Бренд Преміум-ліга: абсолютна рівність у групі «В», яскравий камбек «Феміди-Старлайф» та перемога «Forex Club» у центральному матчі

0
672

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 2-ого туру Бренд Преміум-ліги з футзалу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Підгрупа «А»

2-ий тур у квартеті «А» відкривав поєдинок «Карата-Velmet» та «Алмаза», які після поразок у першому турі рішуче були налаштовані на перемогу у очній зустрічі. Вже перша осмислена атака у грі завершилася голом. Ціпко класним пасом з глибини вивів на удар Морочківського, який після гросмейстерської паузи невідпорно пробив під поперечку метрів з 8-ми – 1:0. Далі гра перейшла у обопільногостре русло. Забивати міг як і «Карат» (Ціпко, Хребтатий) так і «Алмаз» (двічі Замогильний), але воротарі обох команд діяли вище всяких похвал. «Алмазні» точно не виглядали гірше за свого суперника, що і зуміли втілити у рахунок на табло ближче до завершення першого тайму. Пушкар, прибравши на замасі захисника, блискуче пробив з розвороту у дальній нижній кут приблизно з лінії воротарського – 1:1.

В схожому руслі проходив і другий тайм. Супермомент знову вивести вперед у рахунку «Карат-Velmet» мав Джунько, але його розкішний удар зльоту після навісної передачі з глибини не без проблем парирував Кожуховський. Відповідь «Алмазу» видалася гольовою. Ростківський пасом з флангу «знайшов» Пушкара, який потужним і влучним ударом від поперечини схилив шальки терезів вже на користь номінальних гостей – 1:2. Але втримати їм перемогу не судилося. Остапущенко, наче заправський форвард відправив головою сферу акурат у «дев’ятку». Але власних воріт після передачі Ціпко з кутового, дозволивши «каратівцям» врятуватися від поразки. В підсумку – бойова та закономірна нічия з рахунком 2:2, якій навряд чи можуть радіти обидва суперники, оскільки цей результат зробив їх шанси на вихід у плей-офф ще більш примарними.

А ось центральний матч усього туру під номером «2», в якому зустрічалися «Forex Club» та «Динамо-ГУНП» так і не виправдав свій статус. Виною тому колосальні проблеми зі складом «динамівців» (вперше доводилося їх бачити лише з однією заміною), але на перших хвилинах підопічні Миколи Сохорука виглядали значно впевненіше за «Forex Club», який зібрав на звітний матч усіх ключових виконавців. Федорку не вистачило лічених сантиметрів, аби замкнути дальню штангу після прострілу з флангу, а далі Бабій двічі протягом однієї атаки розстрілював Остяка, але страж воріт «фінансистів» зіграв вище всяких похвал. Нейтралізувавши стартовий натиск суперника, «Forex Club» поступово став більше приділяти увазі атакувальним діям. «Вибачив» суперника Сергій Вербовий, який після класної скидки Овчиннікова з флангу пробив над поперечиною з кількох метрів, а ось Самсонюк не був таким марнотратним. Відгукнувшись на передачу з кутового, Сашко вдотик вколотив сферу акурат у ліву «дев’ять», відкривши рахунок у зустрічі. Далі «Forex Club» був близьким до того, аби збільшити власну перевагу, але непрості удари Ягодзінського та Успенський, яких класними пасами виводив на оперативний простір Безвещук, не без проблем парирував Чекерський.

