Дивізіон 1. Турнірна таблиця

Підсумковий розподіл місць у сезоні:

  1. Феміда-Старлайф
  2. Епіцентр К-Forex Club
  3. Helpix
  4. Лада
  5. Динамо-ГУНП
  6. Хмельницькі делікатеси
  7. Сокіл-3
  8. Кардіфф-Прикордонник
  9. Евеліна
  10. Тетра
  11. Beerloga
  12. Ротор
  13. Ротор-2
  14. Олімп

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2017/2018. Дивізіон 1. Груповий етап. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
Helpix
7:2 3:2 5:4 2:1 1:0 3:3 5:1 2:2 8:7 2:0 9:0 6:2 7:3 13 11 2 0 60-27 35
2
Феміда-Старлайф
2:7 2:3 4:0 3:0 2:1 6:2 9:1 3:2 4:0 7:2 11:4 5:3 3:2 13 11 0 2 61-27 33
3
Динамо-ГУНП
2:3 3:2 4:2 3:7 3:0 5:4 2:2 2:5 6:1 7:5 4:5 5:4 7:1 13 8 1 4 53-41 25
4
Хмельницькі делікатеси
4:5 0:4 2:4 2:2 1:2 3:3 9:1 12:2 6:1 3:0 8:3 9:1 5:3 13 7 2 4 64-31 23
5
Епіцентр К-Forex Club
1:2 0:3 7:3 2:2 4:4 2:2 2:5 2:2 3:0 5:3 4:1 6:2 5:0 13 6 4 3 43-29 22
6
Лада
0:1 1:2 0:3 2:1 4:4 4:3 2:2 6:1 2:1 3:3 4:3 3:6 7:3 13 6 3 4 38-33 21
7
Сокіл-3
3:3 2:6 4:5 3:3 2:2 3:4 1:1 4:1 2:2 1:4 4:3 3:1 7:3 13 4 5 4 39-38 17
8
Кардіфф-Прикордонник
1:5 1:9 2:2 1:9 5:2 2:2 1:1 2:1 0:1 3:4 4:2 3:3 3:1 13 4 4 5 28-42 16
9
Евеліна
2:2 2:3 5:2 2:12 2:2 1:6 1:4 1:2 3:5 4:3 2:2 7:2 3:1 13 4 3 6 35-46 15
10
Ротор
7:8 0:4 1:6 1:6 0:3 1:2 2:2 1:0 5:3 3:3 2:8 4:2 6:2 13 4 2 7 33-49 14
11
Тетра
0:2 2:7 5:7 0:3 3:5 3:3 4:1 4:3 3:4 3:3 4:4 2:3 7:3 13 3 3 7 40-48 12
12
Beerloga
0:9 4:11 5:4 3:8 1:4 3:4 3:4 2:4 2:2 8:2 4:4 11:4 1:3 13 3 2 8 47-63 11
13
Олімп
2:6 3:5 4:5 1:9 2:6 6:3 1:3 3:3 2:7 2:4 3:2 4:11 2:5 13 2 1 10 35-69 7
14
Ротор-2
3:7 2:3 1:7 3:5 0:5 3:7 3:7 1:3 1:3 2:6 3:7 3:1 5:2 13 2 0 11 30-63 6

Плей-офф 

1/4 фіналу

Helpix (1) – Кардіфф-Прикордонник (8) – 2:1

Helpix – Кардіфф-Прикордонник – 2:2 пен. 1:2

Кардіфф-Прикордонник – Helpix – 3:4

Helpix – Кардіфф-Прикордонник – 8:1

Хмельницькі делікатеси (4) – Епіцентр К-Forex Club (5) – 0:2

Хмельницькі делікатеси – Епіцентр К-Forex Club – 3:4

Епіцентр К-Forex Club – Хмельницькі делікатеси – 4:1

Феміда-Старлайф (2) – Сокіл-3 (7) – 2:0

Феміда-Старлайф – Сокіл-3 – 7:0

Сокіл-3 – Феміда-Старлайф – 1:7

Динамо-ГУНП (3) – Лада (6) – 1:2

Динамо-ГУНП – Лада – 1:3

Лада – Динамо-ГУНП – 3:4

Динамо-ГУНП – Лада – 4:4 пен. 0:2

1/2 фіналу

Helpix (1) – Епіцентр К-Forex Club (5) – 0:2

Helpix – Епіцентр К-Forex Club – 1:1 пен. 1:2

Епіцентр К-Forex Club – Helpix – 3:2

Феміда-Старлайф (2) – Лада (6) – 2:0

Феміда-Старлайф – Лада – 3:1

Лада – Феміда-Старлайф – 1:3

За 3-є місце

Helpix (1) – Лада (6) – 2:1

Helpix – Лада – 1:3

Лада – Helpix – 1:2

Helpix – Лада – 1:1 пен. 5:4

Фінал

Епіцентр К-Forex Club (5) – Феміда-Старлайф (2) – 1:2

Епіцентр К-Forex Club – Феміда-Старлайф – 3:1

Феміда-Старлайф – Епіцентр К-Forex Club – 0:3

Епіцентр К-Forex Club – Феміда-Старлайф – 0:1

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Динамо-ГУНП
3:2 2:1 10:4 3 3 0 0 15-7 9
2
Хмельницькі делікатеси
2:3 8:1 6:1 3 2 0 1 16-5 6
3
Сокіл-3
1:2 1:8 6:2 3 1 0 2 8-12 3
4
Кардіфф-Прикордонник
4:10 1:6 2:6 3 0 0 3 7-22 0

Кубок Виклику (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Евеліна
3:2 3:1 3:4 0:1 5:1 5 3 0 2 14-9 24
2
Тетра
2:3 5:2 6:0 2:1 7:1 5 4 0 1 22-7 24
3
Beerloga
1:3 2:5 11:5 6:1 10:5 5 3 0 2 30-19 20
4
Ротор
4:3 0:6 5:11 4:6 +:- 5 2 0 3 18-26 20
5
Ротор-2
1:0 1:2 1:6 6:4 6:2 5 3 0 2 15-14 15
6
Олімп
1:5 1:7 5:10 -:+ 2:6 5 0 0 5 9-33 7

Стикові матчі за місце у дивізіоні 1 на наступний сезон

Beerloga – Олімпік – 16:6 (9:3, 7:3)

Beerloga – Олімпік – 9:3

Олімпік – Beerloga – 3:7

Ротор – Філтекс – 6:4 (2:3, 4:1)

Ротор – Філтекс – 2:3

Філтекс – Ротор – 1:4