нановський Михайло Фортеця К-Подільський-2014 3
Серветник Тімур ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) 3
Стрілець Владислав ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 3
Фурманець Ілля Старбол-2013 (Хмельницький) 3
Яременко Максим Старбол-2013 (Хмельницький) 3
Безвещук Ярослав ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) 2
Березовський Максим СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 2
Брозницький Іван Фортеця К-Подільський-2014 2
Вишневський Давид VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 2
Діденко Роман СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 2
Дупляк Назар Новатор-2013 (Хмельницький) 2
Колодрібський Костянтин ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) 2
Мозолюк Лука Фортеця К-Подільський-2014 2
Мосіюк Тимур VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 2
Музика Тимофій ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 2
Мулишин Артем СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 2
Муляр Анастасія ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 2
Муркотун Костянтин Старбол-2013 (Хмельницький) 2
Надорожний Макар ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 2
Пархоменко Олег СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 2
Паршенко Нікіта ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) 2
Поліщук Ярослав СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 2
Селіванов Олександр ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) 2
Слободян Анастасія ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 2
Шмигун Алан ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) 2
Бойко Михайло ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 1
Бойко Ярослав Поділля-2-2014 (Хмельницький) 1
Болотюк Георгій СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 1
Вальчук Анна ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 1
Галкін Єгор ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) 1
Дубинець Святослав Поділля-1-2014 (Хмельницький) 1
Катеринчук Богдан Фортеця К-Подільський-2013 1
Ковальський Матвій Поділля-1-2014 (Хмельницький) 1
Кравцов Савва Старбол-2013 (Хмельницький) 1
Кравчук Оскар ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) 1
Крачковський Орест СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 1
Лавров Матвій Поділля-1-2014 (Хмельницький) 1
Лисак Крістіна ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 1
Медзатий Артем Мрія-2013 (Хмельницький) 1
Мельник Антон Новатор-2013 (Хмельницький) 1
Музика Матвій ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) 1
Муругов Давід ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) 1
Нагорний Павло ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) 1
Носаль Владислав Поділля-1-2014 (Хмельницький) 1
Олійник Дмитро СК Сокіл-2013 (Хмельницький) 1
Радецький Тимофій VIVA CUP-2014 (Хмельницький) 1
Ремішевський Іван СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 1
Савчук Андрій СК Сокіл-2014 (Хмельницький) 1
Семенчук Владислав Фортеця К-Подільський-2013 1
Слободзян Данило Старбол-2013 (Хмельницький) 1
Стоцький Марк Фортеця К-Подільський-2013 1
Суховій Нікіта Новатор-2013 (Хмельницький) 1
Теплюк Кирило Фортеця К-Подільський-2013 1
Топольніцький Святослав Фортеця К-Подільський-2013 1
Цапок Нікіта ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) 1
Щаблевська Альбіна ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) 1

2011-2012.

Гравець Команда Голи З пен.
Колос Іван Фаворит Подільськ (Одеська об) 19
Літвінов Ілля Фортеця К-Подільський 12
Табунщик Микикта Фаворит Подільськ (Одеська об) 12
Винник Матвій Фортеця К-Подільський 10
Варжевський Максим Новатор-1 (Хмельницький) 9
Лужняк Владислав Новатор-2 (Хмельницький) 9
Мельник Іван СК Сокіл (Хмельницький)-2012 8
Мельник Артем Мрія-Б (Хмельницький) 7
Павлишен Тимофій ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 7
Ступницький Михайло Фаворит Подільськ (Одеська об) 7
Єфремов Микола Новатор-3 (Хмельницький) 6
Дмитрієв Назар ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 6
Пилипчук Артем Новатор-3 (Хмельницький) 6
Семенюк Олександр СК Сокіл (Хмельницький)-2011 6
Туркевич Антон СК Сокіл (Хмельницький)-2012 6
Голуб Іван Новатор-3 (Хмельницький) 5
Грицюк Іван ДЮСШ №3 (Хмельницький) 5
Панькевич Богдан СК Сокіл (Хмельницький)-2012 5
Тінкован Єгор Фаворит Подільськ (Одеська об) 5
Ящук Андрій Мрія-Б (Хмельницький) 5
Драган Олександр Фортеця К-Подільський 4
Комаринський Сергій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 4
Корнійчук Ігор Новатор-1 (Хмельницький) 4
Мельниченко Денис Новатор-1 (Хмельницький) 4
Мокряк Єгор Фаворит Подільськ (Одеська об) 4
Остринський Роман Фаворит Подільськ (Одеська об) 4
