Бренд Преміум-ліга: «Динамо-ГУНП» вдруге стає чемпіоном, «Бурі Ведмеді» здобувають «срібло», «Forex Club» – «бронзу»

0
561

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує заключні поєдинки Бренд Преміум-ліги з футзалу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Плей-офф

1/2 фіналу

«Forex Club» – «Динамо-ГУНП» – 3:5 (1:2)

Голи: Безвещук (20), Олянчук (39), Петриковець (49) – Соколюк (7), Сторожук (13), Колесников (28), Сохорук (31), Бабій (48)

«Forex Club»: Остяк, Безвещук, Качур, Олянчук, Успенський, Самсонюк, В. Вербовий, С. Вербовий, Петриковець, О. Овчинніков, Сандулов

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Шляховий, Грицик, Бойчук, Соколюк, Березовський, Заєць, Сторожук, Федорко

Попередження: Петриковець (27) – Березовський (19)

Програму 1/2 фіналу відкривав поєдинок між «Forex Club» та «Динамо-ГУНП». Розпочали гру суперники досить обережно, а фактично вже перша осмислена атака у матчі завершилася голом. Шляховий, чудово зігравши у відборі неподалік від центральної лінії, класним пасом вивів віч-на-віч із голкіпером Соколюка, який прицільним ударом у ліву «шістку» змінив нулі на табло – 0:1. «Фінансисти» відразу кинулися відіграватися, але реалізація підводила підопічних Віктора Власова: Петриковцю не вистачило якихось сантиметрів, аби влучно замкнути дальню стійку після прострілу з флангу, а Чекерський, самовіддано та своєчасно зігравши на виході, завадив відзначитись Олянчуку. Відповідь «Динамо-ГУНП» видалася гольовою: Сторожук, відгукнувшись на передачу Федорка з ауту та прицільно вдотик пробивши у «будиночок» голкіперу, довів перевагу номінальних гостей до двох голів – 0:2. Але останнє слово в першому таймі залишилося за «Forex Club». Безвещук, обігравшись на швидкості з Олянчуком та потужно і влучно пробивши під поперечку з кута воротарського на 20-ій хвилині, подарував надію «помаранчевим» – 1:2.

Цілком могло б все скластися у грі по-іншому, реалізуй свій забійний момент у дебюті другого тайму Самсонюк, але Чекерський у неймовірному стрибку парирував «мертвий» м’яч після потужного удару Сашка у «дев’ятку». «Динамо-ГУНП» відразу зробило правильні висновки, і видавши на гора ударну трьохвилинку, впродовж якої двічі змусило капітулювати Остяка, довело рахунок на табло до розгромного. Спочатку відзначився Колесников, влучно пробивши у дальній нижній кут зі штрафного, а через декілька хвилин Сохорук, обікравши у карному майданчику «фінансистів» Овчиннікова, вколотив шкіряний снаряд акурат у ліву «дев’ятку» – 1:4. Класний та влучний удар Олянчука у верхній кут з-під захисника відродив тінь інтриги у грі, і в надії врятувати матч «Forex Club» перейшов на гру з 5-им польовим. Але ця тактика очікуваних дивідендів «помаранчевим» не принесла. Навпаки, Бабій вразивши незахищену ціль номінальних господарів після їх помилки при розіграші «штучної більшості», зняв усі питання щодо переможця. Калсний удар Петриковця у верхній кут після не менш шикарного пасу врозріз від Овчиннікова на останніх секундах дозволив «Forex Club» лише підсолодити гіркоту власної поразки – 5:3 на користь «Динамо-ГУНП», яке таким чином бере переконливий реванш за мінімальну поразку від «фінансистів» у груповому етапі і стає першим фіналістом турніру.

