Дискваліфіковані на 12.11 (оновлено)

0
563

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk

Перелік осіб, які пропускають матчі 12 листопада:

Шилов Артем 0/3 (Фахівець-Лідер-Амор)
Слободян Андрій 1/4 (Ракета)
Петричук Андрій  1/4 (ФК “М’ясний маркет”)
Костишен Олександр    3/7 (ФК “Подільський Кремінь”)
Буряк Андрій – 0/1
Дубенцов Олександр – 0/1
Котик Дмитро – 0/1
Тригуба Віталій – 0/1
Цілінський Сергій – 0/1
Бойчук Назар – 0/1  (ФК Нива Летичів)
Редчиць Максим – 0/1
Барчук Денис – 0/1  (ФК «Олімп» Солобківці)
Гула Вадим – (Нева)
Піддубюк Віталій – (ХФК “Давид”) Калиновський Дмитро – (Гвардія)
Задерейко Максим  4/8 (Ковчег)
Пекний Сергій 3/4  (Епіцентр-К)
Соловей Олексій  4/5 (Евеліна Акпадон Агро)
Століта Михайло (Карат MEBLI REMTION-2, Карат MEBLI REMTION) 4/5
Борис Денис 0/1 (ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”)
Єдинак Максим  0/2 (Локомотив)
Стрілець Володимир 0/1 (Ракета)
Ковальчук Сергій 0/1 (ФК “ЕкоАльт)
Палійчук Валентин 0/1 (МЕНС)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here