Дивізіон 1. Результати матчів

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Динамо-ГУНП – Сокіл-3 26.05 НВК №10(2)       14.00 2:0
1 Вентс – Прикордонник 26.05 НВК №10(2) 15.00 1:1
1 Менс – Forex Club 26.05 НКВ №10(2) 16.00 4:4
1 ККФА-GERCHIK & CO – Патріот-Vігор 26.05 НВК №10(2) 17.00 2:1
1 Хмельницькі делікатеси – Ротор-2 26.05 НВК №10(2) 18.00 11:1
1 Beerloga – Ротор 27.05 ДЮСШ №1 18.00 6:5
2 Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 02.06 НВК №10(2) 12.00 2:3
2 Патріот-Vігор – Beerloga 03.06 НВК №10(2) 14.00 1:5
2 Forex Club – ККФА-GERCHIK & CO 03.06 НВК №10(2) 16.00 8:2
2 Сокіл-3 – Менс 02.06 НВК №10(2) 16.00 2:0
2 Ротор-2- Прикордонник 02.06 НВК №10(2) 17.00 3:7
2 Ротор – Вентс 03.06 НВК №10(2) 15.00 3:5
3 Динамо-ГУНП – Ротор-2 10.06 НВК №10(2)       12.00 10:4
3 Beerloga – Forex Club 09.06 НВК №10(2) 12.00 4:5
3 Вентс – Патріот-Vігор 10.06 НВК №10(2) 13.00 1:1
3 Менс – Хмельницькі делікатеси 10.06 НВК №10(2) 14.00 2:11
3 Прикордонник – Ротор 10.06 НВК №10(2) 15.00 1:3
3 ККФА-GERCHIK & CO – Сокіл-3 10.06 НВК №10(2) 16.00 3:4
4 Динамо-ГУНП – Менс 16.06 НВК №10(2)       14.00 6:4
4 Beerloga – Сокіл-3 17.06 НВК №10(2) 14.00 2:8
4 Патріот-Vігор – Прикордонник 16.06 НВК №10(2) 15.00 1:5
   4 Хмельницькі делікатеси – ККФА-GERCHIK & CO 17.06 НВК №10(2) 17.00 7:2
4 Ротор-2- Ротор 17.06 НВК №10(2) 16.00 4:6
4 Forex Club – Вентс 17.06 НВК №10(2) 15.00 1:4
5 ККФА-GERCHIK & CO- Динамо-ГУНП 23.06 НВК №10(2)       14.00 2:7
5 Вентс – Сокіл-3 23.06 НВК №10(2) 15.00 4:3
5 Прикордонник – Forex Club 23.06 НВК №10(2) 16.00 5:2
   5 Beerloga – Хмельницькі делікатеси 24.06 НВК №10(2) 13.00 3:7
5 Менс – Ротор-2 24.06 НВК №10(2) 14.00 5:2
5 Ротор – Патріот-Vігор 24.06 НВК №10(2) 15.00 4:2
6 Динамо-ГУНП – Beerloga 01.07 НВК №10(2)       12.00 7:2
6 Ротор-2 – Патріот-Vігор 01.07 НВК №10(2) 13.00 3:3
6 Прикордонник – Сокіл-3 01.07 НВК №10(2) 14.00 4:5
   6 Хмельницькі делікатеси – Вентс 01.07 НВК №10(2) 15.00 2:3
6 Менс – ККФА-GERCHIK & CO 01.07 НВК №10(2) 16.00 2:3
6 Ротор – Forex Club 01.07 НВК №10(2) 17.00 4:4
7 Патріот-Vігор – Forex Club 08.07 НВК №10(2)       12.00 0:7
7 Прикордонник – Хмельницькі делікатеси 08.07 НВК №10(2) 13.00 4:9
7 KKФA-GERCHIK & CO – Ротор-2 08.07 НВК №10(2)       14.00 6:1
   7 Ротор – Сокіл-3 08.07 НВК №10(2) 15.00 6:7
7 Вентс – Динамо ГУНП 08.07 НВК №10(2) 16.00 2:2
7 Beerloga – Менс 08.07 НВК №10(2) 17.00 7:3
8 Сокіл-3 – Патріот-Vігор 14.07 НВК №10(2)       14.00 5:4
8 Динамо ГУНП – Прикордонник 15.07 НВК №10(2) 13.00 4:2
8 Ротор-2 – Forex Club 15.07 НВК №10(2)       14.00 3:5
   8 Хмельницькі делікатеси – Ротор 15.07 НВК №10(2) 15.00 8:3
8 ККФА-GERCHIK & CO – Beerloga 15.07 НВК №10(2) 16.00 3:5
8 Менс – Вентс 15.07 НВК №10(2) 17.00 2:6
9 Ротор – Динамо-ГУНП 21.07 НВК №10(2)       14.00 4:5