Другий тайм розпочався з атак «Динамо-ГУНП». Слобоженюк, своєчасно зігравши на виході, завадив забити Березовському, а вже через декілька секунд Соколюк, влучно пробивши з розвороту у ліву «шістку» після передачі від Бабія, зробив рахунок у зустрічі рівним – 1:1. Але раділи «динамівці» не довго. «Forex Club» майже відразу відповів класною і швидкою багатоходівкою, яку результативним ударом завершив Ягодзінський – 2:1. Останні хвилини «Динамо-ГУНП» проводило з 5-им польовим в надії врятуватися від поразки, проте не склалося. «Фінансисти» більш ніж впевнено діяли «проти 5-ого», а Моночков та Безвещук цілком могли знімати усі питання щодо переможця, але по черзі не зуміли влучити у вже порожні ворота суперника після його помилок при розіграші «штучної більшості». Отже – 2:1 на користь «Forex Club», яке завдяки цьому успіху стає не лише першим учасником плей-офф, а й достроково виграє власну групу.

Підгрупа «В»

Неймовірно напруженим видався стартовий матч у групі «В», в якому зустрічалися «Моноліт» та «Нова Ушиця». В першому таймі на майданчику можна було спостерігати досить чимало боротьби, але до небезпечних моментів справа майже не доходила. Все докорінно змінив епізод на 16-ій хвилині, коли «бордовим» вдалася швидка контратака, яку влучним ударом завершив Лисий – 1:0. «Нова Ушиця» кинулася відігратися, але реалізація підводила «зелених»: Кошовський, обікравши Котенкова, не зумів із забійної позиції поцілити у фактично порожній кут, а через декілька хвилин проявив себе у всій красі вже Печуляк, парирувавши потужний удар Гоцуляка під поперечину метрів з 9-ти.

Гоцуляк залишався найбільш активним у складі «Нової Ушиці», і саме його вдалі дії на 30-ій хвилині дозволили номінальним гостям зрівняти рахунок. Сашко знову класно виконав штрафний, і проти його удару у праву «шістку» кіпер «Моноліта» виявився безсилим – 1:1. На куражі «Нова Ушиця» могла відразу перевернути у матчі все на свою користь, але супершанс змарнував Гарнець, який після скидки активного Гоцуляка з кількох метрів пробив акурат у голкіпера. Відоме футбольне правило спрацювало на 36-ій хвилині, коли Михайлов, відгукнувшись на довгий ввід від Величка, влучно пробив під поперечину з кута воротарського – 2:1. Цей гол остаточно надламав морально «зелених», у ворота яких невдовзі влетів ще один гол. Його автором став Тодоренко, якому вдався влучний постріл з досить гострого кута. В підсумку – 3:1 на користь «Моноліта».

В іншій грі 2-ого туру у цій групі зустрічалися «Бурі Ведмеді» та «Interline». В першому таймі бажання вистачало з лихвою у обох суперників, але браку у їх діях було ще більше. Як і «ведмедикам», так і «салатовим» вперто не вистачало останнього удару, але мусимо визнати, що атакувальні випади номінальних гостей були на порядок небезпечнішими. Гизлик після помилки Чабана на виході поцілив у штангу, а невдовзі сфера після потужного пострілу Остафійчука метрів з 12-ти «облизнула» поперечину воріт «ведмедиків».

Другий тайм проходив у досить в’язкій та маловидовищній боротьбі. Зазвичай, у таких іграх виграє той, хто заб’є першим, що в підсумку і сталося. Вдався взнаки високий клас Рижука, який з досить гострого кута зумів поцілити у шпарину між голкіпером та стійкою, вивівши вперед у рахунку «салатових». Тоді стало зрозуміло, що окрилений успіхом «Interline» перемогу не відпустить, а номінальні гості ще двома голами у заключному відрізку зустрічі зняли усі питання щодо переможця. Гизлик класно пробив у протихід кіперу після скидки Петреченка, а крапку у зустрічі поставив Подвисоцький, вдало зігравши на добиванні після пострілу Рижука. «Бурі Ведмеді» цілком могли відповісти бодай голом престижу, однак Остафійчук в останній момент виніс сферу з порожніх воріт після удару Собка. В підсумку – впевнені 3:0 на користь «Interline», які встановили досить унікальну ситуацію у цій групі. Після двох турів відразу усі чотири команди мають у власному активі по 3 очки, і розв’язка у боротьбі за дві путівки у плей-офф від квартету «В» обіцяє бути досить цікавою.

