Бренд Преміум-ліга: перемінні успіхи фаворитів та успішний дебют «Бурих Ведмедів»

686

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 1-ого туру Бренд Преміум-ліги з футзалу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Підгрупа «А»

У матчі-відкритті групи «А» зійшлися «Forex Club» та «Карат-Velmet». Вже фактично перша осмислена атака у зустрічі завершилася взяттям воріт. Безвещук, розхитавши на фланзі захисника, відпасував на набігаючого Моночкова, який вдотик пробив точнісінько у ліву «шістку» метрів з 7-ми – 1:0. Майже відразу «фінансисти» могли забивати і вдруге, але Петриковець після класної передачі активного Безвещука з кількох метрів пробив акурат у голкіпера. Відоме футбольне правило спрацювало на 16-ій хвилині, коли Гринчук розкішним пасом врозріз з глибини вивів на ударну позицію Хребтатого, який у падінні переправив сферу у кут воріт Остяка – 1:1. Завершення першого тайму нагадувало «гойдалки», у яких дався взнаки більший клас гравців «Forex Club». Саме вони пішли на перерву, ведучи у рахунку, після чергового гола Моночкова, який спочатку обігравши на замасі захисника далі влучно пробив з розвороту впритирку із стійкою з лінії воротарського – 2:1.

Але «Карат-Velmet» і не думав здаватися. Ударно розпочавши другу 25-ти хвилинку, «каратівці» цілком могли відродити інтригу в зустрічі, але реалізація підводила номінальних гостей. Ціпко не зумів переграти у ближньому бою Слобоженюка, а через декілька хвилин Гуляк ударом метрів з 7-ми поцілив у штангу. На все це «помаранчеві» відповіли швидкою триходівкою Овчинніков-Безвещук-Моночков, і останній влучно пробивши метрів з 6-ти оформив хет-трик та встановив остаточний рахунок на табло – непроста перемога «Forex Club» з рахунком 3:1.

У іншій грі 1-ого туру в квартеті під літерою «А» зустрічалися «Динамо-ГУНП» та «Алмаз». З перших хвилин кинувся у очі досить незвичний склад «динамівців», які розпочали гру досить сміливо – з 5-им польовим. І вже досить швидко це принесло результат: Сторожук поцілив у штангу, а ще через декілька хвилин Соботюк відкрив рахунок у зустрічі, з другої спроби перегравши Кожуховського – 1:0. Майже відразу Бойчук подвоїв перевагу «Динамо-ГУНП», але «Алмаз» і не думав здаватися: Ростківський, результативно використавши помилку захисту суперника, відродив інтригу – 2:1. Але раділи номінальні гості недовго: Подлюк вивів на удар Соботюка, а той, витримавши гросмейстерську паузу та прицільно пробивши у дальній кут, оформив дубль та повернув перевагу «динамівців» у два голи – 3:1.

Класний удар Пушкара у ліву «дев’ятку» зі штрафного подарував надію «алмазним», але вже досить швидко Сохорук відзначив голом своє повернення у стрій після травми, відновивши «+2» для номінальних господарів – 4:2. Усі питання щодо переможця зняв Кордас, який оформив дубль протягом однієї хвилини всередині другого тайму, по черзі влучно «замкнувши» дальню стійку після прострілів Бабія та Сторожука. Але «Алмаз» бився до кінця. Кожуховський результативно використав помилку «динамівців» при розіграші 5-ого польового, вразивши вже порожні ворота, а «вишенькою на торті» став гол Остапущенка, який після навісної передачі від Ростківського зльоту пробив у ліву «дев’ятку» від штанги. Безумовно, кращий гол усього першого туру, який став останнім у звітній грі, яка завершилася результативною перемогою «Динамо-ГУНП» з підсумковим рахунком 6:4.

