Бренд Преміум-ліга: відбулася нарада представників команд

0
420

В її ході було обговорено організаційні аспекти та регламент майбутніх змагань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

У вівторок, 4-ого вересня, було проведену робочу народу представників команд, на які вже менш ніж за два тижні очікує старт другого за ліком розіграшу Бренд Преміум-ліги з футзалу. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми майбутніх змагань, які розпочнуться вже 15-ого вересня.

У режимі живого діалогу жваво велося обговорення регламенту майбутніх змагань. Колективним рішенням було прийнято, що у другому за ліком розіграші Бренд Преміум-ліги з футзалу прийме участь не більше 16 команд, які визначитимуть імена переможця та призерів по змішаній системі. Спочатку на учасників очікуватиме груповий етап, кращі команди за підсумками якого продовжать боротьбу у плей-офф за місця на призовому п’єдесталі. Відзначимо, що усі учасники Бренд Преміум-ліги сезону 2018 років гарантовано проведуть протягом турніру по шість поєдинків. Остаточний формат розіграшу залежатиме від підсумкової кількості команд.

Ігри відбуватимуться у спорткомплексі ГУНП виключно у вихідні дні, а в кожному з матчів на турнірі команди зіграють 2 тайми по 25 хвилин «брудного» часу.

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата стартового внеску в розмірі 2700 гривень до 11 вересня включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 11 вересня командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши попередній бланк заявочного листа на електронну адресу [email protected]. Жеребкування та затвердження календаря розіграшу Бренд Преміум-ліги з футзалу відбудеться 12-ого вересня, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Нагадуємо, що черговий сезон у Бренд-лізі з футзалу стартує вже 15-ого вересня. Деталі та запис команд за телефоном: 097-102-44-72 (Олександр).

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here