Підгрупа «С»

У підгрупі «С» першими на паркет спорткомплексу ГУНП у рамках 2-ого туру вийшли два представники дивізіону 1 – «Феміда-Старлайф» та «Ротор». Початку матчу передувала досить приємна церемонія – Олега Шпакова, який акурат в день гри святкував свій день народження, «роторці» привітали іменною футболкою з символічними «42» на спині. «Салатові» дуже хотіли зробити подарунок своєму капітану ще у вигляді перемоги над непростим суперником, а сам іменник відкрив рахунок у грі, влучно пробивши у праву «шістку» після хитрого розіграшу «вільного», який необачно «привезли» собі номінальні господарі – 0:1. Після цього підопічні Едуарда Щепанського активізувалися, і біля воріт «Ротора» стало дійсно дуже гаряче. Але Рудий демонстрував чудеса реакції, раз за разом змушуючи хапатися за голову від відчаю Маковійчука, Палійчука та Зубика. «Салатові» ж терпляче чекали свого шансу, який отримали на 16-ій хвилині, коли зуміли «спіймати» власного суперника на контратаці. Кострицький класним пасом по флангу вивів на оперативний простір Логвіненка, який не зближаючись із голкіпером прицільно пробив вдотик під поперечку метрів з 9-ти – 0:2. «Феміда-Старлайф» не опустила руки, і зуміла відквитати один м’яч ще до перерви. Це Зубик з кількох метрів «замкнув» дальню штангу після прострілу з флангу від Люблінського – 1:2.

Після перерви перевага «юристів» ставала все більш відчутнішою. Знову зривав овації трибун Рудий, парируючи «мертві» м’ячі після ударів Люблінського та Зубика, але і він виявився безсилим на 32-ій хвилині, коли Зубик після слаломного проходу по правому флангу виконав націлений простріл у центр воротарського, а вдало зігравший на випередження Бродзянський з близької відстані переправив сферу у сітку – 2:2. Не пройшло і трьох хвилин, як Маковійчук класним ударом в ліву «шістку» завершив не менш розкішний пас врозріз від Гончарука, і у рахунку повели вже номінальні господарі – 3:2!!! «Ротор» міг відразу «повернутися у гру» зусиллями Кострицького. Руслан, «нанизавши» по черзі двох оборонців фактично впритул розстрілював Караіма, але кіпер «юристів» неймовірним чином зумів врятувати свою команду від вірного голу. Після цього у «салатових» поступово став «закінчуватися бензин», а їх спіймавший кураж суперник у яскравому стилі довів справу до розгрому. Усі питання щодо переможця зняв Люблінський, якому вдався влучний удар у нижній кут з-за меж воротарського, а у завершальному відрізку гри дублі оформили Зубик та Маковійчук. Святослав результативно використав помилку суперника при розіграші «зайвого», а «Мак» з близької відстані розстріляв голкіпера після скидки Бродзянського. Отже – вольова перемога «Феміди-Старлайф» з рахунком 6:2, яка з максимальним очковим доробком за підсумками двох турів виходить у одноосібні лідери підгрупи «С».

Стало це можливим за підсумками іншого матчу 2-ого туру, в якому «Інтерпродсервіс» переграв «Фахівець». До забитих голів справа вперше дійшла на 11-ій хвилині, коли Гончару вдався точний удар в нижній кут з-за меж воротарського, але «Фахівцю» вдалося досить швидко відігратися. Шевчук своїм прострілом з флангу «знайшов» на дальній стійці Овчиннікова, якому не склало особливих зусиль не промахнутися з кількох метрів – 1:1. На куражі «Фахівець» міг відразу і вийти вперед у рахунку, але активний Шевчук з перспективної позиції пробив точнісінько у голкіпера. Відоме футбольне правило спрацювало на  22-ій хвилині, коли Стецюк виявився в потрібний час та в потрібному місці після розіграшу кутового, і класно зльоту пробив у ліву «шістку» без жодних шансів для Ващука, і знову вивів вперед у рахунку «синіх» – 2:1. Але «Фахівець» і  не думав здаватися. Овчинніков з флангу відпасував на Атласюка, який потужно пробивши у нижній кут з-за меж воротарського, знову відновив статус-кво – 2:2.

