Чому варто обов’язково взяти участь у “ВСІМ Бізнес-лізі-2023”

0
410

Уже зовсім скоро стартує традиційний турнір з міні-футболу “ВСІМ Бізнес-ліга-2023”. Цього року він вже традиційно проходитиме в новомуформаті, тому пропустити це змагання вкрай не рекомендується. На це є як мінімум п’ять причин.

1) Можливість оптимально підготувати команду до літнього сезону.

У зв’язку із загальновідомими причинами не всі команди мають змогу повноцінно тренуватись та підтримувати максимальний ігровий тонус. Вже скоро розпочнеться літній чемпіонат Преміум-ліги, а у ньому точно не буде часу для розкачки, тому ВСІМ Бізнес-ліга – це ідеальна можливість трансформувати банальний тренувальний процес в повноцінне ігрове випробування, яке дасть можливість команді, гравцям та тренерам миттєво оцінити недоліки, слабкості свого колективу. Адже мотивація в офіційному турнірі – набагато вища, ніж у будь-якому тренуванні або товариській грі.

2) Новий формат турніру.

Ще одна традиційна особливість ВСІМ Бізнес-ліги –  щорічна зміна формату. Це традиційно дає змогу відійти від  звичних стандартів і спробувати щось нове. Варіації з кількістю груп, розіграшами втішних кубків, розподілом прохідних місць – не що інакше, як бажання віднайти нові алгоритми стандартних схем та зробити турнір більш цікавим. У цьому сезоні прийнято рішення, що одна гра буде складатись з 25 хвилин брудного часу.  Подібна схема була випробувана взимку в дитячих турнірах та на ветеранському турнірі 35+ і отримала лише схвальні відгуки від учасників. Подібний турбо формат потребує від учасників максимального включення уже з перших хвилин, тримає рівень відповідальності та напруженості усю гру та точно демонструє рівень стресових можливостей гравців та формує психологію переможців. 2 гри на день, 4 за уік-енд – ідеальна формула для підготовки команди до сезону.  Кожна команда проведе від 6 до 8 матчів, які повністю розкриють її потенціал.

3) Можливість максимально проявити себе та стати переможцем прямо зараз!

Крім того, ВСІМ Бізнес-ліга – це унікальна можливість проявити себе та свою команду. Швидкий формат турніру, короткі серії плей-оф – дають чудову нагоду претендувати на перемогу будь-якій з команд. За кількістю несподіванок і сенсацій ВСІМ Бізнес-ліга впевнено утримує  лідерство серед усіх турнірів під егідою АМФФХО. Це дає змогу миттєво та ефектно вписати своє ім’я в історію хмельницького футзалу.

4) Реклама.       

Реклама у спорті – це потужний маркетинговий інструмент, спрямований на розвиток бізнесу та зміцнення його позицій на ринку товарів і послуг. ВСІМ Бізнес-ліга – це додаткова  нагода довести свою перевагу над конкурентами не лише на майданчику, але й на рівні бізнес-проекту ! Уже зараз зрозуміло, що переможцями з цієї ситуації вийдуть далеко не всі. І перемоги на футзальних майданчиках, згуртування всіх і кожного заради однієї цілі  – це ще один вагомий крок до виходу із кризи. Збільшення цільової аудиторії,  формування позитивного іміджу та суспільної думки, підсилення внутрішньо-командних зв’язків – обов’язкові елементи для розвитку й зміцнення бізнесу. Відображення вашого успіху, у разі перемоги в турнірі, буде сприяти формуванню не лише особистого позитивного іміджу, а й іміджу торгової марки або організації , футболку якої ви будете представляти. Використавши рекламні можливості нашої асоціації та медіа-холдінга ВСІМ ви можете підняти рекламні можливості вашого бренду або компанії на зовсім інший рівень.

5) Отримати задоволення від улюбленої гри та перегляду класних матчів.

Знову відчути все те, за що ми обожнюємо цю гру: яскраві емоції, азарт, регулярний прилив адреналіну, шалений захват від перемоги улюбленої команди! Подивитись наживо ігри найвищого рівня, стати частиною дійсно великої спортивної події . Обновити індивідуальну та командну колекцію нагород, знову побачити себе на фото та переглянути  відеоогляди гри. Поцілити у Топ-10 голів та  потрапити у збірну туру – це абсолютно здорова і нормальна мотивація для будь-якого спортсмена.

Ці причини актуальні не лише для спорту, але і для кар’єри, стосунків та інших аспектів життя. Так що кожного разу, коли ви виходите нафутзальний майданчик, то  відчиняєте двері новим можливостям!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here