Бренд Преміум-ліга: заявки команд-учасниць на турнір

0
1173

Нагадаємо, що згідно офіційного положення про проведення Бренд Преміум-ліги з футзалу сезону 2018 років, усім командам було дозволено заявляти гравців до початку другого туру. Його матчі відбулися 22-ого та 23-ого вересня, і одночасно разом з цим завершилася заявкова кампанія. Далі надаємо Вашій увазі остаточні заявкові листи усіх команд-учасниць.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Підгрупа «А»

“Forex Club”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Остяк Денис Петрович 23.11.1986
2 Слівінський Вадим Дмитрович 14.06.1992
3 Сандулов Дмитро Георгійович 06.09.1974
4 Слобоженюк Володимир Павлович 10.05.1992
5 Вербовий Валерій Миколайович 08.06.1986
6 Вербовий Сергій Миколайович 11.06.1989
7 Антонюк Володимир Петрович 10.05.1979
8 Успенський Юрій Геннадійович 21.11.1985
9 Моночков Ігор Олегович 01.10.1996
10 Олянчук Сергій Сергійович 06.10.1989
11 Овчинніков Олег Олександрович 12.11.1989
12 Петриковець Дмитро Олександрович 19.08.1997
13 Безвещук Вадим Вікторович 09.06.1989
14 Самсонюк Олександр Миколайович 28.07.1987
15 Ягодзінський Віталій Олександрович 19.01.1998
16 Богославський Андрій Костянтинович 22.12.1998
17 Качур Ігор Вікторович 25.03.1988
18 Самчук Назарій Петрович 23.12.1988

“Динамо-ГУНП”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Попроцький Іван Володимирович 19.01.1988
2 Чекерський Ігор Миколайович 31.01.1991
3 Бабій Ігор Олександрович 05.10.1990
4 Розгон Сергій Вікторович 17.07.1978
5 Подлюк Андрій Костянтинович 29.06.1977
6 Наскальний Анатолій Едуардович 20.09.1987
7 Сохорук Микола Григорович 19.12.1975
8 Колесников Олексій Сергійович 28.04.1986
9 Березовський Тарас Сергійович 18.08.1980
10 Соботюк Володимир Олександрович 18.10.1992
11 Заєць Олександр Іванович 17.05.1990
12 Сторожук Іван Якович 09.01.1993
13 Бойчук Ігор Юрійович 29.01.1998
14 Грицик Дмитро Олександрович 27.10.1989
15 Щасливий Ігор Вікторович 26.06.1991
16 Соколюк Андрій Вікторович 05.01.1997
17 Федорко Артем Миколайович 11.02.1995
18 Середюк Павло Сергійович 12.02.1994
19 Шляховий Анатолій Сергійович 01.09.1987
20 Кордас Костянтин Ігорович 30.07.1991

“Алмаз”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ростківський Ігор Феліксович 05.03.1977
2 Хомишен Микола Іванович 22.05.1982
3 Андрушко Віталій Вікторович 07.02.1978
4 Даценко Максим Костянтинович 16.11.2000
5 Таранціца Андрій Олександрович 05.01.1997
6 Росінський Сергій Олександрович 13.04.1986
7 Гурняк Олександр Анатолійович 11.05.1975
8 Лопатін Валерій Іванович 13.09.1982
9 Замогильний Олександр Русланович 31.10.1999
10 Кожухівський Ярослав Миколайович 02.08.1999
11 Даниш Вадим Сергійович 04.07.2000
12 Королевський Олександр Олександрович 07.10.1987
13 Пилипюк Володимир Володимирович 28.05.1983
14 Юзиков Артем Вікторович 05.05.1994
15 Пушкар Олексій Васильович 01.10.1987
16 Дідичук Максим Іванович 03.07.1994
17 Кацитадзе Нодар Тимурович 13.06.2002
18 Вітрук Євген Олександрович 01.08.1997
19 Остапущенко Володимир Васильович 17.04.1988
20 Ростківський Олег Феліксович 28.01.1974