«Бурі Ведмеді» – АТ «Хмельницькобленерго» – 2:1 (2:1)

Голи: Дашкевич (19, 24) – Залевський Олександр (25)

«Бурі Ведмеді»: Чабан, Приян, Ковальов, Дашкевич, Р. Собко, Макаров, Борис, Романов

АТ «Хмельницькобленерго»: Залевський Олексій, Залевський Олександр, Деговець, Гарієвський, Шостак, О. Собко, Мальчик, Бойко, Леськов, Швець, Амелін, Чуловський

Хто складе компанію «Динамо-ГУНП» у вирішальному матчі за «золото» вирішували «Бурі Ведмеді» та АТ «Хмельницькобленерго». З перших секунд гра розпочала проходити на зустрічних курсах, і сумувати глядачам явно не доводилося, а суперники, трішки «приглядівшись» один до одного на стартових хвилинах, розпочали створювати по-справжньому небезпечні моменти біля воріт одне одного. Змінювати нулі на табло повинен був Дашкевич, який з кількох метрів пробив акурат у голкіпера після класного пасу врозріз від Собка. Невдовзі був і дуже хороший момент у «енергетиків», але Чабан, самовіддано та своєчасно зігравши на виході, в останню мить «зняв» м’яч з ноги Шостака, який вже готувався завдати разючого удару. Емоції на майданчику били через край, і їх підвищені «прояви» підвели номінальних гостей. АТ «Хмельницькобленерго» перевищив допустимий ліміт фолів, отримавши відразу два дабл-пенальті у власні ворота. В обох випадках до «точки» підходив Дашкевич, і в обох випадках він пробивав без жодних шансів для Амеліна. «Сині» ж не опускали руки, а досить «фартовий» гол Олександра Залевського, який поцілив у праву «шістку» після скидки активного Шостака та рикошету від захисника суперника, подарував надію номінальним гостям – 2:1.

У другому таймі глядачі ж голів так і не побачили, хоча моментів обидві команди створили предостатньо. Але відзначимо, що у досить відкритій грі «медведики» були значно ближчими до того, аби довести справу до розгрому, аніж їх суперник, до того щоб відігратися. Однак класно діяв Амелін, який парирував потужний удар Макарова у нижній кут, а через мить зреагував ще й на добивання від Прияна. Близьким до голу був і Ковальов, але «поклавши» на паркет ефектним перекатом голкіпера суперника, у завершальній фазі з досить гострого кута не зумів влучити у ціль. «Енергетики» огризнулися досить небезпечними двома ударами Залевського, але Чабан був напоготові. Отже – 2:1 на користь «Бурих Ведмеді», яких ця перемога виводить у фінал, а АТ «Хмельницькобленерго» зіграє за «бронзу».

Матч за 3-є місце

«Forex Club» – АТ «Хмельницькобленерго» – 5:0 (1:0)

Голи: Самсонюк (7), Безвещук (29, 50), Олянчук (32), Качур (39)

«Forex Club»: Сандулов, Безвещук, Качур, Олянчук, Самсонюк, В. Вербовий, С. Вербовий, О. Овчинніков, Слівінський, Остяк, Слобоженюк, Успенський

АТ «Хмельницькобленерго»: Залевський Олександр, Залевський Олексій, Деговець, Гарієвський, Шостак, Бойко, Мальчик, Леськов, Амелін, Чуловський, Швець

Попередження: Деговець (36)

Вилучення: Чуловський (32, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

А ось у матчі за «бронзу» не вийшло жодної інтриги. Хоча початок зустрічі такого явно не віщував. Гарієвський двічі впродовж однієї атаки без жодних завад з боку захисників розстрілював Сандулова, але в обох випадках кіпер «Forex Club» зіграв вище всяких похвал. Почувши небезпечний «дзвіночок», номінальні господарі миттю перевели гру далі подалі від власних воріт, і вже досить швидко повели у рахунку. Валерій Вербовий класним пасом вивів на ударну позицію Самсонюка, який з лінії воротарського влучно пробив у праву «шістку» – 1:0. Цей гол так і залишився єдиним у першій 25-ти хвилинці, але «помаранчеві» на куражі могли довести справу до розгрому. Особливо старався Безвещук, два небезпечні удари якого не без проблем парирував Амелін, а ще в одному з епізодів Вадим, поклавши перекатом на паркет голкіпера, не зумів з досить гострого кута влучити у вже порожню ціль.