Підгрупа «В»

Програму 1-ого туру у підгрупі «В» відкривав поєдинок між «Бурими Ведмедями» та «Монолітом». Краще розпочали гру номінальні господарі, яким вдалося вийти вперед у рахунку вже на 3-ій хвилині. Це Собко, обігравши Росінського, блискуче пробив акурат у ліву «шістку» з-за меж воротарського – 1:0. «Моноліт» відчайдушно кинувся відіграватися, але блиснув майстерністю кіпер «ведмедиків», який як мінімум тричі врятував свою команду після непростих пострілів Михайлова, який задавав тон гри «Моноліта» у атаці. «Бурі Ведмеді» ж робили акцент на грі «другим номером», і ця тактика виявилася вдалою для підопічних Андрія Дашкевича. Собко ще в першому таймі оформив хет-трик, спочатку холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Печуляком після класного пасу з глибини, а потім результативно завершивши швидкий вихід «2 в 1» після передачі Макарова – 3:0. В другому таймі «ведмедики» довели справу до розгрому, вдало використовуючи «стандарти», після розіграшів яких забивали Дашкевич, Макаров та Ковальов. Але і це ще було не все для «Моноліта». Активний Собко оформив покер, прицільно пробивши поміж ніг голкіперу після скидки Ковальова, а ось «бордові» зуміли відповісти лише голом престижу, автором якого на останніх хвилинах став Тодоренко – переконлива перемога «Бурих Ведмедів» з підсумковим рахунком 7:1.

Поєдинок між «Interline» та ФК «Нова Ушицею» видався найбільш результативним у першому турі. Вже на 20-ій секунді Гарнець вивів вперед у рахунку «Нову Ушицю», але «салатові» не знітилися після швидкого пропущеного голу. Волков перевів на кутовий сферу після непростого удару Петреченка у верхній кут, а вже за мить той ж таки Петреченко після розіграшу того самого кутового зробив рахунок на табло рівним – 1:1. Але раділи номінальні господарі недовго. Не пройшло і трьох хвилин, як «стандарт» приніс успіх вже «Новій Ушиці». Це Гоцуляку вдався потужний постріл зі штрафного під поперечину, але «Interline» не здавався. Активним  був Рижук, який спочатку поцілив у штангу метрів з 7-ми, а через декілька секунд м’яч після його удару пролетів у лічених сантиметрах поруч із стійкою. «Нова Ушиця» ж подібною марнотратністю не вирізнялася, і двічі «спіймавши» свого суперника на контратаках, вирушила на перерву у більш ніж піднесеному настрої. Спочатку Гоцуляк оформив дубль, влучно пробивши у нижній кут після передачі Іваніцького, а через декілька секунд Цимбалюку після скидки Новіцького залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 1:4.

Гол Радюка в дебюті другого тайму подарував надію «Interline», але не пройшло і кількох хвилин, як Новіцький, «прошивши» стінку потужним ударом зі штрафного, повернув перевагу «Нової Ушиці» у три голи – 2:5. Схоже, що далі підопічні Володимира Кошовського повірили, що перемога від них нікуди не дінеться, і ледве за це не поплатилися. «Interline» вистачило лише трьох хвилин всередині другого тайму, аби відігратися, а справжнім героєм цього вдалого відразку «салатових» став Петреченко, який забив двічі та відзначився «асистом» на Рижука – 5:5!!! Далі підопічні Сергія Заболотного на куражі кинулися здобувати перемогу, але реалізувати свої моменти не зуміли: Олещук пробив у штангу, а Радюк, вийшовши віч-на-віч із Волковим, не зумів довести справу до удару. А ось «Нова Ушиця» «повернулася» у гру в найбільш відповідальний для себе момент, і зуміла вирвати на останніх хвилинах перемогу, вдало використавши швидку контратаку. Кошовський класним пасом врозріз з глибини вивів на ударну позицію Цимбалюка, який зряче пробивши у протихід голкіперу в підсумку схилив шальки терезів на користь номінальних гостей – результативна перемога «Нової Ушиці» з рахунком 6:5.