В другому таймі «Фахівець» пішов атакувати великими силами, залишивши чимало простору «Інтерпродсервісу» для його головної зброї – швидких контратак. Одна з них завершилася точним ударом Стецюка в нижній кут після передачі Первєєва, а ще через декілька хвилин активний Стецюк записав на свій рахунок і «асист», відзначившись гольовою передачею на Гарбара – 4:2. «Білі» спробували врятуватися, діючи з 5-им польовим, але не склалося. Натомість, Гарбар і Гончар, по черзі вразивши вже порожні ворота «фахівців» після їх помилок при розіграші «штучної більшості», фактично зняли усі питання щодо переможця – 6:2. Атласюк, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із голкіпером та оформивши дубль у матчі, дозволив номінальним гостям трішки скоротити відставання, але останнє слово у грі все таки залишилося за «синіми». Гарбар вивів на порожні ворота Самолигу, який і встановив остаточний рахунок у зустрічі – результативна перемога «Інтерпродсервіса» з рахунком 7:3, яка дозволяє підопічним Сергія Малукалова випередити «Фахівець» і піднятися на друге місце у квартеті під літерою «С» за підсумками 2-ох турів.

Підгрупа «D»

Відкривав 2-ий тур у квартеті «D» поєдинок між «Foletti» та «Helpix». «Фіолетові» прогресують на очах, і після безнадійного матчу з «МобіФрендом» зуміли зробити правильні висновки. Зокрема, у грі з одним з фаворитом турніру «Foletti» виглядав достойно, і саме він створив першимй небезпечний момент у зустрічі. Гончар потужно пробив зліва під поперечину, але Петричук не без проблем ліквідував загрозу. Відповідь «клітчатих» видалася гольовою: Каленюк класним пасом врозріз з глибини вивів на ударну позицію Семенчука, якому не склало особливих труднощів влучно пробити у кут з кількох метрів – 0:1. Майже відразу у ворота «Foletti» міг влітати і другий м’яч, але виручив номінальних господарів Гурський, в останній момент головою вибивши сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт після хитрого пострілу Диняка. Відоме футбольне правило спрацювало на 13-ій хвилині, коли Сіньковський влучно пробивши низом після розіграшу штрафного відновив статус-кво – 1:1. Цей гол неабияк додав спортивної злості «Helpixy», який ще двічі змусивши до перерви витягати Балійчука м’яч із сітки власних воріт, вирушив на перерву у більш ніж піднесеному настрої. Знову вивів вперед у рахунку «клітчатих» Каленюк, виявившись найспритнішим після швидкого розіграшу ауту, а невдовзі Семенчук, ефектним ударом п’ятою втіливши у гол фланговий простріл Яремчука, оформив дубль, і довів перевагу номінальних гостей до двох голів – 1:3.

Початок другого тайму нагадував «гойдалки». Гончар не зумів у ближньому бою переграти Петричука, а через декілька секунд блиснув майстерністю вже Гулько, парирувавши «мертвий» м’яч після удару Яремчука при виході «2 в 0». У грі «атака на атаку» вирішальним виявився більш високий клас гравців «Helpixa». Наталюк класним ударом під поперечину метрів з 12-ти довів рахунок на табло до розгромного, а ще через декілька хвилин Нємий, обікравши у карному майданчику Янишина та влучно пробивши у дальній кут після гросмейстерської паузи, фактично зняв усі питання щодо переможця – 1:5. Гол Юраха, який вишуканим перекатом обіграв Слободянюка та вразив вже порожні ворота подарував надію «Foletti», але далі забивали лише їх суперники. Активний Семенчук оформив хет-трик, а в останні хвилини повторив його досягнення і Нємий. В першому випадку Артур, обігравшись на швидкості із Каленюком, прицільно пробив у ліву «шістку» від штанги, у другому – з кількох метрів переправив грудьми сферу у сітку після навісної передачі Черкезова, встановивши остаточний рахунок у зустрічі – 8:2 на користь «Helpixa».