Свого Безвещук таки досяг в дебюті другого тайму, виявившись найспритнішим на ближній стійці після прострілу з флангу від Валерія Вербового – 2:0. Через декілька хвилин Чуловський руками зіграв за межами воротарського після удару Олянчука, побачивши перед собою «червоне світло», а той ж Сергій майже миттєво реалізував «більшість». Попри розгромний рахунок на свою користь «Forex Club» не зупинявся ні на секунду, володіючи тотальною ігровою перевагою і  ще двічі змусивши свого суперника розпочинати гру від центральної лінії після влучних ударів Качура та Безвещука. «Енергетики» напрацювали хоча б на гол престижу, але квартет (!) голкіперів «помаранчевих» успішно впорався із атакувальними випадами Гарієвського та компанії у кінцівці зустрічі – 5:0 на користь «Forex Club», який таким чином здобуває «бронзу», а ось АТ «Хмельницькобленерго» завершує турнір четвертим.

Фінал

«Динамо-ГУНП» – «Бурі Ведмеді» – 9:5 (4:2)

Голи: Соколюк (2, 21, 40), Заєць (8), Шляховий (13), Бабій (30), Сторожук (37), Соботюк (42), Щасливий (43) – Сікора (15), Дашкевич (25), Р. Собко (29), Макаров (46), Приян (47)

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Соколюк, Заєць, Соботюк, Шляховий, Щасливий, Сторожук, Березовський, Бабій, Федорко, Сохорук

«Бурі Ведмеді»: Чабан, Приян, Р. Собко, Дашкевич, Ковальов, Гурман, Романов, Сікора, Борис, Макаров

Попередження: Федорко (24), Бабій (31)

Не вийшло інтриги і у фіналі, в якому «Динамо-ГУНП» переграло «Бурі Ведмеді». Хоча «медведикам» варте віддати належне, які незважаючи на негативну для себе різницю у класі боролося до кінця і на фоні більш досвідченішого та загартованого турнірними боями опонента виглядало більш ніж гідно. Все вирішилося ще до середини першого тайму, коли «динамівці» провели колективними зусиллями три «сухі» голи у ворота Чабана (особливо ефектним видався влучний удар Шляхового, який поцілив після скидки Зайця акурат у ліву «дев’ять» метрів з 12-ти). Сікора, втіливши у гол фланговий простріл Прияна, на деякий час відродив тінь інтриги, але +3 для «Динамо-ГУНП» вже дуже швидко відновив Соколюк, який обігравшись на швидкості із Бабієм, розстрілював Чабана вже з кількох метрів. Але «Бурі Ведмеді» не здавалися, і завдяки влучним ударам Дашкевича з дабл-пенальті у кінцівці першого тайму та класній контратаці, яку завершив голом Собко в дебюті тайму другого, скоротило відставання у рахунку до мінімуму – 4:3. Після цього «Динамо-ГУНП» «вмикнуло» максимальні оберти, і їх суперникам стало несолодко. Успішно використовуючи «стандарти» та максимально ефективно використовуючи позиційні помилки захисту «ведмедиків», номінальні господарі вже досить швидко довели рахунок до 9:3, а найбільш активним у складі «динамівців» став Соколюк, який в підсумку відзначився хет-триком. Голи Макарова та Прияна після «стандартів» у кінцівці зустрічі ж лише дозволили номінальним гостям дещо підсолодити гіркоту власної поразки, проте вже сам вихід у фінал для «Бурих Ведмедів» є досить вагомим досягненням. В підсумку – 9:5 на користь «Динамо-ГУНП», яке таким чином вдруге поспіль стає переможцем Бренд Преміум-ліги, «Бурим Ведмедям» ж дістаються срібні медалі. Додамо, що нагородження переможців та призерів, а також кращих у індивідуальних номінаціях відбудеться 20-ого жовтня після матчу за Суперкубок Преміум-ліги між командами «Феміда-Старлайф» та «Епіцентр К-Forex Club»

Кубок Ліги

1/2 фіналу

«Фахівець» – «Феміда-Старлайф» – 2:8 (0:3)

