Бренд Преміум-ліга з футзалу: «Феміда-Старлайф» і «Динамо-ГУНП» виходять в лідери

0
339

Огляд матчів другого туру нового футзального турніру в Хмельницькому – Бренд Преміум-ліга.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР БРЕНД ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Після завершення чемпіонату міста з міні-футболу, команди поступово знову переходять на футзал. Новий сезон стартує наприкінці жовтня. Випробувати свої сили і підготуватися до чемпіонату 12 команд вирішили у новому турнірі – Бренд Преміум-ліга.

Другий тур розпочався із матчу «Алмаза» і «Booster». Номінальні господарі у першому матчі зазнали нищівної поразки від «Лунтіка». Їх суперники святкували досить несподівану перемогу над «МобіФрендом». «Сині» могли розраховувати на успіх і в цьому матчі. Вони після першого тайму мали перевагу в два м’ячі. Та «Алмаз» не збирався вдруге йти з майданчика переможеним і зумів переламати хід поєдинку на свою користь.

Першу перемогу в турнірі святкував «Престиж-Авто». Після майстер класу від «Феміди-Старлайф» в першому турі, «автомобілісти» переграли «МобіФренд». Для «червоних» це друга поспіль поразка в матчі, де вони розраховували на очки. Можливо, це й вдалося б зробити. На хід гри вплинув нереалізований наприкінці першого тайму пенальті від Герасимчука.

«Меблі-Лідер» поки має найгірші показники серед усіх команд. Дещо вплинув на це календар. Адже команда два матчі поспіль грала проти лідерів своєї групи. Черговий урок майстерності «помаранчеві» отримали від «Ротора», який єдиний в турі зміг досягти двозначного рахунку. Найбільше влучних ударів на рахунку Камінського. Щоправда, один він забив у власні ворота.

Більш інтригуючим став наступний матч. «Моноліт» й «Інтерпродсервіс» продемонстрували досить змістовну гру. Команди віддали перевагу комбінаційному футзалу. Довгий час це не приносило результату. Рахунок потужним ударом метрів з шести Первєєв відкрив лише на 20 хвилині. Далі його партнери розвинули перевагу. А «Моноліт» знову, показавши досить непогану гру, пішов з поля ні з чим. Команда створює чимало моментів. Та поки підводить реалізація.

Центральним в турі групи «А» був матч між «Фемідою-Старлайф» і «Лунтіком». Фаворитом виглядала перша команда. Вона свого добилася і перемогла. Та далося їй це, незважаючи на рахунок, не так просто. «Лунтік» відкрив рахунок, але до перерви вже програвав. При рахунку 3:1 всередині другого тайму Палійчук міг скоротити відставання, та не реалізував вихід віч-на-віч. Після цього взнаки далася краща фізична підготовка гравців «Феміди». Вони за останні 8 хвилин «відвантажили» у ворота Дубініна 5 голів.

Завершувався тур центральним матчем в групі «В». Й тут, як в попередній грі, все розвивалося за схожим сценарієм. «Нова Ушиця» довгий час на рівних грала з більш іменитим суперником і мала чимало нагод, аби забити. В багатьох моментах рятував «динамівців» Попроцький. Свою роль зіграла відсутність лідера команди Калинюка, який був вилучений в минулому турі. Позначилась на результаті й коротка лава запасних. Цим сповна скористалося «Динамо-ГУНП» і в останній десятихвилинці добилася розгромної перемоги. Хоча за грою «Нова Ушиця» навряд заслуговувала на таку різницю.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 2-ОГО ТУРУ

Алмаз – Booster – 6:5

Голи: Ростківський (8), Лазоренко (14, 28), Андрушко (39, 47), Хомишен (43) – В. Дячок (1), Сербін (8, 19, 20), Копицяк (49)

Алмаз: Ростківський, Насідач, Лазоренко, Андрушко, Таранціца, Гурняк, Даніш, Хомишен

Boosters: Школяр, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, О. Дячок, Сербін, В. Дячок, Орехівський, Копицяк

Попередження: В. Дячок (25), Школяр (34)

 

Престиж-Авто – МобіФренд – 3:2

Голи: Шляховий (5), Данилюк (13), Ліщук (40) – Янишин (3), Б. Сабадаш (34, автогол)

Престиж-Авто: Вінницький, Шляховий, М. Сабадаш, К. Сабадаш, Б. Сабадаш, В. Чернятинський, Ящук, Ліщук, Коносюк, Чернов, Якубовський, Данилюк, Андрійчук

МобіФренд: Мазур, Ладунець, Герасимчук, Дюжанінов, Трембач, Гула, Янишин, Хаврусь, Білоус, Вакух, Єременко, Сюнмез Емін, Нігловський

Попередження: М. Сабадаш (14), Єременко (20), Ящук (25), Ліщук (31), Хаврусь (43)

 

Меблі-Лідер – Ротор – 1:10

Голи: Камінський (42, автогол) – Гайдашевський (6, 48), Штолько (9), Паляниця (18, 30), Камінський (25, 39) Олексійчук (27, 30), Орошкевич (30)

Ротор: Рудий, Паляниця, Штолько, Олексійчук, Орошкевич, Камінський, Гайдашевський, Логвіненко

Меблі Лідер: Машталер, Бухер, Кузьменко, Ковальчук, Лещук, Сівак, Шилов, Тичинський, Флерчук

Попередження: Флерчук (3), Лещук (3), Ковальчук (3), Машталер (39)

 

Моноліт – Інтерпродсервіс – 2:5

Голи: Слобода (36), Котенков (50) – Первєєв (20), Віхренко (22), Самолига (25), Гарбар (30), Побережний (44)

Моноліт: Лисий, Янов, Слобода, Печуляк, С. Росінський, Ткачук, Котенков, А. Росінський, Дарченко, Закордонець

Інтерпродсервіс: Паштепа, Іщук, Панькевич, Побережний, Самолига, Пєрвєєв, Віхренко, Стецюк, Троян, Гарбар

Попередження: Стецюк (11)

 

Феміда-Старлайф – Лунтік – 8:1

Голи: Люблінський (13, 42, 49), Романюк (16, 48), Бродзянський (46), Бойко (47) Вараниця (38, автогол) – Атласюк (5)

Феміда-Старлайф: Остяк, Караім, Бабак, Бойко, Гончарук, Бродзянський, Люблінський, Романюк, Душкін, Гребенюк

Лунтік: Дубінін, Палійчук, Гончар, Атласюк, Ягринець, Рижук, Пушкар, Подвисоцький, Заболотний, Коротун, Вараниця

 

Динамо-ГУНП – Нова Ушиця – 9:2

Голи: Бабій (3), Соботюк (24, 29), Колесников (42, 43, 48), Соколюк (44), Попроцький (49), Федорко (50) – В. Цимбалюк (9, 50)

Динамо-ГУНП: Попроцький, Сохорук, Колесников, Бабій, Грицик, Заєць, Федорко, Соколюк, Сторожук, Березовський, Бойчук

Нова Ушиця: Гоцуляк, Бондаренко, О. Цимбалюк, В. Цимбалюк, Наталюк, Суховерко, Гарнець, Валєєв, Глуховатий

Попередження: Березовський (16), Гарнець (20), Бондаренко (23), Наталюк (24), Заєць (50)

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here