Бренд Преміум-ліга з футзалу 2018

Підсумковий розподіл місць:

  1. Динамо-ГУНП
  2. Бурі Ведмеді
  3. Forex Club
  4. АТ “Хмельницькобленерго”
  5. Феміда-Старлайф
  6. МобіФренд
  7. Моноліт
  8. Фахівець
  9. Helpix
  10. Ротор
  11. Алмаз
  12. ФК “Нова Ушиця”
  13. Карат-Velmet
  14. Інтерпродсервіс
  15. Interline
  16. Foletti

Груповий етап. Підсумкова таблиця

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Forex Club
2:1 3:2 3:1 3 3 0 0 8-4 9
2
Динамо-ГУНП
1:2 6:4 3:0 3 2 0 1 10-6 6
3
Алмаз
2:3 4:6 2:2 3 0 1 2 8-11 1
4
Карат-Velmet
1:3 0:3 2:2 3 0 1 2 3-8 1

Підгрупа В 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Бурі Ведмеді
7:1 10:1 0:3 3 2 0 1 17-5 6
2
Моноліт
1:7 3:1 6:1 3 2 0 1 10-9 6
3
ФК “Нова Ушиця”
1:10 1:3 6:5 3 1 0 2 8-18 3
4
Interline
3:0 1:6 5:6 3 1 0 2 9-12 3

Підгрупа С 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Феміда-Старлайф
3:3 6:2 4:0 3 2 1 0 13-5 7
2
Фахівець
3:3 8:3 3:7 3 1 1 1 14-13 4
3
Ротор
2:6 3:8 14:1 3 1 0 2 19-15 3
4
Інтерпродсервіс
0:4 7:3 1:14 3 1 0 2 8-21 3

Підгрупа D 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
АТ “Хмельницькобленерго”
3:3 3:1 6:3 3 2 1 0 12-7 7
2
МобіФренд
3:3 1:1 7:1 3 1 2 0 11-5 5
3
Helpix
1:3 1:1 8:2 3 1 1 1 10-6 4
4
Foletti
3:6 1:7 2:8 3 0 0 3 6-21 0

Плей-офф

1/4 фіналу

Forex Club (А1) – Фахівець (С2) – 3:3 пен. 2:0

Феміда-Старлайф (С1) – Динамо-ГУНП (А2) – 2:3

Бурі Ведмеді (В1) – МобіФренд (D2) – 2:0

АТ “Хмельницькобленерго” (D1) – Моноліт (В2) – 2:1

1/2 фіналу

Forex Club (А1) – Динамо-ГУНП (А2) – 3:5

Бурі Ведмеді (В1) – АТ “Хмельницькобленерго” (D1) – 2:1

Матч за 3-є місце

Forex Club (А1) – АТ “Хмельницькобленерго” (D1) – 5:0

Фінал

Динамо-ГУНП (А2) – Бурі Ведмеді (В1) – 9:5

Кубок Ліги (за 5-8 місця)

1/2 фіналу

Фахівець (С2) – Феміда-Старлайф (С1) – 2:8

МобіФренд (D2) – Моноліт (В2) – 8:6

Матч за 7-е місце

Фахівець (С2) – Моноліт (В2) – 2:3

Матч за 5-е місце

Феміда-Старлайф (С1) – МобіФренд (D2) – 8:3

Кубок Поділля (за 9-12 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Helpix
5:3 5:0 5:0 3 3 0 0 15-3 9
2
Ротор
3:5 7:6 6:5 3 2 0 1 16-16 6
3
Алмаз
0:5 6:7 5:0 3 1 0 2 11-12 3
4
ФК “Нова Ушиця”
0:5 5:6 0:5 3 0 0 3 5-16 0

Кубок Виклику (за 13-16 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Карат-Velmet
7:2 7:4 6:2 3 3 0 0 20-8 9
2
Інтерпродсервіс
2:7 9:6 7:4 3 2 0 1 18-17 6
3
Interline
4:7 6:9 12:2 3 1 0 2 22-18 3
4
Foletti
2:6 4:7 2:12 3 0 0 3 8-25 0