Степко Ілля Новатор-1 (Хмельницький) 4
Трифонов Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 4
Яковишен Іван ФА Рівень (Хмельницький) 4
Арсентьєв Дмитро ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 3
Артем Бриндак ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 3
Бондар Сергій ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 3
Володимир Ковальський ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 3
Данил Науменко ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 3
Дарієнко Констянтин Фаворит Подільськ (Одеська об) 3
Дмитрієв Андрій Фаворит Подільськ (Одеська об) 3
Драч Святослав Мрія-Б (Хмельницький) 3
Кондратюк Роман ФА Рівень (Хмельницький) 3
Королюк Остап ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 3
Лісовий Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 3
Лаврінчук Ельдар Фаворит Подільськ (Одеська об) 3
Лопатинський Даніл ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 3
Мельничук Денис Фортеця К-Подільський 3
Надопа Іван Поділля-2 (Хмельницький) 3
Олександр Яськов ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 3
Павлюк Іван ДЮСШ №3 (Хмельницький) 3
Пилипчук Максим Новатор-3 (Хмельницький) 3
Пипа Богдан Новатор-3 (Хмельницький) 3
Томусяк Домінік Мрія-Б (Хмельницький) 3
Шаповалов Данило СК Сокіл (Хмельницький)-2011 3
Шеремета Іван Новатор-1 (Хмельницький) 3
Ігнатьєв Степан Новатор-2 (Хмельницький) 2
Базга Антон Фаворит Подільськ (Одеська об) 2
Баськов Богдан Новатор-3 (Хмельницький) 2
Бодак Ілля ФА Рівень (Хмельницький) 2
Будник Владислав Мрія-Б (Хмельницький) 2
Гринюк Ярослав Новатор-3 (Хмельницький) 2
Давід Кісілюк Поділля-1 (Хмельницький) 2
Дахно Ілля СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Кирик Захар СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Клепацький Назар СК Сокіл (Хмельницький)-2012 2
Колісник Дмитро Мрія-Б (Хмельницький) 2
Комарецький Назар Мрія-Б (Хмельницький) 2
Коричак Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2012 2
Кривий Артур Фортеця К-Подільський 2
Лінник Андрій СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Левко Кіріл Фортеця К-Подільський 2
Мещеряков Ярослав ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 2
Пізнюр Дмитро СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Регула Матвій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Рудницький Максим СК Сокіл (Хмельницький)-2011 2
Савчук Кирило ФА Рівень (Хмельницький) 2
Черній Ярослав Новатор-1 (Хмельницький) 2
Чудо Матвій Новатор-2 (Хмельницький) 2
Яськов Назар Новатор-1 (Хмельницький) 2
Єгор Мощицький Поділля-1 (Хмельницький) 1
Іван Вальчук ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Ілля Акаєвич ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Артем Собченко ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Артем Совольський ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Бондар Даниїл СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Бондар Михайло Мрія-Б (Хмельницький) 1
Вешко Ілля Новатор-1 (Хмельницький) 1
Герун Данило Новатор-2 (Хмельницький) 1
Демчишин Одександр СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Дмитро Валівоць ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Задорожний Захар ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Кірєєв Михайло Новатор-1 (Хмельницький) 1
Кая Ано Новатор-1 (Хмельницький) 1
Коркітко Роман Мрія-Б (Хмельницький) 1
Кохан Олександр Новатор-3 (Хмельницький) 1
Кучер Тимур Новатор-2 (Хмельницький) 1
Лахмай Кіріл Новатор-2 (Хмельницький) 1
Луцький Олександр Мрія-Б (Хмельницький) 1
Ляшок Ігор Новатор-2 (Хмельницький) 1
Максим Стащук ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Мантра Микола ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Марк Сірик Поділля-1 (Хмельницький) 1
Марцінішин Володимир СК Сокіл (Хмельницький)-2011 1
Михайлюк Костянтин СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Нечеснюк Іван Новатор-2 (Хмельницький) 1
Озеров Олександр Новатор-2 (Хмельницький) 1
Олексій Бабіч Поділля-1 (Хмельницький) 1
Полікевич Артур Новатор-1 (Хмельницький) 1
Рідкодуський Ілля Мрія-Б (Хмельницький) 1
Рижик Євгеній Фаворит Подільськ (Одеська об) 1
Становський Олександр Фортеця К-Подільський 1
Сторожук Михайло Новатор-2 (Хмельницький) 1
Стрельбіцький Дмитро ФА Рівень (Хмельницький) 1
Тимчук Дмитро Фортеця К-Подільський 1
Федорук Микола Мрія-Б (Хмельницький) 1
Фурман Дамір Новатор-2 (Хмельницький) 1
Хучуа Матвій СК Сокіл (Хмельницький)-2012 1
Черній Максим Новатор-3 (Хмельницький) 1
Шпичко Юрій Мрія-Б (Хмельницький) 1
Юрків Андрій Мрія-Б (Хмельницький) 1
Янчук Нікіта Фортеця К-Подільський 1
Ящук Денис ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 1

2009-2010.

