Дискваліфікація 19.11

0
497

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk

Перелік осіб, що пропускають матчі 19 листопада

Преміум-ліга з футзалу:

Фют Дмитро 2/8 (Ротор) 2 дивізіон

Пасічник Сергій 1/4 (Гладіатор) 5 дивізіон

Шилов Артем 2/3 (Фахівець-Лідер-Амор) 3 дивізіон

Слободян Андрій 3/4 (Ракета) 2 дивізіон

Задерейко Максим 6/8 (Ковчег) 3 дивізіон

Петричук Андрій  3/4 (ФК “М’ясний маркет”) 2 дивізіон

Костишен Олександр    5/7 (ФК “Подільський Кремінь”) 4 дивізіон

Калиновський Дмитро 1/4 (Гвардія) 4 дивізіон

Железнов Максим 1/4 (Залів 10) 3 дивізіон

Дмитришен Богдан 0/1 (“Олімп” ( Деражня)) 2 дивізіон

Король Іван (Сокіл-Тірас) 4 дивізіон

Ліхновський Михайло (Тепловик) 2 дивізіон

Лемешко Максим (НОВАВЕТ) 3 дивізіон

Басараба Назар 0/1  (НОВАВЕТ) – дві жовтих 18.11. 3 дивізіон

Рак Сергій 0/1 (TAD) – дві жовтих 18.11. 4 дивізіон

Юзвак Сергій (Менс) – 18.11. розгляд КДК. 3 дивізіон

Кучер Андрій (Лунтік) – 18.11. розгляд КДК. 3 дивізіон

Кубок Преміум-ліги з футзалу:

Пасічник Сергій 1/4 (Гладіатор) 5 дивізіон

Шилов Артем 2/3 (Фахівець-Лідер-Амор) 3 дивізіон

Слободян Андрій 3/4 (Ракета) 2 дивізіон

Задерейко Максим 6/8 (Ковчег) 3 дивізіон

Петричук Андрій  3/4 (ФК “М’ясний маркет”) 2 дивізіон

Костишен Олександр    5/7 (ФК “Подільський Кремінь”) 4 дивізіон

Железнов Максим  1/4 (Залів 10) 3 дивізіон

Лисий Олександр 0/1 (Карат MEBLI REMTION-2) 4 дивізіон

Кравчук Андрій – 0/1 (МФК URBAN) 1 дивізіон

Ліхновський Михайло (Тепловик) 2 дивізіон

Король Іван (Сокіл-Тірас) 4 дивізіон

Лемешко Максим (НОВАВЕТ) 3 дивізіон

Кучер Андрій (Лунтік) 18.11. розгляд КДК. 3 дивізіон

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here