Підгрупа «С»

Стартовий поєдинок 1-ого туру у цьому квартеті, в якому зустрічалися «Ротор» та «Фахівець», по-праву вважався центральним у всьому 1-ому турі загалом. Багато чого вирішив швидкий м’яч, який вдалося забити «фахівцям». Атласюк знайшов пасом на дальній стійці Хлопоніна, удар у якого відверто не вийшов, проте м’яч по неймовірній траєкторії залетів акурат у ліву «дев’ять» – 0:1. Надалі гра перейшла у формат «атака на атаку», і впевненіше за таких умов виглядали номінальні гості. Рудий витягнув непростий удар Бобіка у верхній кут, а ще через декілька хвилин зреагував на вбивчий постріл Сергія Атласюка фактично впритул. Але і він виявився безсилим на 18-ій хвилині, коли Хлопоніну після класної передачі Овчиннікова з кутового ніхто не завадив розстріляти ціль з кількох метрів – 0:2. «Ротор» в першому таймі запам’ятався моментом Паляниці, але Ващук, класно зігравши на виході, нейтралізував можливу загрозу.

На 32-ій хвилині Бобік, результативно завершивши швидку контратаку «фахівців», довів рахунок на табло до розгромного, але «Ротор» і не думав здаватися. Відразу «салатові» перейшли на гру з 5-им польовим, і вже досить швидко Камінський з кількох метрів переправивши шкіряний снаряд у ціль після класної передачі врозріз від Шпакова, один гол відквитав – 1:3. Реалізуй у наступній атаці Красножон вихід-віч-на-віч із Ващуком, все могло б зовсім по-іншому скластися для «Ротора», але переграти кіпера «білих» він не зумів. «Фахівець» ж максимально ефективно використовував позиційні огріхи суперника при розіграші «зайвого». Бобік, Атласюк та Бармак (двічі), по черзі вразивши вже порожні ворота опонента, остаточно зняли усі питання щодо переможця, а закріпив більш ніж вагому перевагу «фахівців» Глаз, якому залишалося не промахнутися з кількох метрів після класної передачі активного Бармака. «Ротор» ж зумів лише дещо врятувати власний престиж завдяки дублю Крутякова на останніх хвилинах – переконлива перемога «Фахівця» з рахунком 8:3.

А ось куди напруженішим та емоційнішим видався інший поєдинок цієї групи, у якому силами на майданчику мірялися «Феміда-Старлайф» та «Інтерпродсервіс». «Юристи» виглядали «на папері» явним фаворитом звітної зустрічі, але їх численним новачкам ще потрібно зігратися та «притертися» один до одного. Саме тому командна гра «Феміди-Старлайф» не була такою цілісною та збалансованою, а таку команду як «Інтерпродсервіс», як мовиться, «нахрапом» не візьмеш. А коли ще Маковійчук підслизнувся на паркеті і подарував Стецюку вихід віч-на-віч із голкіпером, здавалося, що сенсація у цій грі цілком можлива. Але Вадим у завершальній фазі пробив у сантиметрах поруч із стійкою. М’ячем та ініціативою здебільшого володіла «Феміда-Старлайф», але або здорово діяли голкіпери їх суперників, або ж захисники «синіх» самовіддано блокували майже усі удари у бік їх воріт.

Після перерви «Феміда-Старлайф» стала діяти активніше, але результату все це до певного часу все одно не приносило. Активним був Баландюк, два небезпечні удари якого протягом кількох хвилин не без проблем парирував Іщук, а найбільш перспективний шанс відкрити рахунок на табло змарнував Маковійчук, з кількох метрів не зумівши переправити сферу у ціль після класного пасу активного Баландюка. «Інтерпродсервіс» оборонявся великими силами, але «дотерпіти» до кінця зустрічі підопічним Сергія Малукалова не вдалося. Вирішальним став перший гол у зустрічі, який на 43-ій хвилині забив Пасічник. Новий капітан «Феміди-Старлайф» після класної передачі з глибини невідпорно пробив у ліву «шістку», після чого у ворота «синіх» влетіло ще три м’ячі. Олексюк влучно завершив швидкий контрвипад «бордових», Побережний зрізав сферу у власні ворота після прострілу з флангу, а крапку у грі поставив Маковійчук, вразивши вже порожні ворота суперника після його позиційної помилки при розіграші 5-ого польового. Отже – 4:0 на користь «Феміди-Старлайф».

