Дивізіон 1. Турнірна таблиця

Підсумковий розподіл місць у сезоні:

  1. Helpix
  2. Динамо-ГУНП
  3. Феміда-Старлайф
  4. Евеліна
  5. Хмельницькі делікатеси
  6. Епіцентр К-Forex Club
  7. Конфермат
  8. Beerloga
  9. Прикордонник-Frisor
  10. Сокіл-2
  11. Кардіфф
  12. Новатор
  13. Лада
  14. Ротор
  15. Олімп
  16. Ротор

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2018/2019. Дивізіон 1. Регулярний чемпіонат. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 І В Н П М’ячі О
1
Феміда-Старлайф
1:0 5:1 2:3 5:2 4:3 5:1 5:2 3:3 9:1 5:2 2:0 11:0 4:2 7:1 12:0 15 13 1 1 80-21 40
2
Епіцентр К-Forex Club
0:1 4:3 4:2 8:5 7:2 3:0 4:1 8:2 4:1 1:3 3:1 7:4 11:2 7:2 7:3 15 13 0 2 78-32 39
3
Helpix
1:5 3:4 4:1 4:3 2:1 4:1 1:4 3:3 3:5 7:2 2:1 3:2 4:0 11:3 3:0 15 10 1 4 55-35 31
4
Динамо-ГУНП
3:2 2:4 1:4 4:11 3:2 1:2 2:0 2:1 4:3 5:1 6:2 4:4 2:0 4:3 9:1 15 10 1 4 52-40 31
5
Конфермат
2:5 5:8 3:4 11:4 4:9 2:3 4:2 5:1 4:1 3:0 3:2 12:3 7:4 8:1 11:0 15 10 0 5 84-47 30
6
Хмельницькі делікатеси
3:4 2:7 1:2 2:3 9:4 5:2 1:1 7:1 6:3 5:3 2:2 7:2 10:4 16:7 2:2 15 8 3 4 78-47 27
7
Евеліна
1:5 0:3 1:4 2:1 3:2 2:5 4:3 2:10 3:4 5:3 2:1 3:1 5:1 6:2 2:1 15 9 0 6 41-46 27
8
Beerloga
2:5 1:4 4:1 0:2 2:4 1:1 3:4 2:6 3:3 1:0 13:7 8:2 2:1 10:4 6:1 15 7 2 6 58-45 23
9
Сокіл-2
3:3 2:8 3:3 1:2 1:5 1:7 10:2 6:2 0:3 4:4 4:2 2:1 6:3 8:3 3:5 15 6 3 6 54-53 21
10
Прикордонник-Frisor
1:9 1:4 5:3 3:4 1:4 3:6 4:3 3:3 3:0 1:5 4:4 7:3 3:8 1:1 5:1 15 5 3 7 45-58 18
11
Новатор
2:5 3:1 2:7 1:5 0:3 3:5 3:5 0:1 4:4 5:1 1:4 2:6 5:2 11:3 3:0 15 5 1 9 45-52 16
12
Лада
0:2 1:3 1:2 2:6 2:3 2:2 1:2 7:13 2:4 4:4 4:1 4:6 5:3 6:3 7:4 15 4 2 9 48-58 14
13
Кардіфф
0:11 4:7 2:3 4:4 3:12 2:7 1:3 2:8 1:2 3:7 6:2 6:4 8:4 5:11 4:1 15 4 1 10 51-86 13
14
Ротор
2:4 2:11 0:4 0:2 4:7 4:10 1:5 1:2 3:6 8:3 2:5 3:5 4:8 3:2 3:2 15 3 0 12 40-76 9
15
Олімп
1:7 2:7 3:11 3:4 1:8 7:16 2:6 4:10 3:8 1:1 3:11 3:6 11:5 2:3 5:1 15 2 1 12 51-104 7
16
Ротор-2
0:12 3:7 0:3 1:9 0:11 2:2 1:2 1:6 5:3 1:5 0:3 4:7 1:4 2:3 1:5 15 1 1 13 22-82 4

