Дискваліфіковані гравці (20-21 січня)

0
566

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Гравці та представники команд, які через отримані дискваліфікації пропускають чергові матчі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ (20-21 січня):

Дивізіон 1

Вадим Слівінський (Конфермат) — 13-ий тур

Тимофій Сметюх (Прикордонник-SUNOCO) — 13-ий тур

Андрій Чепурний (ДБК) — 13-ий тур

Максим Бернада (Інтерпродсервіс) — 13-ий тур

Дмитро Бохонок (Інтерпродсервіс) — 13-ий тур

 

Дивізіон 2

Ігор Сурник (Тепловик) — 13-ий тур

Роман Гончарський (ФК ЮАН) — 13-ий тур

Роман Кравчук (ДЮСШ №1-Будівельний Альянс Груп) — 13-ий тур

Віталій Столяр (ФК ЮАН) — 13-ий тур

Дмитро Д.Столяр (ФК ЮАН) — 13-ий тур

Володимир Студенець (представник команди Ауді) — 13-ий тур

Дмитро Авдєєв (Облавтодор) — 13-ий тур

Ігор Тодоренко (Тепловик) — 13-ий тур

 

Дивізіон 3

Сергій Юзвак (Менс) — 13-ий тур

Дмитро Лавров (ЗАЛІВ10) — 13-ий тур

Артур Душа (ЗАЛІВ10) — 13-ий тур

Владислав Таєнчук (Авіатор) — 13-ий тур

Віталій Столяр (тренер команди МобіФренд) — 13-ий тур

 

Дивізіон 4

Андрій Гуцал (ФК Олімп (Солобківці)) — 13-ий тур

Дмитро Тєбєнєв (Нева) — 13-ий тур

Юрій Кудрик (ФК Подільський Кремінь) — 13-ий тур

Дмитро Сторожук (FC ADRENALINE) — 13-ий тур

Роман Кравчук (тренер FC ADRENALINE) — 13-ий тур

 

Дивізіон 5

Сергій Пасічник (Гладіатор) — 1-ий тур Кубку ТМ Родинна Пасіка Гавага

Михайло Мариняк (президент ФК Нива Летичів) — 1/8 фіналу плей-офф

Мирослав Гаєвський (Весела Підкова) — 1/8 фіналу плей-офф

Дмитро Волошин (Весела Підкова) — 1/8 фіналу плей-офф

Богдан Семенчук (FC Shark) — 1/8 фіналу плей-офф

Ярослав Соловей (МФК Та Ти Шо) — 1-ий тур Кубку ТМ SGK_1

Дмитро Микуляк (Дует+) – 1/8 фіналу плей-офф

Микола Алексєєв (Кристал) — 1/8 фіналу плей-офф

Руслан Вівсянко (Гладіатор) — 1-ий тур Кубку ТМ Родинна Пасіка Гавага

Богдан Корженівський (Vavilon) – 1/8 фіналу плей-офф

Максим Гурський (Dark Horse) – 1-ий тур Кубку ТМ “Helpix”

Роман Кравчук (тренер FC ADRENALINE MK) – 1-ий тур Кубку ТМ “SGK_1”

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here