9 Forex Club – Сокол-3 21.07 НВК №10(2) 16.00 4:1
9 Патріот-Vігор – Хмельницькі делікатеси 21.07 НВК №10(2)       15.00 1:4
   9 Beerloga – Ротор-2 22.07 ДЮСШ №1 15.00 13:1
9 Прикордонник – Менс 22.07 ДЮСШ №1 16.00 9:6
9 Вентс – ККФА-GERCHIK & CO 22.07 ДЮСШ №1 17.00 2:1
10 Ротор – Сокіл-3 28.07 НВК №10(2)       16.00 2:4
10 Динамо-ГУНП – Патріот-Vігор 29.07 ДЮСШ №1 14.00 7:2
10 ККФА-GERCHIK & CO – Прикордонник 29.07 ДЮСШ №1       15.00 2:5
10 Менс – Ротор 29.07 ДЮСШ №1 17.00 2:6
10 Beerloga – Вентс 29.07 ДЮСШ №1 16.00 7:0
10 Хмельницькі делікатеси – Forex Club 29.07 ДЮСШ №1 18.00 5:5
11 Forex Club – Динамо-ГУНП 04.08 НВК №10(2)       13.00 5:4
11 Патріот-Vігор – Менс 04.08 НВК №10(2) 14.00 3:7
11 Ротор – ККФА-GERCHIK & CO 04.08 НВК №10(2)       15.00 6:3
  11 Сокіл-3 – Хмельницькі делікатеси 04.08 НВК №10(2) 16.00 2:2
11 Beerloga – Прикордонник 04.08 НВК №10(1) 17.00 5:5
11 Вентс – Ротор-2 04.08 НВК №10(1) 18.00 2:4
1/4 Динамо-ГУНП – Ротор 05.08 НВК №10(2)       14.00 4:6
1/4 Вентс – Forex Club 05.08 НВК №10(2) 15.00 2:1
1/4 Хмельницькі делікатеси – Прикордонник 05.08 НВК №10(2) 16.00 4:2
 1/4 Сокіл-3 – Beerloga 05.08 НВК №10(2) 17.00 2:5
КВ Ротор-2 – Патріот-Vігор 11.08 НВК №10(2) 14.00 7:11
1\4 Прикордонник – Хмельницькі делікатеси 11.08 НВК №10(2) 16.00 2:6
1\4 Ротор – Динамо-ГУНП (2 гра) 11.08 НВК №10(2) 13.00 2:3
1\4 Forex Club – Вентс   11.08 НВК №10(2) 15.00 5:4
1\4 Beerloga – Сокіл-3 11.08 НВК №10(2) 17.00 4:2
КВ Менс – ККФА-GERCHIK & CO 11.08 НВК №10(2) 18.00 3:11
1\4 Динамо-ГУНП – Ротор (3 гра) 12.08 НВК №10(2) 15.00 3:3 пен. 3:2
1\4 Вентс – Forex Club (3 гра) 12.08 НВК №10(2) 13.00 0:1
1\2 Динамо-ГУНП – Forex Club 18.08 НВК №10(2) 15.00 3:1
1\2 Хмельницькі делікатеси – Beerloga 18.08 НВК №10(1) 14.00 9:3
1\2 Forex Club – Динамо-ГУНП 19.08 НВК №10(2) 15.00 2:3
1\2 Beerloga – Хмельницькі делікатеси 19.08 НВК №10(2) 14.00 5:3
КВ ККФА-GERCHIK & CO – Ротор-2 18.08 НВК №10(1) 17.00 3:4
КВ Патріот-Vігор – Менс 19.08 ДЮСШ №1 15.00 2:8
КП Ротор – Сокіл-3 18.08 НВК №10(2) 14.00 1:8
КП Вентс – Прикордонник 18.08 НВК №10(1) 15.00 7:13
1\2 Хмельницькі делікатеси – Beerloga 25.08 НВК №10(2) 14.00 5:2
КП Прикордонник – Ротор 25.08 НВК №10(2) 15.00 5:7
КП Сокіл-3 – Вентс 25.08 НВК №10(1) 15.00 5:2
КВ ККФА-GERCHIK & CO–Патріот-Vігор 25.08 НВК №10(2) 16.00 5:0 (тех. результат)
Ф Динамо-ГУНП – Хмельницькі делікатеси 26.08 НВК №10(2) 13.00 3:0
Forex Club – Beerloga 26.08 НВК №10(2) 15.00 7:5
КВ Менс – Ротор-2 26.08 НВК №10(2) 17.00 2:2
Ф Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП (2 гра) 01.09 НВК №10(2) 12.00 2:2 пен. 2:3
Forex Club – Beerloga (2 гра) 01.09 НВК №10(2) 14.00 2:2 пен. 3:4
КП Прикордонник – Сокіл-3 01.09 НВК №10(2) 17.00 2:4
КП Ротор – Вентс 01.09 НВК №10(1) 15.00 5:5
Beerloga – Forex Club (3 гра) 02.09 НВК №10(2) 12.00 3:3 пен. 2:3