Дивізіон 1. Турнірна таблиця (Преміум-ліга з футзалу 2019/2020)

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2019/2020. Дивізіон 1. Регулярний чемпіонат. Підсумкова турнірна таблиця

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 І В Н П М’ячі О
1
Beerloga
5:4 2:2 2:1 3:2 3:1 3:2 1:5 2:1 6:5 4:4 9:5 5:1 1:0 3:2 5:0 15 12 2 1 54-35 38
2
Хмельницькі делікатеси
4:5 3:2 3:3 4:0 8:2 2:3 7:0 5:2 5:3 6:0 5:2 5:0 5:0 14:1 12:0 15 12 1 2 88-23 37
3
Феміда
2:2 2:3 1:2 5:2 4:3 2:4 7:4 6:2 2:2 4:2 4:0 5:2 7:2 9:1 6:1 15 10 2 3 66-32 32
4
Helpix
1:2 3:3 2:1 3:8 3:8 6:1 3:0 5:1 5:7 12:1 5:4 4:0 3:2 11:3 6:0 15 10 1 4 72-41 31
5
Динамо-ГУНП
2:3 0:4 2:5 8:3 2:2 4:1 4:4 3:2 4:1 6:2 7:3 3:3 4:0 7:1 5:0 15 9 3 3 61-34 30
6
Епіцентр К-Forex Club
1:3 2:8 3:4 8:3 2:2 0:0 3:4 7:4 4:3 5:2 5:0 5:1 5:1 6:1 10:3 15 9 2 4 66-39 29
7
Сокіл-3-VETERAN’S
2:3 3:2 4:2 1:6 1:4 0:0 4:4 2:5 10:5 7:2 2:4 2:1 6:2 7:1 12:2 15 8 2 5 63-43 26
8
Agora
5:1 0:7 4:7 0:3 4:4 4:3 4:4 3:5 1:0 4:0 3:3 6:3 2:2 6:1 6:2 15 7 4 4 52-45 25
9
Агробізнес
1:2 2:5 2:6 1:5 2:3 4:7 5:2 5:3 7:3 8:0 1:2 8:2 4:0 9:1 8:0 15 8 0 7 67-41 24
10
Конфермат
5:6 3:5 2:2 7:5 1:4 3:4 5:10 0:1 3:7 1:1 5:3 5:3 4:3 4:3 4:2 15 6 2 7 52-59 20
11
Ротор
4:4 0:6 2:4 1:12 2:6 2:5 2:7 0:4 0:8 1:1 4:2 4:2 2:4 4:2 4:3 15 4 2 9 32-70 14
12
Прикордонник-Frisor
5:9 2:5 0:4 4:5 3:7 0:5 4:2 3:3 2:1 3:5 2:4 2:4 3:3 6:6 7:2 15 3 3 9 46-65 12
13
Евеліна
1:5 0:5 2:5 0:4 3:3 1:5 1:2 3:6 2:8 3:5 2:4 4:2 3:2 3:3 4:2 15 3 2 10 32-61 11
14
Сокіл-2
0:1 0:5 2:7 2:3 0:4 1:5 2:6 2:2 0:4 3:4 4:2 3:3 2:3 4:2 4:4 15 2 3 10 29-55 9
15
Лада
2:3 1:14 1:9 3:11 1:7 1:6 1:7 1:6 1:9 3:4 2:4 6:6 3:3 2:4 6:3 15 1 2 12 34-96 5
16
Новатор
0:5 0:12 1:6 0:6 0:5 3:10 2:12 2:6 0:8 2:4 3:4 2:7 2:4 4:4 3:6 15 0 1 14 24-99 1

