Денис Барабаш: «Задоволений, що нарешті повернувся до улюбленої гри»

0
134

Кращий гравець туру у Дивізіоні 4 – про п’ять голів у матчі із УПП, повернення до улюбленої гри після травми, мотивацію «Транс-Авто-Д» у плей-офф та власні амбіції у боротьбі за «золоту бутсу»

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

– Денисе, які емоції залишилися після перемоги над УПП?

– Задоволений, що нарешті повернувся до улюбленої гри, і задоволений, що вже в першому матчі  допоміг власній команді перемогти.

– Майже два місяці були «поза грою» через травму в матчі з «Beerlogою». Що саме сталося в тій грі і як вдалося повернутися після паузи на такому космічному рівні?

– У Волочиську проходив місцевий турнір, в якому я поступово набирав форму і відновлювався. У грі з «Beerlogою» в одному із ігрових зіткнень з суперником отримав перелом надколінника, але все минулося, і зараз вже почуваю себе добре.

– Ви є відносно новою постаттю у Преміум-лізі, і вболівальникам цікаво дізнатися більше про вас. Тому, розкажіть, дещо про себе.

– Все життя провів у Волочиську, де переважно грав і тренувався. Взимку минулого року місцева команда «Транс-Авто-Д» спробувала мені у ній спробувати свої сили, і поки виходить непогано (посміхається).

– 5 голів у грі з УПП дозволили вам повернутися в боротьбу за «золоту бутсу» сезону. Чи важливо це для Вас?

– Це для мене не найголовніше. Головне – здобути чемпіонство та вийти у третій Дивізіон, а звання кращого бомбардира стане лише приєним бонусом до цього всього (посміхається).

– «Транс-Авто-Д» у деяких іграх регулярного чемпіонату виглядав несхожим на себе та позбавленим мотивації. Чому так ставалося і чи змінилося це явище перед плей-офф?

– Дійсно, іноді була певна розслабленість та недооцінка суперника, але отримавши вкрай складну сітку плей-офф, команда серйозно переглянула свій підхід до ігор та тренувань. Плей-офф – це вже зовсім інший турнір, у якому подібних речей вже не вибачають, і це всім потрібно мати на увазі.

– Чого очікуєте від продовження чвертьфінальної серії?

– Очікуємо, що УПП гратиме з великим бажанням. Буде вкрай непросто, але ми зробимо усе від себе можливе, аби пройти далі.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here