Плей-офф

1/4 фіналу

Феміда-Старлайф (1) – Beerloga (8) – 2:0

Феміда-Старлайф – Beerloga – 4:3

Beerloga – Феміда-Старлайф – 0:7

Динамо-ГУНП (4) – Конфермат (5) – 2:0

Динамо-ГУНП – Конфермат – 4:1

Конфермат – Динамо-ГУНП – 2:5

Епіцентр К-Forex Club (2) – Евеліна (7) – 1:2

Епіцентр К-Forex Club – Евеліна – 3:1

Евеліна – Епіцентр К-Forex Club – 4:4 пен. 5:4

Епіцентр К-Forex Club – Евеліна – 1:1 пен. 1:3

Helpix (3) – Хмельницькі делікатеси (6) – 2:1

Helpix – Хмельницькі делікатеси – 1:1 пен. 3:2

Хмельницькі делікатеси – Helpix – 4:0

Helpix – Хмельницькі делікатеси – 3:3 пен. 4:3

1/2 фіналу

Феміда-Старлайф (1) – Динамо-ГУНП (4) – 0:2

Феміда-Старлайф – Динамо-ГУНП – 1:2

Динамо-ГУНП – Феміда-Старлайф – 3:3 пен. 3:2

Евеліна (7) – Helpix (3) – 0:2

Евеліна – Helpix – 0:1

Helpix – Евеліна – 4:1

За 3-є місце

Феміда-Старлайф (1) – Евеліна (7) – 2:1

Феміда-Старлайф – Евеліна – 3:3 пен. 0:2

Евеліна – Феміда-Старлайф – 2:2 пен. 1:2

Феміда-Старлайф – Евеліна – 7:2

Фінал

Динамо-ГУНП (4) – Helpix (3) – 1:2

Динамо-ГУНП – Helpix – 3:1

Helpix – Динамо-ГУНП – 1:1 пен. 3:2

Динамо-ГУНП – Helpix – 1:1 пен. 9:10

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Хмельницькі делікатеси
6:2 9:5 8:1 3 3 0 0 23-8 9
2
Епіцентр К-Forex Club
2:6 11:5 15:4 3 2 0 1 28-15 6
3
Конфермат
5:9 5:11 18:3 3 1 0 2 28-23 3
4
Beerloga
1:8 4:15 3:18 3 0 0 3 8-41 0

Кубок Виклику (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Прикордонник-Frisor
2:1 5:0 5:2 8:4 2:1 5 5 0 0 22-8 33
2
Сокіл-2
1:2 7:2 6:2 6:1 10:1 5 4 0 1 30-8 33
3
Кардіфф
0:5 2:7 7:3 6:3 13:2 5 3 0 2 28-20 22
4
Новатор
2:5 2:6 3:7 7:9 4:1 5 1 0 4 18-28 19
5
Лада
4:8 1:6 3:6 9:7 4:5 5 1 0 4 21-32 17
6
Ротор
1:2 1:10 2:13 1:4 5:4 5 1 0 4 10-33 12

Стикові матчі за місце у дивізіоні 1 на наступний сезон

Новатор – Crispus

Новатор – Crispus –

Crispus – Новатор –

Лада – Максимум 

Лада – Максимум –

Максимум – Лада –

Ротор – Ракета

Ротор – Ракета –

Ракета – Ротор

Кубок Престижу

1/4 фіналу

ФК “ЛП” – Думка – 1:1 пен. 1:3

Менс – Олімп – 6:5

Дантист – Легіон – 2:3

Ротор-2 – ФК “Громада-Міць” – 7:2

Верхня сітка

1/2 фіналу

Думка – Менс – 2:5

Легіон – Ротор-2 – 1:9

фінал

Менс – Ротор-2 – 2:13

Нижня сітка

1/2 фіналу

ФК “ЛП” – Олімп – 2:10

Дантист – ФК “Громада-Міць” – 5:0 (тех. результат)

фінал

Олімп – Дантист – 7:3