Голи: С. Атласюк (38), Присяжнюк (49) – Бродзянський (9, 18, 24), Баландюк (31, 49), Маковійчук (33), Пасічник (41), Люблінський (50)

«Фахівець»: Ващук, Р. Шевчук, Хлопонін, Бобік, Присяжнюк, О. Атласюк, С. Атласюк, Глаз, Бармак

«Феміда-Старлайф»: Караїм, Пасічник, Бродзянський, Люблінський, Палійчук, Баландюк, Зубик, Куляк, Маковійчук

Попередження: Бармак (12), Бобік (12), Глаз (16), Хлопонін (35) – Куляк (15), Маковійчук (35)

Вилучення: О. Атласюк (40, навмисний удар суперника ногою під час гри) – Куляк (23, друге попередження)

Після яскравих 3:3  у матчі цих суперників в рамках групового етапу, очікувалося що їх друга зустріч стане не менш цікавою, але не так сталося, як гадалося. Влучний удар з розвороту у ліву «шістку» від Бродзянського на 9-ій хвилині поклав початок розгрому, який «юристи» вчинили своїм суперникам. Підопічні Едуарда Щепанського у цій зустрічі продемонстрували майже феноменальну реалізацію моментів, забиваючи на будь-який смак: і після «стандартів», і «розігруючи до вірного», і після помилок суперника при авантюрному розіграші «штучної більшості». Справжнім ж «злим генієм» номінальних господарів став Бродзянський, на рахунку якого три з загальних восьми забитих голів у їх ворота. «Фахівець» ж зумів влучними ударами Атласюка та Присяжнюка лише дещо врятувати власний престиж – розгромна перемога «Феміди-Старлайф» з рахунком 8:2.

«МобіФренд» – «Моноліт» – 8:6 (5:2)

Голи: Герасимчук (3, 42), Южанінов (5), Вельський (8), Трембач (18, 32), Шутяк (21, аг.), Д. Вакух (30) – Рукавець (22, аг.), Котенков (25, 28), А. Росінський (31), Лущик (31), Шутяк (50)

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Ладунець, Южанінов, Рукавець, Вельський

«Моноліт»: Величко, Котенков, А. Росінський, Шутяк, Лущик, Романенко

Гольову феєрію подарував інший півфінал, у якому зустрічалися «МобіФренд» та «Моноліт», склади яких були далекими від оптимальних. Початок зустрічі краще провели «червоні», які до 21-ої хвилини, блискуче використавши численні позиційні помилки суперника вели у рахунку 5:0, а класний удар Трембача зі штрафного у «дев’ятку» від штанги зірвав справжню овацію трибун. Але поступово перевага «МобіФренда» стала танути, наче сніг навесні, а на початку другого тайму «бордові» скоротили відставання до цілком відігруваних «-2». Далі голи сипалися наче з рогу достатку: і два «самостріли», по одному з кожної із сторін, і неймовірний влучний удар Котенкова майже з «нульового» кута,  і диво гол Шутяка у «дев’ятку» на останніх секундах і не тільки це. В підсумку – результативна перемога «МобіФренда» з рахунком 8:6.

Матч за 7-е місце

«Фахівець» – «Моноліт» – 2:3 (0:1)

Голи: П. Овчинніков (27, 50) – Слобода (16, 50), Шутяк (42)

«Фахівець»: Ващук, Хлопонін, Р. Шевчук, П. Овчинніков, С. Атласюк, Присяжнюк, Паляниця, Монастирський