Куди цікавішим видався інший поєдинок, у якому зустрічалися «МобіФренд» та АТ «Хмельницькобленерго», які розпочали турнір з перемог. Початок зустрічі залишився за «червоними», яким вдалося забити швидкий гол. Це Трембач після передачі партнера вишукано підсік сферу у дальній нижній кут – 1:0. Цей гол відправив на певний період у стан гроггі «енергетиків», які невдовзі були вимушені вже вдруге розпочинати гру з центра майданчику. «Допоміг» їм у цьому Шостак, зрізавши сферу у сітку власних воріт після прострілу Вакуха з кутового. Але дуже своєчасний гол Гарієвського, якому вдався точгний постріл від штанги з кута воротарського повернув до життя команду АТ «Хмельницькобленерго», яка на куражі продовжувала шукати ключі до володінь Мазура. Протягом кількох хвилин Шостак та Деговець по черзі перевірили на міцність каркас воріт «МобіФренда», а на останніх секундах першого тайму Гарієвський потужним ударом зі штрафного від поперечини втілив ігрову перевагу «блакитних» у довгоочікуваний забитий м’яч – 2:2.

Не менш видовищним видався і другий тайм. Дива реакції демонстрували голкіпери після непростих ударів Гарієвського, Шостака та Шаварського, а тому ж Шостаку та Вакуху не вдалося влучити у ціль з досить забійних позицій та без особливої протидії з боку захисників. До забитих голів справа знову дійшла на 46-ій хвилині, коли Шаварський після скидки Вакуха ефектно «розвернув» на фланзі захисника суперника та влучно пробив у ліву «шістку», але втримати переможний рахунок «МобіФренду» не судилося. Фатальним для «червоних» стало вилучення Єременка, а Олексій Залевський реалізувавши «більшість», дозволив номінальним гостям врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 3:3, яка ще більше загострює боротьбу за дві путівки у плей-офф від групи «D», на які перед останнім туром претендує три команди.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 2-ОГО ТУРУ

«Foletti» – «Helpix» – 2:8 (1:3)

Голи: Сіньковський (13), Юрах (43) – Семенчук (4, 18, 44), Каленюк (17), Наталюк (36), Нємий (39, 45, 49)

«Foletti»: Балійчук, Янишин, Д. Гончар, Юрах, Коваленко, Гулько, Сіньковський, Нігловський, Гурський, Вязовецький, Шевчук, Глега

«Helpix»: Петричук, Семенчук, Каленюк, Яремчук, Диняк, Черкезов, Наталюк, Нємий, Глушок, Слободянюк

Попередження: Гурський (22), Д. Гончар (26), Янишин (29) – Наталюк (12)

Вилучення: Гулько (47, навмисний удар суперника рукою під час зупинки гри)

«Моноліт» – ФК «Нова Ушиця» – 3:1 (1:0)

Голи: Лисий (16), Михайлов (36), Тодоренко (42) – Гоцуляк (30)

«Моноліт»: Печуляк, Величко, Слобода, Росінський, Михайлов, Шутяк, Тодоренко, Лущик, Лисий, Котенков, Романенко

ФК «Нова Ушиця»: Волков, Гоцуляк, Новіцький, Гарнець, Кошовський, Цимбалюк, Іваніцький