Плей-офф

1/4 фіналу

Beerloga (1) – Agora (8 ) – 2:1

Beerloga – Agora – 0:1

Agora – Beerloga – 1:2

Beerloga – Agora – 4:1

Helpix (4) – Динамо-ГУНП (5) – 1:2

Helpix – Динамо-ГУНП – 2:6

Динамо-ГУНП – Helpix – 1:2

Helpix – Динамо-ГУНП – 1:5

Хмельницькі делікатеси (2) – Сокіл-3-VETERAN’S (7) – 2:0

Хмельницькі делікатеси – Сокіл-3-VETERAN’S – 4:2

Сокіл-3-VETERAN’S – Хмельницькі делікатеси – 0:5

Феміда (3) – Епіцентр К-Forex Club (6) – 2:1

Феміда – Епіцентр К-Forex Club – 6:1

Епіцентр К-Forex Club – Феміда – 7:2

Феміда – Епіцентр К-Forex Club – 10:2

1/2 фіналу

Beerloga (1) – Динамо-ГУНП (5) – 1:2

Beerloga – Динамо-ГУНП – 2:0

Динамо-ГУНП – Beerloga – 5:2

Beerloga – Динамо-ГУНП – 0:6

Хмельницькі делікатеси (2) – Феміда (3) – 2:1

Хмельницькі делікатеси – Феміда – 1:1 пен. 1:3

Феміда – Хмельницькі делікатеси – 1:1 пен. 1:3

Хмельницькі делікатеси – Феміда – 4:1

Cерія за 3-є місце

Beerloga (1) – Феміда (3) – 0:1

Beerloga – Феміда – 4:15

Феміда – Beerloga –

Фінал

Динамо-ГУНП (5) – Хмельницькі делікатеси (2) – 0:1

Динамо-ГУНП – Хмельницькі делікатеси – 0:2

Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП –

Кубок Поділля (за 5-8 місця)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Епіцентр К-Forex Club
2:2 3:1 4:4 3 1 2 0 9-7 5
2
Agora
2:2 4:2 2:2 3 1 2 0 8-6 5
3
Сокіл-3-VETERAN’S
1:3 2:4 15:5 3 1 0 2 18-12 3
4
Helpix
4:4 2:2 5:15 3 0 2 1 11-21 2

Кубок Виклику (за 9-14 місця)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Агробізнес
10:7 5:2 6:6 2:2 4:3 5 3 2 0 27-20 35
2
Конфермат
7:10 1:4 2:2 6:0 2:0 5 2 1 2 18-16 27
3
Евеліна
2:5 4:1 3:1 4:0 2:0 5 4 0 1 15-7 23
4
Прикордонник-Frisor
6:6 2:2 1:3 2:2 4:0 5 1 3 1 15-13 18
5
Ротор
2:2 0:6 0:4 2:2 3:4 5 0 2 3 7-18 16
6
Сокіл-2
3:4 0:2 0:2 0:4 4:3 5 1 0 4 7-15 12

Кубок Престижу (Дивізіони 1-4)

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Ветеран (Нова Ушиця)
4:3 2:1 3:1 2:4 +:- 5 4 0 1 11-9 12
2
Лада
3:4 10:6 7:2 6:4 8:1 5 4 0 1 34-17 12
3
Спарта
1:2 6:10 6:3 3:0 5:4 5 3 0 2 21-19 9
4
Червона Зірка
1:3 2:7 3:6 7:2 1:0 5 2 0 3 14-18 6
5
ФК ЛП-Інкогніто
4:2 4:6 0:3 2:7 1:0 5 2 0 3 11-18 6
6
Прикордонник-2
-:+ 1:8 4:5 0:1 0:1 5 0 0 5 5-15 0

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 1

“Прикордонник-Frisor” (Дивізіон 1, 12-е місце) – “Олімпік” (Дивізіон 2, 5-е місце)

Прикордонник-Frisor – Олімпік –

Олімпік – Прикордонник-Frisor –

“Ротор” (Дивізіон 1, 13-е місце) – ФК “Бігуча Лань” (Дивізіон 2, 4-е місце)

Ротор – ФК “Бігуча Лань” –

ФК “Бігуча Лань” – Ротор –

“Сокіл-2” (Дивізіон 1, 14-е місце) – “Олімп” (Дивізіон 2, 3-е місце)

Сокіл-2 – Олімп –

Олімп – Сокіл-2 –