“Карат-Velmet”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Нагорняк Андрій 16.12.1999
2 Гринчук Андрій 12.12.1995
3 Джунько Валерій 30.09.1985
4 Садовський Віктор 20.10.1986
5 Століта Сергій 01.03.1987
6 Доліба Ярослав 30.04.2000
7 Лисий Михайло 13.02.1996
8 Сінькевич Руслан 26.09.1988
9 Століта Михайло 13.11.1985
10 Лисий Віталій 29.06.1998
11 Хребтатий Іван 18.01.1991
12 Кащенко Сергій 31.10.1983
13 Гуляк Віталій 19.06.1984
14 Калюжник Денис 19.11.2001
15 Ціпко Костянтин 03.10.1994
16 Морочківський Олександр 29.09.1994
17 Лисий Олександр 13.02.1996

Підгрупа «В»

“Бурі Ведмеді”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Дашкевич Андрій Леонідович 28.03.1996
2 Гурман Сергій Володимирович 29.01.1996
3 Романов Владислав Олександрович 25.08.1998
4 Сікора Вадим Ігорович 01.01.1999
5 Приян Андрій Валерійович 23.06.1999
6 Макаров Даниіл Володимирович 25.10.2000
7 Ковальов Максим Андрійович 12.04.1997
8 Сонник Владислав Віталійович 20.12.1995
9 Собко Ростислав Вадимович 28.11.1999
10 Ніколайчук Артем Юрійович 21.02.1996
11 Лісний Сергій Вікторович 06.02.1995
12 Борис Денис Анатолійович 03.08.1997
13 Чабан Артем Сергійович 26.02.1999
14 Авдєєв Дмитро Валерійович 01.02.1996
15 Степанюк Костянтин Ігорович 13.02.1998
16 Приведенець Владислав Сергійович 02.09.1995
17 Якобчук Роман Олександрович 10.09.1994

“Interline”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Заболотний Сергій Олександрович 23.02.1986
2 Чекирда Руслан Ігорович 23.05.2000
3 Рижук Олександр Володимирович 21.01.1993
4 Радюк Іван Миколайович 19.01.1992
5 Петреченко Микола Миколайович 07.02.1997
6 Подвисоцький Владислав Сергійович 05.08.1997
7 Богданович Назар Володимирович 12.12.1997
8 Гизлик Олександр Володимирович 26.11.1991
9 Дзюбак Микола Павлович 07.03.1990
10 Гаєвський Владислав Олегович 13.02.1996
11 Крулік Артур Сергійович 27.03.1985
12 Олещук Олександр Русланович 04.02.1994
13 Мейко Владислав Юрійович 09.08.1995
14 Ющенко Олександр Сергійович 06.03.1993
15 Остафійчук Дмитро Сергійович 22.12.1992
16 Рудюк Роман Володимирович 01.05.1990
17 Пекнич Вадим Анатолійович 02.10.1982

ФК “Нова Ушиця”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Цимбалюк Олександр Юрійович 31.03.1988
2 Волков Олександр 24.05.1970
3 Козак В’ячеслав Петрович 07.03.1982
4 Мойсюк Віктор Васильович 02.06.1985
5 Суховерко Сергій Вікторович 27.01.1986
6 Гоцуляк Олександр Сергійович 19.06.1986
7 Гарнець Андрій Анатолійович 11.08.1997
8 Кошовський Володимир Дмитрович 07.08.1977
9 Новіцький Вадим Васильович 19.03.1997
10 Муляр Вадим Валерійович 17.07.1993
11 Іваніцький Ігор Миколайрвич 12.09.1979
12 Шевченко Віктор Вікторович 16.05.1998
13 Фурман Вадим Васильович 14.05.1986

“Моноліт”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Лисий Зореслав Анатолійович 20.04.1989
2 Янов Валерій Вікторович 28.11.1989
3 Дарченко Віктор Анатолійович 25.11.1988
4 Росінський Андрій Олександрович 19.10.1984
5 Слобода Сергій Олександрович 10.06.1992
6 Печуляк Андрій Володимирович 01.11.1988
7 Котенков Ігор Олегович 22.06.1995
8 Романенко Євген Володимирович 30.10.1990
9 Паламарчук Андрій Іванович 03.01.1993
10 Лущик Сергій Леонідович 10.09.1988
11 Шутяк Дмитро Сергійович 26.01.1990
12 Абзалов Костянтин Юрійович 27.02.2000
13 Михайлов Олександр Володимирович 14.06.1986
14 Тодоренко Ігор Іванович 30.07.1985
15 Величко Валентин Сергійович 19.09.1986

Підгрупа «С»

