Чемпіонат з футболу 8х8: позаду 1 тур

0
231
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

25 червня у Хмельницькому стартував новий проєкт – Чемпіонат Хмельницького з футболу серед аматорів у форматі 8 на 8. Беруть участь у цих змаганнях 14 команд. Спершу вони зіграють по коловій системі (13 турів), після — стадія плей-офф.

Формат 8 на 8 найбільше приближений до класичного великого футболу. Відмінність від мініфутболу – більша кількість гравців (8 проти 5), відсутність таймаутів, необмежена кількість пасів воротарю, фоли не обчислюються (нема покарань за 6, 7…фоли); відмінність від великого футболу – менше гравців (8 проти 11), відсутність офсайдів.

Матчі проходять на половині майданчика з новим покриттям на базі ДЮСШ 1. Ігри відбуваються з вівторка по п’ятницю о 18:30 та 19:45. Щотижня кожна команда грає по одній грі. Тривалість матчів – два тайми по 30 хвилин брудного часу.

Серед команд-учасниць є і знайомі нам команди з мініфутболу, і команди-дебютанти, а також дві команди юнаків U-16, для яких участь у Чемпіонаті 8 на 8 є своєрідним тренуванням та підготовкою до майбутніх змагань.

Сезон лише стартував, але вже обіцяє бути цікавим та насиченим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here