Чому вашій команді варто взяти участь у Лізі Брендів-2023?

0
237

Уже зовсім скоро (30 вересня) стартує турнір з футзалу “Ліга Брендів-2023”. Цього року він вже традиційно проходитиме в новому форматі, який було успішно випробувано в ВСІМ Бізнес-лізі-2023.

Що ж це за причини?

1) Можливість максимально підготувати команду до старту зимового сезону.

Вже скоро розпочнеться черговий зимовий чемпіонат Преміум-ліги, а у ньому точно не буде часу для розкачки, тому Ліга Брендів– це ідеальна можливість трансформувати банальний тренувальний процес в повноцінне ігрове випробування, яке дасть можливість команді, гравцям та тренерам миттєво оцінити недоліки, слабкості свого колективу. Адже випробування повноцінним офіційним турніром – набагато вищий виклик, ніж будь-яке тренування або товариськка гра. 2 тижні турніру, гарантовані 6 ігор, тиждень відпочинку – і команда оптимально готова до нових звершень.

2) Динамічний формат турніру.

Ще одна нова особливість підготовчих турнірів турбо ігри. Це дає змогу відійти від  звичних стандартів і спробувати щось нове. Подібна схема була випробувана взимку в дитячих турнірах, на ветеранському турнірі 35+ та у ВСІМ Бізнес-лізі-2023 і отримала схвальні відгуки від учасників. Подібний турбо формат потребує від учасників максимального включення уже з перших хвилин, тримає рівень відповідальності та напруженості всю гру та точно демонструє рівень стресових можливостей. 2 гри на день, 3 за уік-енд – ідеальна формула для підготовки команди до сезону.  Кожна команда проведе по 6 матчів, що повністю продемонструють їх потенціал.

3) Прямі трансляції.

Цього разу організаторами було прийнято рішення про те, що більшість ігор турніру буде показано в прямому ефірі. Це чудова можливість навіть на відстані подивитись ігри власної команди, або конкурентів на Ютуб-каналі. Також це дуже корисно для тренерів та гравців мати повні записи ігр, для подальшого аналізу та прогресу.

4) Можливість “тімбілдінгу” та здобуття духу переможців.

Ліга Брендів – це чудова можливість заявити про себе та свою команду. Швидкий формат турніру, короткі серії плей-оф – дають чудову нагоду претендувати на перемогу кожному з учасників. За кількістю несподіванок і сенсацій  і ВСІМ Бізнес-ліга та Лігап-Брендів впевнено утримують  лідерство серед усіх турнірів під егідою АМФФХО. Це дає змогу здобути перемогу та сформувати в колективі дух переможців, що є дуже важливо в сучасному футзалі.

5) Рекламні можливості.       

Реклама у спорті – це потужний маркетинговий інструмент, спрямований на розвиток бізнесу та зміцнення його позицій на ринку товарів і послуг. Ліга-Брендів – це додаткова  нагода довести свою перевагу над конкурентами не лише на майданчику, але й на рівні бізнес-проекту ! Перемоги на футзальних майданчиках, згуртування всіх і кожного заради однієї цілі  – це вагомий крок до покращення командної/трудової атмосфери. Збільшення цільової аудиторії,  формування позитивного іміджу та суспільної думки, підсилення внутрішньо-командних зв’язків – обов’язкові елементи для розвитку й зміцнення бізнесу. Відображення вашого успіху під час участи в турнірі, буде сприяти формуванню не лише особистого позитивного іміджу, а й іміджу торгової марки або організації , ім’я якої ви будете представляти. Також ви можете скористатись рекламними можливостями нашої асоціації  ви можете підняти рекламні можливості вашого бренду або компанії на зовсім інший рівень. Партнерські пропозиції цього турніру дуже лояльні та привабливі.

6) Отримання задоволення від улюбленої гри та перегляду класних матчів.

Знову відчути все те, за що ми обожнюємо цю гру: яскраві емоції, азарт, регулярний прилив адреналіну, шалений захват від перемоги улюбленої команди! Відчути ігри найвищого рівня, стати частиною дійсно великої спортивної події . Обновити індивідуальну та командну колекцію нагород, знову побачити себе на фото та переглянути  відеоогляди гри. Поцілити у Топ-10 голів та  потрапити у збірну туру – це абсолютно здорова і нормальна мотивація для будь-якого спортсмена.

За умовами участі звертайтесь за телефоном  068 833 13 48 або пишіть на вайбер/телеграм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here