Чемпіонат Хмельницького з футболу 8Х8: відбулися попередні збори представників команд

0
503

За їх підсумками сформувалися попередні контури проведення дебютного розіграшу турніру, старт якого заплановано на середину травня

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

У четвер, 12-го квітня, у спорткомплексі ГУНП відбулися попередні збори представників напередодні старту дебютного розіграшу Чемпіонату Хмельницького з футболу 8Х8, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. На них розглядалися варіанти можливого формату турніру та інші організаційні аспекти.

За попередньою інформацію, у дебютному розіграші змагань, призовий фонд яких становитиме 20000 гривень, прийме участь близько 10-12 команд. Колективним рішенням була затверджена змішана система проведення турніру: спочатку учасники проведуть одноколовий турнір, за результатами якого далі кращі команди у плей-офф визначать імена чемпіона та призерів.

Ігри відбуватимуться на стадіонах ДЮСШ №1 та НВК №6 кожного вівторка та середи, а в кожному з матчів на турнірі команди зіграють 2 тайми по 30 хвилин «брудного» часу. У форматі «8 Х 8» (1 воротар та 7 польових гравців) кількість замін буде необмеженою, офсайди будуть відсутні, а гратимуть команди «великим» м’ячем.

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата стартового внеску в розмірі 6300 гривень за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Сплата стартового внеску буде розбита на два рівні платежі по 3150 гривень, а окрім того, командам додатково перед кожною грою потрібно буде сплачувати по 170 гривень, які включатимуть в себе оплату роботи арбітрів, лікаря, а також відеоозйомку матчу.

Більш детальна інформація буде відома на остаточних зборах представників, які заплановані на кінець квітня. Старт турніру запланований на середину травня.

Не пропусти свій шанс прийняти участі у новому спортивно-якісному проекті під назвою Чемпіонат Хмельницького з футболу 8Х8. Деталі та запис команд за телефоном: 067-765-22-85 (Олександр), 097-102-44-72 (Олександр)!

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here