Підгрупа «D»

У лідери квартету «D» за підсумками першого туру вирвався «МобіФренд», який у перший ігровий день турніру не залишив жодних шансів «Foletti». Ударний початок «червоних» втілився у два забиті голи ще до середини першого тайму: Трембач влучно пробив у нижній кут від штанги після розіграшу кутового, а Вакуху вдався влучний постріл під поперечину після невеликого рикошету від захисника «фіолетових» – 0:2. Невдовзі забив і Герасимчук, який після провалу захисту суперника наче рукою поклав сферу у ліву «дев’ятку», а крапку у першому таймі поставив Єременко, влучно завершивши швидкий вихід «3 в 1» – 0:4.

Після перерви «МобіФренд» дещо «збавив оберти», а «Foletti» став діяти куди активніше. Попіль поцілив у поперечину, а Мазур парирував потужний постріл Нігловського зі штрафного. «МобіФренд» відповів швидкою контратакою, і Герасимчук точно пробивши у нижній кут після передачі Шаварського, оформив дубль у зустрічі. Невдовзі відзначився і Попіль, заставши зненацька Мазура ударом майже від правої «бровки», але далі забивали лише гравці «МобіФренда». Дубль оформив і Єременко, який після стрімкого проходу по флангу влучно пробив у лівий нижній кут, а крапку у зустрічі поставив Нетеча, з другої спроби перегравши голкіпера після пасу Трембача – 7:1 на користь «МобіФренда».

А ось інший матч 1-ого туру у цій підгрупі подарував сенсацію. АТ «Хмельницькобленерго» переграв «Helpix», який «на папері» виглядав фаворитом зустрічі, але проблеми із складом дуже дорого обійшлися для підопічних Ігоря Глушка. Та ще й «енергетикам» вдалося забити швидкий гол: Олексій Залевський класним пасом вивів на ударну позицію Гарієвського, який прицільним ударом у ліву «шістку» відкрив рахунок у зустрічі – 0:1. Далі у емоційній грі у форматі «атака на атаку» обом командам вперто не вистачало останнього удару, а найбільш активним гравцем останніх хвилин першого тайму став Бондар. Спочатку він завадив забити Шостаку, «знявши» з його ноги м’яч у той момент, коли він вже готувався завдати разючого удару з близької відстані, а невдовзі Андрій проявив себе у атаці, забивши красивий «вирівнюючий» гол. Після навісної передачі з глибини від Глушка Бондар першим дотиком прийняв сферу на груди, а другим «поклав» її у ліву «шістку» без жодних шансів для голкіпера – 1:1.

Другий тайм розпочали потужніше «енергетики». Слободянюк парирував потужний постріл зі штрафного під поперечину у виконанні Гарієвського, а на 31-ій хвилині Олександр Залевський, вдало зігравши на добиванні після удару Шостака, знову вивів вперед у рахунку АТ «Хмельницькобленерго» – 1:2. Усі питання щодо переможця зняв Гарієвський, який викотившись по флангу віч-на-віч із Слободянюком, в підсумку холоднодкровно переграв кіпера «Helpixa». У останні хвилини «енергетики» були значно ближчими до того, аби довести справу до розгрому, аніж їх суперник до того, щоб відігратися, але реалізація вперто підводила номінальних гостей. Зокрема Шостака, який двічі після класних передач Деговця примудрявся не забити з перспективних позицій. В підсумку – 3:1 на користь АТ «Хмельницькобленерго», і схоже, що боротьба за дві путівки у плей-офф від цієї групи обіцяє бути дуже і дуже цікавою.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 1-ОГО ТУРУ БРЕНД ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ

«Ротор» – «Фахівець» – 3:8 (0:2)

Голи: Камінський (35), Крутяков (48, 50) – Хлопонін (3, 18), Бобік (32, 42), Бармак (47, 49), О. Атласюк (45), Глаз (50)

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Стасюк, Красножон, Кострицький, Паляниця, Крутяков, Дикий, Камінський, Логвіненко

«Фахівець»: Ващук, Бобік, Присяжнюк, Глаз, Бармак, П. Овчинніков, О. Атласюк, С. Атласюк, Хлопонін

Попередження: Камінський (38), Крутяков (50)

«Forex Club» – «Карат-Velmet» – 3:1 (2:1)

Голи: Моночков (11, 18, 46) – Хребтатий (16)