Гравець Команда Голи З пен.
Валігурський Артем ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 15
Гуцалюк Антон СК Сокіл (Хмельницький) 13
Машталір Олександр СК Сокіл (Хмельницький) 9
Байдюк Тарас F.S. ProffiBall (Хмельницький) 8
Николишак Дмитро ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 8
Бицик Ярослав F.S. ProffiBall (Хмельницький) 7
Бодак Ілля ДЮСШ №3 (Хмельницький) 7
Романюк Матвій ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 7
Блощинський Ілля СК Сокіл (Хмельницький) 6
Маргошин Макар ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 5
Олексин Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 5
Івах Вячеслав CFC AMOR (Хмельницький) 4
Дацков Мирослав ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 4
Баськов Костянтин Новатор (Хмельницький) 3
Бишук Олександр СК Сокіл (Хмельницький) 3
Конарський Кирило ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 3
Макушка Кастянтин СК Сокіл (Хмельницький) 3
Малий Данило F.S. ProffiBall (Хмельницький) 3
Михальчук Іван Новатор (Хмельницький) 3
Соловей Захар ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 3
Хрущ Арсен ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 3
Івасішин Ярослав CFC AMOR (Хмельницький) 2
Біляк Олександр Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк 2
Балац Дмитро Новатор (Хмельницький) 2
Гордєєв Денис ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Данилюк Павло CFC AMOR (Хмельницький) 2
Дичаківський Тимур СК Сокіл (Хмельницький) 2
Замогильний Денис ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 2
Карасійчук Назарій ДЮСШ №3 (Хмельницький) 2
Мізера Артур ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 2
Нижник Михайло F.S. ProffiBall (Хмельницький) 2
Стукан Олександр F.S. ProffiBall (Хмельницький) 2
Ткач Назар Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк 2
Тріщов Олександр ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) 2
Тритяк Олексій ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 2
Яцишин Назар F.S. ProffiBall (Хмельницький) 2
Бережний Роман CFC AMOR (Хмельницький) 1
Блонський Владислав ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Вознюк Денис Новатор (Хмельницький) 1
Гурніцький Артем Новатор (Хмельницький) 1
Данилюк Іван F.S. ProffiBall (Хмельницький) 1
Данилюк Ярослав CFC AMOR (Хмельницький) 1
Дзера Богдан F.S. ProffiBall (Хмельницький) 1
Зелінський Олександр F.S. ProffiBall (Хмельницький) 1
Карпа Олександр ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Ковтун Віталій Новатор (Хмельницький) 1
Малий Ілля Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк 1
Музика Марк CFC AMOR (Хмельницький) 1
Олійник Дмитро Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк 1
Платковський Максим Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк 1
Приступа Ігор F.S. ProffiBall (Хмельницький) 1
Салій Ілля F.S. ProffiBall (Хмельницький) 1
Стельмах Ілля Новатор (Хмельницький) 1
Стойко Артем CFC AMOR (Хмельницький) 1
Тернецький Руслан Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк 1
Хандрусь Максим ДЮСШ №3 (Хмельницький) 1
Хромов Олександр ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 1
Черній Артем Новатор (Хмельницький) 1
Чорний Михайло F.S. ProffiBall (Хмельницький) 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here