“Феміда-Старлайф”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Бакалярик Олексій Миколайович 30.03.1992
2 Баландюк Олександр Володимирович 30.08.1993
3 Бойко Денис Вікторович 10.07.1985
4 Бродзянський Денис Анатолійович 18.11.1993
5 Гребенюк Олег Васильович 13.01.1994
6 Зубик Святослав Андрійович 07.03.1998
7 Караїм Андрій Андрійович 29.08.1999
8 Куляк Геннадій Іванович 23.11.1992
9 Купчанко Денис Васильович 22.06.1986
10 Люблінський Артем Олегович 15.03.1998
11 Майко Олександр Олександрович 01.07.2000
12 Маковійчук Олександр Іванович 22.08.1986
13 Олексюк Сергій Миколайович 04.07.1990
14 Пасічник Олексій Олексійович 07.07.1997
15 Палійчук Богдан Сергійович 17.03.1988
16 Пислар Вадім Ігорович 01.11.1990
17 Рибак Сергій Миколайович 04.12.1984
18 Гончарук Артем Віталійович 01.05.1989
19 Сух Чео Еверальдо 10.01.1993
20 Ткачук Віталій Аврелович 12.04.1984

“Інтерпродсервіс”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гончар Владислав Олегович 22.10.1999
2 Малукалов Іван Михайлович 26.05.1986
3 Гарбар Максим Олександрович 28.05.1992
4 Панькевич Сергій Петрович 27.08.1983
5 Іщук Євген Євгенович 15.03.1978
6 Троян Максим Олександрович 01.03.1993
7 Паштепа Віктор Васильович 18.02.1978
8 Віхренко Ярослав Миколайович 20.09.1989
9 Побережний Євген Володимирович 13.02.1996
10 Пєрвєєв Євген Вікторович 07.08.1977
11 Самолига Олег Віталійович 08.02.1978
12 Гавель Руслан Борисович 13.02.1978
13 Бальжик Дмитро Петрович 25.06.1974
14 Стецюк Вадим Андрійович 26.03.2000
15 Вакух Олег Олегович 27.03.1991
16 Болістовський Юрій Вікторович 26.11.1982

“Фахівець”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Ващук Артем Валерійович 29.02.1988
2 Адамів Юрій Романович 14.04.1984
3 Шевчук Роман Вікторович 23.07.1983
4 Атласюк Олександр Миколайович 30.06.1983
5 Овчинніков Павло Олександрович 23.12.1986
6 Гавага Павло Павлович 17.02.1983
7 Семенюк Федір Сергійович 29.08.1985
8 Криськов Олександр Володимирович 03.10.1980
9 Хлопонін Андрій Сергійович 21.02.1983
10 Присяжнюк Сергій Анатолійович 10.05.1982
11 Бобік Андрій Віталійович 17.11.1982
12 Бородій Михайло Юрійович 13.11.1989
13 Краєвський Сергій Олександрович 04.09.1986
14 Атласюк Сергій Миколайович 23.08.1979
15 Рефель Вадим Іванович 19.09.1981
16 Монастирський Ігор Мирославович 16.05.1985
17 Глаз Вадим Броніславович 16.09.1994
18 Бармак Андрій Олександрович 15.12.1993
19 Кирилюк Дмитро Петрович 14.08.1982
20 Паляниця Олег Вікторович 27.07.1983

“Ротор”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Рудий Борис Миколайович 17.04.1980
2 Чабан В’ячеслав Станіславович 19.07.1976
3 Грищук Олександр Маркіянович 20.06.1987
4 Кострицький Руслан Миколайович 17.09.1980
5 Красножон Дмитро Васильович 08.08.1985
6 Слободян Андрій Олександрович 08.05.1990
7 Стасюк Ігор Валерійович 14.12.1975
8 Данилюк Богдан Володимирович 27.08.1988
9 Шлапак Віталій Олегович 18.04.1989
10 Шпаков Олег Сергійович 22.09.1976
11 Олексійчук Валерій Григорович 02.07.1970
12 Логвиненко Іван Олександрович 15.11.1979
13 Камінський Олександр Анатолійович 30.06.1990
14 Паляниця Антон Олександрович 07.08.1987
15 Гайдашевський Костянтин Анатолійович 17.12.1986
16 Крутяков Олександр Сергійович 23.08.1981
17 Ліщук Іван Костянтинович 27.09.1997
18 Дикий Сергій 30.06.1993
19 Морозов Володимир Миколайович 14.04.1996
20 Гаєвський Владислав Олегович 13.02.1996