«Forex Club»: Остяк, Безвещук, О. Овчинніков, Моночков, В. Вербовий, С. Вербовий, Петриковець, Ягодзінський, Слобоженюк

«Карат-Velmet»: Нагорняк, Хребтатий, Морочківський, Доліба, Лисий, Гуляк, Гринчук, Ціпко, Кащенко

Попередження: Морочківський (44)

«Феміда-Старлайф» – «Інтерпродсервіс» – 4:0 (0:0)

Голи: Пасічник (43), Олексюк (44), Побережний (46, аг.), Маковійчук (47)

«Феміда-Старлайф»: Караім, Пасічник, Бойко, Люблінський, Бродзянський, Палійчук, Маковійчук, Олексюк, Баландюк, Зубик, Майко

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Паштепа, Гарбар, Первєєв, Панькевич, Віхренко, Стецюк, Побережний, Самолига

Попередження: Люблінський (23) – Гарбар (17), Іщук (47)

«Foletti» – «МобіФренд» – 1:7 (0:4)

Голи: Попіль (42) – Трембач (4), Д. Вакух (12), Герасимчук (23, 40), Єременко (25, 46), Нетеча (48)

«Foletti»: Нігловський, Коваленко, Балійчук, Гурський, Шевчук, Попіль, Сіньковський, Гулько, Вязовецький, Глега, Янишин

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Шаварський, Ладунець, Єременко, Южанінов, Вельський, Нетеча, Мазур

Попередження: Попіль (17), Гурський (19), Глега (21) – Ладунець (35), Шаварський (45)

Вилучення: Попіль (45, друге попередження)

«Helpix» – АТ «Хмельницькобленерго» – 1:3 (1:1)

Голи: Бондар (23) – Гарієвський (5, 43), Залевський Олександр (31)

«Helpix»: Слободянюк, Шкрябець, Бабак, Коротун, Скоп’як, Бондар, Лебідь, Глушок, Бриндак

АТ «Хмельницькобленерго»: Залевський Олексій, Залевський Олександр, Деговець, Шостак, Гарієвський, Мальчик, О. Собко, Амелін, Леськов, Швець, Рибчук

Попередження: Деговець (3)

«Бурі Ведмеді» – «Моноліт» – 7:1 (3:0)

Голи: Р. Собко (3, 7, 23, 46), Дашкевич (29), Макаров (36), Ковальов (43) – Тодоренко (48)

«Бурі Ведмеді»: Чабан, Р. Собко, Гурман, Дашкевич, Макаров, Ковальов, Сікора, Якобчук, Борис

«Моноліт»: Печуляк, Величко, Слобода, Дарченко, Росінський, Шутяк, Абзалов, Михайлов, Тодоренко, Котенков, Лисий, Янов, Романенко, Лущик

Попередження: Сікора (32), Макаров (38) – Лисий (25)

Вилучення: Макаров (39, друге попередження)

«Динамо-ГУНП» – «Алмаз» – 6:4 (3:1)

Голи: Соботюк (7, 21), Бойчук (14), Сохорук (30), Кордас (41, 42) – І. Ростківський (15), Пушкар (29), Кожуховський (47), Остапущенко (49)

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Бабій, Сохорук, Соботюк, Подлюк, Заєць, Сторожук, Бойчук, Кордас, Федорко

«Алмаз»: І. Ростківський, Андрушко, Остапущенко, Пушкар, Хомишен, Даниш, Гурняк, Дідичук, Юзиков, Кожуховський, Замогильний, О. Ростківський

Попередження: Заєць (27), Бойчук (33)

«Interline» – ФК «Нова Ушиця» – 5:6 (1:4)

Голи: Петреченко (7, 36, 38), Радюк (27), Рижук (36) – Гарнець (1), Гоцуляк (10, 23), О. Цимбалюк (24, 48), Новіцький (31)

«Interline»: Пекнич, Олещук, Подвисоцький, Рижук, Дзюбак, Петреченко, Ющенко, Радюк, Крулік, Остафійчук

ФК «Нова Ушиця»: Волков, Суховерко, Гарнець, Новіцький, Кошовський, Іваніцький, О. Цимбалюк, Гоцуляк

Попередження: Олещук (29)