Демедес Андрій: «Кожен гравець має знати, що йому потрібно робити на майданчику»

0
597

Представник “ЖЖУК-ZALIV” у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поділився думками після останньої календарної гри

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

 –Для початку розкажіть про себе?

-Мені 44 роки, працюю у туристичній сфері. Футболом займаюсь з першого класу, коли батько відвів мене до ДЮСШ-1. Дуже добре пам’ятаю свою юнацьку команду, з якою ми навіть вигравали Чемпіонат України, у віковій групі до 15 років, у фіналі перемігши киян під керівництвом Євгена Рудакова.

-Які враження залишилися після останньої гри?

-Враження від гри з «Тепловиком» прикрі. Мали десяток моментів, але м‘яч, як то кажуть, не ліз у ворота, а суперник завдав два удари і забив два голи. В підсумку нічия 2-2 та втрата двох залікових пунктів.

-Коли відбулося ваше перше знайомство з футзалом? І як виникла команда

-Футзалом почав займатися наприкінці 90-х років, разом з Олександром Гілюком та Сергієм Левчуком. Разом з ними створили команду «Менс», яка зараз успішно грає у 2 дивізіоні. На початку 2000-их років я познайомився з моїми нинішніми друзями і товаришами по команді, з якими грали у своє задоволення. А вже два роки тому вирішили випробувати свої сили на вищому рівні і заявились до 5-го дивізіону, під назвою «ЖЖУК-ZALIV” і одразу підвищились у класі. Наша команда це єдина, велика сім‘я, ми разом не тільки граємо у футбол, але і відпочиваємо, подорожуємо і відзначаємо свята:)

-Як ви оцінюєте виступи вашої команди у цьому сезоні?

-Виступ команди у цьому році оцінюю поки задовільно, вийшли в плей-офф за два тури до закінчення регулярного чемпіонату. Старт турніру для команди видався не дуже вдалим, в команді з‘явились молоді гравці, але потім знайшли баланс у грі і видали серію з 7 безпрограшних ігор.

-Які завдання стоять перед командою у цьому сезоні?

-Ставили завдання вийти у плей-офф, але зараз ставимо за ціль вихід до 3-го дивізіону. Взагалі у нашій команді усі гравці максималісти.

-Що скажете про свого наступного суперника?

-Команда ФК «Громада-Міць» непростий суперник, міцний:)Але для нас це немає ніякого значення, у кожному матчі граємо лише на перемогу!

-Як ви вважаєте які чинники є найважливішим для досягнення позитивного результату?

-В першу чергу ігрова дисципліна. Кожен гравець має знати, що йому треба робити на майданчику та виконувати свої функції. Немаловажливе значення має настрій команди на гру, не може бути і мови про недооцінку суперника. Але і боятися нікого не треба, непереможних команд не буває. Також хочу відзначити наших численних уболівальників, які нас підтримують на кожному матчі. Це наші друзі, які приходять цілими сім‘ями, дуже нам допомагають і створюють неперевершену атмосферу. Хто був на наших матчах, той це знає:)

-Чи є в команді лідери, може на когось з хлопців покладена подвійна відповідальність?

-Звичайно в команді є лідери. Серед молодих гравців, це найкращий бомбардир команди Андрій Шнира. Кожен з досвідчених гравців може в потрібний момент повести за собою команду, наприклад Валерій Юдов, Ігор Заморока, або Юрій Крицький, який отримав травму ока у грі з ДБК, за якого дуже вболіває команда та бажає йому скорішого одужання та повернення на майданчик. Також хочу відзначити нашого капітана та голкіпера Сергія Бугу, який для нас пів-команди. Ще вважаю дуже якісним підсиленням прихід у команду таких молодих гравців як Дмитро Гонтківський, Назар Нагорний та Максим Железнов. В наступному сезоні уся команда чекає на повернення Павла Михайлова, який відновлюється після дуже важкої травми.

-Як оцінюєте рівень змагань у вашому дивізіоні та преміум ліги в цілому?

-Рівень змагань з кожним роком все вище і вище, дуже сильні колективи зібрались у 4-му дивізіоні. Як показують ігри на Кубок, рівень деяких команд не гірший, не те що за третій, але навіть і за другий дивізіон.

-Чи маєте якісь зауваження чи пропозиції щодо проведення турніру?

-Хотілося б, щоб у місті нарешті з‘явився справжній футзальний комплекс з трибунами, гарними умовами для команд та глядачів:) Якщо по нашому дивізіону, то хотілось би більш професійних та цікавих текстових та відео оглядів.

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here