Чемпіонат Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35 років і старше: «Арсенал» та «Університет» очок не втрачають

0
92

Матчі 2-ого туру змагань видалися багатими на забиті м’ячі

Набирає обертів розіграш чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35 років і старше, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 27-ого березня, змагальний марафон продовжився поєдинками 2-ого туру, за підсумками яких розпочали чітко вимальовуватися контури майбутніх фаворитів та аутсайдерів турніру. Про все це далі у нашому огляді.

«Ротор» – «Лада» – 0:0

Арбітри: Жмурко, Подворний

«Ротор»: Лановий, Левченко, Федоченко, Шпаков, Олексійчук, Логвіненко, Лахмай, Крутяков, Главацький, Зощук, Морозов, Власов, Деусов

«Лада»: Панасенков, Туз, А. Степанець, Попик, Мороз, Юрко, Матанчук, З. Степанець, Котовський, Казмірчук, Умаров, Вислободський

Відкривав ігрову неділю цікавий двобій між «Ротором» та «Ладою».

З перших секунд суперники стали діяти доволі обережно, головний акцент роблячи на вдалі дії у захисті власних воріт та перевіряючи пильність один одного швидкими контрвипадами. У позиційній боротьбі привабливіше виглядали номінальні гості, в складі яких виділявся Матанчук, який двічі впродовж кількох хвилин змушував вступати у гру Ланового, однак голкіпер «Ротора» із своїми прямими обов’язками справлявся «на відмінно». Номінальні господарі теж при першій ліпшій нагоді прагнули загострювати ситуацію біля воріт суперника, і всередині першого тайму цілком могли змінити нулі на табло, однак Главацький своїм шансом не скористався, з кількох метрів після скидки від Федоченка пробивши прямісінько у Панасенкова. Відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило: Вислободський після блискучого пасу від Захара Степенця ефектним ударом перевірив на міцність стійку воріт, а ось Мороз, який виявився першим на добиванні, на щастя для «роторців», з кількох метрів пробив над поперечиною.

В другому таймі на паркеті можна було спостерігати жорстку боротьбу на кожному клаптику майданчику та мінімум гольових моментів. Все міг вирішити епізод на останніх хвилинах матчу, коли Мороз, обігравши Логвіненка на швидкості викотився віч-на-віч із Лановим, однак із вигідної позиції не зумів влучити у порожній кут. В підсумку – нічия із рідкісним як для футзалу рахунком 0:0, яка закріплює «Ротор» в трійці лідерів за підсумками 2-ого туру, а «Ладу» наближає до групи лідерів змагань.

«Університет» – «Фаворит» – 6:4 (5:2)

Арбітри: Жмурко, Подворний

Голи: Рефель (2), Мороз (3), Чайковський (13, 20), Антонюк (17), Ращик (21) – Савчук (11, 32, 33), Р. Огороднічук (15)

«Університет»: Сандулов, Сяньков, Рефель, Мороз, Чайковський, Глушок, Ращик, Пампурак, Антонюк, Воловик

«Фаворит»: Савчук, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Веселовський, Студенець, Войтович, Молодих, Прищеп, Мадзяновський, Кобзаренко, Гуторов, Сироватко

Попередження: Р. Огороднічук (38)

Продовжував програму 2-ого туру двобій між «Університетом» та «Фаворитом».

Розпочався матч з атак «Універа», який вже на третій хвилині володів більш ніж комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. Їх творцем став Чайковський, після вивірених передач якого та помилок захисту суперника Рефелю та Морозу по черзі залишалося лише не промахнутися з близької відстані – 2:0. Не дивно, що номінальні господарі стали за такого рахунку діяти дещо розслабленіше, чим сповна скористався їх суперник. Це Савчук, влучно пробивши під поперечину з лінії воротарського, скоротив розрив у рахунку до мінімального, відродивши інтригу в матчі – 2:1. Пропущений м’яч став каталізатаром атакувальних дій «Універа», і через декілька миттєвостей Чайковський, чудово зігравши на випередження після прострілу Глушка у центр воротарського та переправивши м’яч у ціль, відновив перевагу номінальних господарів у два забиті м’ячі, однак такий рахунок на табло тримався недовго. «Фаворит» не здавався, і за свої старання отримав винагороду у вигляді гола Огороднічука, який холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із Сандуловим після блискучого пасу врозріз від Савчука – 3:2. «Гойдалки» на майданчику продовжувалися, і вже фактично у наступній атаці закріпив перевагу своєї команди у рахунку Антонюк, ефектно пробивши вдотик у «дев’ятку» після блискучого пасу від Воловика – 4:2. Не встигли гравці «Універа» як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як через декілька миттєвостей цілком вже самі могли розпочинати гру від центральної лінії, однак Савчуку з пенальті не вдалося переграти Сандулова, який у красивому стрибку витягнув сферу з верхнього кута власних воріт після підступного удару лідера атак «Фаворита» з «позначки». Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Мороз чудовим пасом вивів на ударну позицію Чайковського, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у праву «шістку» та довівши рахунок на табло до розгромного – 5:2.