Підгрупа «D»

“МобіФренд”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Вакух Дмитро Олегович 15.06.1995
2 Єременко Олександр Анатолійович 17.02.1985
3 Ладунець Роман Олександрович 12.03.1987
4 Герасимчук Вадим Сергійович 01.03.1989
5 Мазур Андрій Васильович 04.01.1991
6 Шаварський Віталій Миколайович 03.04.1992
7 Южанінов Максим Сергійович 13.09.1989
8 Трембач Іван Миколайович 18.01.2000
9 Вельський Володимир Васильович 28.07.1988
10 Нетеча Володимир Анатолійович 28.07.1991
11 Гула Дмитро Валерійович 08.01.1993
12 Рукавець Дмитро В’ячеславович 06.01.1986
13 Посмітюха Дмитро Петрович 20.04.1998
14 Мельничук Віктор Валентинович 15.09.1999
15 Савчук Олексій Олегович 31.10.1998
16 Басараба Назарій Валентинович 15.09.1998
17 Вакух Олег Олегович 27.03.1991

АТ “Хмельницькобленерго”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Залевський Олексій Володимирович 30.07.1980
2 Залевський Олександр Валерійович 09.01.1977
3 Деговець Олег Олегович 08.03.1990
4 Ячмінь Дмитро Олександрович 09.08.1989
5 Шостак Максим Володимирович 13.05.1988
6 Чуловський В’ячеслав Володимирович 02.01.1987
7 Амелін Владислав Олексійович 11.12.1995
8 Собко Олександр Дмитрович 28.09.1987
9 Леськов Максим Геннадійович 06.04.1990
10 Гарієвський Юрій Олександрович 06.05.1989
11 Швець Олександр Володимирович 25.08.1986
12 Мальчик Микола Миколайович 24.06.1986
13 Рибчук Василь Іванович 10.01.1992
14 Надахівський Руслан Юрійович 17.11.1989
15 Бойко Олег Васильович 27.06.1980
16 Хмелюк Олексій Олександрович 29.03.1998

“Helpix”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Слободянюк Василь Михайлович 09.05.1994р.
2 Петричук Андрій Васильович 13.04.1977р.
3 Бондаренко Олександр Олександрович 27.04.1995р.
4 Семенчук Віталій Вікторович 16.01.1990р.
5 Шкрябець Сергій Вячеславович 30.11.1992р.
6 Бабак Сергій Олексійович 25.03.1988р.
7 Каленюк Дмитро Євгенович 09.09.1993р.
8 Скоп’як Юрій Миколайович 05.05.1997р.
9 Яремчук Андрій Володимирович 14.07.1984р.
10 Марущак Віталій Олександрович  10.11.1987р.
11 Диняк Тимофій Павлович  30.05.1987р.
12 Коротун Олександр Васильович 13.07.1987р.
13 Глушок Ігор Іванович 25.12.1977р.
14 Бриндак Денис Євгенович 01.08.1993р.
15 Лебідь Андрій Олександрович 20.10.1997р.
16 Бондар Андрій Володимирович 11.12.1995р.
17 Черкезов Фархат Галіб Огли 11.07.1988р.
18 Нємий Артур Васильович 06.11.1989р.
19 Глуховатий Вадим Вікторович 12.12.1990р.
20 Наталюк Назар Миколаєвич 13.01.1991р.

“Foletti”

Прізвище, ім’я Дата народження
1 Гурський Микола Васильович 10.09.1984
2 Коваленко Михайло Володимирович 17.05.2000
3 Балійчук Микола Васильович 22.08.1997
4 Янишин Денис Олександрович 14.09.1997
5 Попіль Олександр Володимирович 02.09.2000
6 Гончар Дмитро Миколайович 19.06.1996
7 Сюнмез Емін 25.07.1990
8 Глега Артем Сергійович 04.03.1999
9 Гулько Дмитро Борисович 25.07.1989
10 Нігловський Андрій Юрійович 02.11.1996
11 Оніщук Сергій Ігорович 11.09.1995
12 Сіньковський Вадим Вікторович 16.03.1998
13 Юрах Юрій Петрович 09.04.1994
14 Шевчук Андрій Володимирович 14.07.1984
15 Лавренчук Максим Олександрович 23.04.2003
16 Черенков Артем Юрійович 09.10.2003
17 Вязовецький Владислав

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here