Чемпіонат Хмельницького з футболу 8Х8: відбулася організаційна нарада представників команд

0
356

В її ході було обговорено організаційні аспекти майбутніх змагань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

У вівторок, 28-ого серпня, було проведено робочу народу представників команд, на які вже менш ніж за три тижні очікує старт дебютного розіграшу Чемпіонату Хмельницького з футболу у форматі 8Х8. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми майбутніх змагань, старт яких заплановано на середину вересня.

Зазначимо, що призовий фонд турніру становитиме 20 000 гривень, який буде пропорційно розділений між чотирма кращими командами за підсумками змагань. Відзначимо, що усі учасники Чемпіонату Хмельницького з футболу 8Х8 сезону 2018 років гарантовано проведуть протягом турніру по п’ять поєдинків. Формат розіграшу залежатиме від остаточної кількості команд-учасниць.

Ігри відбуватимуться ж на стадіонах ДЮСШ №1 та НВК №6 виключно у будні дні, а в кожному з матчів на турнірі команди зіграють 2 тайми по 30 хвилин «брудного» часу з необмеженою кількістю замін під час гри.

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата стартового внеску в розмірі 3400 гривень до 10 вересня включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 10 вересня командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши заявочний лист на електронну адресу [email protected].

Додамо також, що жеребкування та затвердження календаря розіграшу Чемпіонату Хмельницького з футболу 8Х8 заплановано на 11 вересня, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Нагадуємо, що дебютний розіграш Чемпіонату Хмельницького з футболу 8Х8 стартує вже у середині вересня. Не пропусти свій шанс прийняти участь у якісно-новому спортивному проекті! Деталі та запис команд за телефоном: 067-765-22-85 (Олександр).

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here