Бренд Преміум-ліга. Статистика після 3-ого туру

0
307

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 3-ого туру Бренд Преміум-ліги з футзалу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гарієвський Юрій АТ “Хмельницькобленерго” 9
Собко Ростислав Бурі Ведмеді 7
Пушкар Олексій Алмаз 5
Атласюк Олександр Фахівець 4
Крутяков Олександр Ротор 4
Ліщук Іван Ротор 4
Макаров Даниіл Бурі Ведмеді 4
Нємий Артур Helpix 4
Герасимчук Вадим МобіФренд 3
Глаз Вадим Фахівець 3
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 3
Дарченко Віктор Моноліт 3
Дашкевич Андрій Бурі Ведмеді 3
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 3
Моночков Ігор Forex Club 3
Петреченко Микола Interline 3
Рижук Олександр Interline 3
Семенчук Віталій Helpix 3
Шпаков Олег Ротор 3
Єременко Олександр МобіФренд 2
Бармак Андрій Фахівець 2
Бобік Андрій Фахівець 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 2
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 2
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 2
Камінський Олександр Ротор 2
Кордас Костянтин Динамо-ГУНП 2
Логвиненко Іван Ротор 2
Олексюк Сергій Феміда-Старлайф 2
Олянчук Сергій Forex Club 2
Пасічник Олексій Феміда-Старлайф 2
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Сіньковський Вадим Foletti 2
Слободян Андрій Ротор 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 2
Тодоренко Ігор Моноліт 2
Трембач Іван МобіФренд 2
Хлопонін Андрій Фахівець 2
Цимбалюк Олександр ФК “Нова Ушиця” 2
Юрах Юрій Foletti 2
Баландюк Олександр Феміда-Старлайф 1
Безвещук Вадим Forex Club 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Бойчук Ігор Динамо-ГУНП 1
Бондар Андрій Helpix 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Гизлик Олександр Interline 1
Грищук Олександр Ротор 1
Гурман Сергій Бурі Ведмеді 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Каленюк Дмитро Helpix 1
Ковальов Максим Бурі Ведмеді 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 1
Лисий Зореслав Моноліт 1
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 1
Михайлов Олександр Моноліт 1
Морочківський Олександр Карат-Velmet 1
Наталюк Назар Helpix 1
Нетеча Володимир МобіФренд 1
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1
Овчинніков Павло Фахівець 1
Остапущенко Володимир Алмаз 1
Подвисоцький Владислав Interline 1
Попіль Олександр Foletti 1
Приян Андрій Бурі Ведмеді 1
Радюк Іван Interline 1
Романенко Євген Моноліт 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Самолига Олег Інтерпродсервіс 1
Самсонюк Олександр Forex Club 1
Слобода Сергій Моноліт 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1
Хребтатий Іван Карат-Velmet 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Шевчук Андрій Foletti 1
Шлапак Віталій Ротор 1
Шостак Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шутяк Дмитро Моноліт 1
Ягодзінський Віталій Forex Club 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Єременко Олександр МобіФренд 1 0 5
Гулько Дмитро Foletti 1 0 5
Макаров Даниіл Бурі Ведмеді 1 0 5
Попіль Олександр Foletti 1 0 5
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Гурський Микола Foletti 0 2 2
Ладунець Роман МобіФренд 0 2 2
Морочківський Олександр Карат-Velmet 0 2 2
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Богданович Назар Interline 0 1 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Бойчук Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Вербовий Сергій Forex Club 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гизлик Олександр Interline 0 1 1
Глаз Вадим Фахівець 0 1 1
Глега Артем Foletti 0 1 1
Глушок Ігор Helpix 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гончар Дмитро Foletti 0 1 1
Гурман Сергій Бурі Ведмеді 0 1 1
Деговець Олег АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Доліба Ярослав Карат-Velmet 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Замогильний Олександр Алмаз 0 1 1
Камінський Олександр Ротор 0 1 1
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Крутяков Олександр Ротор 0 1 1
Ліщук Іван Ротор 0 1 1
Лисий Зореслав Моноліт 0 1 1
Логвиненко Іван Ротор 0 1 1
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Мейко Владислав Interline 0 1 1
Михайлов Олександр Моноліт 0 1 1
Монастирський Ігор Фахівець 0 1 1
Наталюк Назар Helpix 0 1 1
Олещук Олександр Interline 0 1 1
Олянчук Сергій Forex Club 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Пушкар Олексій Алмаз 0 1 1
Радюк Іван Interline 0 1 1
Романенко Євген Моноліт 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Сікора Вадим Бурі Ведмеді 0 1 1
Слобода Сергій Моноліт 0 1 1
Собко Ростислав Бурі Ведмеді 0 1 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 1 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 1 1
Чабан Артем Бурі Ведмеді 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шевчук Андрій Foletti 0 1 1
Шевчук Роман Фахівець 0 1 1
Шостак Максим АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Ягодзінський Віталій Forex Club 0 1 1
Янишин Денис Foletti 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гулько Дмитро (“Foletti”)

Єременко Олександр (“МобіФренд”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here