Попередження: Романенко (31), Слобода (43) – Кошовський (7)

«Феміда-Старлайф» – «Ротор» – 6:2 (1:2)

Голи: Зубик (22, 49), Бродзянський (32), Маковійчук (35, 50), Люблінський (48) – Шпаков (8), Логвіненко (16)

«Феміда-Старлайф»: Караїм, Бродзянський, Бойко, Гончарук, Люблінський, Палійчук, Зубик, Маковійчук

«Ротор»: Рудий, Шлапак, Шпаков, Стасюк, Красножон, Кострицький, Крутяков, Дикий, Камінський, Гайдашевський, Логвіненко, Паляниця, Слободян, В. Чабан

Попередження: Логвіненко (3)

«Карат-Velmet» – «Алмаз» – 2:2 (1:1)

Голи: Морочківський (9), Остапущенко (40, аг.) – Пушкар (25, 37)

«Карат-Velmet»: Нагорняк, С. Століта, Хребтатий, Морочківський, Ціпко, М. Століта, Гуляк, Сінькевич, Калюжник, Джунько, Кащенко

«Алмаз»: Хомишен, Остапущенко, Андрушко, Дідичук, Юзиков, Пушкар, Замогильний, І. Ростківський, Даниш, Кожуховський

Попередження: Морочківський (46) – Замогильний (44), Пушкар (46)

«МобіФренд» – АТ «Хмельницькобленерго» – 3:3 (2:2)

Голи: Трембач (4), Шостак (11, аг.), Шаварський (46) – Гарієвський (11, 25), Залевський Олексій (48)

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Шаварський, Єременко, Ладунець,  Южанінов, Мазур

АТ «Хмельницькобленерго»: Залевський Олексій, Деговець, Гарієвський, О. Собко, Амелін, Шостак, Мальчик, Леськов, Бойко, Чуловський, Залевський Олександр

Попередження: Єременко (19), Ладунець (42) – Шостак (42), Залевський Олексій (46)

Вилучення: Єременко (46, друге попередження)

«Forex Club» – «Динамо-ГУНП» – 2:1 (1:0)

Голи: Самсонюк (21), Ягодзінський (37) – Соколюк (33)

«Forex Club»: Остяк, Моночков, Безвещук, Успенський, В. Вербовий, С. Вербовий, Самсонюк, О. Овчинніков, Качур, Слобоженюк, Ягодзінський

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Бабій, Соботюк, Федорко, Заєць, Соколюк, Бойчук, Березовський

Попередження: Ягодзінський (13) – Федорко (6)

«Бурі Ведмеді» – «Interline» – 0:3 (0:0)

Голи: Рижук (36), Гизлик (45), Подвисоцький (48)

«Бурі Ведмеді»: А. Чабан, Р. Собко, Гурман, Дашкевич, Романов, Сікора, Сонник, Ковальов, Якобчук

«Interline»: Пекнич, Гизлик, Подвисоцький, Олещук, Рижук, Мейко, Ющенко, Петреченко, Заболотний, Богданович, Крулік, Остафійчук

Попередження: А. Чабан (44), Р. Собко (47), Гурман (49) – Гизлик (10), Мейко (23), Богданович (43)

«Інтерпродсервіс» – «Фахівець» – 7:3 (2:2)

Голи: В. Гончар (11, 47), Стецюк (22, 26), Гарбар (30, 47), Самолига (50) – П. Овчинніков (13), О. Атласюк (25. 49)

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Паштепа, Гарбар, Первєєв, Віхренко, Стецюк, Самолига, В. Гончар

«Фахівець»: Ващук, С. Атласюк, О. Атласюк, П. Овчинніков, Гавага, Бобік, Монастирський, Бородій, Присяжнюк, Криськов, Шевчук, Краєвський

Попередження: Стецюк (8), Гарбар (21), Віхренко (31), В. Гончар (49) – Монастирський (41), Бобік (44)