Гол Ращика в дебюті другого тайму, який з близької відстані вразив порожній кут після скидки Воловика, здавалося, зняв усі питання щодо переможця, однак своє вагоме бомбардирське слово сказав Савчук, який сповна реабілітувався за нереалізований пенальті дублем протягом кількох секунд ігрового часу, відродивши інтригу в матчі. В першому випадку більярдний удар Віктора з розвороту з-за меж воротарського став нерозв’язною проблемою для Сандулова, а через декілька миттєвостей Савчук, уникнувши підкату від Сянькова, холоднокровно пробив у шпарину між голкіпером та стійкою – 6:4. В надії врятуватися від поразки, «Фаворит» перейшов на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід номінальним гостям не приніс жодних дивідендів. Навпаки, «Універ» міг перемогти куди переконливіше, проте Воловик та Антонюк по черзі перевіряли на міцність каркас воріт. В підсумку – 6:4 на користь «Університета», який здобуваючи другу перемогу в двох проведених поєдинках, закріплюється на другій сходинці у табелі про ранги, а ось «Фаворит», продемонструвавши достойну гру в двобої з одним із головних претендентів на чемпіонство, залишав майданчик з високо піднятою головою та під овації трибун.

«Арсенал» – «Хлібник» – 11:1 (4:0)

Арбітри: Подворний, Жмурко

Голи: Сергеєв (12), Кострицький (13, 27), Сендель (14, 20, 32, 34, 39, 40), Глушко (35, 36) – Сохорук (23)

«Арсенал»: Петричук, Криськов, Муравський, Глушко, Кострицький, Стасюк, Сергеєв, Сендель, Подлюк

«Хлібник»: Голенко, Атласюк, Миль, Ліхневський, Сторожук, Власов, Сохорук, Мокроцький

В заключному матчі 2-ого туру зустрічалися «Арсенал» та «Хлібник».

З перших секунд мінімальною територіальною перевагою заволоділи «каноніри», однак атакувальні випади «Хлібника» були куди небезпечнішими. Підступний удар з розвороту у нижній кут у виконанні Атласюка не без проблем перевів на кутовий Петричук, а через декілька миттєвостей кіпер «канонірів» знову продемонстрував свій неабиякий воротарський клас, парирувавши гарматний удар під поперечину зі штрафного від Сохорука. Забитих м’ячів у зустрічі глядачі вперше дочекалися на 12-ій хвилині. Це Кострицький, ефектно обігравши відразу двох захисників, відпасував у вільну зону на набігаючого Сергеєва, який влучно пробивши вдотик у ліву «шістку» і відкрив рахунок у матчі – 1:0. Через декілька секунд Кострицький окрім «асисту» записав на свій рахунок і забитий м’яч, з близької відстані буквально заштовхавши сферу у сітку після флангового прострілу від Сенделя – 2:0. Два пропущені м’ячі за одну хвилину дещо надламали морально «Хлібник», чим з успіхом і скористався його суперник, який ще двічі до перерви змусивши капітулювати Мокроцького, зробив вагому заявку на підсумковий успіх. Спочатку зірвав овації трибун Сендель, ефектно перекинувши голкіпера, який помилився на виході, а перед самісіньким свистком на перерву Олексій оформив дубль у матчі, холоднокровним ударом впритирку із стійкою замкнувши вивірений пас від Кострицького – 4:0.

В дебюті другого тайму Сохорук, виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу Атласюка, відквитав один м’яч та дещо відродив інтригу в матчі, однак очікуваного «продовження банкету» не послідувало. Пропущений м’яч не жарт по-спортивному розлютив «канонірів», які продемонструвавши на паркеті свої найкращі якості в ефектному стилі «відвантажив» ще сім м’ячів у ворота Мокроцького. Дублі оформили після перерви Кострицький та Глушко, а найактивнішим в стадії завершення атак виявився Сендель, який у другій 20-ти хвилинці ще чотири рази залишив у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитого м’ячі. Саме останній гол Олексія і, мабуть, став найкрасивішим у протистоянні з точки зору футзальної естетики: після навісної передачі від Кострицького, «десятка» «Арсеналу» виявився першим на м’ячі, і не давши йому опуститись на паркет, ефектно головою перекинув сферу через Мокроцького, який завмер в півпозиції, встановивши остаточний рахунок на табло – розгромна перемога «Арсеналу» із рахунком 11:1, який завдяки цьому успіху закріплює власну лідируючу позицію у турнірній таблиці змагань.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here