Дмитро Бухер: «Не знаємо кого цього року вважати головними суперниками»

0
574

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поспілкувалася з гравцем команди «Меблі-Лідер» 5-го дивізіону Дмитром Бухером, який розповів про створення команди, чому всі витрати на ігри гравці оплачують самостійно та чого очікують від сезону 2019-2020 рр.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

– Розкажіть про історію створення команди?

– Ініціатором створення команди був наш друг, який трагічно загинув – Денис Родко. Два роки тому, він це все організовував, а ми тепер продовжуємо його діло.

– Який раз берете участь у чемпіонаті?

– Не вперше, вже десь четвертий чи п ‘ятий рік.

Яких результатів досягли минулого року? Чи задоволенні ними?

– Так, результатами були задоволенні, на свій рівень, думаю ми добре відіграли. Отримали навіть наш перший трофей – виграли Кубок Дивізіону 5 Преміум-ліги, стали першим півфіналістами. Також, стали переможцем «LEAGUE OF WINNERS-2019».

Не важко було «переключитися» з великого футболу на футзал?

– Спочатку було важко, а потім з часом почало все виходити.

З кого складається ваша команда?

– Команда складається з друзів. У нас є і хмельницькі гравці, але на 80% команда складається з гравців з смт Наркевичі, що у Волочиському  районі. У нас вся команда з великого поля, ми раніше, п ять років тому грали у Волочиському районі, а потім так як у цьому ж районі футбол почав «вмирати», то ми потрошки почали переходити на хмельницькі маленькі майданчики.

Розкажіть про тренування команди?

– Тренера у нас немає. Ми все робимо власними силами, обговорюємо наперед хід гри з хлопцями. Як таких частих тренувань у нас поки що не має, бо не можемо знайти вільного залу для тренувань. Але ми все одно перед грою налаштовуємося, і це нам допомагає перемогти.

– Ви розробляєте план на гру?

– Аж таких планів, то немає, перед грою ми збираємося з хлопцями та обговорюємо наші дії. Часто виходить, що під час гри вже вирішуємо як будемо грати, чи будемо атакувати і т.д. Намагаємося грати награними четвірками.

У вас є спонсор?

– Спонсором команди є я, або ж інші гравці, дивлячись від ігор. Але всі фінансові питання ми вирішуємо разом, буває, що скидаємося.

Які плани на сезон?

– Як мінімум увійти в четвірку свого дивізіону, увійти в плей-офф, а далі  вже побачимо. Дуже багато цього року команд, і ми багато команд не знаємо, тому і наперед не можемо нічого собі планувати, адже не знаємо кого вважати нашими головними суперниками. Наразі, ми готуємося до ігор.

Оксана Середюк, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here