«Моноліт»: Величко, Слобода, А. Росінський, Романенко, Шутяк, Лисий

Поєдинок за підсумкове 7-е місце між «Фахівцем» та «Монолітом» видався маловидовищним. Основна загроза воротам обох команд йшла здебільшого або після дальніх ударів, з якими без проблем справлялися голкіпери, або ж після «стандартів». І саме після одного з них рахунок у грі було відкрито: Слобода вдотик вколотив шкіряний снаряд у лівий верхній кут після розіграшу кутового – 0:1. Не менш класний удар Овчиннікова у верхній кут в дебюті другого тайму дозволив «фахівцям» відновити паритет. Майже 15 хвилин в’язкої позиційної боротьби без моментів увінчав шикарний і влучний постріл Шутяка з розвороту у нижній кут метрів з 12-ти, після якого «Фахівець» знову опинився у становищі наздоганяючого. В надії врятуватися від поразки «фахівці» перейшли на гру з 5-им польовим, але не склалося. Слобода, чудово зігравши у відборі та вразивши вже порожню ціль суперника, оформив дубль та фактично зняв усі питання щодо переможця, а шикарний гол Овчиннікова на останніх секундах, забитий потужним і точним ударом у верхній кут від штанги від центральної (!) лінії дозволив «Фахівцю» лише підсолодити гіркоту чергової поразки. В підсумку – 3:2 на користь «Моноліта», якому ця перемога дозволяє завершити турнір 7-им, «Фахівець» ж фінішує на підсумковій восьмій позиції.

Матч за 5-е місце

«Феміда-Старлайф» – «МобіФренд» – 8:3 (3:1)

Голи: Бродзянський (18), Пасічник (23, 25, 26, 37), Бойко (42), Люблінський (44), Палійчук (50) – Герасимчук (4, 50), Трембач (29)

«Феміда-Старлайф»: Караїм, Пасічник, Бродзянський, Бойко, Люблінський, Зубик, Палійчук, Баландюк

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Южанінов, Ладунець, Нетеча, Мазур, Рукавець

Попередження: Бойко (43) – Д. Вакух (17)

Як і у вдалій для себе грі з «Helpixom» на груповому етапі, «МобіФренд» вирішив зіграти «від оборони», головний акцент роблячи на швидкі контратаки. Одну з них вже на 4-ій хвилині влучно завершив Герасимчук, і «червоні» вийшли вперед у рахунку, на певний час відправивши свого більш зіркового суперника у стан гроггі. Оговтувалися підопічні Едуарда Щепанського майже 15 хвилин, а переломним моментом став гол Бродзянського, який класно пробив низом у протихід голкіперу після чудового пасу врозріз Баландюка. Відчувши впевненість у власних силах, «Феміда-Старлайф» методично прийнялася шукати слабкі місця у масованій обороні суперника, і в неї це вийшло з успіхом. Про це говорять ще сім забитих голів у ворота героїчного Мазура (голкіпер «МобіФренда» у цій грі здійснив біля двох десятків сейвів!), чотири з яких на рахунку капітана команди, Олексія Пасічника. «МобіФренд» сподобався своєю зарядженістю на боротьбу, але нівелювати різницю в класі шаленою самовіддачею Трембачу та компанії не вдалося. В підсумку – 8:3 на користь «Феміди-Старлайф», яка здобуває Кубок Ліги і фінішує п’ятою, а «МобіФренд» завершує турнір шостим.

Кубок Поділля

ФК «Нова Ушиця» – «Helpix» – 0:5 (тех. результат)

«Helpix»: Слободянюк, Шкрябець, Скоп’як, Бабак, Коротун, Черкезов, Марущак

ФК «Нова Ушиця» змарнувала можливість перевірити свої сили на фоні більш сильного суперника, в підсумку завершивши турнір 12-ою. «Helpix» ж завойовує престижний трофей і фінішує 9-им.

«Ротор» – «Алмаз» – 7:6 (2:2)

Голи: Грищук (19, 32, пен.), Красножон (25, 43), Камінський (33, 45), Шлапак (50) – Замогильний (14, 48), Андрушко (16), Вітрук (28), І. Ростківський (33), Кожуховський (38)

«Ротор»: Рудий, Чабан, Шпаков, Красножон, Стасюк, Камінський, Крутяков, Кострицький, Шлапак, Грищук, Слободян

«Алмаз»: Остапущенко, Хомишен, Андрушко, Кожуховський, С. Росінський, І. Ростківський, Вітрук, Пушкар, Дідичук, Гурняк, Замогильний, Даниш

Попередження: Шлапак (29), Грищук (46)

