Бренд Преміум-ліга з футзалу: надрезультативний старт сезону

0
378

Огляд матчів першого туру нового футзального турніру в Хмельницькому – Бренд Преміум-ліга.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Після завершення чемпіонату міста з міні-футболу, команди поступово знову переходять на футзал. Новий сезон стартує наприкінці жовтня. Випробувати свої сили і підготуватися до чемпіонату 12 команд вирішили у новому турнірі – Бренд Преміум-ліга.

Вже у першому турі команди роззабивалися і потішили надрезультативною грою – 80 голів в 6 матчах. Тон задали «МобіФренд» і «Booster», які на двох забили 16 голів. Більше влетіло у ворота номінальних господарів, які виглядали фаворитом пари. «МобіФренд» контролював м’яч і створював більше моментів. Герасимчука і партнерів підводила реалізація. «Booster» забив практично усе, що створив і переміг. Найбільше до перемоги своєї команди доклав Олександр Дячок, який відзначився шістьма голами.

Не таким інтригуючим видався другий матч в турі. «Лунтік» на Бренд Преміум-лігу солідно підсилився і виглядає одним із фаворитів своєї групи. У стартовому для себе матчі команда надала урок майстерності новачкам. «Алмаз» лише за 10 хвилин до фінального свистка зміг забити гол престижу. Палійчук з партнерами забивали на будь-який смак і, завдяки кращій різниці м’ячів, вийшли на перше місце в групі «А».

В групі «В» першими на майданчик вийшли «Інтерпродсервіс» і «МебліЛідер». «Рибні» були фаворитом пари й підтвердили свій статус. Краще вони провели перший тайм, який виграли із рахунком 7:1. В другому «Меблі-Лідер» заграв агресивніше в атаці й зумів нав’язати боротьбу більш досвідченому супернику. Усі атаки своєї команди завершав Вороністий. Та цього виявилося надто мало для хоча б для уникнення розгрому.

Завершував ігрову програму суботи матч за участю одного з фаворитів Преміум-ліги останніх сезонів. «Феміда-Старлайф» приймала іспит в «Престиж Авто». Більш потужна команда змогла «наколотити» 11 голів автомобілістам. Ті відповіли точним ударом Шляхового зі своєї половини поля. Серед голів «Феміди» варто відзначити класний постріл Бродзянського під поперечину.

Центральний матч туру – «Ротор» – «Динамо ГУНП». Фіналісти минулого сезону у дивізіоні 1 футзальної Преміум-ліги і в цьому турнірі будуть претендувати на найвищі місця. Спецфіки і додаткової інтриги матчу додало те, що у фінал вийдуть команди, які посядуть перші місця в групах. То ж с особиста зустріч фаворитів багато чого вирішувала. Після першого тайму «динамівці» вигравали в один м’яч – 4:3. Другий вони виграли з рахунком 5:0. Після перерви «Ротор» мав чимало моментів. Та жодного разу так і не зміг пробити Попроцького. «Динамо-ГУНП» ж свої моменти реалізувало.

Завершували тур «Моноліт» і «Нова Ушиця». Цей матч став найменш результативним з поміж інших. Обидві команди досить багато уваги приділили грі в обороні. Більше атакуваги гості з Нової Ушиці. «Моноліт» досить непогано протистояв більш технічному супернику. Та не знайшов протидії нестримному Бондаренку. Саме його покер забезпечив таку потрібну на старті турніру перемогу. Відзначимо, що перші на турнірі вилучення заробили гравці «Нової Ушиці». Калинюк і Кошовський пішли відпочивати раніше партнерів після других попереджень.

Технічні дані 1-ого туру:

МобіФренд – Booster – 7:9

Голи: Герасимчук (3, 5,13), Єременко (16, 49), Шаварський (43), Вакух (48) – Дячок О. (3, 7, 15, 28, 31 48), Дячок В. (13), Школяр (23), Статкевич (44)

МобіФренд: Фетчишин, Вакух, Філіпчук, Єременко, Шаварський, Трембач, Гула, Білоусов, Герасимчук, Гулько, Сюнмез Емін

Boosters: Школяр, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, Дячок О., Крищук, Статкевич, Дячок В., Орехівський, Копицяк

Попередження: Трембач (31), Вакух (44)

 

Феміда-Старлайф – Престиж Авто – 11:1

Голи: Люблінський (3, 6, 10, 20, 30), Гончарук (13), Бойко (22, 37), Бабак (22, 39), Бродзянський (50) – Шляховий (36)

Феміда-Старлайф: Остяк, Караім, Бабак, Бойко, Гончарук, Бродзянський, Люблінський

Престиж-Авто: Вінницький, Шляховий, М. Сабадаш, К. Сабадаш, Б. Сабадаш, В. Чернятинський, Т. Чернятинський, Ящук, Ліщук

Попередження: К. Сабадаш (11), Ліщук (31)

 

Інтерпродсервіс – Меблі Лідер – 13:5

Голи: Панькевич (2, 49) Гарбар (3, 27, 46, 47), Побережний (11, 13), Самолига (21), Віхренко (16, 18, 35), Стецюк 40) – Вороністий (12, 30, 31, 33, 43)

Інтерпродсервіс: Паштепа, Іщук, Панькевич, Побережний, Самолига, Пєрвєєв, Віхренко, Стецюк, Морозов

Меблі Лідер: Вороністий, Машталер, Ващук, Сівак, Шилов, Антощук, Флерчук 

Попередження: Первєєв (11), Панькевич (25), Стецюк (28)

 

Лунтік – Алмаз – 16:1

Голи: Палійчук (8, 8, 50), Рижук (14, 46, 46), Гончар (18, 23, 38, 39), Пушкар (21, 38), Ягринець (31, 50), Атласюк (42) – Таранціца (19, автогол), Лазаренко (40)

Лунтік: Палійчук, Куляк, Гончар, Атласюк, Якгринець, Рижук, Петреченко, Пушкар, Подвисоцький, Заболотний

Алмаз: Ростківський, Лазоренко, Андрушко, Таранціца, Рудь, Гурняк, Барабаш, Хомишен

Попередження: Пушкар (23), Таранціца (26)

 

Ротор – Динамо-ГУНП – 3:8

Голи: Камінський (12), Олексійчук (20), Красножон (23) – Колесников (3, 49), Наскальний (6), Березовський (13, 29), Федорко (13, 50), Сторожук (41)

Ротор: Рудий, Шлапак, Шпаков, Олексійчук, Красножон, Туз, Орошкевич, Камінський, Гайдашевський, Логвіненко, Слободян

Динамо-ГУНП: Попроцький, Сохорук, Колесников, Бабій, Грицик, Подлюк, Заєць, Федорко, Соколюк, Сторожук, Наскальний, Березовський

Попередження: Шлапак (9)

 

Моноліт – Нова Ушиця – 1:5

Голи: Ткачук (40) –  Бондаренко (11, 18, 25, 30), Наталюк (50)

Моноліт: Баландюк, Янов, Слобода, Лущик, Печуляк, Росінський, Ткачук, Романенко, Котенков, Лисий

Нова Ушиця: Гоцуляк, Бондаренко, Цимбалюк О, Цимбалюк В., Наталюк, Суховерко, Гарнець,  Кошовський, Калинюк

Попередження: Кошовський (30), Калинюк (31), Лисий (38), Котенков (35), Бондаренко (43)

Вилучення: Калинюк (43, друге попередження), Кошовський (49, друге попередження)

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here