Гольова феєрія та драматична розв’язка – все це подарував останній матч Кубку Поділля, у якому «Ротор» та «Алмаз» вирішували хто ж фінішує 10-им, а хто – 11-им. Довгий час «алмазні» більш ніж достойно виглядали у форматі «атака на атака» проти більш зіркового суперника, і нічия була б цілком по грі. Здавалося, що все так і завершиться, але іншої думки стосовно цього був Шлапак. Його влучний удар після розіграшу ауту за 0.8 секунди до фінальної сирени ще раз довів, що грати потрібно до останніх мілісекунд ігрового часу, а «Ротору» приніс результативну перемогу 7:6 та більш високе підсумкове місце у турнірі.

Кубок Виклику

«Інтерпродсервіс» – «Карат-Velmet» – 2:7 (1:5)

Голи: В. Гончар (23), Гарбар (42) – Морочківський (2, 19), М. Лисий (5, 15, 22), Гринчук (45), Сінькевич (50)

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Первєєв, Гарбар, Панькевич, В. Гончар, Побережний, Стецюк, Самолига

«Карат-Velmet»: Нагорняк, М. Лисий, Гринчук, Морочківський, Сінькевич, М. Століта, Гуляк, О. Лисий, Садовський, Калюжник, Кащенко, Хребтатий

Попередження: Іщук (30), Побережний (33), Панькевич (46) – Морочківський (25), О. Лисий (36)

Кому ж дістанеться почесний трофей мав вирішити матч між «Інтерпродсервісом» та «Каратом-Velmet», які до очної битви підійшли із максимально можливим очковим багажем за підсумками стартових двох турів. Багато чого вирішив швидкий гол Морочківського, який вдало зіграв на добиванні після удару партнера, а далі «каратівці», віддавши ініціативу своєму супернику, ефективно діяли на контратаках. Вже досить Морочківський оформив дубль, а капітан номінальних гостей, Михайло Лисий – хет-трик, і інтрига в матчі згасла. «Інтерпродсервіс» ж зумів далі вирівняти гру, але перемога «каратівців» у ній ні в кого сумнівів не викликала, а «вишенькою на торті» став ефектний удар Гарбара у праву «дев’ятку» з-під захисника. В підсумку – 7:2 на користь «Карат-Velmet», який завдяки цій перемозі здобуває Кубок Виклику та підсумкове 13-е місце. «Інтерпродсервіс» ж приходить до фінішу 14-им.

«Interline» – «Foletti» – 12:2 (4:1)

Голи: Радюк (9), Ющенко (13, 38, 50), Рижук (20, 21, 28, 42, 43, 49), Чекирда (32), Остафійчук (45) – Остафійчук (5, аг.), Попіль (41)

«Interline»: Заболотний, Подвисоцький, Гизлик, Богданович, Рижук, Ющенко, Чекирда, Дзюбак, Остафійчук, Радюк

«Foletti»: Балійчук, Янишин, Коваленко, Попіль, Сіньковський, А. Шевчук, Гурський, Д. Гончар

Попередження: Богданович (25), Рижук (29), Радюк (35) – Д. Гончар (25)

Не вийшло інтриги у грі «Interline» та «Foletti». Автогол Остафійчука не на жарт розлютив «салатових», які спіймавши кураж «наколотили» колективними зусиллями у ворота Балійчука 12 голів, сповна реабілітувавшись за попередні невдачі перед власними вболівальниками. Найкрасивішим серед них став влучний удар Чекирди, який вишукано підсік сферу під поперечину після класного сольного проходу у власному виконанні, а найбільш активним у стадії завершення атак «Interline» став Рижук. Сашко, забивши у звітній грі стільки ж голів скільки ж у всіх попередніх – шість, «на прапорці» вирвав перемогу у бомбардирській гонці та дозволив своїй команді завершити турнір на мажорній ноті. «Foletti» ж фінішує останнім, а у Павла Саса, який змінив на тренерському містку «фіолетових» Юрія Черенкова, як показали події цього матчу, попереду ще дуже багато роботи.